dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 885 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 885 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

599 000 zł66 m² 9 075,76 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

W ofercie biura Rzeszowskie- nieruchomości przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie w zabudowie szeregowej o powierzchni 66 m2 z poddaszem o powierzchni 71 m2 (użytkowe około 40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Smardzewska

Poznań,wielkopolskie

530 000 zł36 m² 14 891,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Rezerwacja Szukasz mieszkania dla siebie w dzielnicy Grunwald? W pełni umeblowane dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Smardzewskiej z balkonem na zachód będzie idealne dla Ciebie. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Haczów

Haczów,podkarpackie

330 000 zł170 m² 1 941 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 049 m²

Do sprzedaży nieruchomość w miejscowości Haczów powiat Brzozowski woj. Podkarpackie.W skład sprzedawanej nieruchomości wchodzi murowany dom oraz murowana stodoła, dom o powierzchni około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Kątki

Kątki,dolnośląskie

480 000 zł2 000 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż inwestycję budowlaną domów szeregowych na działce o powierzchni 2000m 2 w miejscowości Kątki. Inwestycja ta, to rozpoczęta budowa 6 domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krynicka

Wrocław,dolnośląskie

574 990 zł54 m² 10 569,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

toplokalizacja/okazja/bardzka/krzyki/gaj/krynicka/3pok./Armii Krajowej!/top! Obniżona cena! Toplokalizacja blisko UE i Akademii Medycznej! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż w pełni rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Lublin,lubelskie

8 000 000 zł12 638 m² 633,01 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:12 638 m²

Na sprzedaż działka usługowa zabudowana budynkami: hala, magazyn i biura, ponadto duży plac/parking. Nieruchomość położona jest blisko centrum Lublina a jednocześnie z dobrym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Wodąca

Ryczówek,małopolskie

299 000 zł1 240 m² 241,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż widokowa działka budowlana o powierzchni 1213m2 z wjazdem z drogi asfaltowej, media w drodze. W pobliżu szkoła podstawowa, przedszkole, sklep spożywczy, przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ostrowiec Świętokrzyski

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

510 000 zł160 m² 3 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:504 m²

Bez prowizji od kupującefgo. Oferujemy do sprzedaży piętrowy dom z adoptowanym poddaszem i dwoma garażami, na działce o powierzchni 504 m 2 w centrum miasta, przy zbiegu ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pana Tadeusza

Kraków,małopolskie

1 077 321 zł59 m² 18 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy 3 pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji na Krakowskim Zabłociu Świetna opcja zarówno jako zakup dla siebie jak i pewna inwestycja kapitału. Możliwość wykończenia pod klucz Gotowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

1 302 000 zł9 300 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną działkę inwestycyjną znajdującą się w miejscowości Sierzchów, w Gminie Góra Kalwaria. Lokalizacja: - przystanek pkp Czachówek- 7 min,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Weteranów

Lublin,lubelskie

469 000 zł37 m² 12 641,50 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą o powierzchni 37,10 m , położone na przedostatnim 10 piętrze, przy ul. Weteranów na Wieniawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Słoneczna

Przasnysz,mazowieckie

409 000 zł110 m² 4 101,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:604 m²

Ciekawy dom na sprzedaż w Przasnyszu! Idealne miejsce dla Twojej rodziny! Z wielką przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę - piękny dom położony w malowniczym Przasnyszu. Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wieniawskiego

Rzeszów,podkarpackie

459 000 zł39 m² 11 760,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy do sprzedaży komfortowo wykończone mieszkanie o pow. 39m, położone na 6 (ostatnim) piętrze w nowym budownictwie przy ul. Wieniawskiego w Rzeszowie. Mieszkanie oddane do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Noskowskiego

Jelenia Góra,dolnośląskie

415 000 zł51 m² 8 156,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta bezpośrednio od właściciela. Cechy nieruchomości: * forma własności: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu * powierzchnia 50,88 m2 * 2 pokoje: salon ok. 23 m2, sypialnia ok. 10 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Gdynia,pomorskie

