cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Ogłoszenia nieruchomości na skróty
Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości
199 985 ogłoszeń
Od najnowszych
199 985 ogłoszeń
Ogłoszenia archiwalne
Archiwalne
Magazyn ogrodzony Uście Gorlickie
Uście Gorlickie,małopolskie
780 000 zł2 093 m² 372,70 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II
Warszawa,mazowieckie
999 000 zł48 m² 20 812,50 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pileckich
Rzeszów,podkarpackie
439 000 zł53 m² 8 292,41 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana uzbrojona Czarne Dolne
Czarne Dolne,pomorskie
130 000 zł2 600 m² 50 zł/m²
Archiwalne
Działka rolno-budowlana Ignatki-Osiedle
Ignatki-Osiedle,podlaskie
259 500 zł1 077 m² 240,95 zł/m²
Archiwalne
Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jeziorna
Siewierz,śląskie
402 183 zł59 m² 6 844,50 zł/m²
Archiwalne
Apartament z miejscem parkingowym, ul. Białowieska
Wrocław,dolnośląskie
1 399 000 zł84 m² 16 654,80 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana uzbrojona, ul. Konopnickiej
Bogunów,dolnośląskie
389 000 zł1 430 m² 272 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wigury
Tarnów,małopolskie
359 000 zł46 m² 7 720,43 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana, ul. Akacjowa
Jakubowice Konińskie,lubelskie
399 000 zł1 011 m² 394,66 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krótka
Jastrzębie-Zdrój,śląskie
249 000 zł54 m² 4 647,26 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław
Wrocław,dolnośląskie
579 000 zł44 m² 13 249,40 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Opolska
Wrocław,dolnośląskie
660 001 zł59 m² 11 098 zł/m²
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Włącz powiadomienia