dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 313 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 313 ogłoszeń

Rynek pierwotny

907 798 zł68,26 m² 13 299,12 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,26 m , w prestiżowej inwestycji na Mokotowie. Mieszkanie zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł2 700 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działki usługowej zabudowanej budynkiem biurowym i halą Topowa lokalizacja dla firm - Leszno, ul. Energetyków 1 Działka posiada dojazd utwardzony nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

472 260 zł55,56 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kameralne Zawady nowoczesna inwestycja mieszkaniowa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł280 m² 2 464,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:585 m²

| na sprzedaż dom o pow. użytkowej ok. 240 m2 (pow. całkowitej ok. 280 m2), zlokalizowany w Skarżysku - Kamiennej, na osiedlu Zachodnim. Budynek usytuowany na częściowo zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

1 485 000 zł74,90 m² 19 826,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Międzyzdroje, apartament w pierwszej linii zabudowy. Powierzchnia: około 75m2, 3 pokoje - w tym jeden z aneksem kuchennym. Mieszkanie bardzo przestronne, z dużym salonem i dwiema.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 350 m² 88,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest kompleks działek budowlanych o powierzchni 1350m2 położony przy ulicy Spacerowej w otulinie lasów przy jeziorze w miejscowości Golczewo. Działki usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

436 527 zł25,83 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do umawiania spotkań telefonicznie jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu. Oferta dotyczy apartamentu wykończonego i umeblowanego pod klucz. Apartamenty na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

253 000 zł1 410 m² 179,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka Trzebinia Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana zgodnie z zapisami mpzp Oznaczanie w mpzp symbolem: 9 mn1 (tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej) powierzchnia działki 1410m.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł2 500 m² 54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni ok. 25 arów, położona w Jasienicy Rosielnej. Działka będzie wydzielona z większej nieruchomości o powierzchni 53 arów. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 072 m² 167,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana Chmielno | blisko Jeziora Białego Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Chmielno jednej z najbardziej znanych kaszubskich lokalizacji, otoczonej jeziorami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 000 zł147,90 m² 5 267,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wyłącznie W naszym biurze - sprzedaż inwestycji "nova góraszka" Brak prowizji od kupującego. Zakup bezpośrednio od dewelopera, kupujący nie płaci podatku pcc. Dom nr D3 Zapraszamy do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł2 600 m² 769,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana o regularnym kształcie położona w Skolimowie niedaleko od ul. Puławskiego, idealna pod reprezentacyjny dom. Wszystkie media obok działki. Zadbana okolica z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 299 000 zł192,31 m² 6 754,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:912 m²

Nowoczesny dom Z ogrodem wewnątrz budynku. Projekt indywidualny budynku został stworzony dla osób ceniących sobie prywatność i komfort użytkowania. Dom zlokalizowany na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

869 900 zł83,40 m² 10 430 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż Nowy segment o powierzchni ok. 83,5 m2 położony na działce w bardzo ładnym rejonie. Budynek to nowoczesna nieruchomość zaprojektowana z myślą o komforcie.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł54,10 m² 3 678,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż | 2 pokoje | Centrum | Stronie Śląskie, ul. Nadbrzeżna 32 Skład lokalu: 2 przestronne pokoje oddzielna, widna kuchnia łazienka przedpokój komórka na korytarzu Dodatkowo: piwnica 3.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł35,07 m² 19 960 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu użytkowego w nowej inwestycji Dewelopera J.W. Construction - nad odrą - przy ul. Celnej. Lokalizacja przy bulwarach szczecińskich. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł36 m² 6 083 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Kompaktowe 2 pokoje w sercu Suwałk z ogromnym potencjałem. Znakomita cena tylko 219 000 zł! Niezależnie od tego, czy szukasz swojego pierwszego, własnego kąta, planujesz zamieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł41,97 m² 25 017,87 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskim Bemowie. Mieszkanie o powierzchni: 41.97 m2 znajduje się na parterze i składa się z: - Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł104 800 m² 7,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki rolne blisko lasu na Mazurach, 10 ha. Na sprzedaż nieruchomości gruntowe, rolne niezabudowane z dostępem do drogi publicznej. Dwie działki o powierzchni łącznej 10,4800 ha, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

602 886 zł67,74 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Polecam 4-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane na parterze. Inwestycja z gwarancją ceny! Termin realizacji: i kwartał 2027 Do końca marca w cenie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł130 m² 4 038,46 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:-

Tylko 4 038,00 zł / m2 Do sprzedaży duży lokal użytkowy, dwupoziomowy (parter z witryną oraz pomieszczenia piwniczne) położony przy ul. Księcia Barnima III Wielkiego. Lokal położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł100 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:681 m²

Do sprzedaży nieruchomość położona w Częstochowie w dzielnicy Gnaszyn. Na działce o powierzchni 681 m2 posadowiony jest dom jedno rodzinny oraz garaż murowany Działka ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł87,40 m² 21 727,69 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować 5- pokojowe mieszkanie idealne dla osób ceniących komfort, ciszę i dogodną lokalizację. Lokal łączy w sobie funkcjonalny rozkład z jasnymi, słonecznymi.

Szczegóły ogłoszenia

151 235 zł1 043 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Nowe Bielice (gmina Biesiekierz, woj. zachodniopomorskie), z wydanymi warunkami zabudowy (wz) na całość działki przed jej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 000 zł125 m² 3 592 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Atrakcyjna oferta! doskonała lokalizacja! dom wolnostojący*** cena ofertowa za stan surowy otwarty bez garażu! *** doprowadzamy dom do stanu deweloperskiego A nawet pod klucz! umów się aby.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

407 000 zł27 m² 15 074,07 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

opis: nowoczesny kompleks apartamentowców, który łączy w sobie najistotniejsze cechy miejskiego życia wygodę, funkcjonalność i indywidualizm. Jego centralna lokalizacja oraz doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł84,53 m² 10 528,81 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Najlepsza lokalizacja na wynajem lub do zamieszkania! Na sprzedaż ładne, zadbane mieszkanie przy płycie głównej Rynku przy ul. Św. Mikołaja, 85m2 w budynku z 2004r. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł54 m² 5 351,85 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W naszej ofercie przepiękne, po generalnym remoncie mieszkanie w miejscowości Wyszebórz koło Koszalina. Mieszkanie o powierzchni 54 m2, ogrzewane gazem, w którego skład wchodzą: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł96 m² 11 927,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Karwiany | ul. Wiosenna 41 | spokojna przestrzeń do życia pod Wrocławiem Jeśli szukasz miejsca, które daje Ci oddech od miasta, ale nie odcina od jego możliwości, ta nieruchomość spełnia dokładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 687 zł60,65 m² 8 749,99 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez podatku pcc, bez prowizji, zakup bezpośrednio od dewelopera. witam, proponuję Państwu piękne trzy pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w super miejscu. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł1 098 m² 264,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Żwirówka | gmina Halinów | działki budowlane w zielonej części Mazowsza Są miejsca, które od pierwszej chwili dają poczucie spokoju. Żwirówka to właśnie jedna z takich lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł154 m² 3 668,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:424 m²

"sigma nieruchomości " z siedzibą w Zgierzu przedstawia ofertę sprzedaży domu w Zgierzu -osiedle rudunki/podleśna. Dom z końca lat 70-tych ,w zabudowie bliźniaczej ,położony przy.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł136 m² 7 345,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:351 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom-bliźniak dewelopera Tym-Bud, z 2021r. o powierzchni użytkowej 136m2, z tarasem, ogrodem i kominkiem. Dom jest funkcjonalny, wykończony w klasycznym.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł544,69 m² 2 203,09 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:17

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie na sprzedaż budynek usługowo - produkcyjny o powierzchni 544,69 m2, usytuowany w Częstochowie, w dzielnicy Błeszno Na sprzedaż lub.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł6 800 m² 110,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka z linią brzegową rzeki świder o powierzchni 6800 m | Z możliwością Zabudowy | Położona w malowniczej miejscowości Kruszówiec przy ul. Nowej.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł30,27 m² 14 172,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1929

Kawalerka gotowa do zamieszkania - Gdańsk Siedlce, doskonale skomunikowane Na sprzedaż wyremontowana kawalerka zlokalizowana w kameralnym budynku z cegły przy dzielnicy Siedlce. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

918 000 zł4 373 m² 209,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Biuro Nieruchomości Mint Property prezentuje na sprzedaż nieruchomość położoną w Dębicy przy ulicy Świętosława. Działka o powierzchni 0,4373 ha w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł12 600 m² 14,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Zapraszamy na prezentację pięknej działki z potencjałem zlokalizowanej w atrakcyjnym miejscu w miejscowości Wielki Lubień. Wielki Lubień to miejscowość położona.

Szczegóły ogłoszenia

957 000 zł240 m² 3 987,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Niższa cena! na sprzedaż wolnostojący dom W gorzowie wlkp osiedle janice! Z osiedla piękny widok na wartę! W zasięgu ścieżka rowerowa do santoka, wawrowa! atuty oferty -.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł177 m² 2 259,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 560 m²

Sakura Estates ma przyjemoność Zaprosić do odkrycia wyjątkowego domu w urokliwej miejscowości Marcinkowo. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie komfort i bliskość natury. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł782 m² 331,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka usługowo-budowlana o powierzchni 782 m , położona w Łapach. & parametry nieruchomości: powierzchnia: 782 m Wymiary: około 23mx35m Dojazd:.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij