dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 743 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 743 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 750 000 zł302 m² 5 788,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:899 m²

Na sprzedaż piękny dom wolnostojący na osiedlu Górczyn w Gorzowie Wielkopolskim. ***bez prowizji dla kupującego*** Dom wybudowany około roku 2008 (oddany do użytku w 2018 r) , zbudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Brzozowa

Szczodre,dolnośląskie

1 160 000 zł152 m² 7 622,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nowoczesna architektura z wieloma udogodnieniami. Przedstawiam wyjątkową ofertę! Nowoczesny dom o powierzchni 152 m , zlokalizowany w pięknej okolicy Szczodre, zapewni Ci komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Kielce,świętokrzyskie

729 000 zł150 m² 4 860 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 586 m²

W skład nieruchomości wchodzi działka o powierzchni 1586 m.kw. (20,5mx78m), murowany dom parterowy, podpiwniczony z poddaszem nieużytkowym oraz mały budynek gospodarczy. Położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

539 000 zł48 m² 11 229,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam prawdziwą okazję. 2-pokojowe mieszkanie, w wyremontowanej kamienicy. A to wszystko na Śródmieściu z pełną infrastrukturą wokół. Zadzwoń i umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł45 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować komfortowe mieszkanie na Ochocie - Rakowiec. Na sprzedaż przestronne mieszkanie położone na drugim piętrze w 10-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żwirki i Wigury

Oświęcim,małopolskie

739 000 zł64 m² 11 546,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Lokalizacja: na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w Oświęcimiu na ul. Żwirki i Wigury. Okolica jest cicha i zielona. W pobliżu znajduje się w pełni rozwinięta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Opole

Opole,opolskie

379 000 zł600 m² 631,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę nieruchomości na sprzedaż położonej w Opolu w dzielnicy Chmielowice. Na działce o powierzchni 0,3841ha znajduje się obiekt wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

628 600 zł41 m² 15 350,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prezentowana inwestycja znajduje się przy ulicy Zwycięskiej. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Malownicza

Kraków,małopolskie

3 100 000 zł225 m² 13 777,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej usytuowany w Krakowie na Woli Justowskiej. Lokalizacja zapewnia ciszę a także posiada łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

479 000 zł37 m² 12 810,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 2 pokojowe Jar! Wystrój w stylu Glamour, łazienka wykończona z najwyższej jakości materiałów. Możliwość dokupienia miejsc na zewnątrz w bardzo atrakcyjnej cenie! Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jeziorna

Gliwice,śląskie

880 000 zł142 m² 6 197,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Green Home Żory - innowacyjne, zero emisyjne domy oparte na nowej technologii dla Twojej Rodziny! Biuro sprzedaży greenhome (bez prowizji) 7 dni w tygodniu tel/whatsapp/sms Projektując przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Plac Jakuba Wejhera

Wejherowo,pomorskie

398 000 zł51 m² 7 834,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Zapraszam Państwa do odkrycia wyjątkowego mieszkania, zlokalizowanego w sercu Wejherowa tuż przy Rynku. To niepowtarzalna szansa, aby zostać właścicielem mieszkania w klimatycznej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Wrocław,dolnośląskie

949 000 zł79 m² 11 997,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Parter cztery pokoje Z ogródkiem - zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacje Czteropokojowe, rozkładowe mieszkanie o pow. 79 m2 położone na wrocławskich Krzykach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kazimierza Wielkiego

Bochnia,małopolskie

380 000 zł48 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

NA sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie - bochnia N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,50 m2 usytuowane na wysokim parterze budynku z lat siedemdziesiątych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

590 000 zł110 m² 5 355,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż -mieszkanie w zabudowie szeregowej - z 2 miejscami postojowymi już w cenie zakupu. Mieszkanie ma powierzchnię 110,16 m2 i składa się z 2 poziomów. Niewielkie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grabowa

Grabowa,śląskie

350 000 zł76 m² 4 605,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 824 m²

Agencja nieruchomości Housestate zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży uroczego domu o powierzchni 76m2 położonego w malowniczej miejscowości Grabowa gm. Mykanów. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kąty Grodziskie

Warszawa,mazowieckie

740 000 zł56 m² 13 164,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zakup bez podatku pcc! Warszawa Białołęka, ul. Kąty Grodziskie 56,21 m2 | 3 pokoje z aneksem kuchennym | 2 piętro bez windy | duży balkon 5 m2 | stan mieszkania idealny, gotowe do zamieszkania bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrzeżna

Warszawa,mazowieckie

1 215 000 zł55 m² 21 994,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Bezpośrednia sprzedaż Z przyjemnością prezentuję Państwu mieszkanie położone w warszawskiej dzielnicy Mokotów, przy ulicy Obrzeżnej 1D. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mazowiecka

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

695 000 zł58 m² 11 906,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie składa się; salon z aneksem kuchennym, duża sypialnia, łazienka, przedpokój. Mieszkanie posiada komfortowy 19m2 taras na który można wyjsc zarówno z sypialni jak i z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Poznań

Poznań,wielkopolskie

868 275 zł68 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

W ofercie posiadamy narożnikowe, 4-pokojowe mieszkanie z balkonem, w stanie deweloperskim blisko terenów zielonych, z świetnym dojazdem do centrum Poznania. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Produkcyjna

