dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 743 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 743 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pałacowa

Kowale,pomorskie

1 980 000 zł252 m² 7 872,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Rezerwacja! Przedstawiamy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej podzielony na dwa lokale mieszkalne z działkami o powierzchni 450m2. Każdy z lokali o całkowitej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

529 000 zł48 m² 11 067 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania zlokalizowanego na osiedlu Bukowym. Nieruchomość o powierzchni 47,80 m usytuowana jest na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Świnoujście,zachodniopomorskie

1 050 000 zł104 m² 10 096,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:178 m²

Oferta domu od dewelopera, jesteśmy jego oficjalnym przedstawicielem. Prowizja 0% Kupujący zwolniony z podatku od czynności cywilnoprawnych. Podana cena zawiera podatek vat Oferujemy Państwu cztery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Dziwnów,zachodniopomorskie

267 000 zł31 m² 8 478,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Widziałeś to?! Jak nie, to musisz to zobaczyć. Chciałbyś zamieszkać nad morzem? A może zainwestować parę groszy i czerpać zyski cały rok? To jest coś da Ciebie! Fajna, ustawna, jasna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klonowa

Kielce,świętokrzyskie

410 000 zł32 m² 12 812,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż piękne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 31.5m2 z dużym tarasem (31m2) zlokalizowane na wysokim parterze w nowoczesnym, ogrodzonym i monitorowanym kompleksie budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

558 714 zł59 m² 9 451 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Murapol Osiedle Szafirove - Połączenie natury z bliskością miasta Oddanie do użytku IV kwartał 2025 teraz promocja! Oprócz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny

Połczyn-Zdrój,zachodniopomorskie

299 000 zł100 m² 2 990 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Tylko W plus nieruchomości! Polecam gotowy i wyremontowany lokal handlowo-usługowo- gastronomiczny zlokalizowany w malowniczym Uzdrowisku połczyn zdrój. Świetna lokalizacja 50 m. od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piekary

Poznań,wielkopolskie

918 027 zł62 m² 14 850 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Marzysz o własnym, przestronnym apartamencie w sercu Poznania, który będzie jednocześnie luksusowy i funkcjonalny? Apartament M49+50 w prestiżowej kamienicy Piekary Residence to Twój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Ojrzanowo

Ojrzanowo,kujawsko-pomorskie

97 000 zł1 143 m² 84,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy na sprzedaż pięknie położoną działkę budowlaną o pow. 1144m zlokalizowaną w miejscowości Ojrzanowo, gm. Łabiszyn. Działka jest płaska, równa, położona na delikatnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Polna

Poznań,wielkopolskie

600 000 zł64 m² 9 375 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy parter (idealne na knajpke, gabinet, galeryjkę, nowoczesne biuro itp.) o pow 67m2 .- o układzie: sala operacyjna, sprzedazy ( wg potrzeb) + drugie pomieszczenie + łazienka razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Granata

Lublin,lubelskie

619 000 zł49 m² 12 571,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą: 3 pokojowe mieszkanie w bloku z 2024 na ul. Granata w dzielnicy Wrotków. Mieszkanie o powierzchni 49,24 m2 znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa przy lesie Łapka

Łapka,warmińsko-mazurskie

281 875 zł11 275 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Wyjątkowa, piękna działka w miejscowości Łapka. Położona w odległości ok. 4 km od Barczewa, 20 km od Centrum Olsztyna. Powierzchnia 11257 m2 o kształcie zbliżonym do trapezu. Media -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

299 000 zł49 m² 6 077,24 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą słonecznego mieszkania o powierzchni 49,2 m2 w jednej w najlepszych lokalizacji na bydgoskim Przylesiu! Nieruchomość położona na 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Prawiedniki-Kolonia

Prawiedniki-Kolonia,lubelskie

797 000 zł125 m² 6 376 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:575 m²

Okazja oferta deweloperska - rynek pierwotny! standard deweloperski bez prowizji biura nieruchomości oraz bez podatku pcc! gmina głusk - prawiedniki-kolonia! Prestiżowe mini osiedle domków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Syriusza

Gliwice,śląskie

259 000 zł31 m² 8 354,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie usytuowane w w ocieplonym bloku, po remoncie w pobliżu Kąpieliska. Spokojna, zielona okolica posiada rekreacyjne obiekty sportowe i tereny spacerowe. Na osiedlu znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bandurskiego

Marki,mazowieckie

515 000 zł32 m² 15 904,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie jednopokojowe w kameralnym budynku. Mieszkanie z balkonem usytuowane na ostatnim 3 piętrze w budynku z windą z 2019roku. Mieszkanie składa się z dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Borowej Góry

Warszawa,mazowieckie

700 000 zł49 m² 14 286 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego wykończonego mieszkania przy ulicy Borowej Góry. 100 metrów od przystanku tramwajowego "synów Pułku". Krótko: mieszkanie po kompleksowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gajówka

Kraków,małopolskie

1 500 000 zł74 m² 20 155,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Polecamy! nowy 3-pokojowy apartament 74,42 m2 zlokalizowany na ul.Gajówka. (dzielnica: wola Justowska). Apartament w stanie developerskim zlokalizowany jest 2 kondygnacji w 3 kondygnacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Dubois

Warszawa,mazowieckie

566 000 zł28 m² 20 214,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie w bloku z lat 60-tych z dużymi oknami, które zapewniają doskonałe naświetlenie mieszkania w ciągu dnia. Zorientowanie okien w kierunkach wschodnim z których.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Szarów,małopolskie

255 000 zł927 m² 275,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapoznajcie się z ofertą sprzedaży widokowej działki budowlanej wraz z projektem budynków mieszkalnych - Dom w Malinówkach 8 G ( Archon). Lokalizacja: działka położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paryska

Warszawa,mazowieckie

1 845 000 zł91 m² 20 230,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Sprzedaż | 3 pokoje | 91m2 | Praga Południe | Saska Kępa | ul. Paryska Mieszkanie trzypokojowe w sercu tętniącej życiem Saskiej Kępy. Powierzchnia mieszkania wynosi75m2 ( w księdze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dworzysko

Rzeszów,podkarpackie

699 000 zł85 m² 8 223,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:200 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę domu na sprzedaż o powierzchni 85 m2, zlokalizowanego w spokojnej okolicy, zaledwie kilka minut od centrum miasta - ul. Łanowa. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 828 000 zł100 m² 18 280 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oddanie do użytku IV kw 2026r. Ostatnie zdjęcie w galerii prezentuje rzut mieszkania z powierzchniami pomieszczeń. Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową inwestycją - minimalistycznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazury

Warszawa,mazowieckie

905 000 zł52 m² 17 403,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie 2-pokojowe 52m2 znajdujące się przy ulicy Kazury na Natolinie. Znajduje się na 2 piętrze w 10-piętrowym budynku, trzech lokatorów na piętrze. Budynek ocieplony. Wjazdy w osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Górnystok

Górnystok,podlaskie

42 000 zł2 276 m² 18,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość w miejscowości Jasionówka, powiat moniecki. Polecamy działkę przy drodze asfaltowej o powierzchni 2276m2 w kształcie prostokąta o wymiarach 30x78.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Bystra

Bystra,śląskie

326 430 zł1 209 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1209 m2 położoną w Bystrej. Działka w kształcie zbliżonym do kwadratu, w drugiej linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Brwinów,mazowieckie

899 000 zł1 457 m² 617,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ta oferta dotyczy działki przygotowanej pod inwestycję deweloperską, położonej w Brwinowie, przy Podkowie Leśnej, o powierzchni 1457m2. Działka posiada pozwolenie na budowę 4 lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szeligowska

Warszawa,mazowieckie

1 524 000 zł90 m² 16 912,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Apartament 4-pokojowy mieszkanie na Bemowie - komfortowe miejsce do życia! 0% prowizji od kupującego Posiadam wszystkie dostępne lokale w tej inwestycji, co pozwala na wybór idealnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

690 000 zł39 m² 17 656,10 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż oferuję 2 pokojowy apartament na 6 piętrze, z pięknym widokiem na panoramę Krakowa - lokalizacja Wola Duchacka, w pobliżu ch Bonarka. Mieszkanie ma powierzchnię 39,08m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

540 217 zł54 m² 10 017 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja Murapol Osiedle Szafirove - Połączenie natury z bliskością miasta Buduje się dla Ciebie nowe mieszkanie. Już możesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jaśkowa Dolina

Gdańsk,pomorskie

849 000 zł98 m² 8 619,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Atuty: - prestiżowa lokalizacja - 10 minut pieszo do tętniącego życiem miejskim Wrzeszcza - bliskość terenów zielonych z terenu osiedla wchodzisz do Parku Jaśkowej Doliny! - rozwinięta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

669 922 zł59 m² 11 316,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Przytok,lubuskie

242 000 zł1 305 m² 185,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka budowlana o pow. 1305 m2 położona w miejscowości Przytok, oddalona zaledwie 15 min. od centrum Zielonej Góry. Działka narożna, z dwóch stron granicząca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śliwiaka

Kraków,małopolskie

930 442 zł82 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania 4-pokojowego o pow. 82,34 m realizowanego w nowej inwestycji. Nieruchomość: na powierzchnię 82,34m składają się: salon (30,17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mazurska

Gdańsk,pomorskie

899 000 zł42 m² 21 152,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zalety Nieruchomości: 200m do plaży (wejście nr. 47); w cenie mieszkania całe wyposażenie; mieszkanie gotowe do wprowadzenia; pełna infrastruktura w pobliżu 300m; ogólnodostępne miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kraków,małopolskie

890 000 zł52 m² 17 115,40 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Oferuję Państwu mieszkanie na sprzedaż zlokalizowaną na 7 piętrze w 11 - piętrowym budynku na ul. Stańczyka w Krakowie Mieszkanie o funkcjonalnym układzie o powierzchni 52 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

416 820 zł43 m² 9 648,61 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Rokitki

Rokitki,pomorskie

512 000 zł67 m² 7 642 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Lokalizacja: 5minut od Tczewa Przystanek autobusowy tuż przy osiedlu - szybkie i sprawne poruszanie się po mieście oraz dotarcie do Trójmiasta; jedynie 900m od stacji pkp; odległość od Gdańska:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wasilkowskiego

Warszawa,mazowieckie

1 078 000 zł66 m² 16 313,60 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,08m2, usytuowane na 5 piętrze w 7 piętrowym budynku z 1987 roku zlokalizowane na Ursynowie. Na powierzchnię mieszkania składa się: - salo, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Reguły

Reguły,mazowieckie

1 190 000 zł1 090 m² 1 091,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka mieszkaniowo usługowa Miejscowość: reguły Gmina: michałowice Powiat: pruszków Województwo: mazowieckie Powierzchnia działki: 1090 m 2 Cena: 1 190 000 pln brutto Media: prąd, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł37 m² 21 594,60 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] pełna własność księga wieczysta grunty uregulowane możliwość zakupu na kredyt : Krótko: wola / Metro Rondo Daszyńskiego / ul. Marcina.