dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 208 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 208 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

844 689 zł54,50 m² 15 498,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

3-pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem metro 300 m | idealne pod inwestycję lub dla rodziny Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54,5 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

420 470 zł44,26 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:luty 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki. Lokal znajduje się w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

600 000 zł75,13 m² 7 986,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i tarasu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

343 283 zł35,39 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:luty 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Ciele

Ciele,kujawsko-pomorskie

820 000 zł138 m² 5 942,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szukasz idealnego miejsca pod Bydgoszczą? Odkryj nowoczesny bliźniak na osiedlu willowym Villa Line w miejscowości Ciele - tylko 20 minut od centrum Bydgoszczy, blisko przystanek szkolny.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł150 m² 7 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 m²

Dom w malowniczej okolicy z widokiem na góry!cena do negocjacji! Oferujemy na sprzedaż jednorodzinny dom w stanie deweloperskim - projekt indywidualny wzorowany na "dom przy Cyprysowej 67".

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

319 000 zł33 m² 9 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Dobre Nieruchomości polecają na sprzedaż wyremontowaną i wyposażoną kawalerkę, w nowym bloku z 2005 roku, w sercu Bydgoszczy, o powierzchni 32,86 m2. Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł60,76 m² 8 706,39 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 60,76m2 usytuowane na III piętrze na Os. Młodych. Nieruchomość składa się z: salonu z wyjściem na duży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 700 zł89 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:grudzień 2027

Apartament dwupoziomowy na piętrze 89 m imponująca, przestronna powierzchnia nowoczesny układ z wyraźnym podziałem na strefę dzienną i nocną komfort porównywalny z domem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 700 zł89 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:grudzień 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

594 090 zł56,58 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:grudzień 2027

Apartament na parterze 56,58 m + prywatny ogródek bezpośrednie wyjście do wydzielonego, ogrodzonego ogródka prawo do wyłącznego korzystania z części zielonej idealne miejsce na poranną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł95,20 m² 7 867,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

! brak Prowizji! Brak pcc! Oferuję na sprzedaż przestronne trzypokojowe mieszkanie z dodatkowym poddaszem w nowoczesnym budynku cztero - lokalowym na nowym kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

359 500 zł1 000 m² 359,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest prawo własności udziału 1/2 w nieruchomości gruntowej niezabudowanej stanowiącej działkę ewidencyjną nr 1060 z obrębu nr 0005 Michałowice Osiedle,.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł59,04 m² 16 514,23 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Unikatowy apartament na ostatnim piętrze Z panoramicznym widokiem Ostatnie piętro | System Smart Building | Taras 12 m | Indywidualna zabudowa meblowa | Widok na zachody słońca | Jeżyce *****.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-14

386 000 zł60 m² 6 433,33 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Znajdziesz tu 3 pokoje na 5. piętrze w solidnym bloku z 1970 roku. Mieszkanie ma 60 m powierzchni, jasne wnętrza i nowoczesny wystrój. W kuchni zastosowano białe ściany.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł46,44 m² 14 104,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przedmiotem sprzedaży jest stylowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,4 m , zlokalizowane na prestiżowym i bezpiecznym osiedlu ecomilan w Milanówku. Wykończenie.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł74,37 m² 11 967,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Przedmiotem sprzedaży jest apartament 4 pokojowy w centrum Grodziska Mazowieckiego blisko dworca pkp. Do mieszkania przynależy komórka oraz miejsce garażowe. W pobliżu najważniejsze punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

869 000 zł130,63 m² 6 652,38 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:lipiec 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego domu jednorodzinnego, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki, wc i ogródka. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

869 000 zł130,63 m² 6 652,38 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:lipiec 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:lipiec 2026

Szczegóły ogłoszenia

805 000 zł60 m² 13 416,67 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie 3 pokojowe w centrum Pruszkowa. Położone na osiedlu Staszica w części B, przy Al. Wojska Polskiego. Atrakcyjna lokalizacja zapewnia dostęp do wszelkich.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł5 000 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Polecam na sprzedaż halę produkcyjno-magazynową z zapleczem socjalno-biurowym, położoną w bliskiej odległości od centrum Legnicy. Istnieje możliwość zakupu nieruchomości wraz ze.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł52,05 m² 10 566,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu Bielany w Legnicy z przynależnym miejscem parkingowym w cenie mieszkania. Nieruchomość ma 52 m2 i znajduje się w budynku z 2018.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł64,30 m² 6 765,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3 pokojowego ,zlokalizowanego na osiedlu piekary B. Mieszkanie o powierzchni 64,3 m2 usytuowane jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł60,95 m² 7 629,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

3 pokojowe mieszkanie - Piekary B Oferujemy Państwu komfortowe mieszkanie, w budynku z 2002 r. na Piekarach B w Legnicy. Lokal położony na parterze. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł76,81 m² 5 975,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1895