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

449 600 zł56 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować Państwu apartament o powierzchni 56,2m2 w nowej inwestycji zlokalizowanej w Fordonie. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze siedmiopiętrowego budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

595 000 zł63 m² 9 504,79 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1942

! rezerwacja! 595 000,00 zł do 31 Października 2024 - 9500 zł/m 2! przytulne mieszkanie dla rodziny Z dziećmi! wyłącznie W naszym biurze nieruchomości! Zapraszamy na film: chcesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Walcownicza

Warszawa,mazowieckie

1 999 999 zł215 m² 9 302,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:545 m²

Wyjątkowy, przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej ok 164 m (użytkowa ok 215m), wykończony z dbałością o każdy detal i przy użyciu bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Sosnowiec,śląskie

395 000 zł60 m² 6 541,90 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Sosnowcu przy ulicy 1-go Maja 40. Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze dziesięciopiętrowego bloku po termomodernizacji. W budynku znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mosiężna

Wrocław,dolnośląskie

620 000 zł50 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

! oferta 0% bez prowizji dla kupującego! Na sprzedaż w pełni rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50 m 2 piętro w 5-piętrowym bloku z windą z 2007 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Opatowicka

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł98 m² 9 136,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:249 m²

Jeśli marzysz o nowoczesnym domu w zabudowie bliźniaczej w malowniczej okolicy i to we Wrocławiu - ta oferta będzie idealna. Inwestycja składa się z 9 willi miejskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

970 000 zł110 m² 8 818 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Północna część Wrocławia, dzielnica Psie Pole, osiedle Widawa. Niedaleko wrocławskich obwodnic (autostradowej i śródmiejskiej) oraz drogi ekspresowej S5. Łatwy dojazd do centrum i szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Biórków Mały

Biórków Mały,małopolskie

110 000 zł1 100 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana zlokalizowana w m. Biórków Mały, gmina Koniusza o powierzchni 1100 m2. Działka położona w ciągu działek budowlanych przy drodze Kraków - Proszowice idealna pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Słonecznikowa

Deszczno,lubuskie

59 000 zł1 211 m² 48,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż 3 działki W deszcznie Z przeznaczeniem pod budowę domów jednorodzinnych. Super cena! Na sprzedaż 3 działki, każda o powierzcjni 1200 m2, znajdujące się w Maszewie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Skrzydlata

Wrocław,dolnośląskie

785 000 zł67 m² 11 751,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie przy ulicy Skrzydlatej Cena: pln 785 000 + pln 30 000 za miejsce postojowe Powierzchnia całkowita: 69,3 m Powierzchnia użytkowa: 34,2 m na parterze plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Bieżanowska

Kraków,małopolskie

270 000 zł24 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Kraków, ul. Bieżanowska rynek wtórny, stan deweloperski z białymi ścianami Lokal M5 na pierwszym piętrze o pow. użytkowej ok 24m2 Dodatkowo płatne 30 tys zł miejsce postojowe na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bryły

Warszawa,mazowieckie

749 000 zł53 m² 14 129,40 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Chcesz zainwestować kapital bezpiecznie? Zależy Ci na nieruchomości która jest położona w dobrej lokalizacji? - ta oferta jest zdecydowanie dla Ciebie :) Rozkładowe mieszkanie, wejście do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Radzymin

Radzymin,mazowieckie

830 000 zł90 m² 9 208,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie, gotowe do zamieszkania. Urządzone z dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal z użyciem wysokiej jakości materiałów i produktów. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Mostek

Gdańsk,pomorskie

401 619 zł26 m² 15 512,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja w Gdańsku. Bardzo szeroka oferta dla potencjalnych inwestorów. Doskonale skomunikowana z centrum Gdańska. Na terenie inwestycji dostępnych jest więcej lokali, prezentowany to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Melomanów

Warszawa,mazowieckie

970 000 zł65 m² 14 923,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Mokotów Czerniaków ul. Melomanów 65m2 | 3 pokoje z oddzielną kuchnią | balkon typu loggia | piwnica | 4 piętro bez windy | 1994r. | stan mieszkania: do zamieszkania Mieszkanie o powierzchni 65.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piłsudskiego

Wieliczka,małopolskie

629 000 zł47 m² 13 244,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest w Wieliczce, przy ulicy Piłsudskiego, na trzecim piętrze, czteropiętrowego bloku powstałego w 1978r. Tuż obok znajduje się pętla autobusowa, co jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł47 m² 15 957,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe, narożne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni ok.47m2, usytuowane na 4- piętrze w 4-piętrowym budynku z 1970roku zlokalizowane na warszawskich Bielanach, przy ul. Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

671 509 zł48 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 48,31 m z tarasem 25,37m2! zlokalizowane na parterze w 4 piętrowym bloku z windą w dzielnicy Psie Pole, poświętne we Wrocławiu. Główną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

425 022 zł36 m² 11 740,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz atrakcji Centrum miasta? Jeśli tak to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

899 000 zł129 m² 6 943,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego domu ? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

955 000 zł57 m² 16 754,40 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Dzień dobry. do sprzedaży oferuję przestronne mieszkanie o powierzchni 57m2 znajdujące się w nowoczesnym budynku przy ulicy Walerego Sławka. Atutem nieruchomości jest wychodzący.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij