dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 985 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 985 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Źródlana

Ustroń,śląskie

2 000 000 zł380 m² 5 263,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:180 m²

Nowoczesny szeregowy budynek mieszkaniowy z 3 apartamentami po ok 80m2 każdy ( segment rogowy) z 2 podwójnymi garażami, całość ogrodzona,położony w najpiękniejszej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Stargard,zachodniopomorskie

315 000 zł36 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 36 m2, położonego w bardzo atrakcyjnej lokalizacji Starówki Stargardu niedaleko centrum handlowego. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Normandii

Józefosław,mazowieckie

2 099 000 zł155 m² 13 541,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:247 m²

Przedmiotem sprzedaży jest segment o wysokim standardzie w bardzo prestiżowej lokalizacji, osiedle Le Village w podwarszawskim Józefosławiu. To wyjątkowe miejsce łączy w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaczyńskiego

Gdańsk,pomorskie

629 000 zł45 m² 13 977,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz dwupokojowego mieszkania w niskiej zabudowie i pasie nadmorskim? Idealnie trafiłeś! atuty: - świetna lokalizacja w samym sercu Przymorza, - słoneczne, - świetnie skomunikowane, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł40 m² 15 050,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Kontakt do doradcy: pm silesia nieruchomości Na sprzedaż mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Tarkowo Dolne

Tarkowo Dolne,kujawsko-pomorskie

102 816 zł952 m² 108 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Makler Nieruchomości poleca Państwu nieruchomość gruntową o pow. 952m , położoną miejscowości Tarkowo Dolne , gm. Nowa Wieś Wielka. Działka jest w kształcie kwadratu o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Miedziana

Wrocław,dolnośląskie

1 299 000 zł74 m² 17 554,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie 4 pokojowe | balkon | standard wykończenia wysoki | blaty Z konglomeratu | klimatyzacja | ostatnie piętro | obok parku Z przyjemnością ogłaszam na sprzedaż przestronne 4-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Gwiazdowo

Gwiazdowo,wielkopolskie

460 000 zł75 m² 6 154,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

W ofercie posiadamy ustawny, 4-pokojowy szeregowiec w stanie deweloperskim z ogródkiem na działce o powierzchni 135 m2, z 2 miejscami parkingowymi oraz panelami fotowoltaicznymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wola Grzymkowa,łódzkie

459 000 zł142 m² 0,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Wyjątkowa Okazja: nowoczesny Dom Wolnostojący w Malowniczej Okolicy Idealny dla Twojej Rodziny Lokalizacja: wola grzymkowska/rąbień urokliwe tereny z bogatą historią Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Żytnia

Gnieżdżewo,pomorskie

182 043 zł1 017 m² 179 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Numer, powierzchnia, wymiary, cena: 14-1017m2 (20,8m x 48,76m) cena 182 043 zł Lokalizacja Na sprzedaż nieruchomość gruntowa , w bardzo dobrej lokalizacji Gnieżdżewa, gmina Puck przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dąbrowa

Dąbrowa,podkarpackie

750 000 zł208 m² 3 605,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność przedstawić dom o powierzchni 208 M w stanie surowym otwartym, zlokalizowany nieopodal Rzeszowa w miejscowości Dąbrowa. Twoje wymarzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kamieńskiego

Wrocław,dolnośląskie

624 900 zł55 m² 11 422 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel: promocja Do końca października voucher o wartości 5 000.00 gratis! Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z bardzo dużą antresolą! Otoczenie nieruchomości: Kameralny blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Batalionów Chłopskich

Warszawa,mazowieckie

799 999 zł39 m² 20 539,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tę ofertę znalazłeś dzięki The Estate Warsaw. Nazywam się i specjalnie dla Ciebie przygotowałam poniższą ofertę. _________ Z przyjemnością prezentuję mieszkanie na sprzedaż, które -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przyjaciół Żołnierza

Szczecin,zachodniopomorskie

650 000 zł65 m² 10 021,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 64,86 m , położonego w bardzo atrakcyjnej lokalizacji lewobrzeże -> Warszewo -> Szczecin, znajdującego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Wolimierz

Wolimierz,dolnośląskie

210 000 zł7 155 m² 29,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedstawiam Państwu na sprzedaż działkę rolną zlokalizowaną w Wolimierzu w pobliżu Świeradowa Zdroju. Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 7155 m2 w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Literacka

Warszawa,mazowieckie

945 087 zł44 m² 21 450 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartamenty na Osiedlu Literacka - Twoje Nowe Miejsce do Życia Odkryj wyjątkową ofertę w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Bielany! Osiedle Literacka, wzorowane na prestiżowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sielecka

Warszawa,mazowieckie

680 000 zł36 m² 18 630,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie o powierzchni 36,5 m usytuowane na pierwszym piętrze w 3-piętrowym budynku z cegły z z lat 50-tych zlokalizowane na Dolnym Mokotowie. Mieszkanie składa się z: - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

6 990 000 zł900 m² 7 766,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do sprzedaży teren inwestycyjny położony przy głównej drodze wojewódzkiej w Grodzisku Mazowieckim. Elementem sprzedaży są: budynek biurowy o powierzchni 900 m2 (powierzchnia biurowa 800 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Złota

Warszawa,mazowieckie

446 850 zł36 m² 12 299,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Inwestycja "promenada Park" posiada 65 mieszkań idealnych pod wynajem, tuż naprzeciw jeziora Czos. Metraże: od 35 do 78 m Ceny za m : od 11 500 zł Zapraszam do kontaktu Doradca do spraw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bierutowska

