dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Osowska

Warszawa,mazowieckie

647 000 zł46 m² 13 914 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa Okazja! 3-pokojowe Mieszkanie na Pradze Południe do Remontu! Serdecznie zapraszam na prezentację tego wyjątkowego mieszkania po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Granata

Lublin,lubelskie

697 000 zł61 m² 11 515 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przestronne mieszkanie zgodnie z najnowszymi trendami w nowoczesnym budownictwie, ul. Granata Wrotków! Osiedle blisko Zalewu Zemborzyckiego! Oferujemy Państwu eleganckie mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wiktoryn

Warszawa,mazowieckie

400 000 zł24 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Idealna okazja inwestycyjna na Włochach - lokal z najemcami już teraz generujący stały dochód! Ten 24 m lokal to prawdziwa perełka dla inwestorów szukających pewnej lokaty kapitału.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rozalin

Rozalin,mazowieckie

2 390 000 zł320 m² 7 469 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Piękny Dom w Otulinie Rezerwatu Przyrody. Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny dom wolnostojący o pow. ok. 320 m 2 , posadowiony na działce 1000 m 2 , w stanie deweloperskim ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Widok

Warszawa,mazowieckie

1 990 000 zł71 m² 27 969,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1880

Przedstawiam ekskluzywne mieszkanie, które zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających. To prawdziwa perła w zawodowym dorobku architekta:) Mieszkanie idealne dla osób szukających luksusu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Nad Świdrem

Kopki,mazowieckie

380 000 zł1 846 m² 205,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Otwock wiązowna kopki działka nad rzeką świder Na sprzedaż działka o powierzchni 1846m2. Działka znajduje się w Gminie Wiązowna w miejscowości Kopki w bliskiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dostatnia

Warszawa,mazowieckie

2 880 000 zł115 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Wyłącznie W naszym biurze - sprzedaż inwestycji "vilanovia park" Brak prowizji od kupującego. Zakup bezpośrednio od dewelopera, kupujący nie płaci podatku pcc. Vilanovia Park - Twoja nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamieńska

Trzęsacz,zachodniopomorskie

410 000 zł44 m² 9 414,47 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta roku! apartament W promocji ok. 200 tysięcy taniej niż bliźniacze na tym osiedlu! okazyjna cena 410 tys pln + vat (23%) dostępna tylko dla klienta "gotówkowego" przy szybkim zakupie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

364 400 zł40 m² 9 110 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Żytnia

Gnieżdżewo,pomorskie

180 969 zł1 011 m² 179 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Numer, powierzchnia, wymiary, cena: 15-1011m2 (20,8m x 48,5m) cena 180 969zł Lokalizacja Na sprzedaż nieruchomość gruntowa , w bardzo dobrej lokalizacji Gnieżdżewa, gmina Puck przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Lotnicza

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

129 000 zł26 m² 5 033,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż kawalerka w Skarżysku Kamienna ul. Lotnicza. Mieszkanie na czwartym pietrze o powierzchni 25,63. Składa się ono z pokoju, kuchni i łazienki. Mieszkanie do remontu lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Czerniejów

Czerniejów,lubelskie

599 000 zł229 m² 2 615,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 342 m²

Sprzedam dom jednorodzinny zlokalizowany 8 minut od granic administracyjnych Lublina. Budynek zrealizowany prawie do stanu deweloperskiego. Jest ocieplony i otynkowany. Wykonana została instalacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Syta

Warszawa,mazowieckie

2 261 372 zł149 m² 15 177 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Środkowoeuropejska Grupa Inwestycyjna sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], działająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krucza

Warszawa,mazowieckie

1 050 000 zł60 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Atrakcyjne, rozkładowe mieszkanie położone w odległości 700 m od Parku Ujazdowskiego. Lokal składa się z kuchni, hallu, 3 pokoi, łazienki, wc i dwóch balkonów. Lokal wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

330 000 zł77 m² 4 296,88 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Oferta na wyłączność Do sprzedana mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Podzamcze o powierzchni 74,80m2. Mieszkanie składa się z czterech pokoi, widnej kuchni, łazienki, wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Czarnochowice

Czarnochowice,małopolskie

558 051 zł45 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zablokuj ceny z 2024r na mieszkanie do odbioru w 2025! Preferencyjny system płatności! Mam przyjemność zaprezentować Państwu trzypokojowe mieszkanie położone przy ul. Długiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Biskupice

Biskupice,małopolskie

579 000 zł3 054 m² 189,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu bardzo atrakcyjną działkę budowlaną, o powierzchni 3054m2 (30,54ar). Działka zlokalizowana w Bodzanowie/ Gmina Biskupice (powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Kraków

Kraków,małopolskie

1 004 174 zł58 m² 17 427,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Brak podatku pcc. Zakup bezprowizyjny. Bez ukrytych kosztów z dodatkowymi rabatami tylko dla naszych Klientów! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży mieszkanie w idealnej lokalizacji, dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Eichendorffa

Racibórz,śląskie

2 491 895 zł3 503 m² 711,36 zł/m²

 

 

 

Ząbrowo,warmińsko-mazurskie

533 000 zł187 m² 2 850,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Świdnica,dolnośląskie

699 000 zł132 m² 5 308 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Oferujemy na sprzedaż przestronny i stylowy apartament położony w Centrum Świdnicy Mieszkanie o powierzchni 133m2: - przestronny salon, - sypialnia z garderobą - sypialnia - kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Caców

Caców,świętokrzyskie

185 177 zł184 m² 1 006,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:38 326 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Syndyk masy upadłości ogłasza na sprzedaż : prawa własności nieruchomości zabudowanej budynkiem mieszkalnym położonej w miejscowości Caców, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Orzechowa

Szczodre,dolnośląskie

1 160 000 zł152 m² 7 612,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Szukasz idealnego miejsca do zamieszkania, gdzie spokój i wygoda idą w parze? Mamy coś, co może Cię zainteresować! Oferujemy dom w zabudowie bliźniaczej na malowniczym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowolipie

Warszawa,mazowieckie

685 000 zł31 m² 22 096,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 31m2, usytuowane na 3 piętrze w budynku z lat 50-tych zlokalizowane na warszawskiej Woli. Lokal po generalnym remoncie (pod nadzorem projektanta wnętrz).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wilcza

Marki,mazowieckie

1 475 000 zł134 m² 10 996,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Mam przyjemność zaprezentować niezwykle przytulne, dwupoziomowe mieszkanie w Markach, z prywatnym ogródkiem, tarasem i sauną! english description below lokal Piękne, dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łazy

Łazy,mazowieckie

615 555 zł161 m² 3 823,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:998 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Redmile Investments sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], zawiadamia o przetargu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Zgłobice,małopolskie

649 900 zł104 m² 6 258 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w miejscowości Zgłobice. Do Państwa dyspozycji są dwa nowoczesne domy jednorodzinne w stanie deweloperskim, wybudowane według projektu "dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Kasztanowa

Siedlce,mazowieckie

439 000 zł1 488 m² 295,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam do zakupu działkę w Siedlcach przy ul. Kasztanowej Nieruchomość składa się z dwóch działek o nr geodezyjnych: 9/6, 10/17 obręb 71 o łącznej powierzchni 1488 m2 Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

838 000 zł42 m² 20 178 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Doradca klienta: tel. (Oferta wstrzymana) 2-pokojowe apartament w sercu miasta, świeżo wykończony, z miejscem postojowym i komórka lokatorską. Otoczenie nieruchomości: apartament znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Potrzanowo

Potrzanowo,wielkopolskie

90 450 zł1 005 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki W przepięknej okolicy! zapraszam do zapoznania się Z pełną ofertą działek. Posiadamy działki O różnej wielkości. Polecam zapoznanie się z ofertą kilkunastu działek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Simoradz

Simoradz,śląskie

92 000 zł801 m² 114,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Idealna oferta dla osób, które cenią sobie spokój i świetną lokalizację - z dobrym dojazdem! Na sprzedaż ostatnie 3x działki, w całości budowlane, każda z nich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kmieca

Poznań,wielkopolskie

1 600 000 zł298 m² 5 369,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:493 m²

Na sprzedaż pół bliźniaka + osobny mały budynek zlokalizowane przy ul. Kmiecej w Poznaniu (winogrady). Położenie ok. 250m pieszo od Cytadeli. Nieruchomość główna zlokalizowana jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wagrowska

Poznań,wielkopolskie

480 400 zł48 m² 10 008,30 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

+ mieszkania od dewelopera + nie płacisz prowizji + Nie płacisz pcc (oszczędzaj około 30 tysięcy) Posiadamy zwiększone rabaty - ograniczona ilość! Zadzwoń już dzisiaj Telefon poniżej Promocja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Rybnik,śląskie

205 000 zł31 m² 6 560 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie- spółdzielcze własnościowe z założoną księgą wieczystą dwupokojowe położone w Rybniku na Osiedlu Nowiny przy ul. Broniewskiego. Nieruchomość została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Słupia

Słupia,świętokrzyskie

304 342 zł211 m² 1 442,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 110 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Syndyk masy upadłości ogłasza na sprzedaż nieruchomość gruntową zabudowaną stanowiącą działkę ewidencyjną nr 658 o pow. 0,1110 ha zabudowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Blizanowicka

Wrocław,dolnośląskie

856 813 zł64 m² 13 325,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Tramwaj * Realizacja 11.2024 * Bliskość terenów Natura 2000 GOTOWE JUŻ TEJ JESIENI Narożne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Krzyżowice

Krzyżowice,dolnośląskie

825 000 zł113 m² 7 328,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:303 m²

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Osiedle Zacisze Krzyżowice to inwestycja, na której położone są dwukondygnacyjne domy jednorodzinne z ogrodami i garażami. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

1 090 000 zł53 m² 20 566 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1070

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 53 m2 w samym sercu Warszawy. Nieruchomość jest położona przy ulicy Jana Pawła II na rogu Grzybowskiej "za żelazną bramą".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Poznań,wielkopolskie

599 000 zł81 m² 7 431,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Pilna sprzedaż! Dla zdecydowanego klienta! Rodzinne Miejsce Pełne Możliwości 4-pokojowe Mieszkanie z Garażem na Osiedlu Tysiąclecia! Mieszkanie wymaga generalnego remontu. Jest to idealna okazja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

2 899 900 zł335 m² 8 656 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 995 m²

Zapraszamy na Prezentację. Przedstawiamy do sprzedaży klimatyczny Dom Wolnostojący w stylu rezydencjonalnym, usytuowany w bardzo atrakcyjnej i prestiżowej części Milanówka. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Żarki

Żarki,śląskie

179 000 zł2 170 m² 82,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę o powierzchni 2170 m2 na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej w miejscowości Żarki. Wgn Myszków, ul.Kościuszki 32 Oferujemy Państwu działkę w doskonałej lokalizacji na.