dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 850 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 850 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pana Tadeusza

Kraków,małopolskie

843 570 zł46 m² 18 200 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Dwu-pkojowe mieszkanie o powierzchni 46,35m2 w wysokim standardzie zlokalizowane w sercu dzielnicy Zabłocie. Mieszkanie W stanie deweloperskim! brak pcc 0% wynagrodzenie dla biura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

699 000 zł67 m² 10 432,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe z ogrodem ul. Senatorska. W ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości piękne mieszkanie trzypokojowe o pow. 67 m2 z dużym 180-metrowym ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 095 000 zł85 m² 12 856,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mam do zaoferowania wygodne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 85,17 m2 zlokalizowane na spokojnym, zamkniętym osiedlu na granicy Marysina Wawerskiego i Gocławka. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wileńska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

519 000 zł104 m² 4 990,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w kamienicy o pow. 94 m2 - 4 pokoje na Śródmieściu w Bydgoszczy, ul. Wileńska * oferta dostępna tylko w naszym biurze* Mieszkanie z ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

619 111 zł56 m² 11 033,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

460 000 zł64 m² 7 187,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

W sprzedaży posiadamy mieszkanie 64m2 usytuowane na 2 piętrze w 3piętrowym budynku przy ulicy Astronautów. W skład mieszkania wchodzą: - widna kuchnia, - sypialnia 1, - sypialnia 2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Różana

Lublin,lubelskie

607 590 zł68 m² 9 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Chciałbym Państwu zaprezentować idealny inwestycyjny lokal do sprzedania. Prezentowana nieruchomość mieści się na Czubach! Jest to nowa inwestycja która obecnie zostaję oddawana właścicielom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

2 850 000 zł103 m² 27 669,90 zł/m²

 

Piętro:41/51

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Do sprzedania luksusowy apartament o powierzchni 103m2 w Sky Tower na 41 piętrze wraz z komórką lokatorską i dwoma miejscami postojowymi w garażu podziemnym na 3cim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

340 000 zł52 m² 6 601,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Urocze, dwupokojowe mieszkanie na Zatorzu w Olsztynie! Szukasz klimatycznego mieszkania z doskonałą lokalizacją? Ta oferta jest dla Ciebie! Oferujemy niezwykle klimatyczne mieszkanie w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szuwarowa

Kraków,małopolskie

519 000 zł43 m² 12 022,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie: do sprzedania mieszkanie o powierzchni 43,17m2 przy ul. Szuwarowej (ruczaj). Nieruchomość składa się z: - przestronnego przedpokoju z garderobą - ustawnej łazienki - kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

619 000 zł53 m² 11 679,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaprezentować Tobie mieszkanie po Generalnym remoncie, przytulne, funkcjonalne z pięknie odrestaurowanym balkonem typu Loggia. Sprawdź wideo promocyjne dołączone do oferty! Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamenhofa

Katowice,śląskie

339 000 zł48 m² 6 989,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż oferujemy komfortowe mieszkanie o powierzchni 48,5 m , zlokalizowane na drugim piętrze przy ul. Zamenhofa w Katowicach. Przestronne, niezależne pokoje, jasna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Okrzei

Wyszków,mazowieckie

620 000 zł110 m² 5 650,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:666 m²

Do sprzedaży; dom wolnostojący wybudowany w latach 70 oddany do użytkowania w roku 77 konstrukcja tradycyjna murowana. Budynek składa się z parteru oraz piętra o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Różowa

Szczecin,zachodniopomorskie

360 000 zł102 m² 3 543,31 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Super lokalizacja na każdą działalność gospodarczą. Powierzchnia lokalu 101, 60 m2 + 50 m2 ogródka letniego/ możliwość zabudowania lekką konstrukcją. Duża sala do aranżacji , zaplecze kuchenne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

412 900 zł38 m² 10 929,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Uwaga! ostatnie mieszkanie na V piętrze W stanie deweloperskim! Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w nowym budynku z 2024 roku na nowym Osiedlu Na Skarpie, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strobanda

Toruń,kujawsko-pomorskie

580 000 zł55 m² 10 545,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

3 pokojowe atrakcyjne mieszkanie na pięknie zagospodarowanym osiedlu jar naturia Nieruchomość w stanie deweloperskim w wysokiej jakości budlex-u czeka na nowego właściciela, który nada jej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jaginty

Jaginty,podlaskie

99 000 zł80 m² 1 237,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą siedliska z domem murowanym w rejonie źródła rzeki Biebrzy. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się we wsi Jaginty, gm. Nowy Dwór, ok. 35 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rozmarynowa

Opole,opolskie

875 000 zł72 m² 12 132,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, dwupoziomowego mieszkania używanego przez zaledwie rok. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, nowoczesność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

880 000 zł115 m² 7 652,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:790 m²

Zapraszamy do odkrycia przytulnej nieruchomości o powierzchni 115 m , położonej w sercu spokojnego osiedla Ponikwoda. Dom z obszernym ogrodem, który stwarza idealne warunki do relaksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Widuchowa

Widuchowa,zachodniopomorskie

600 000 zł1 950 m² 282 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka komercyjna z rozpoczętą budową położona przy krajowej drodze Miejscowość leży nad rzeką Odrą, na granicy z Niemcami. , w obszarze na którym ustanowiono Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrzeciono

Warszawa,mazowieckie

639 000 zł50 m² 12 780 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż dwu pokojowe mieszkanie na warszawskich Bielanach przy ul. Wrzeciono 6. Mieszkanie o powierzchni 50m2 składa się z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Słoneczna

Tryszczyn,kujawsko-pomorskie

216 200 zł1 081 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Posiadam na sprzedaż działkę budowlaną z mpzp pod zabudowę jednorodzinną. Działka ma wielkość 1081m2 i znajduje się w spokojnej okolicy pod samym lasem w miejscowości Tryszczyn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Długojowska

Radom,mazowieckie

1 150 000 zł177 m² 6 497,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:177 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferujemy do sprzedaży przestronny dom w zabudowie bliźniaczej -szeregowej, w spokojnej i cichej dzielnicy Radomia Dzierzków. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

699 000 zł31 m² 22 753,90 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Polecamy! mieszkanie studio! 30,72 m2 ul.GRZEGÓRZECKA. Wiślane tarasy 2.0 Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się w apartamentowcu z 2022 r na ul. Grzegórzecka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Warszawa,mazowieckie

828 000 zł48 m² 17 250 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Rozkładowe mieszkanie z oddzielną kuchnią w budynku wybudowanym z cegły w 1965 r. Okna wychodzą na wschód i zachód. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Górne

Piła,wielkopolskie

760 000 zł130 m² 5 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:601 m²

Nowa niższa cena-teraz 760 000 zł. Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej po remoncie położony w cichej i przestronnej części Osiedla Górnego w Pile. Możliwość użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Krucza

Budziska,mazowieckie

350 000 zł1 770 m² 197,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja Na sprzedaż działka budowlana 1770 m2- budziska, gmina Halinów. Działka o równej prostokątnej powierzchni idealnie nadaje się pod dom. ( szerokość: 26m / długość: 70m ) Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

849 900 zł143 m² 5 943 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:554 m²

Nowa inwestycja. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o pow. ok.144 m2 , posadowiony na bardzo ładnej działce o powierzchni ok. 550m2. Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Narwik

Warszawa,mazowieckie

700 000 zł41 m² 17 073,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Nowoczesne Mieszkanie na Sprzedaż w Atrakcyjnej Lokalizacji na Bemowie Z przyjemnością prezentuję przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 41 m , położone na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

350 000 zł48 m² 7 368,42 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1906

Na sprzedaż 5-pokojowe mieszkanie świeżo po remoncie o powierzchni 47,5 m 2 przy ulicy Grunwaldzkiej w pobliżu atosa. W skład pomieszczeń wchodzą: - pięć odrębnych pokoi, - aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Reymonta

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł56 m² 14 268 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Opiekun oferty: komfortowe, słoneczne mieszkanie na ostatnim piętrze z dużym balkonem z widokiem na Odrę. Mieszkanie o powierzchni 56 m2 z dużym salonem i aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Wilkowice,wielkopolskie

485 000 zł75 m² 6 480,49 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowe mieszkanie w malowniczych Wilkowicach, tuż obok Leszna. Ten nowoczesny lokal, znajdujący się na pierwszym piętrze eleganckiego domu z 2022.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolności

Ruda Śląska,śląskie

189 000 zł38 m² 4 921,88 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasne, ustawne 2-pokojowe mieszkanie z dużym potencjałem o powierzchni 38,4 mkw położone w bardzo dobrej lokalizacji Rudy Śląskiej - ul. Wolności 20. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

880 000 zł160 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:593 m²

Polecam do kupna dom wolnostojący na Plewiskach Budynek z lat 70 - tych, typu klocek Działka 593m2. Budynek piętrowy, podpiwniczony. Powierzchnia całkowita ok. 160m2, użytkowa 108,69m2 Piwnica ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Kraków,małopolskie

950 953 zł72 m² 13 250 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkania gotowe do odbioru! kraków - prądnik biały ok. UL. Pachońskiego / ok. Dworku białoprądnickiego Pragniemy zaprezentować Państwu nowe osiedle mieszkaniowe o niskiej intensywności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

346 600 zł37 m² 9 367,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na mieszkaniu w centrum miasta i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Warszawa,mazowieckie

2 034 000 zł254 m² 8 000,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:310 m²

Na sprzedaż nowe domy w zabudowie bliźniaczej. Kameralne osiedle na zielonym Ursynowie. Część domów jest już gotowych do zakupu, druga cześć jeszcze jest w budowie. Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

6 500 000 zł459 m² 14 161,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:450 m²

Komfortowy, przestronny dom położony w cichej, bezpretensjonalnej okolicy, zaledwie dwie minuty spacerem do stacji metra. Niespotykane doświadczenie intymności i spokoju w sercu tętniącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Staszica

Kwidzyn,pomorskie

260 000 zł37 m² 7 027,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Tylko w Inhome Development! Szanowni Państwo, na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 37 m , położone w Kwidzynie przy ulicy Staszica. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gieysztora

Warszawa,mazowieckie

932 000 zł50 m² 18 640 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Bardzo ciche, ciepłe i wygodne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym o powierzchni 28,5m2, wygodnej sypialni o powierzchni ok 12,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Laurowa

Kraków,małopolskie

1 250 000 zł104 m² 12 019,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Szukasz mieszkania w zielonej okolicy z dala od zgiełku miasta, ale z dobrym dojazdem do centrum Krakowa, które będzie komfortową przestrzenią dla rodziny, a może jesteś aktywny od.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij