dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 741 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 741 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Łódź

Łódź,łódzkie

403 499 zł38 m² 10 734,20 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

! rabat 89.000zł (podana cena po rabacie, katalogowa 493tys) + Garaż tylko 20.000, M.Postojowe zew 10.000 zł! - Ważne dla umów do 30.09!(liczba mieszkań ograniczona) Zadzwoń, umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wspólna

Warszawa,mazowieckie

469 000 zł18 m² 25 769,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

*Wyłącznie w mojej ofercie* Kawalerka ma 18,2 m2, a na jej metrażu znajduje się pokój z aneksem kuchennym i łazienka. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska, a także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zwierzyniecka

Warszawa,mazowieckie

915 000 zł63 m² 14 455 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

** 3 pokoje I oddzielna kuchnia I mieszkanie 63,30 m2 I piwnica + komórka lokatorska I do remontu ** Oferuję słoneczne, przestronne i ciche mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żegiestowska

Wrocław,dolnośląskie

474 780 zł33 m² 14 541,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Prezentujemy nowe 1 - pokojowe mieszkanie na 2 piętrze o powierzchni 32,65.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Dziwnów

Dziwnów,zachodniopomorskie

4 150 000 zł612 m² 6 785,26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:960 m²

Oferujemy do sprzedaży czynny, funkcjonalny pensjonat zlokalizowany na działce 700 m 2 oraz 260 m 2 miejsca parkingowe w Międzywodziu w doskonałej lokalizacji blisko przystani wodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przestrzenna

Wrocław,dolnośląskie

716 500 zł67 m² 10 636,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1907

Na Sprzedaż: dwupokojowe Mieszkanie z Balkonem w Zabytkowej Kamienicy we Wrocławiu Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży stylowego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 67.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Pułaskiego

Luboń,wielkopolskie

2 648 000 zł444 m² 5 968 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaże w bryle budynku

Chcesz prowadzić biznes w centrum rozwijającego się miasta? Idealnie trafiłeś! Mamy na sprzedaż lokale usługowe w inwestycji w ramach, której wybudowanych zostanie ponad 300 mieszkań!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 012 828 zł46 m² 21 800 zł/m²

 

Piętro:6/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o pow. 46,46m2 z balkonem o pow. 9,44m2 w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy ul. Sikorskiego na Starym. Wyjątkowa lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Świętopełka

Kościerzyna,pomorskie

2 900 000 zł4 995 m² 580,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Bezpieczna prezentacja nieruchomości Dbając o zdrowie i bezpieczeństwo naszych Klientów wszystkie prezentacje przeprowadzane są zgodnie z najnowszymi zaleceniami who. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

169 000 zł37 m² 4 567,57 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Nordhaus oferuje na sprzedaż mieszkanie na osiedlu Zazamcze w bloku na czwartym piętrze. Mieszkanie o powierzchni 37m2, dwa pokoje, do odświeżenia. Cena 169tys zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jutrzenki

Lublin,lubelskie

488 700 zł36 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkania 2 pokojowe zlokalizowane na 5 piętrze w 7-piętrowym bloku z 2024r.Lokal klimatyzowany,wykończony, z zabudową kuchenną wraz ze sprzętem AGD,przestronna łazienka ,ustawna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Struga

Łódź,łódzkie

457 135 zł49 m² 9 250 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Idealny apartament w samym centrum Łodzi z przeznaczeniem na gabinet, kancelarie i inne usługi. Bez prowizji! bezpośrednio od dewelopera! bez podatku pcc! Atuty Świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Strzelecka

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

589 000 zł148 m² 3 979,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:650 m²

Nowa niższa cena! sprzedaż bez podatku pcc 2%! Na sprzedaż już tylko jedna połowa nowego domu w zabudowie bliźniaczej w kameralnej miejscowości Wojcieszyce gmina Kłodawa w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kielce,świętokrzyskie

