dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 885 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 885 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Ciecierzyn,lubelskie

1 249 000 zł250 m² 4 996 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:850 m²

Polecam dom wolnostojący o pow. ok 250 m2 , na działce o pow. 850 m2. 5 min od Lublina Dom z 2012 roku. Podpiwniczenie: bawialnia 27 69 m2 Kotłownia 12.15 m2 Komunikacja 9,84 m2 Pokój 11,31.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Żurawi Trakt

Huta Dolna,pomorskie

170 000 zł1 551 m² 109,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Przedmiotem oferty jest działka nr 205/10, położona przy ul. Żurawi Trakt, w malowniczej dolinie wsi Huta Dolna. Uzbrojenie: ujęcie wodno kanalizacyjne na działce, prąd przy sąsiedniej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Filmowa

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

977 000 zł82 m² 11 914,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Sprzedam lux 4-pokojowa, wykończona w bardzo dobrym standardzie nieruchomość, o powierzchni 80,3 m2, na nowym osiedlu Błękitne Aleję. Bielany Wrocławskie. Mieszkanie znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Wysłouchów

Kraków,małopolskie

415 000 zł27 m² 15 370,40 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Polecamy! przytulną garsonierę na kurdwanowie! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na ul. Wysłouchów Nieruchomość położona na 3 piętrze w 6 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Pasikonie

Pasikonie,mazowieckie

307 980 zł3 422 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| działka położona w przepięknym, malowniczym rejonie gminy Kampinos. Ustalone warunki zabudowy pod wolnostojący dom.W sąsiedztwie luźna zabudowa z przewagą terenów otwartych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jatne

Jatne,mazowieckie

1 350 000 zł180 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:7 200 m²

Oferuję przestronny około 180 metrowy dom. Nieruchomość wybudowana została na działce o powierzchni ok.7200m2, na której znajdują się 2 duże stawy, dwustanowiskowy garaż, plac zabaw dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Jastrzębia Góra

Jastrzębia Góra,pomorskie

450 000 zł29 m² 15 517,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Komfortowy, nowoczesny apartament w Jastrzębia Góra **lokalizacja**: dom znajduje się w prestiżowym kurorcie Jastrzębia Góra, słynącym z największych, czystych plaż. Otoczony ciszą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Kąty-Borucza

Kąty-Borucza,mazowieckie

2 690 000 zł48 261 m² 55,74 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:48 261 m²

Na sprzedaż wyjątkowe siedlisko o łącznej powierzchni 4,8261 ha (48 261 m ), w skład którego wchodzą trzy działki: zabudowana, budowlana oraz leśna. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fabryczna

Białystok,podlaskie

499 000 zł49 m² 10 267,50 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Klimatyczne mieszkanie zaprojektowane przez architekta, gotowe do wprowadzenia się bez ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Przestrzeń zaaranżowana w sposób dający komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Lubraniec

Lubraniec,kujawsko-pomorskie

239 000 zł73 m² 3 273,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:291 m²

Zapraszam Państwa do obejrzenia i zakupu domu znajdującego się w pięknej cichej podwłocławskiej miejscowości lubraniec. Część domu była dobudowana, obecnie składana się z 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Warszawska

Kielce,świętokrzyskie

340 000 zł38 m² 8 947,37 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38m2 zlokalizowane na 10 piętrze w wieżowcu na os.Sady, blisko centrum miasta. Mieszkanie widne i ciepłe, z ekspozycją okienną na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Obrzeżna

Warszawa,mazowieckie

3 300 000 zł412 m² 8 004,27 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Warszawa | mokotów | ul. Obrzeżna | lokal 3 piętrowy na sprzedaż Prezentujemy Państwu wyjątkowy lokal usługowy\biurowy o powierzchni 233 m2 wraz z magazynem\komórką lokatorską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

438 000 zł49 m² 8 999,38 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 pokojowe funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na ul. Zawadzkiego. 1 piętro w wieżowcu z lat 80-tych. Znale i lubiane osiedle. Idealne dla osób starszych i młodych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