600 000 zł44 m² 13 498,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

***kupujący nie płaci prowizji*** nowodworcowa - Twoje idealne miejsce do życia w harmonii z naturą i bliskością miasta! Zapraszam do zapoznania się z inwestycją położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Karoliny

Rzeszów,podkarpackie

391 020 zł37 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36,33 m2 w bloku 8 piętrowym + 2 poziomy garażu podziemnego zlokalizowany w Rzeszowie przy ul. Bł. Karoliny. Lokalizacja w pobliżu takiej bogatej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Biskupice

Biskupice,dolnośląskie

70 000 zł9 251 m² 7,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka rolna o pow. 9251 m2. Biskupice, gmina Syców. Działka w ewidencji składa się z części będącej rolą klasy V( 4266 m2) oraz łąką klasy IV(4985 m2) Działka o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rycerska

Poznań,wielkopolskie

521 000 zł54 m² 9 648,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji lokalizacja! lokalizacja! Stary Grunwald to prestiż i zieleń. Piękne mieszkanie dwupokojowe, z opcją na 3 pokoje po połączeniu kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym

Wólka Czarnińska,mazowieckie

350 000 zł8 500 m² 41,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania piękny kawał ziemi powyżej 8000 m2 w cenie 350 000 zł. Nieruchomości położona przy drodze asfaltowej w pobliżu płynie rzeka Czarna. W okolicy zabudowa siedliskowa oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Władysława Łokietka

Poznań,wielkopolskie

499 000 zł59 m² 8 443,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Tobis Nieruchomości Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Pracujesz z najlepszymi specjalistami w branży: top 3 w konkursie Lider Nieruchomości portalu otodom za 2020r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Gumińska

Warszawa,mazowieckie

1 301 300 zł77 m² 16 860,60 zł/m²

 

Piętro:parter/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

We speak eng, pol, ua, rus. Wyjątkowa okazja dla koneserów nowoczesnej architektury i luksusowych wnętrz! Przedstawiamy ofertę mieszkania w prestiżowej inwestycji Stacja Wola, zrealizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gagarina

Warszawa,mazowieckie

1 172 000 zł62 m² 18 995,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż niezwykle klimatyczne, przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 62,7 m2, położone w sercu Dolnego Mokotowa, w cichej i zielonej okolicy na Sielcach (gagarina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. 1 Maja

Rumia,pomorskie

1 100 000 zł205 m² 5 365,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:315 m²

: na skróty : Rumia || 1-go Maja || Duży dom o powierzchni użytkowej 205m2 || 6 pokoi || piwnica, garaż i dodatkowe miejsa postojowe || balkon i zadaszony taras Wyjątkowa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Modrzewiowa

Banino,pomorskie

1 050 000 zł140 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:288 m²

Promocja: nowa niższa cena możliwość negocjacji. Ldk nieruchomości prezentuje w swojej ofercie na wyłączność dom w Baninie. Charakterystyka: dom w zabudowie bliźniaczej znajdujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona

Lublin,lubelskie

8 000 000 zł12 638 m² 633,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu działkę usługową blisko centrum Lublina, jednocześnie z dobrym dojazdem do obwodnicy miasta i lotniska. Działka znajduje się przy ulicy Łęczyńskiej, posiada wjazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grzegorzewskiej

Warszawa,mazowieckie

1 020 000 zł74 m² 13 839,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 73,7 m2 usytuowane na 4 piętrze w niskim bloku z la t 80-tych zlokalizowane na warszawskim Ursynowie., Na powierzchnię mieszkania składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Barcza