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Hutników w Legnicy. Lokal znajduje się na 1 piętrze w kamienicy. Składa się z 3 pokoi, kuchni ze spiżarnią, 2 przedpokoi, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł72,29 m² 9 890,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Apartament 3 pokojowy z możliwością wydzielenia 4 pokoju - komórka lokatorska - miejsce postojowe zewnętrzne przy budynku - teren ogrodzony Oferujemy Państwu komfortowe mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

334 900 zł29,50 m² 11 352,54 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Słoneczne i przytulne mieszkanie na poznańskim Dębcu Szukasz miejsca, które od progu wita Cię dobrą energią i naturalnym światłem? A może planujesz bezpieczną inwestycję pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł56 m² 19 625 zł/m²

 

Piętro:10/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Do sprzedania mieszkanie na Warszawskim Gocław przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego (rejon C.H. Atrium Promenada), 3-pokojowe o pow. 56 m2, ładnie przeszklone z dużym balkonem i w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł52,35 m² 8 385,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Szukasz mieszkania, które urządzisz według własnego pomysłu, nie tracąc fortuny na generalny remont? Cenisz funkcjonalny układ i klimatyzację? Ta oferta na łódzkiej Dąbrowie to strzał.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł160 m² 4 031,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:555 m²

Dom Częstochowa Lisiniec - gotowy do zamieszkania. Dom w stanie dobrym / bardzo dobrym. Zainteresowanych proszę o kontakt poprzez niniejszą stronę lub sms. Telefonów nie odbieram. Można też.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł100 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 100 m , położone na 1. piętrze w 3-piętrowym budynku w jednej z najbardziej poszukiwanych dzielnic Legnicy - Tarninów.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł20 m² 16 450 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Kołobrzeg Podczele - Kawalerka na sprzedaż - okazja. Kawalerka na sprzedaż w Kołobrzegu 800m2 od plaży. W pełni wyposażone gotowe do wynajmu/zamieszkania. Zadbane, praktyczne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

368 000 zł44,20 m² 8 325,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 44,22 m , zlokalizowane na 1. piętrze przy ul. Złotoryjskiej. Lokal po generalnym remoncie, gotowy do zamieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł28 m² 17 107,14 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka z oddzielną kuchnią na sprzedaż Żerań, ul. Jana Kowalczyka Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 28 m , położona na 3. piętrze w 12-piętrowym budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 149 m² 129,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam do zaoferowania atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Wola Morawicka, w gminie Morawica. Powierzchnie działek: 1149 m (nr   m (nr   m (nr.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 500 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o nowym domu? Zacznij od zakupu działki. Tylko U nas! renomahome nieruchomości oferuje na sprzedaż działki budowlane w Stefanowicach - gmina Marcinowice. Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

777 000 zł72,40 m² 10 732,04 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam do sprzedaży wygodne, 3-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Agawy, w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł53 m² 10 547,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

*** kupuj bezpiecznie *** oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego na poznańskich Winogradach na.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł42,60 m² 7 277 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,6 m , położone na 3. piętrze w 10-piętrowym bloku z windą, przy ulicy Bohaterów Warszawy. Mieszkanie składa się z: sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł83,25 m² 7 675,68 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż przestronny lokal usługowy o powierzchni 83,25 m , zlokalizowany przy ul. Słowackiego 11 w Kielcach. Położony w samym sercu miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł24 m² 9 958,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 24 m , położona na 2. piętrze w budynku przy ul. Grunwaldzkiej 7 w Kielcach. Idealna propozycja zarówno pod inwestycję na wynajem,.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł23,60 m² 10 381,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie o metrażu 23,6 m zostało odświeżone w ubiegłym roku i jest gotowe do zamieszkania od razu - w pełni wyposażone, w tym nowa pralka, lodówka, mała zamrażarka.

Szczegóły ogłoszenia

2 299 000 zł220 m² 10 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:750 m²

Aktualizacja ceny! Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 220 m , z garażem w bryle budynku oraz wiatą, zlokalizowany w urokliwym zaciszu Warszewa. Nieruchomość usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł1 353 m² 306,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1353 m2 położona w jednej z najbardziej poszukiwanych dzielnic Bielska Białej Stare Bielsko przy ul. Jana Sobieskiego Nr działki.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł75 m² 9 266,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 75 m - ul. Kościuszki, 1. piętro w kamienicy Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 75 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł176 m² 7 954,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:755 m²

Wyjątkowy dom w sercu Jaworza - elegancja, komfort i cisza w najlepszej lokalizacji Na sprzedaż komfortowy i w pełni gotowy do zamieszkania dom jednorodzinny, położony przy ul.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij