dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 209 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 209 ogłoszeń

1 231 000 zł16 837 m² 73,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomości położone w Rudzie Śląskiej przy ul. Tunkla obejmują działki gruntu numer 735/54 i 788/54 o łącznej powierzchni 1,6837 ha. Działka numer 735/54 jest zabudowana budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł51,50 m² 12 718,45 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż jasne i bardzo klimatyczne mieszkanie 3-pokojowe położone na ostatnim piętrze budynku z windą przy ul. Oleśnickiej 15 we Wrocławiu z pięknym widokiem na panoramę miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

504 562 zł58,67 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kameralne Zawady nowoczesna inwestycja mieszkaniowa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł30,70 m² 20 521,17 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Wyjątkowa kawalerka na woli ul. Jana kazimierza Szukasz idealnego mieszkania na start lub pod bezpieczną inwestycję? Prezentujemy jasne, ustawne mieszkanie o powierzchni 30,70 , położone.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł3 789 m² 184,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Atrakcyjna nieruchomość o powierzchni całkowitej 3789 m2 usytuowana w pobliżu styku trzech granic, składająca się z 3 odrębnych działek budowlanych. W pobliżu znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł133 m² 8 646,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nieruchomość Dom w zabudowie bliźniaczej wybudowany w technologii szkieletowej, o powierzchni całkowitej 131m2. Na parterze znajduje się wiatrołap, przestronny korytarz, salon (22,10m2),.

Szczegóły ogłoszenia

86 000 zł2 524 m² 34,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane w malowniczej lokalizacji, w miejscowości Klonownica Duża, położone zaledwie 7km od Janowa Podlaskiego i 14km od Białej Podlaskiej. Nieruchomości gruntowe.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł51,50 m² 14 563,11 zł/m²

 

Piętro:12

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Polecamy na sprzedaż śliczny apartament! Nieruchomość zlokalizowana w Poznaniu, na 12 piętrze, co zapewnia piękny widok panoramy miasta. Mieszkanie o powierzchni 51,5m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

309 900 zł66 m² 4 695,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1923

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania o powierzchni 66 m2 z dużą piwnicą (ok. 28 m2). Dzięki ściance działowej pomiędzy salonem z kuchnią a dużym.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł112 m² 4 911 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:252 m²

Zapraszam do zapoznania się z nową inwestycją deweloperską w Dziadowej Kłodzie, tylko 8km do Sycowa. Inwestycja będzie składała się z 8 szeregów, w bardzo dobrym standardzie. Co.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł2 500 m² 76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki budowlanej w miejscowości Jełowa. Działka w kształcie prostokąta z dojazdem drogą asfaltową. Media w drodze woda, prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

752 000 zł64,10 m² 11 731,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokoje z widną kuchnią, położone przy ulicy Łukowskiej, wśród zieleni. Funkcjonalne i jasne mieszkanie położone na Gocławku w zielonej częśći Pragi.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł45,60 m² 3 486,84 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Niższa cena - 159.000ZŁ! BEZCZYNSZOWY LOKAL MIESZKALNY NA WSI (PÓŁ DOMU) BRZEŹNICA GM. Biały bór. Proponujemy Państwu lokal mieszkalny stanowiący pół domu dwurodzinnego wraz z działką. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

30 000 zł4 519 m² 6,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania nieruchomość gruntowa (łąka) w gminie Choroszcz. Dojazd do działki drogą utwardzoną publiczną, ostatnie 80m droga polna. Wymiary: ok 20m x 200m, 22m x 205m Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł48,50 m² 7 195,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Jeśli szukasz mieszkania z wygodnym, rozkładowym układem i osobną kuchnią, ta oferta na ul. Racławickiej w Świdniku daje solidną bazę do urządzenia wnętrza po swojemu. 48 m na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

502 471 zł45,80 m² 10 970,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Promocja: oszczędź 55 831 zł! Mieszkanie dla rodziny na Stacji Ligockiej. 3 pokoje 45,8m2 przedpokój - 7,4m2 łazienka - 3,7m2 salon + kuchnia 16,5m2 pokój - 10m2 pokój- 7,9m2 balkon - 4,3m2 Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Koszalin

Koszalin,zachodniopomorskie

1 060 000 zł189,90 m² 5 581,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:507 m²

Do sprzedaży atrakcyjny dom parterowy z poddaszem użytkowym w zabudowie szeregowej - segment skrajny. Nieruchomość zlokalizowana jest na spokojnym chętnie wybieranym przez mieszkańców miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

474 982 zł29,23 m² 16 249,81 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Brak prowizji oraz podatku pcc 2%. Nasza usługa jest całkowicie bezpłatna. Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 29,23 m , położone na 2. piętrze nowoczesnego budynku na jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 227 000 zł71 m² 17 281,69 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Cenisz sobie luksusowe otoczenie, projekty, które charakteryzują się wyjątkowością? Jeśli tak to oferta jest skrojona pod Ciebie. Przestronny 3 pokojowe mieszkanie w powstającym na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł37 m² 5 135,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Po generalnym remoncie, dwa pokoje gotowe do wprowadzenia od zaraz, świetna lokalizacja - brzmi dobrze? Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego stanowiącego odrębną.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł54 m² 6 833,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Chocianów, mieszkanie, 3 pokoje, 2 piętro, 51 m2, sprzedam, 369 000 zł. Zapraszamy do zapoznania się z bardzo ciekawą ofertą bezczynszowego mieszkania w Chocianowie (pow. polkowicki),.

Szczegóły ogłoszenia

425 621 zł60,89 m² 6 990 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Marzysz o przestronnym mieszkaniu z balkonem i pięknym widokiem na spokojną, zieloną okolicę? Chcesz wykończyć nowe wnętrze dokładnie tak, jak lubisz? A może szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł70 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 70 m , położone na spokojnym osiedlu w Suchym Lesie, bezpośrednio przy granicy z Poznaniem. Układ i wyposażenie: > Jasny,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 303 873 zł76,68 m² 17 004,08 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu wyjątkową nieruchomość w inwestycji Lindego | noho Investment, kraków Bronowice ul. Samuela Lindego - 4 pokoje, 76,68 m z balkonem. O inwestycji: noho Lindego2 to.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł27,36 m² 6 907,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż oferujemy jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 27,36 m , położone na 3. piętrze czteropiętrowej kamienicy w Legnicy, przy ul. Czarnieckiego. Budynek zlokalizowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

899 000 zł136 m² 6 610,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:195 m²

Dom w zabudowie szeregowej po modernizacjach - Bydgoszcz, osowa Góra Przedstawiamy Państwu dom idealny dla rodziny - po modernizacji, z bardzo dobrze przemyślanym układem pomieszczeń oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Głowaczowa,podkarpackie

147 000 zł1 560 m² 94,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Mint Property przedstawia na sprzedaż działkę o powierzchni 0,1560ha położoną w Głowaczowej.Nieruchomość gruntowa składa się z dwóch działek ( 0,0507ha oraz.

Szczegóły ogłoszenia

258 500 zł53 m² 4 877,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości komfort zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży uroczego mieszkania 3-pokojowego położonego w centrum malowniczej miejscowości Pieszyce na Dolnym Śląsku. To.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł230 m² 3 478,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 234 m²

Dom mieszkalny wolnostojący z dużą, piękną, słoneczną działką oraz garażem. Sześć pokoi w których można od razu mieszkać. Dom po częściowym remoncie i przebudowie Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł55,80 m² 16 308,24 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż wyjątkowe, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,8 m , położone na parterze nowoczesnego, 3 piętrowego bloku z 2022 roku. Nieruchomość znajduje się na ładnym, zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

7 866 855 zł493,50 m² 15 940,94 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Nieruchomość inwestycyjna - 20 apartamentów W kamienicy blisko centrum obecnie nieruchomość przynosi dochód 45 000 miesięcznie Na sprzedaż 20 apartamentów w odrestaurowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 914 000 zł8 700 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta na wyłączność! Oferujemy do sprzedaży nieruchomość gruntową o łącznej powierzchni do 8700 mkw położoną w Mysłowicach przy ul. Obrzeżna Północna. Teren niezabudowany,.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł30,37 m² 3 259,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny nr 2 o powierzchni 30,37 m2, zlokalizowany na parterze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Matejki 34 wraz z udziałem wynoszącym 241/10 000.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł24,40 m² 19 631,15 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Oferujemy na sprzedaż w pełni wyposażony lokal ( apartament ) o powierzchni 24,40 m2, położony w Rewalu, na nowo wybudowanym osiedlu. W skład mieszkania wchodzi: aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł49,30 m² 21 298,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Apartament 2 pokojowy 49 mkw przy ul. Matejki na sprzedaż. Zapraszam do zakupu lokalu przy ul. Matejki w Świnoujściu. Mieszkanie znajduje się bardzo blisko parku a do promenady mamy ok 500 m.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

625 525 zł47,75 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

W ofercie biura blisko 100 inwestycji (0%) ani podatku pcc (2%) / idealne na start lub pod inwestycję - odbiór W IV kwartale 2027 roku! / biuro nieruchomości lakado ma przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

96 330 zł1 014 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki o powierzchni 1014 m każda, położone w miejscowości Świniowice, gmina Tworóg, w spokojnej i zielonej okolicy z luźną zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł206 m² 582,52 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Na sprzedaż lokal użytkowy w budynku usługowym w centrum miejscowości. Lokal użytkowy o powierzchni 205,63 m usytuowany na parterze, 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł3 800 m² 210,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

- lokalizacja: chełmiec - Powierzchnia: 38 ar (3800 m ) - Media: prąd, gaz, wodociąg, kanalizacja - Przeznaczenie mieszane: tereny osiedleńcze przeznaczone dla realizacji różnych form.

Szczegóły ogłoszenia

88 000 zł2 076 m² 42,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertę sprzedaży ładnie położonej z widokiem na góry w otoczeniu pól uprawnych działki budowlano - siedliskowej o powierzchni 2076 m2. Działka ta.

Szczegóły ogłoszenia

476 000 zł36,76 m² 12 948,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w Lublinie przy ul. Długiej 2. Jest to blok całkowicie odnowiony w 2023 r, wraz z wymianą instalacji, okien, ociepleniem budynku, odnowieniem części.