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

699 000 zł60 m² 11 621 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Biuro Nieruchomości M2 Olsztyn przedstawia na sprzedaż dwustronne, nowoczesne, w pełni wyposażone, 3-pokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania. Nieruchomość: dwustronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dmowskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 099 000 zł46 m² 24 100,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 2 pokoje | balkon | standard wykończenia wysoki | drewniana podłoga | fornir dębowy kuchenny | blaty kamienne | klimatyzacja | ostatnie piętro | obok parku Z przyjemnością ogłaszamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

415 410 zł53 m² 7 837,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wrzeciono

Warszawa,mazowieckie

535 000 zł27 m² 19 814,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Bielany ul. Wrzeciono 27 m2 | 1 pokój z otwartą kuchnią z oknem | mieszkanie w stanie idealnym po kapitalnym remoncie | pełne wyposażenie w cenie | piwnica ok 3 m2 | 4 piętro bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Dębniaki

Dębniaki,kujawsko-pomorskie

64 530 zł717 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszam Państwa do obejrzenia i zakupu działki budowlanej znajdującej się w gminie Kowal na tzw. Dębniakach. Działek do zakupu jest obecnie kilkanaście o różnej powierzchni od 700.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Piła

Piła,wielkopolskie

499 000 zł60 m² 8 316,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie z antresolą na sprzedaż w Pile, osiedle Zamość. Szukasz mieszkania dla siebie na start, a może potrzebujesz dodatkowej powierzchni, bo zabawki dziecka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krosinko

Krosinko,wielkopolskie

829 000 zł96 m² 8 648,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Na sprzedaż wygodny bliźniak w cichej, spokojnej i zielonej okolicy. Tuż obok Wielpolskiego Parku Narodowego! Do granic wpn niecałe 150 metrów w linii prostej, a za płotem od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Majowa

Pruszków,mazowieckie

240 000 zł39 m² 6 153,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie do remontu, ustawne, słoneczne, 1 pokojowe mieszkanie w Pruszkowie ulica Majowa 14 Lokal położony jest przy ul. Majowej Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wysoka Głogowska

Wysoka Głogowska,podkarpackie

699 000 zł122 m² 5 730 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 200 m²

Biuro Nieruchomości dk Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu niepowtarzalną okazję zakupu domu w stanie surowym zamkniętym, usytuowanego w malowniczej miejscowości Wysoka Głogowska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Brzeziny

Brzeziny,śląskie

220 000 zł7 451 m² 29,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana znajduje się w miejscowości Brzeziny, gmina Przystajń, powiat kłobucki. Oznaczona w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego symbolami rm, mn,U jako teren zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Oborska

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 750 000 zł150 m² 11 667 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 659 m²

Zapraszamy do zakupu wyjątkowej działki z domem o powierzchni 1659 m , położonej w prestiżowej strefie B w Konstancinie, zaledwie 2,5 km od Chojnowskiego Parku Krajobrazowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pirenejska

Warszawa,mazowieckie

739 000 zł58 m² 12 632,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Masz dość ciasnego mieszkania i poszukujesz czegoś większego? Najlepiej jakby było w zielonej, spokojnej okolicy i niedaleko metra? Zapraszam do dalszej lektury! atuty: ->.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

1 690 000 zł140 m² 12 071,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:747 m²

! oferta zablokowana W trakcie realizacji! oferujemy państwu do sprzedaży dom parterowy położony W prestiżowej dzielnicy miasta - chynów. Opis nieruchomości: dom O pow. 140 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Plac Wojska Polskiego

Warszawa,mazowieckie

995 000 zł87 m² 11 436,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam bezpośrednio mieszkanie 87m2 + piwnica 27m2 zaaranżowane na lokal biurowy, przebudowane i wyremontowane gotowe do prowadzenia działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rekowo,zachodniopomorskie

749 000 zł93 m² 8 053,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

My mamy działkę, a Ty masz marzenia! Świetne miejsce przy Jeziorze Koprowo - a do morza tylko 4 km! - kompleks kilku działek z możliwością kupna samej działki lub z domem.