dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 885 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 885 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Łódź

Łódź,łódzkie

579 000 zł50 m² 11 573,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Masz przed sobą mieszkanie o powierzchni 50,03 m , które daje Ci pełną elastyczność. Potrzebujesz przestrzeni do życia, pracy zdalnej lub przyszłościowej aranżacji? To mieszkanie oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mochnackiego

Słupsk,pomorskie

272 000 zł30 m² 8 968,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż: przytulne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w Słupsku! Marzysz o swoim własnym M w spokojnej, dobrze skomunikowanej lokalizacji? Oto wyjątkowa okazja! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kistowo

Kistowo,pomorskie

699 999 zł29 300 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

!Cudowna działka w sercu Szwajcarii Kaszubskiej! Przedmiotem sprzedaży jest przepiękna działka o powierzchni prawie 3 hektarów, położona w urokliwej miejscowości Kistowo, zaledwie 50 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Świętopełka

Chmielno,pomorskie

1 450 000 zł4 200 m² 345,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

: na skróty : przepiękna działka nad jeziorem || 4 200 m || Sprzedaż Duża działka budowlana w malowniczej miejscowości nad jeziorem. : sprawdź, czy to dla ciebie : Działka idealna na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Okopowa

Warszawa,mazowieckie

1 199 000 zł48 m² 24 979,20 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Informacje ogólne Lokalizacja: warszawa, wola, ul. Okopowa 59a Metraż: 48 m2 Piętro: 1/8 Rok budowy: 2021 Stan prawny: pełna własność z kw Cena: 1 199 000 zł Czynsz: 750 zł opis nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

599 900 zł54 m² 11 070,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Polecam na sprzedaż funkcjonale, pięknie wyremontowane mieszkanie w samym Centrum miasta w pobliżu Bramy Portowej. Blisko komunikacja miejska, centra handlowe. lokale usługowe, restauracje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Zabrska

Katowice,śląskie

340 000 zł26 m² 13 239,90 zł/m²

 

Piętro:6/27

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament o powierzchni 25,68 m2 znajdujący się przy ul. Zabrskiej. Inwestycja Global Apartments położona jest w samym sercu Katowic. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

775 000 zł42 m² 18 452,40 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Serdecznie zapraszam na prezentację mieszkania, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W skrócie: - ul. Broniewskiego 73 / Bielany - 2 pokoje z oddzielną kuchnią / 42m2 powierzchnia + balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

110 000 zł34 m² 3 235,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:234 m²

Szanowni Państwo, przedstawiam na sprzedaż niewielki dom pod Oleśnicą, w doskonałej lokalizacji. Lokal w budynku wielorodzinnym, o powierzchni 34 mkw do całkowitego remontu na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Wielkopolska

Szczecin,zachodniopomorskie

1 090 000 zł176 m² 6 190 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1900

Oferujemy do sprzedaży bardzo duże mieszkanie o powierzchni około 180 m2 z możliwością podzielenia na dwa oddzielne samodzielne mieszkania. Mieszkanie mieści się w pięknej secesyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

350 000 zł39 m² 9 057,97 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wyjątkowa oferta! Przestronne mieszkanie o powierzchni 38,64 m w prestiżowej wielkiej płycie, wymagające całkowitego remontu, położone w samym sercu miasta! W otoczeniu znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Topiel

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł44 m² 22 704,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest komfortowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44 metrów kwadratowych, zlokalizowane w prestiżowej dzielnicy Powiśle. Mieszkanie Salon : przestronny i jasny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Pruszków,mazowieckie

760 000 zł51 m² 14 861,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mam przyjemność, przedstawić Państwu wyjątkową ofertę mieszkania na sprzedaż - jasne, słoneczne, gotowe do wprowadzenia! nieruchomość : Mieszkanie 51 m zlokalizowane na II piętrze Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zawada

