dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 882 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 882 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Kielce,świętokrzyskie

489 900 zł71 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane w centrum miasta. Mieszkanie składa się z: - 3 dużych pokoi - oddzielnej widnej kuchni - łazienki - przedpokoju Mieszkanie widne 3-stronne. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 920 000 zł160 m² 12 022,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:406 m²

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Kontakt do doradcy: pm silesia nieruchomości Nowy 5-pokojowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nyska

Wrocław,dolnośląskie

719 000 zł40 m² 18 079 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wyłączny Opiekun oferty: przestronne 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem w apartamentowcu w sąsiedztwie ul. Pięknej. Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym 20,5 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lwowska

Wrocław,dolnośląskie

670 000 zł56 m² 11 934 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Opiekun oferty: tel: dwupokojowe mieszkanie w pięknej kamienicy z wyremontowaną elewacją. Nieruchomość zlokalizowana na Starym Mieście w pobliżu ul. Grabiszyńskiej. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Głogowska

Wrocław,dolnośląskie

460 000 zł39 m² 11 765 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Opiekun oferty: mieszkanie zarezerwowane. Oferta dostępna tylko w sdp Nieruchomości. Podstawowe informacje: mieszkanie w centrum Wrocławia, o powierzchni 39 m2, 2 pokoje, III piętro. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pawia

Wrocław,dolnośląskie

479 000 zł61 m² 7 891 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Opiekun oferty *** Oferta wyłącznie w sdp Nieruchomości*** Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60,70 m2 z ogródkiem ok 150 m2 w dzielnicy Krzyki (wojszyce) we Wrocławiu. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostrogórska

Sosnowiec,śląskie

229 000 zł36 m² 6 414,57 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Tylko U nas W ofercie! Szukasz mieszkania w centrum? Jednocześnie chcesz mieć dostęp do terenów rekreacyjnych? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

454 500 zł52 m² 8 706,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie po generalnym remoncie. Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 52,2 m2, położone na IV piętrze w bloku wielomieszkaniowym na osiedlu Braniborskim. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tarasiuka

Kleosin,podlaskie

255 000 zł34 m² 7 611,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam na prezentację mieszkania położonego na pierwszym piętrze w Kleosinie przy ul. Walerowskiego. Idealne dla starszej osoby, młodej pary lub pod inwestycję. Kawalerka o powierzchni 33,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Izabelin-Dziekanówek

Izabelin-Dziekanówek,mazowieckie

5 500 000 zł13 900 m² 395,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż duża działka pod budowę osiedla domów jednorodzinnych z projektem i pozwoleniem na budowę. Budowa 15 domów w zabudowie dwulokalowej, co czyni 30 lokali o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Starowiejska

Warzno,pomorskie

2 750 000 zł320 m² 8 593,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 174 m²

Na sprzedaż piękny dom wolnostojący o powierzchni 320 m2 z widokiem na jezioro Tuchomskie i gwarancją niezakłóconej panoramy. Nieruchomość jest położona zaledwie 150 metrów od brzegu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popowicka

Wrocław,dolnośląskie

619 000 zł57 m² 10 859,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie z balkonem i piwnicą położone przy ul. Popowickiej 70, na 1 piętrze w budynku z windą, sprzedawane z pełnym wyposażeniem. Piękne zielone otoczenie, place zabaw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mroszczaka

Nowy Targ,małopolskie

2 150 000 zł200 m² 10 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:351 m²

Zapraszamy do zapoznania się z oferta sprzedaży przestronnego i nowoczesnego domu. Zlokalizowanego na osiedlu spokojnej dzielnicy domów jednorodzinnych. To wyjątkowa okazja, aby zamieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, al. Kasprowicza

Wrocław,dolnośląskie

1 250 000 zł76 m² 16 447,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1909

_____opis nieruchomości:_____ Przedstawiamy wyjątkowe, przestronne mieszkanie w zabytkowej willi na osiedlu Karłowice, przy Alei Jana Kasprowicza. Mieszkanie zostało nowocześnie wyremontowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piłsudskiego

Oława,dolnośląskie

330 000 zł47 m² 7 066,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Sprzedaż wyłącznie dla klienta gotówkoweg O (zakup ze środków Z kredytu hipotecznego nie jest brany pod uwagę). Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe z osobną kuchnią położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

399 000 zł32 m² 12 666,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tylko w Biurze Stoprocent Nieruchomości mieszkanie o powierzchni 31,5 m , położone na pierwszym piętrze 10-piętrowego bloku w doskonale skomunikowanej dzielnicy Nowe Miasto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Lublin,lubelskie

629 000 zł55 m² 11 436,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Przedmiotem sprzedaży jest rozkładowe i funkcjonalne mieszkanie, znajdujące się na Sławinie, które składa się z: - salonu z aneksem kuchennym, - dwóch oddzielnych sypialni, - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Mogilany,małopolskie

774 086 zł90 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Funkcjonalne mieszkania w podkrakowskich Mogilanach z przynależnym ogródkiem i miejscem parkingowym w cenie - Twoje wymarzone miejsce do życia! 0% prowizji! brak podatku pcc 2%! Domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Graniczna

Gdynia,pomorskie

799 000 zł68 m² 11 744,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Nowość w biurze miocasa! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą dwupoziomowego mieszkania o powierzchni 68 m2, położonego w spokojnej dzielnicy Gdyni - na Witominie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tołstoja