649 000 zł60 m² 10 816,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Sprzedam trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60m2 w nowej inwestycji sowia park przy ul. Sowiej. Brak podatku pcc 2%! - oszczędność 14.000zł! DWUSTRONNE MIESZKANIE Z BALKONEM! 5 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 080 000 zł51 m² 21 176,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie na przedwojennym Starym Żoliborzu obok Placu Lelewela, składające się z: salonu sypialni kuchni łazienki przedpokoju Klatka schodowa po remoncie. Mieszkanie bardzo widne. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Poznań,wielkopolskie

796 235 zł83 m² 9 627,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Promocja! Komfortowe 4 pokoje z dwoma tarasami, ogródkiem i garderobą. Zadzwoń - zapytaj - umów się na spotkanie Mieszkanie w nowym bloku na poznańskich Naramowicach. Inwestycja gotowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

599 000 zł61 m² 9 842,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,86 m2, usytuowane na 3 piętrze w bloku wybudowanego z cegły w 2008 roku. Idealne dla rodziny lub pary na start. Cechy oferty: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

420 000 zł38 m² 10 980,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

-Oferta na wyłączność- na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie, z miejscem postojowym w garażu podziemnym, w cichej i spokojnej dzielnicy Bukowo. W pobliżu dużo miejsc zielonych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiej

Szczecin,zachodniopomorskie

599 000 zł63 m² 9 447,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferta na wyłączność oferta sprzedaży trzypokojowego mieszkania, położonego W szczecienie, dzielnica os. Majowe (okolice ul. Iwaszkiewicza i Dąbrowskiej). Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czajki

Gliwice,śląskie

369 000 zł44 m² 8 386,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w Gliwicach - Osiedle Sikornik, ul. Czajki. Serdecznie zapraszam do zakupu komfortowego mieszkania o powierzchni 44 m , zlokalizowanego na spokojnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piastowskie

Poznań,wielkopolskie

355 000 zł47 m² 7 553 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Okazja! Jeśli szukasz tańszego mieszkania, w lokalizacji gwarantującej szybki dojazd do centrum Poznania lub na uczelnie wyższe, to ta oferta może być dla Ciebie! Lokal obecnie jest 2-pokojowy, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Plac Jana Pawła II

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

89 000 zł15 m² 6 095,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy Państwu garaż jednostanowiskowy zlokalizowany na osiedlu Górczyn przy ul. Jana Pawła II w Gorzowie Wielkopolskim. Powierzchnia garażu: 14,6 m2 *wyposażony w automatyczną bramę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żórawina

Żórawina,dolnośląskie

1 499 000 zł158 m² 9 487,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Serdecznie polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacje żórawina, tylko 5 km do granicy wrocławia / dom parterowy wolnostojący Z poddaszem użytkowym 158.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Przybyszewo

Przybyszewo,mazowieckie

600 000 zł85 960 m² 6,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę o numerze 32/2 położoną w miejscowości Przybyszewo, gm. Regimin o powierzchni 8,5960 ha. Przeznaczenie: brak mpzp, przeznaczenie rolne: klasa III - 80ar,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Krzeczyn

Krzeczyn,dolnośląskie

950 000 zł179 m² 5 301,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 668 m²

English below Szukasz klimatycznego domu, w którym znajdziesz sporo przestrzeni dla siebie i swojej rodziny? Chcesz uciec od miasta? Ta nieruchomość jest zdecydowanie dla Ciebie! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Garby

Garby,wielkopolskie

480 326 zł58 m² 8 247,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera Bez dodatkowych opłat Lokalizacja: garby Rynek: pierwotny Termin oddania: II kwartał 2025 Na sprzedaż bardzo funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lubartowska

Lublin,lubelskie

799 000 zł69 m² 11 518 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mamy do zaoferowania Państwu apartament na sprzedaż w inwestycji z 2015 roku przy ul. Lubartowskiej - w budynku z windą. Nieruchomość znajduję się tuż obok Uniwersytetu Medycznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Cokołowa

Warszawa,mazowieckie

4 999 000 zł407 m² 12 282,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:749 m²

Wyjątkowa Inwestycja na Bemowie - Dwa Wolnostojące Domy z Gotowym Biznesem Oferujemy do sprzedaży ekskluzywną nieruchomość inwestycyjną, składającą się z dwóch wolnostojących domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Osiedle Piastów