Wrocław,dolnośląskie

404 950 zł34 m² 11 899,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Duża kawalerka top cena/bierutowska/hydral bardzo dobre na wynajem! Na sprzedaż ładna kawalerka dwupoziomowa z dużymi oknami i funkcjonalną antresolą na Psim Polu we Wrocławskim Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

449 000 zł65 m² 6 950,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

3 pokoje z balkonem parter, lubin - Ustronie IV. Na sprzedaż rozkładowe trzypokojowe mieszkanie o pow. 64,6m 2 , idealne dla rodziny. Wysokie pomieszczenia (2,54 m 2 ) dodają przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Michałówek

Michałówek,mazowieckie

299 000 zł1 076 m² 277,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dwie działki obok siebie znajdujące się w cichej, spokojnej okolicy, dobrze skomunikowanej, do centrum gminy Wiązowna jest 6 km a do pętli autobusowej 600 m. Od głównej asfaltowej drogi, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Rolna

Zielonka,mazowieckie

1 500 000 zł2 500 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka pod rezydencję z uroczymi ażurowymi sosnami Bardzo dobra lokalizacja W pobliżu rezydencje albo teren przeznaczony pod rezydencje Plan zagospodarowania dopuszcza 20% zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Kraków

Kraków,małopolskie

756 700 zł47 m² 16 100 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania od dewelopera kameralna inwestycja kraków - prądnik czerwony Ok. Parku Zaczarowanej Dorożki 0% prowizji Najnowsza inwestycja deweloperska to kameralny budynek usytuowany w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Szkolna

Warszawa,mazowieckie

699 900 zł68 m² 10 259,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o wyjątkowej przestronności. Kameralne i ciche ogrodzone osiedle, w idealnej odległości do stacji pkp - 850m! parking! - - - - - - - - - - - - - - - - - -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Robercin

Robercin,mazowieckie

2 943 500 zł8 410 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę rolną w Robercinie gm. Piaseczno, 8410 m2 przy trasie S7 bez mpzp z możliwością wydania warunków zabudowy. Działka atrakcyjna pod inwestycję. Wszystkie media : prąd, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Zwardoń

Zwardoń,śląskie

842 168 zł4 234 m² 198,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działek położonych w Zwardoniu na Węglarzach (okolice Myta ). Przepiękne widoki jakie rozpościerają się z tego miejsca zapierają dech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grochy

Grochy,podlaskie

380 000 zł140 m² 2 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 776 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący położony na skraju urokliwej, podlaskiej wsi Grochy, gm. Poświętne. Dom o powierzchni 140 m2, murowany, 2 kondygnacyjny, położony na działce o powierzchni 2776.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kadłubka

Szczecin,zachodniopomorskie

319 000 zł29 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż atrakcyjna kawalerka z osobną kuchnią, zlokalizowana na 10 piętrze budynku, w doskonałej lokalizacji w pobliżu targowiska Manhattan na Niebuszewie. Spółdzielcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jurowiecka

Białystok,podlaskie

455 000 zł34 m² 13 569,90 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

***zakup bez podatku pcc*** gotowe do odbioru Mieszkanie zlokalizowane jest w prestiżowej inwestycji w samym Centrum miasta. Apartamenty Jagiellońskie - ul. Jurowiecka, białystok mieszkanie: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

846 881 zł60 m² 14 065,50 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz miejsca, gdzie Twoja rodzina będzie czuła się bezpiecznie, komfortowo, a zarazem będziecie mieć wszystko, czego potrzebujecie, dosłownie pod ręką? Nasza nowa inwestycja na Jeżycach to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

364 689 zł26 m² 13 999,60 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kawalerka o pow. 26,05 m2 w nowoczesnej inwestycji na Winogradach! 0% prowizji brak podatku pcc 2% zakup bezpośrednio od dewelopera istnieje możliwość wykończenia pod klucz mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

402 751 zł50 m² 7 980 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja murapol. Na Wzgórzu - Oglądasz okolicę z góry. Najwyżej położone miejsce w Sosnowcu. Zielona, przyjazna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

461 363 zł39 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

693 633 zł54 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie o powierzchni 53,77 m2, znajdujące się na 2 piętrze w bloku z windą. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym (21,78m2) - dwóch pokoi (11,71m2, 10,14m2) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marszałkowska

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł58 m² 19 776,40 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy z 1959 r. Budynek z windą. Pełna własność, księga wieczysta bez obciążeń. Mieszkanie dwustronne: widok na ul. Marszałkowska i na patio. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Esej

Warszawa,mazowieckie

649 000 zł44 m² 14 750 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Esej na warszawskiej Chomiczówce. Lokal mieści się na drugim piętrze w budynku z 2001 roku (bez windy), który usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Osiedle Urocze

Kraków,małopolskie

649 000 zł37 m² 17 737,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania, gotowego do zamieszkania bez dodatkowych kosztów! Mieszkanie przeszło generalny remont, jednak zostało wykończone w wysokim standardzie pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gombrowicza

Gowino,pomorskie

1 499 000 zł388 m² 3 858,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 378 m²

Urokliwy dom z pięknym ogrodem Zaciszne Zalesie Gowino Niektóre domy pojawiają się i szybko znikają z oferty. Nie daj się wyprzedzić innym, sprawdź nowość w ofercie zanim inni.