Zawada,kujawsko-pomorskie

144 800 zł1 810 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Makler Nieruchomości zachęca do zakupu działki budowlanej o metrażu 1800 - 2km od Pruszcza i drogi S5 Działka posiada kształcie prostokąta, z udziałem w drodze. Dojazd do działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wiejska

Cewlino,zachodniopomorskie

92 000 zł1 157 m² 79,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w miejscowości Cewlino, przy ul. Wiejskiej, zaledwie 7 km od Koszalina. Cewlino to idealna baza wypadowa na wycieczki rowerowe, spacer po lesie czy wyjazd nad jezioro. Położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rybienko Nowe

Rybienko Nowe,mazowieckie

1 150 000 zł155 m² 7 419,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 208 m²

Dom wśród zieleni - dla rodziny z dziećmi, okolice Wyszkowa Dom o powierzchni 155 metrów kwadratowych stanowi idealne miejsce dla rodziny, które marzy o spokojnym i zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Staromłyńska

Wrocław,dolnośląskie

1 183 248 zł48 m² 24 900 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Luksusowy apartament, 2 pokoje, młyn maria Opiekun oferty: tel: wykończone W wysokim standardzie 2 pok. Mieszkanie W centrum miasta, bardzo dobra lokalizacja Mieszkanie składa się z: 1).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Graniczna

Marki,mazowieckie

1 090 000 zł120 m² 9 083,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2016

Pragnę zaprezentować na sprzedaż wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie w wyjątkowym miejscu z cudownym widokiem na zieleń. Tutaj możemy naprawdę odpocząć od codziennych obowiązków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 156 000 zł67 m² 17 253,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Pradze-Północ. Wykończone mieszkanie w odbudowanej kamienicy, jest gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Olbrachta

Warszawa,mazowieckie

539 000 zł32 m² 16 843,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

: krótko: oferta obejmuje przestronną kawalerkę o powierzchni 32 m2 na pierwszym piętrze apartamentowca w prestiżowej dzielnicy Wola. : dla kogo? Idealne dla osób poszukujących eleganckiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Piaseczno

Piaseczno,lubelskie

749 000 zł200 m² 3 745 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Wyjątkowa oferta sprzedaży. Dom dla Twojej rodziny i dodatkowe źródło dochodu! Piaseczno to miejscowość położona na terenie Pojezierza Łęczyńsko Włodawskiego. Dom z 2010 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kilińskiego

Obrzycko,wielkopolskie

169 000 zł62 m² 2 725,81 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przy tej ofercie oferujemy również usługę bezpłatengo pośrednictwa kredytowego. Biuro posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej oraz licencję zawodową pośrednika W obrocie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 030 568 zł53 m² 19 600 zł/m²

 

Piętro:9/23

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament 3 pokojowy o pow. 52m2 z wyjątkową narożną logią o pow. 21,02m2 z niesamowitym widokiem na miasto w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrocławska

Grodków,opolskie

190 000 zł38 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie znajduje się bardzo blisko rynku na pierwszym piętrze - idealne dla osoby starszej lub dla pary. Jest jasne i ciepłe. Okolica cicha i spokojna. Sąsiedzi przyjaźni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komputerowa

Warszawa,mazowieckie

940 000 zł44 m² 21 224 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania na Warszawskim Mokotowie Mieszkanie zlokalizowane jest na zamkniętym osiedlu, które wyposażone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kobylanka

Kobylanka,zachodniopomorskie

1 175 000 zł167 m² 7 051,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:480 m²

Na sprzedaż piękny i komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej położony w Kobylance, na osiedlu domków, tuż przy lesie, nieopodal Jeziora Miedwie, zaledwie 10 minut od Stargardu, 20 min od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

724 995 zł89 m² 8 146,01 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

5 pokoi z ogródkiem 150m / skrajny szereg / klucze do odbiory Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego w zabudowie szeregowej. Budynek oddany do użytku - klucze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

989 900 zł165 m² 5 999 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Nowa Inwestycja Przedstawiam do sprzedaży dom Wolnostojący z poddaszem użytkowym. Dom o powierzchni całkowitej ok. 165m2, posadowiony na kształtnej, przestronnej działce, w pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Jerozolimska

Kraków,małopolskie

1 686 038 zł93 m² 18 147 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Newstate rei ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży lokalu użytkowego z najemcą o powierzchni 92,91 m2. Lokal położony jest w budynku położonym w kompleksie apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Racławówka

Racławówka,podkarpackie

119 000 zł861 m² 138,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości Royal Broker prezentuje na sprzedaz inwestycyjna działkę o pow 8,61 ara w cichej i spokojnej okolicy w Racławówce z bezpośrednim wjazdem z ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Masłomiąca

Masłomiąca,małopolskie

250 000 zł1 200 m² 208,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedamy widokową, kształtną działkę budowlaną o powierzchni 12 arów, położoną w Masłomiącej k/michałowic, spokojnej okolicy zabudowywanej nowymi domami jednorodzinnymi. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 490 000 zł122 m² 12 233,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal Gastronomiczny- ołtaszyn Gotowy Biznes premium-!top Lokal użytkowy nr 1 położony we Wrocławiu przy ul. Ołtaszyn- lokal użytkowy o powierzchni 121m2 Lokal przystosowany pod gastronomie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

250 000 zł42 m² 5 952,38 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36m 2 usytuowaną na parterze kamienicy w zielonej dzielnicy Świdnicy. Nowa atrakcyjna cena! Na mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Staroszkolna

Bolesławiec,dolnośląskie

549 000 zł59 m² 9 365 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Oferta godna polecenia! Mieszkanie nowe, urządzone z dbałością o szczegóły z zastosowaniem materiałów wysokiej jakości. Gotowe do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świętochłowice

Świętochłowice,śląskie

229 000 zł40 m² 5 740,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 39.89 m2 położone w kamienicy w samym sercu Świętochłowic. Łączy ono w sobie nowoczesny styl wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Międzybrodzie Żywieckie

Międzybrodzie Żywieckie,śląskie

999 000 zł118 m² 8 444,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:356 m²

Oferta wyłącznie W naszym biurze idealne miejsce do zamieszkania dla rodzin Z dziećmi- bezpiecznie, zdrowo, wygodnie, funkcjonalnie I ekonomicznie. Wyjątkowy dom, tuż przy dwóch jeziorach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kasztanowa

Szczodre,dolnośląskie

1 160 000 zł153 m² 7 599,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż: nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w spokojnej i zielonej okolicy osiedla Szczodre. Ta atrakcyjna nieruchomość znajduje się zaledwie 2,8 km od granic Wrocławia ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Knyszyńska

Białystok,podlaskie

599 000 zł50 m² 11 980 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kupujący nie płaci podatku pcc. Zapraszamy na prezentację luksusowego apartamentu położonego w prestiżowej lokalizacji blisko centrum miasta. Lokal o powierzchni 49,8 m2 mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Bobolin

Bobolin,zachodniopomorskie

199 000 zł863 m² 230,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka pod dom jednorodzinny na nowo powstałym osiedlu! 15min od Szczecina! Oferta sprzedaży działki pod dom jednorodzinny, o powierzchni 863 m2 zlokalizowanej na obrzeżach Szczecina -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasnobrodzka

Warszawa,mazowieckie

560 000 zł49 m² 11 428,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Okazja! Nieruchomość położona w doskonałej lokalizacji na warszawskim Targówku! Niedaleko do metra! To świetna oferta dla osób, które cenią komfort życia, świeżo wykończone wnętrza oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zygmunta Augusta

Lublin,lubelskie

863 000 zł80 m² 10 801 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie w wysokim standardzie Dwa balkony Garaż zamykany na bramę Nowe budownictwo Nieruchomość o powierzchni użytkowej 79,90 m2: - salon z aneksem kuchennym - 3 sypialnie - łazienka.