dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 885 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 885 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Lisi Ogon

Lisi Ogon,kujawsko-pomorskie

999 000 zł145 m² 6 889,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Makler poleca Na sprzedaż dom jednorodzinny, wolnostojacy. Powierzchnia całkowita domu to 142m2. Powierzchnia działki 2300 m2 pozwoliła na wygospodarowanie parkingu przed domem, osobnego małego domku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. 3 Maja

Bielsko-Biała,śląskie

268 620 zł27 m² 9 908,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Marzysz o własnym, przytulnym mieszkaniu w sercu miasta? Kawalerka przy ul. 3 maja 35 to przestrzeń, która idealnie odpowiada na potrzeby singli i par, oferując komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Olecko,warmińsko-mazurskie

359 000 zł48 m² 7 512,03 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o pow. użytkowej 44,1 m2 w nowoczesnym bloku zlokalizowanym nad malowniczą rzeką Lega. Budynek oferuje mieszkania o zróżnicowanej powierzchni (44,2;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Wielkopolna

Oleśnica,dolnośląskie

4 600 000 zł5 084 m² 904,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka Nr. 224 arkusz 21 o powierzchni 5084 m2 (0,5084ha) położona w Oleśnicy przy ul. Wielkopolnej, w rejonie już zamieszkałych nowoczesnych osiedli domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Klonowa

Malczyce,dolnośląskie

350 000 zł77 m² 4 563,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Mam do zaoferowania mieszkanie na sprzedaż, gotowe do wprowadzenia: mieszkanie w Malczycach, na osiedlu przy ul. Klonowej w budynku z przełomu lat 1992-1993r. Położone na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana ogrodzona, ul. Ciećwierza

Klaudyn,mazowieckie

2 475 000 zł3 300 m² 750 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę z zabudową Działka o powierzchni 3300m2 zabudowa z lat 70 z podpiwniczeniem budynki gospodarcze i garaźowe większość działki niezabudowana porośnięta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem Brzeziny

Brzeziny,świętokrzyskie

2 000 000 zł400 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:11 904 m²

Nieruchomość położona jest w miejscowości Brzeziny, gm. Morawica, 15 km od Kielc. Budynek jest wolnostojący, w układzie trzyskrzydłowym. Część mieszkalna ma ok. 260 m2 powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

865 000 zł67 m² 13 005,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tarnogaj/3pok/lux/piwnica/loggia/hit/parter/okazja Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 66,5 m2 na wrocławskim Tarnogaju. Mieszkanie położone jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Osiedle Murownia

Wierzchowie,małopolskie

1 070 000 zł90 m² 11 888,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:389 m²

### oferta dostępna tylko W naszym biurze ### Polecamy do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej (90m2) na działce (3,89 ara) - miejscowość - Wierzchowie oś. Murownia - (13 km od Krakowa). Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

290 000 zł160 m² 1 812,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Okolice/jagodno/lokal/gastronomiczny/odstępne/top Prezentujemy Państwu w pełni wyposażoną i działającą restaurację do obsługi gości a la carte i imprez okolicznościowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerniakowska

Warszawa,mazowieckie

630 000 zł50 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Przedstawiam na sprzedaż 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie o całkowitej powierzchni 50m2. Jest położone na 5 piętrze w 10-piętrowym budynku z windą z 1971 roku. Budynek przeszedł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Batalionów Chłopskich

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

269 000 zł27 m² 9 962,96 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Zarezerwowana Na sprzedaż mieszkanie, kawalerka na Os. Górczyn. Budynek z 2001r. III-piętrowy. Pow. lokalu 27m2, położone na 1 piętrze budynku, jednostronne, z balkonem. Mieszkanie idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Chorzów

Chorzów,śląskie

438 990 zł49 m² 8 882,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta bezpośrednio od dewelopera. Bez podatku pcc I bez prowizji! W naszej ofercie posiadamy również inne lokale w tej inwestycji. Zachęcamy do kontaktu. Osiedle Wolka w Chorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nałęczowska

Lublin,lubelskie

651 678 zł64 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Chciałbym Państwu przedstawić nowo powstającą inwestycję przy ul: nałęczowskiej! Odkryj inwestycję, gdzie natura jest w centrum uwagi! Nasz deweloper postawił na zachowanie dużej ilości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Andersena

Ząbki,mazowieckie

595 000 zł44 m² 13 523 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Zadbane, dwupokojowe mieszkanie usytuowane na trzecim pietrze w 4-piętrowym budynku z windą. Nieruchomość zlokalizowana w Ząbkach w okolicach ulic. Andersena oraz Powstańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Północna

Lublin,lubelskie

412 800 zł26 m² 15 876,90 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oczywiście! Oto propozycja ogłoszenia mieszkania na sprzedaż w Lublinie, skierowanego do młodych osób, studentów. Chwyć Swoją Szansę na Wymarzone Mieszkanie w Lublinie! Kawalerka 25,93 mkw:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bonin

Bonin,zachodniopomorskie

255 000 zł40 m² 6 343,28 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie Idealne dla Par lub Rodzin z Dzieckiem - Bonin, 10 Minut od Koszalina! Szukasz komfortowego mieszkania blisko miasta, ale w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy? To 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Trzcianka

Trzcianka,mazowieckie

239 000 zł99 m² 2 414,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Szanowni Państwo, zapraszamy na prezentację nieruchomości położonej w Trzciance w odległości ok. 1200 m od trasy S8 w pobliżu miejscowość Brańszczyk na dużej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żytnia

Warszawa,mazowieckie

849 000 zł47 m² 18 063,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mam przyjemność przedstawić Państwu jasne, dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż w doskonałej lokalizacji w powojennej kamienicy z cegły na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

629 000 zł44 m² 14 295,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dostępnej od zaraz rozkładowej, funkcjonalnej oraz jasnej nieruchomości położonej na drugim piętrze w zadbanym budynku umiejscowionym 100 metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chęcińska

Kielce,świętokrzyskie

420 000 zł57 m² 7 394,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 56,80 mkw położone na parterze w IV piętrowym bloku na Osiedlu Chęcińskim, ul. Chęcińska. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

1 171 484 zł101 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji kraków - mistrzejowice we speak english Przedsięwzięcie deweloperskie cieszącej się dużą popularnością inwestycji dewelopera z ponad 30 letnim doświadczeniem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Nowe Skórowo

Nowe Skórowo,pomorskie

899 000 zł20 465 m² 43,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atuty: - bardzo blisko trasy S6 - Słupsk - Lębork - blisko bardzo dobrze rozwiniętego Potęgowa - duży potencjał inwestycyjny - rozwinięta infrastruktura handlowo- usługowa w najbliższej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowicka

Wrocław,dolnośląskie

495 001 zł42 m² 11 780,10 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Krzyki/2pok/balkon/klimatyzacja/piwnica/hit/okazja Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2 we Wrocławiu przy ulicy gajowickiej/żelaznej. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, Rondo Wilkowice

Leszno,wielkopolskie

249 000 zł1 054 m² 236,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1054 m2 położona w Wilkowicach. Doskonała lokalizacja! Wilkowice- sypialnia Leszna z pełnym zapleczem handlowo-usługowym. Bardzo dobry i szybki dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Bystra

Bystra,śląskie

645 300 zł2 390 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż bardzo ładną, widokową, dużą działkę o powierzchni 2390 mkw, przeznaczoną pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Nieruchomość położona jest w bystrej, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Sikorzyno

Sikorzyno,pomorskie

134 400 zł960 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przepięknie położone działki w miejscowości Sikorzyno, w powiecie kartuskim w odległości 60 km od Gdańska, w bliskiej odległości od Kościerzyny i Gołubia. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zgorzelec