505 350 zł29 m² 17 700,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Opis inwestycji: powierzchnia apartamentu: 28,55 m2 + balkon 4,6m2 Termin realizacji: 2026-10 Ilość pokoi: 1 Standard wykończenia: stan deweloperski -załączone wizualizacje są przykładową aranżacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Królewiecka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

385 000 zł184 m² 2 092 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz pomysłu na pewny, długoterminowy biznes, który zapewni stabilny zysk? Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży obiektu w którym była kiedyś prowadzona wulkanizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

602 148 zł43 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie na sprzedaż rozkładowe, nowe, 2 pokojowe o metrażu 43,32 m zlokalizowane na parterze w budynku 4-piętrowym z windą w dzielnicy Psie Pole Poświętne we Wrocławiu. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Leoncin

Leoncin,mazowieckie

110 000 zł1 500 m² 73,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona w miejscowości Secymin Polski gmina Leoncin. Powierzchnia działki wynosi 1500 mkw. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta (42x55x32 metry). Cena za metr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Pierściec

Pierściec,śląskie

127 400 zł1 274 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż widokowa działka o powierzchni 1274 m 2 , przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, położona w Pierśćcu koło Skoczowa. Nieruchomość usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piecewska

Gdańsk,pomorskie

1 100 000 zł64 m² 17 188 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przedstawiamy Państwu piękne 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim znajdujące się w inwestycji Centrapark dewelopera Hossa. Lokalizacja: inwestycja zlokalizowana jest nad Jaśkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piła

Piła,wielkopolskie

369 000 zł62 m² 5 911,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Jasne, przytulne mieszkanie w spokojnej okolicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Magdalenka

Magdalenka,mazowieckie

1 000 000 zł1 000 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka W magdalence dane techniczne: działka budowlana w miejscowości Magdalenka, gmina Lesznowola. Działka o powierzchni 1000m2 w kształcie prostokąta. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Osiedle Słoneczna

Wołomin,mazowieckie

289 999 zł24 m² 11 885,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Wołomin| Osiedle Słoneczna | 24,4m2| 2 pokoje | oddzielna kuchnia | balkon | 5 min spacerem do Stacji pkp| 7 min spacerem do Galerii Wołomin | południowa ekspozycja = bardzo dobrze doświetlone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korcza

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

339 000 zł63 m² 5 414,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie 3 pokojowe na os. Górczyn ul. Korcza. Lokalizacja odsunięta od głównej drogi, przy budynku miejsca parkingowe dla mieszkańców. Mieszkanie 3 pokojowe położone na parterze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jadwigi

Wołomin,mazowieckie

285 555 zł25 m² 11 422,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Wołomin| Królowej Jadwigi | 25m2| 2 pokoje | oddzielna kuchnia | 7 min spacerem do Stacji pkp| 9 min spacerem do Galerii Wołomin | południowa ekspozycja = bardzo dobrze doświetlone mieszkanie | Bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Tyniec Legnicki,dolnośląskie

70 000 zł70 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży: oferta obejmuje: - grunty orne kl. Iiia: 0,1000 ha - Łąki i pastwiska kl. IV: 0,0700 ha - Grunty rolne zabudowane (dom): 0,0200 ha - Grunty rolne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Poprzeczna

Staszów,świętokrzyskie

590 000 zł160 m² 3 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

W ofercie sprzedaży posiadamy dom jednorodzinny w Staszowie na ul. POprzecznej. Dom o pow. 160m2 z działką o pow. 400m2. W domu jest 6 pokoi, kuchnia, 2 łazienki, garaż,piwnice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Szczodre

Szczodre,dolnośląskie

747 585 zł1 347 m² 555 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacje szczodre / długołęka / działka 1346 M2 / okolica parku / media W drodze Atrakcyjna i pięknie położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mandarynki

Warszawa,mazowieckie

880 000 zł64 m² 13 858,30 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

62.5 m2 | 3 pokoje | Pełna własność | KW | 2 piętro | Funkcjonalny rozkład | Ekspozycja Płd-zach Słoneczne mieszkanie o łącznej powierzchni 68.5 m2. Na łączną powierzchnię według Księgi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Żołnierzy Niepodległej

Lublin,lubelskie

1 536 160 zł96 m² 16 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Chciałbym Państwu zaprezentować lokal o powierzchni 96,01m2 w samym centrum Lublina. 3Maja to ulica bardzo dobrze znana mieszkańcom miasta, a przyjezdni nie będą mieli problemu tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Katowicka

Poznań,wielkopolskie

966 638 zł90 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Z dwoma balkonami, nowe, przestronne, funkcjonalne mieszkanie przy jeziorze Malta już gotowe do odbioru! bez prowizji i podatku pcc - pełne wsparcie na każdym etapie sprzedaży. Cena: 966 638zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

1 300 000 zł180 m² 7 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 417 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wolnostojącego domu z dużą działką i garażem! Dom o powierzchni użytkowej 180 m , położony na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Szczecno

Szczecno,świętokrzyskie

99 000 zł1 023 m² 96,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki położone są w Gminie Daleszyce, w miejscowości Szczecno Kocieczyn. Do Kielc jest 25 km, do Pierzchnicy- 2km, do Chmielnika- 10 km. Miejscowość otoczona jest lasami, graniczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

425 000 zł40 m² 10 625 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39,5 m w pełnym rozkładzie z oddzielną kuchnia , 10 piętro w 10-piętrowym bloku z windą ,wrocław, szczepin. Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Madalińskiego

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł42 m² 19 253 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szanowni Państwo, na sprzedaż mieszkanie 2 - pokojowe o powierzchni 41.5 m zlokalizowane w centrum Wrocławia w apartamentowcu z 2024 przy ul. Madalinskigo. Atal City Square to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Toruń,kujawsko-pomorskie

475 000 zł38 m² 12 363,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Gotowe do wprowadzenia! Mieszkanie dwupokojowe o łącznej powierzchni 38,42 m2 na toruńskim Jarze, składające się z: pokoju z aneksem kuchennym Pokoju Łazienki Balkonu Zostało zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Narutowicza

Pyrzyce,zachodniopomorskie

462 000 zł100 m² 4 619,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Przedstawiam Państwu przestronne i urokliwe dwupoziomowe mieszkanie, które składa się z 3 pokoi i usytuowane jest na 1 piętrze w budynku wielolokalowym w centrum Pyrzyc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lubin

Lubin,dolnośląskie

790 000 zł220 m² 3 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:543 m²

Wyłącznie W naszym biurze. Oferujemy Państwu do sprzedaży przestronny, wolnostojący dom o powierzchni użytkowej ok. 175 m2, zlokalizowany w zacisznej części Przylesia, w Lubinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Tanina

Tanina,śląskie

60 000 zł4 000 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę leśną 4000 m2 nad rzeką Liswartą w miejscowości Tanina. Działka jest zalesiona 42 letnim lasem. Dojazd od drogi utwardzonej do działki to 100 m drogi umownej. Przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, Aleja Niepodległości

Sopot,pomorskie

1 199 999 zł81 m² 14 814,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta przedstawia lokal użytkowy w samym centrum Sopotu, który ma wiele zalet zarówno pod kątem inwestycyjnym, jak i praktycznym. Atuty nieruchomości: - **lokalizacja:** Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej

Częstochowa,śląskie

275 000 zł41 m² 6 707,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje dwupokojowe mieszkanie w centrum miasta położone na 1 piętrze, w bloku 4 -piętrowym na ul. Polskiej Organizacji Wojskowej. Mieszkanie przeznaczone do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Warszawa,mazowieckie

1 221 347 zł123 m² 9 898,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:110 m²

Segment - 5 pokojowy z antresolą w cenie 1 221 347, zł! Informacji udziela tel. Powierzchnia: 123.39 m Cena: 1 221 347, zł Odbiór kluczy: za 10 miesięcy Ogród: 33 m2 Ogrzewanie.