Tychy,śląskie

445 000 zł64 m² 6 953,12 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 64m 2 zlokalizowane na Osiedlu T w Tychach na ulicy Tołstoja. Mieszkanie znajduje sie na pierwszym pietrze 8 pietrowego bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Królewiecka

Wrocław,dolnośląskie

396 330 zł36 m² 11 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż wolnostojący

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Kontakt do doradcy: pm silesia nieruchomości Nowy lokal usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 779 000 zł164 m² 10 879,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:238 m²

Szanowni Państwo! Mam zaszczyt przedstawić Państwu świetnie rozplanowany dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej. Nieruchomość składa się z 5-ciu pokoi, oddzielnej łazienki, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Anielewicza

Warszawa,mazowieckie

645 000 zł38 m² 16 973,70 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Wyjątkowa okazja - Mieszkanie do własnej aranżacji w sercu Muranowa! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 38 m , położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł47 m² 21 255,30 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Wola, muranów, al. Jana Pawła II - budynek otoczony zielenią w centrum Warszawy | przystanki tramwajowe i autobusowe ok 150 m od klatki 47 m2 | 2 pokoje z otwartą kuchnią | mieszkani.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Mrozów

Mrozów,dolnośląskie

461 215 zł53 m² 8 675,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Kontakt do doradcy: pm silesia nieruchomości Nowe 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelecka

Poznań,wielkopolskie

499 000 zł37 m² 13 446,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o atrakcyjnym układzie i metrażu w kameralnej kamienicy w samym centrum Poznania. Mieszkanie po generalnym remoncie, zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Kraków

Kraków,małopolskie

541 002 zł32 m² 16 677 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

1 pokojowe, nowe mieszkanie na krakowskim Ruczaju. Inwestycja zakończona. Budowa oddana. Podpisz umowę i urządzaj swoje mieszkanie. Mieszkanie 1 pokojowe na 1 piętrze składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

528 500 zł48 m² 11 056,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania zlokalizowanego na osiedlu Bukowe - Prawobrzeże, w Szczecinie. Najważniejsze atuty: nieruchomość o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wilkszyn

Wilkszyn,dolnośląskie

860 000 zł151 m² 5 685,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Bez podatku pcc! Dostępna prawa połówka. Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w trakcie budowy z dużym ogrodem w spokojnej okolicy Brzeziny. Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siemieńskiego

Wrocław,dolnośląskie

475 000 zł37 m² 12 830,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Stare/miasto/2pok./top/piwnica/centrum/okazja! Prezentujemy Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Lucjana Siemieńskiego, Stare Miasto. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

360 008 zł40 m² 9 000,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Barany

Barany,warmińsko-mazurskie

49 000 zł3 342 m² 14,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż ładne działki rolno - budowlane o powierzchniach 3075 m2, 3198 m2, 3342 m2, położone w zaciszu Mazurskiej wsi Barany, gmina Świętajno, powiat olecki. Działki zlokalizowane są na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Goleszów,śląskie

270 000 zł3 635 m² 74,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

__działka pod agroturystkę Z prywatnym lasem na łączeniu goleszowa Z bażanowicami___ Oferujemy na sprzedaż działkę budowlano-leśną usytuowaną w Goleszowie, powiat cieszyński.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

477 000 zł91 m² 5 241,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w Kamieniu Pomorskim - idealne dla rodzin! Szukasz jasnego, przestronnego lokum w malowniczej okolicy nad Zalewem Kamieńskim? Mamy dla Ciebie doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Reformacka

Gdańsk,pomorskie

799 000 zł74 m² 10 768,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szukasz zadbanego, dwustronnego mieszkania Z układem idealnym dla rodziny? atuty: - niezwykle funkcjonalny układ (odpowiednie proporcje między przestrzenią dzienną, a nocną) - piękny, niczym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Tarnów

Tarnów,małopolskie

2 499 000 zł267 m² 9 359,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom na Osiedlu Koszyckim w Tarnowie o powierzchni 267 m2 położony na 15-arowej działce wraz z garażem o powierzchni 56 m2. ogrzewanie gazowe ciepła woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Jastrzębia Góra

Jastrzębia Góra,pomorskie

519 000 zł49 m² 10 591,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:150 m²

Dom nad morzem w cenie apartamentu jastrzębia góra od plaży jedyne 800 metrów wprowadź się już dziś! Zespół trzech domów sześć połówek bliźniaka Dwa poziomy każdy Wydzielona klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Promenada Gwiazd

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

455 000 zł20 m² 23 333,30 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Nie ważne czy szukasz swojego, małego azylu czy tylko nieruchomości, która ma dla Ciebie zarabiać pieniądze. Ważne, że znalazłeś takie mieszkanko, gdzie popijając kawkę z rana możesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lompy

Rybnik,śląskie

169 000 zł48 m² 3 517,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Idealna oferta dla osób szukających mieszkania przeznaczonego do własnej aranżacji! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie(48,04 m2) przy ulicy Lompy w Rybniku! Mieszkanie jest przeznaczone do własnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tyniec Mały

Tyniec Mały,dolnośląskie

1 070 000 zł136 m² 7 894,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bliźniak w Tyńcu Małym+duży ogród/bielany/ślęza! Polecam na sprzedaż dom typu bliźniak o powierzchni 135,55 m2 z działką 500m2. Możliwość wykończenia pod klucz w cenie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

339 000 zł26 m² 13 038,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz atrakcji Centrum miasta? Jeśli tak to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.