Kraków,małopolskie

747 327 zł56 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Opis nieruchomości Mamy przyjemność zaoferować trzypokojowe mieszkanie realizowane ramach nowego etapu inwestycji w Mistrzejowicach, które są jedną najlepiej zagospodarowanych i szybko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kuriany

Kuriany,podlaskie

750 000 zł100 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

*** energooszczędny dom parterowy *** *** rekuperacja W cenie *** *** działka 1000 M2 *** Masz dość zgiełku miasta, a jednocześnie preferujesz zdrowy i wygodny tryb życia ? Polecamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Podchorążych

Warszawa,mazowieckie

480 000 zł22 m² 21 818,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Kawalerka po remoncie o powierzchni 21,8m2 usytuowana na 3 piętrze w niskim budynku z lat 40-tych - Warszawa, mokotów, ul. Podchorążych. Kamienica zadbana, klatka po remoncie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Zielona

Bolechowice,małopolskie

835 000 zł2 218 m² 376,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Bolechowicach. Działka nr 761/2, 761/5 i mw połowa działki 761/4. Działka płaska, porośnięta trawą. Regularny prostokąt 29 x 76,5 metra,o powierzchni 22,2 ara.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Grota-Roweckiego

Wrocław,dolnośląskie

744 000 zł68 m² 10 941,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2012

Do sprzedania dwupoziomowe mieszkanie z balkonem w miejscowości Mędłów zlokalizowanej ok. 4 km od granicy z Wrocławiem. Opis nieruchomości: mieszkanie jest jasne i przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chrząstawa Wielka

Chrząstawa Wielka,dolnośląskie

1 370 000 zł308 m² 4 448,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Atrakcyjny I funkcjonalny jednorodzinny dom wolnostojący Z poddaszem użytkowym chrząstawa wielka / wrocław okolica / dom jednorodzinny wolnostojący / działka 1600 M2/ pompa ciepła serdecznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

689 000 zł160 m² 4 306,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny zlokalizowany w Sosnowcu w dzielnicy Sielec o powierzchni użytkowej 160m2. Budynek wybudowany na małej działce o powierzchni ok. 312m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

1 545 000 zł292 m² 5 295,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:614 m²

Działka: powierzchnia działki - 614 m2, w kształcie prostokąta, płaska. Teren w pełni ogrodzony Brama wjazdowa otwierana automatycznie. Droga dojazdowa asfaltowa. Dom: dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szybowcowa

Wrocław,dolnośląskie

900 000 zł77 m² 11 688 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Opiekun oferty: zapraszam do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego przestronnego mieszkania znajdującego się na bezpiecznym i zielonym Gądowie Małym przy samym Parku Zachodnim! Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Mazurska

Szczecin,zachodniopomorskie

220 000 zł15 m² 14 976,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Przytulna, mała kawalerka o powierzchni 14,69m2 w centrum przy ul. Mazurskiej na 3 piętrze w kamienicy. Okna wychodzą na ulicę. Spokojne sąsiedztwo, zadbany teren. Lokal przeszedł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Halinów

Halinów,mazowieckie

1 999 000 zł167 m² 11 970,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 817 m²

* tylko u nas * Szukasz przestronnego domu z dużą działką pod Warszawą? Jednocześnie zależy Ci na sprawnym połączeniu komunikacyjnym? Nie mogłeś lepiej trafić! dom Położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa, ul. Żytnia

Gnieżdżewo,pomorskie

188 845 zł1 055 m² 179 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Numer, powierzchnia, wymiary, cena: 12-1055m2 (21,3m x 49,27m) cena 188 845zł Lokalizacja Na sprzedaż nieruchomość gruntowa w bardzo dobrej lokalizacji Gnieżdżewa, gmina Puck przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Tęczowa

Wrocław,dolnośląskie

769 000 zł40 m² 18 987,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

English below Lubisz życie w centrum miasta? Cenisz sobie praktyczność i wygodę, a przy tym szukasz czegoś nowoczesnego i stylowego? A może po prostu chcesz mieszkać.