Zgorzelec,dolnośląskie

399 999 zł159 m² 2 520,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 009 m²

!nowa niższa cena! zapraszamy! tylko U nas! działka budowlana O pow. 1009 M2 Z rozpoczętą budową domu parterowego O pow. 158,7 M2, kilka minut od zgorzelca. Nie szukaj dalej! Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Światowida

Warszawa,mazowieckie

845 000 zł50 m² 16 819,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50,24 m , 3 piętro w 5-piętrowym apartamentowcu z windą z 2020 roku -warszawa, tarchomin, ul. Światowida. Budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komuny Paryskiej

Wrocław,dolnośląskie

999 000 zł81 m² 12 333,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 81 m . W mieszkaniu znajdują się: - salon (ok 30 m2) - pokój (ok 15 m2) - pokój (ok 12 m2) - kuchnia (ok 10 m2) - łazienka (ok 5 m2) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Święta Katarzyna

Święta Katarzyna,dolnośląskie

589 001 zł61 m² 9 729,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Siechnice/3pok/balkon/parking/komórka/od/zaraz/top Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe, słoneczne i ciepłe mieszkanie w Siechnicach o powierzchni 60,52m2. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 250 000 zł115 m² 10 869,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:190 m²

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż narożny segment o powierzchni 115 m , położony w spokojnej części Wawra. Nieruchomość w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Błonie

Błonie,mazowieckie

999 900 zł179 m² 5 586 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowoczesna Bryła i przemyślane wnętrze. Przedstawiamy do sprzedaży Przestronny Dom wolnostojący Parterowy o powierzchni ok. 179 m2, usytuowany na bardzo ładnej działce o pow. 600m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

418 000 zł48 m² 8 798,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oleśnica/2pok./lux./balkon/piwnica/hit/od/zaraz! Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,5 m2 przy ul. Wojska Polskiego w Oleśnicy. Mieszkanie znajduje się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lipno

Lipno,kujawsko-pomorskie

469 000 zł134 m² 3 502,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Wyłącznie w Copernicus Nieruchomości - dom z dużym potencjałem - dookoła bogato rozbudowana infrastruktura. Usytuowany w cichym i spokojnym miejscu, a zarazem bardzo bliskim do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

589 000 zł61 m² 9 729,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Okolice/jagodno/3pok./balkon/parking/hit/komórka Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe, słoneczne i ciepłe mieszkanie w okolicach Jagodna o powierzchni 60,52m2. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Wyspiańskiego

Zielona Góra,lubuskie

52 000 zł19 m² 2 751,32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:19 m²

Na sprzedaż garaż przy ul. Wyspiańskiego o powierzchni 18,9 m2, brama metalowa dwuskrzydłowa, wyposażony w kanał i energie elektryczną. Obiekt w bardzo dobrym stanie, nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

815 000 zł57 m² 14 414,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Muchobór/wielki/3pok/balkon/hit/klimatyzacja/winda Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękne i nowoczesne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni ponad 56 m2 na Muchoborze Wielkim. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana

Mierzyn,zachodniopomorskie

753 200 zł2 152 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży duża działka zlokalizowaną w Mierzynie. Działka ma pow. 2152 m2. Brak planu. Teren położony na wzniesieniu z dobrym dojazdem od strony ul. Lubieszyńskiej. Działka oddalona od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Świerkowa

Jakubowice Konińskie,lubelskie

560 000 zł1 396 m² 401,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w dogodnej lokalizacji blisko miasta i z dobrym dojazd Jakubowice Konińskie to prężnie rozwijająca się miejscowość ciesząca się dużym zainteresowaniem klientów indywidualnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

1 199 000 zł300 m² 3 996,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:422 m²

Położony w bardzo cichej okolicy, na osiedlu Dąbrowa. Wybudowany w 2002r, jako skrajny segment szeregowej zabudowy. Posiada 3 kondygnacje nadziemne i piwnice, które łącznie mają ok. 300.