dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 848 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 848 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marszałkowska

Warszawa,mazowieckie

1 090 000 zł58 m² 18 690 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentowane mieszkanie to ciekawe rozwiązanie dla kogoś, kto szuka mieszkania w centrum miasta w klimatycznej kamienicy z wysokimi sufitami. Świetna propozycja jako inwestycja pod wynajem /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lublańska

Kraków,małopolskie

539 000 zł35 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o pow. 34,94 m2. Nieruchomość położona jest w zielonej części Śródmieścia na osiedlu Olsza II. Dużym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Chopina

Szczecin,zachodniopomorskie

861 000 zł86 m² 9 959,51 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferta sprzedaży przestronnego, ciepłego i bardzo słonecznego czteropokojowego mieszkania o powierzchni 86,45 m 2 zlokalizowanego na osiedlu Arkońskim. Osiedle z dużą ilością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Tulipanów

Solec,mazowieckie

749 000 zł155 m² 4 832,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Sprzedaż | mieszkanie 155 m2 Z ogrodem 300 m2 | solec | gmina góra kalwaria | 749 000 zł. Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 135 m2 i całkowitej 155 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Franciszkańska

Koszalin,zachodniopomorskie

499 800 zł60 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji od kupującego! mieszkanie dostępne I gotowe do wydania Słoneczne i nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Wrocławska

Kraków,małopolskie

825 000 zł46 m² 17 934,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane w nowym budownictwie (ul. Wrocławska/głowackiego), zlokalizowane na ostatnim V piętrze z nowoczesnym budynku z windą. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

1 690 000 zł336 m² 5 034,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:573 m²

Przestronny, duży dom Z garażami na chynowie, z doskonałym dojazdem do centrum Dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 335,7 m2 wraz z dużym garażem o pow. 69,6 m2, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Boguchwałowice,śląskie

520 000 zł70 m² 7 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:462 m²

Szukasz domu dla siebie i swojej rodziny, aby żyć w zielonej okolicy, a na dodatek skorzystać z atrakcji wodnych jakie oferuje Zalew Przeczyce? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Balonowa

Wrocław,dolnośląskie

899 990 zł75 m² 11 998,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Gądów-Balonowa/4pok/rozkład/balkon! Polecam na sprzedaż 4-pokojowe (75m2) mieszkanie przy ul. Balonowej (gądów Mały). Mieszkanie jest rozkładowe, nowocześnie urządzone, po generalnym remoncie, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przeginia Duchowna

Przeginia Duchowna,małopolskie

850 000 zł144 m² 5 902,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:640 m²

Do sprzedaży dom 144 m2 z ok 4 arową działką w bliskiej odległości od Krakowa i lotniska w Balicach. Powierzchnia całkowita 144m2 Powierzchnia użytkowa 104m2 Cena 850 000 zł Domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

412 056 zł42 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament Z windą - ścisłe centrum ciechocinka, 5 min. DO grzybka I ciechocińskiego deptaka Nowy apartamentowiec z windą w ścisłym centrum Ciechocinka, składający się z 32.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Opole

Opole,opolskie

1 050 000 zł188 m² 5 585,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Zapraszam na prezentację dużego mieszkania z ogromnym potencjałem zarówno inwestycyjnym jak i mieszkaniowym. Mieszkanie o powierzchni 188 mkw znajduje się na pierwszym piętrze domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bohaterów Września

Świnoujście,zachodniopomorskie

625 000 zł62 m² 10 136,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Okazja! Do sprzedaży lokal mieszkalny o pow. 61,66 m2, w tym: salon, 2 sypialnie, oddzielna kuchnia, oddzielne wc, łazienka, balkon. Do mieszkania przynależy piwnica o pow. 2,61 m2. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

145 000 zł25 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Nordhaus oferuje na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w centrum miasta w bloku na czwartym piętrze. Mieszkanie o powierzchni 25m2, jeden pokój po remoncie. Cena 145 tys.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tuwima

Białystok,podlaskie

349 000 zł32 m² 11 044,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

** stan do wejścia ** antoniuk ** Do sprzedaży posiadamy atrakcyjne mieszkanie położone na parterze w bloku z cegły z 1964 roku w znakomitej lokalizacji przy ul. Tuwima.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. św. Krzyża

Sowlany,podlaskie

1 299 000 zł137 m² 9 512,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Meg Real Estate oferuje Państwu na sprzedaż dom wolnostojący położony w miejscowości Sowlany o powierzchni użytkowej ok.152 m2. Nieruchomość usytuowano na pięknej działce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

769 500 zł57 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Białołęka, tarchomin ul. Odkryta | przystanki autobusowe i tramwajowe oraz sklepy pod samym osiedlem | dojazd do metra Młociny tramwajem 15 min. 57 m2 | 2 pokoje z otwartą kuchnią | balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Wronki

Wronki,wielkopolskie

100 000 zł844 m² 118,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przy tej ofercie oferujemy również usługę bezpłatengo pośrednictwa kredytowego. Biuro posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej oraz licencję zawodową pośrednika W obrocie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

1 249 000 zł150 m² 8 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:190 m²

Na sprzedaż przepiękny dom w zabudowie szeregowej wykończony pod klucz! Lokalizacja: rzeszów ul. Potockiego Powierzchnia domu: 150 m2 Powierzchnia działki: 190 m2 Biuro sprzedaży Rzeszowskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żółkiewskiego

Słupsk,pomorskie

980 000 zł330 m² 2 969,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Nieruchomość idealna dla rodzin wielopokoleniowych bądź jako inwestycja - mieszkania na wynajem. Przedmiotem sprzedaży są dwa domy: 1. Dom dwukondygnacyjny, podpiwniczony o pow. ok 220 m2. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 848 345 zł108 m² 17 157,20 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Opis inwestycji: powierzchnia apartamentu: 107,73 m2 + balkon 23,82m2 Termin realizacji: 2026-10 Standard wykończenia: stan deweloperski -załączone wizualizacje są przykładową aranżacją tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wierch Rusiński

Bukowina Tatrzańska,małopolskie

1 500 000 zł220 m² 6 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 496 m²

Przedstawiam Państwu piękną nieruchomość gruntową w doskonałej, widokowej lokalizacji Bukowiny Tatrzańskiej przy ul. Wierch Rusiński, zabudowaną zabudowaniami mieszkalno-gospodarczymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

1 629 777 zł117 m² 13 898,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni o ponad 100 mkw w wyjątkowej inwestycji znajdującej się zaledwie 2 km od wrocławskiego Rynku! Jeśli szukasz mieszkania znajdującego się w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Idzikowskiego

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł62 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

<rezerwacja>Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania na Warszawskiej Sadybie. Wygodny rozkład mieszkania z dwoma oddzielnymi sypialniami. Zielone osiedle z boiskami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Polna

Lubasz,wielkopolskie

110 000 zł1 144 m² 96,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Poszukujesz działki, aby móc postawić swój wymarzony dom w spokojnej, zielonej okolicy? Zależy Ci na pokaźnych rozmiarach gruntu tak aby spełnić wszystkie zachcianki projektowe? Chcesz aby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kochanowskiego

Gdańsk,pomorskie

1 049 000 zł61 m² 17 196,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Tylko U nas! Wyjątkowy apartament w prestiżowym kompleksie mieszkaniowym we Wrzeszczu! Apartament Apartament położony jest na parterze apartamentowca. Składa się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Cieszkowskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

698 000 zł29 m² 24 236,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

W kurorcie Świnoujście do sprzedaży wyposażony Apartament o pow. 28,80 mkw w cenie tylko 698000,00 pln ( cena 1 m2 tylko 24236,00 pln) zlokalizowany w Obiekcie z cegły przykuwającym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żelechów

Żelechów,mazowieckie

949 000 zł191 m² 4 968,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 567 m²

Piękny dom z dużym ogrodem w Żelechowie - idealny dla rodziny z dziećmi Mam zaszczyt zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę - piękny dom o powierzchni użytkowej 100m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Komorowska

Wrocław,dolnośląskie

790 000 zł58 m² 13 539 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,35m2 przy ul. Komorowskiej, na wrocławskim Nowym Dworze. Mieszkanie przeszło gruntowny remont. Zostały wymienione instalacje elektryczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Legionów

Wrocław,dolnośląskie

429 000 zł27 m² 15 888,90 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Centrum Pl.Legionów/po generalnym remoncie!Perełka DOSKONAŁA LOKALIZACJA, IDEALNY CIĄG KOMUNIKACYJNY - SERDECZNIE POLECAM I ZAPRASZAM WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH Bardzo atrakcyjne jednopokojowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podwale Staromiejskie

Gdańsk,pomorskie

1 199 000 zł107 m² 11 205,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie położone w sercu starego Miasta Gdańska. Atrakcyjna lokalizacja do zamieszkania, jak i idealne miejsce pod inwestycję. Obecnie trzypokojowe mieszkanie ( możliwość zaaranżowania na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Radomierzyce

Radomierzyce,dolnośląskie

777 600 zł972 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam I zapraszam na niezobowiązującą prezentacje działka nr 35/39 - 777 M2 i nr 35/5 - 972 M2 radomierzyce / wrocław / działka zagrodow0-budowlana Aktualny plan zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Skrzydłowice

Skrzydłowice,śląskie

733 000 zł68 m² 10 779,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szukasz idealnego miejsca dla swojej rodziny? Prezentujemy nowoczesny dom na sprzedaż na nowo powstającym "eko Osiedlu" w malowniczej lokalizacji Skrzydłowic. Skrzydłowice to wieś położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Kraków,małopolskie

711 976 zł50 m² 14 182,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji | bez podatku Prezentujemy gotowe mieszkanie 2 pokojowe z ogródkiem na północy Krakowa w obrębie dzielnicy Prądnik Biały / Górka Narodowa. Zalety: przestrzeń tereny zielone (1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Zabłocie

Zabłocie,małopolskie

515 000 zł3 600 m² 143 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlana o pow. 36 ar , mieszczącą się w Zabłociu , gm. Biskupice. Działka w kształcie trapezu o wymiarach : 42m szerokości i 102m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Suwalska

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł54 m² 14 660,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 54,50 m usytuowane na 4 piętrze w niskim bloku z lat 60-tych zlokalizowane w Warszawie dzielnica Targówek - Bródno przy ul.Suwalskiej. Na.