dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 740 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 740 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Willowa

Charzyno,zachodniopomorskie

480 000 zł2 130 m² 225,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

W skład nieruchomości wchodzą 4 działki budowlane o łącznej powierzchni 2130 m2, : działka nr 1136 o pow. 564 m2 działka nr 1137 o pow. 501 m2 działka nr 1140 o pow. 501 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Wycinki

Wycinki,pomorskie

359 000 zł92 m² 3 902,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:555 m²

Sprzedam dom letniskowy nad jeziorem! Lokalizacja Dom w miejscowości Wycinki koło Osieka, nad jeziorem Kałębie. Dom położony 100m od jeziora w drugiej linii zabudowy. Wokół lasy, cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Willowa

Charzyno,zachodniopomorskie

110 000 zł501 m² 219,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana usytuowana 10 minut drogą do Kołobrzegu. Działka znajduje się w miejscowości Charzyno na osiedlu Vilpark (gmina Siemyśl, powiat kołobrzeski, woj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Lublin,lubelskie

476 754 zł38 m² 12 447,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2 pokoje na sprzedaż - 476 754 zł! w cenie miejsce postojowe w garażu Informacji udziela tel. Powierzchnia: 38.30 m Cena: 476 754 zł Odbiór kluczy: zapytaj Doradcę tel. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Willowa

Charzyno,zachodniopomorskie

125 000 zł564 m² 221,63 zł/m²

 

 

 

Lublin,lubelskie

549 000 zł43 m² 12 626,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Ofertą sprzedaży jest 2 pokojowe, przytulne mieszkanie z dużym balkonem typu Loggia od strony południowej -lokalizacja- dzielnicy Czuby, ul. Kryształowa. Nieruchomość idealna dla Pary bądź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Willowa

Charzyno,zachodniopomorskie

110 000 zł501 m² 219,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cybisa

Warszawa,mazowieckie

935 000 zł64 m² 14 662,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

: trzypokojowe, dwustronne I gustownie urządzone mieszkanie na ursynowie. Osobna I widna kuchnia. Duży balkon : : mieszkanie : Składa się z salonu z dużym i zabudowanym balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Kasprowicza

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

319 000 zł33 m² 9 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Zapraszamy do zakupu atrakcyjnego, elegancko urządzonego, umeblowanego i kompletnie wyposażonego apartamentu dostępnego od zaraz. Apartament znajduje się w doskonałej lokalizacji- 300 m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kasprowicza

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

469 000 zł44 m² 10 644,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Atrakcyjny, elegancko urządzony, umeblowany i wyposażony apartament dostępny od zaraz. Apartament znajduję się 300 m od morza, 2 minuty od promenady kołobrzeskiej, która liczy 4 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korczak

Kalisz,wielkopolskie

335 000 zł49 m² 6 795,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Sprzedam mieszkanie dwupokojowe z dużym balkonem o powierzchni 49.30 m2, położone na zamkniętym osiedlu Korczak w Kaliszu. Cena nieruchomości 335 000 zł. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

574 700 zł41 m² 14 017,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie z powierzchni ok. 41 m2 w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z aneksem, sypialni oraz gustownej łazienki. Teren za blokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pochyła

Wrocław,dolnośląskie

565 000 zł37 m² 15 270,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37m2. w centrum Wrocławia Idealne pod inwestycje na wynajem, dla 1 osoby, lub pary szukającej komfortowego mieszkania w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słonimskiego

Wrocław,dolnośląskie

959 000 zł64 m² 14 961 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Przytulne 3 pokoje na osiedlu przy rzece i terenach zielonych tel. licencja pfrn nr 28332 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,01m2 znajduje się na 1 piętrze 5-piętrowego budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Francuska

Świdnica,dolnośląskie

399 000 zł50 m² 7 980 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferta bez prowizji I bez pośredników! Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe przy ul. Francuskiej To świeżo wyremontowane mieszkanie położone w bardzo atrakcyjnej okolicy, idealne dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

739 000 zł39 m² 19 046,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mokotów 2-pok mieszkanie z potencjałem puławskaeng przestronne mieszkanie 2-pokojowe Z potencjałem idealne do własnej aranżacji! Ogólne informacje: typ nieruchomości: przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Długopolska

Mędłów,dolnośląskie

1 250 000 zł6 025 m² 207,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż Mędłów Najważniejsze informacje: - działka nie posiada mpzp, wymaga uzyskania warunków zabudowy - studium: budownictwo mieszkalno - usługowe - domy jednorodzinne, bliźniaki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sobiczkowa

Kościelisko,małopolskie

1 490 000 zł68 m² 22 057,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:350 m²

Szanowni Państwo, tylko u nas mamy okazję zaprezentować jeden z ostatnich domów na sprzedaż w miejscowości Kościelisko przy ul. Sobiczkowej inwestycja yama. Dom jest ostatnim domem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

1 195 000 zł53 m² 20 849,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Zespół Annderson ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży mieszkanie z balkonem, komórką lokatorską, które znajduje się w dzielnicy Grzegórzki. Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Pasikonie

Pasikonie,mazowieckie

920 325 zł26 295 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

| działka położona w przepięknym, malowniczym rejonie gminy Kampinos. W sąsiedztwie luźna zabudowa z przewagą terenów otwartych i cieszących oko krajobrazów. Jest to miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sportowa

Gdańsk,pomorskie

2 700 000 zł244 m² 11 065,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Luksusowy dom z widokiem na las i rzekę Raduni - gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 244 m , wykończony w najwyższym standardzie, z użyciem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojciecha

Szczecin,zachodniopomorskie

567 000 zł74 m² 7 689,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1937

Oferujemy państwu ładne nietuzinkowe mieszkanie w samym Centrum miasta. Mieszkanie pierwotnie funkcjonowało jako dwupokojowe, po całkowitej zmianie aranżacji wyodrębnione zostały dwie małe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Gdańsk,pomorskie

849 000 zł65 m² 12 982 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

:na skróty: na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 65,4 m2 w Gdańskiej dzielnicy Przymorze. :dla kogo?: -Dla osób, które cenią sobie bezpośrednie sąsiedztwo bogato.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

325 000 zł36 m² 9 027,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania w nowym budownictwie (2008r.), położonego na bydgoskim Szwederowie. Budynek: prace budowlane związane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdańsk,pomorskie

943 920 zł68 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:parter/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nie pobieramy prowizji, współpracujemy Z deweloperami Zakup od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc obsługa: biuro Oferta Sprzedaży Mieszkania - Letnica - Plaża -centrum - Park -wybieraj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

635 000 zł69 m² 9 266,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Brak podatku pcc. Zakup bezprowizyjny. Bez ukrytych kosztów z dodatkowymi rabatami tylko dla naszych Klientów! top inwestycja Szanowni Państwo, chciałbym przedstawić ofertę mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Kasztanowa

Daszewice,wielkopolskie

514 550 zł1 555 m² 330,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu przestronną działkę budowlaną położoną w Daszewicach, gmina Mosina przy ul. Liściastej - okolice ul. Kasztanowej. Działka na planie prostokąta o froncie 52 m i.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Poezji

Gliwice,śląskie

825 000 zł95 m² 8 684,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż apartament o pow. 95,08 m z narożnym tarasem 21,05 m . Do mieszkania przynależą 2 miejsca parkingowe w hali garażowej, 1 miejsce postojowe naziemne, komórka lokatorska na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wesoła

Gaj,małopolskie

1 780 000 zł274 m² 6 496 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Więcej informacji e-mail: jeśli szukasz wygodnego, dużego domu, który możesz urządzić według własnego projektu, to ta alternatywa jest dla Ciebie :). Oferuję do sprzedaży dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Koszyce Małe

Koszyce Małe,małopolskie

650 000 zł121 m² 5 206,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:516 m²

Knc Nieruchomości rozpoczyna rezerwację nowej inwestycji. Na wyłączność bliźniak z garażem w nowoczesnym budynku dwulokalowym wg projektu: dom pod miłorzębem 7 (gbna). Indywidualna budowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wyrzykowskiego

Warszawa,mazowieckie

1 131 000 zł72 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mam przyjemność przedstawić 3-pokojowe, przestronne i widne mieszkanie w budynku z 2017r. przy ulicy Mariana Wyrzykowskiego. Osiedle wybudowane przez znanego i cenionego dewelopera Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Lidzka

Gdynia,pomorskie

600 000 zł307 m² 1 954,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

:na skróty: na sprzedaż działka mieszkaniowa- mały Kack :dla kogo?: zarówno dla osoby prywatnej jak i dla inwestora : lokalizacja: - nieruchomość mieści się przy ulicy Lidzkiej 4 w Gdyni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wojska Polskiego

Suwałki,podlaskie

349 000 zł59 m² 5 915,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1111

Mieszkanie 4-pokojowe usytuowane na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku na ul. Wojska Polskiego, doskonale sprawdzi się dla większej rodziny. Lokal po generalnym remoncie gotowy do zamieszkania. Budynek po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Niepodległości

Sopot,pomorskie

1 099 999 zł67 m² 16 379 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

:na skróty: nieruchomość inwestycyjna - z czynnym wynajmem. Na sprzedaż apartament o powierzchni całkowitej 67,16 m2. : lokalizacja: nieruchomość mieści się przy Alei Niepodległości,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słonimskiego

Gdańsk,pomorskie

1 500 000 zł80 m² 18 633,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Atuty: - świetna lokalizacji z doskonale rozbudowaną infrastrukturą (sklepy, restauracje, usługi, galeria w najbliższej okolicy) - Zaledwie 5 minut na pieszo od przystanków komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kruszwicka

Wrocław,dolnośląskie

460 000 zł40 m² 11 645,60 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż w pełni rozkładowe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 39.5m2. Mieszkanie znajduje się na Wrocławskim Osiedlu Szczepin (dzielnica Stare Miasto) w okolicy ulicy Kruszwickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Giżycka

Mrągowo,warmińsko-mazurskie

1 163 280 zł79 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie w nowo powstałej inwestycji "promenada Park", na Mazurach tuż naprzeciwko jeziora Czos. Zapraszam do kontaktu w celu omówienia szczegółów inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Świętobora

Chwaszczyno,pomorskie

1 599 999 zł178 m² 8 998,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 048 m²

Chwaszczyno - dom wolnostojący Dom w miejscowości Chwaszczyno ( woj. pomorskie) to idealne połączenie funkcjonalności, komfortu i pięknej lokalizacji. Działka o powierzchni 1000m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczytniki

Szczytniki,wielkopolskie

849 000 zł87 m² 9 765,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Szukasz przestronnego domu w nowoczesnej aranżacji? Marzysz by zamieszkać z dala od zatłoczonych miast, w zielonej, spokojnej lokalizacji? Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Domaszowice

Domaszowice,świętokrzyskie

820 000 zł220 m² 2 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zakładam, że skoro szukacie Państwo nieruchomości oddalonej od miasta zależy Wam na domu, w którym złapiecie dystans od codzienności. Wasz dom powinien być oazą spokoju, w której nie.