dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 741 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 741 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Rudna

Rudna,dolnośląskie

375 000 zł69 m² 5 434,78 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 69 m2, na parterze 2 piętrowego budynku, zlokalizowanego w zacisznej części Rudnej. Lokal po kapitalnym remoncie , posiada 4 pokoje, widną kuchnię,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polki

Warszawa,mazowieckie

590 000 zł32 m² 18 571 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Kompaktowe 2 pokoje Ursynów! Bardzo ergonomicznie zaprojektowane mieszkanie do wprowadzenia lub wynajmu bez dodatkowych nakładów. Stan idealny! Balkon winda - komórka lokatorska miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Jagodowo

Jagodowo,kujawsko-pomorskie

540 005 zł91 m² 5 921,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

Zapraszamy do zapoznania się Z ofertą nowoczesnej inwestycji W jagodowie zaledwie kilkanaście minut od bydgoszczy! Jeśli masz dosyć mieszkania w bloku i marzysz o domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wyszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 177 920 zł74 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Miasto jest żywiołem a Ty jesteś jego częścią.Gotowa inwestycja z rynku pierwotnego czeka na Ciebie! Żyj w centrum miasta! Wybierz przestrzeń dopasowaną do Ciebie, Twoich potrzeb,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gralewo

Gralewo,lubuskie

169 000 zł59 m² 2 879,05 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Rezerwacja Przedmiotem oferty jest bezczynszowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 58,70 m2 umiejscowione na pierwszym piętrze w jednopiętrowym budynku wielorodzinnym wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jelenia Góra,dolnośląskie

359 000 zł38 m² 9 447,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu mieszkanie trzypokojowe ulokowane na czwartym (ostatnim) piętrze w jednej z Jeleniogórskich kamienic położonej centralnie przy Placu Ratuszowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Pieszyce

Pieszyce,dolnośląskie

200 000 zł2 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka o powierzchni 2000 m , położona w Górach Sowich w malowniczej wsi Rościszów, gmina Pieszyce. Działka charakteryzuje się doskonałym nasłonecznieniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

74 900 zł691 m² 108,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana - nowy ciechocinek - 20 minut do Torunia Sprzedam działką budowlaną ( objętą planem zagospodarowania przestrzennego) w Nowym Ciechocinku, położoną blisko lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Widokowa

Czeladź,śląskie

749 000 zł138 m² 5 427,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

oraz pcc2%! dom: w zabudowie Bliźniaczej ( działka 338 m2) Powierzchnia użytkowa- 137,57m2 dom W stanie surowym zamkniętym - podjazd wybrukowany ( do końca Września) ( Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Świnoujście,zachodniopomorskie

699 000 zł800 m² 873,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 800 m , położona w malowniczej i spokojnej okolicy Świnoujścia, zaledwie kilka minut drogi od pięknych plaż Morza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny z parkingiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

22 220 €1 m² 22 220 €/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Cukiernia juz jest sprzedana

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Świnoujście

Świnoujście,zachodniopomorskie

539 200 zł34 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Uwaga: do sprzedaży Apartamenty z przynależnymi ogródkami i lokale mieszkalne 0 % prowizji - ana real estate przedstawiciel developera sprzedaży lokali: mieszkalnych, użytkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kiełpińska

Warszawa,mazowieckie

640 000 zł37 m² 17 297,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

:Krótko: warszawa I Bielany, żoliborz I ul. Kiełpińska 3 I mieszkanie 2 pokoje | powierzchnia 36,5m2 | balkon 1,15m2 | komórka lokatorska 1,9m2 | mieszkanie po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Trzmiela

Skórzewo,wielkopolskie

899 000 zł150 m² 5 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:192 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu położonego na bezpiecznym i przyjaznym osiedlu domów jednorodzinnych, w zielonej części podpoznańskiego Skórzewa. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rezedowa

Szczecin,zachodniopomorskie

395 000 zł54 m² 7 314,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe o pow. 53,90 m2 położone w bloku w rejonie ul. Rezedowej w Szczecinie. W skład lokalu wchodzą: - przedpokój - pokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Warszawa,mazowieckie

1 222 000 zł67 m² 18 162,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 67,28 m z działką o powierzchni 132,64 m w zielonej, cichej okolicy na warszawskiej Białołęce. Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż ogrzewany, ul. Młodych Techników

Wrocław,dolnośląskie

110 000 zł15 m² 7 333 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Opiekun oferty: maria Geut tel. Na sprzedaż garaż podziemny na Sczepinie ul. Kruszwickiej - boczna Młodych Techników. Powierzchnia 15 m2 Wymiary garażu: wysokość 2,60 m wysokość do rury 1,93.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Korczaka

Czechowice-Dziedzice,śląskie

410 000 zł40 m² 10 250 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Tylko U nas - Nowoczesne mieszkanie w sercu Czechowic-Dziedzic! Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania mieszkanie zlokalizowane w Czechowicach-Dziedzicach przy ulicy Janusza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Maćki

Maćki,warmińsko-mazurskie

2 150 000 zł11 833 m² 181,70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Atrakcyjna nieruchomość w miejscowości Maćki - osada w Polsce, w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie węgorzewskim, w gminie Węgorzewo. Liczy około 100-200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wapiennikowa

Kielce,świętokrzyskie

630 000 zł77 m² 8 225 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Os Kochanowskiego 3 pokoje! Przestronne, ustawne, ciepłe trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni 75 m2 położone na 3 piętrze w bloku 8 piętrowym z windą na osiedlu Kochanowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zeusa

Gdańsk,pomorskie

399 000 zł31 m² 12 707 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Kowale, ul. Zeusa | Funkcjonalna, jasna kawalerka - 32 m z balkonem | 4 piętrowy budynek z 2018 roku | Gotowe do zamieszkania - wykończone i umeblowane z funkcjonalnym układem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żupnicza

Warszawa,mazowieckie

1 438 132 zł90 m² 15 988,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowe, stan deweloperski, oddana do użytku Bez podatku pcc / Bez prowizji / kupujesz od dewelopera Lokalizacja Ul. Żupnicza, znajduje na Pradze Południe - osiedle Grochów - pomiędzy dworcami pkp -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Pułaskiego

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł123 m² 9 320,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:123 m²

Nowa oferta - 2 piętrowy segment na tarchomin/henryków Oferta cenowa tylko dla klientów Expandera Łączna powierzchnia 123,39m2 Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji dla kupującego Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

526 057 zł53 m² 9 860 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Murapol Osiedle Szafirove - Połączenie natury z bliskością miasta Oddanie do użytku IV kwartał 2025 teraz jest promocja! Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Gdańsk,pomorskie

1 590 000 zł149 m² 10 703,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:138 m²

Dom w zabudowie szeregowej I 4 pokojowy I Garaż , ogródek I Wyjątkowa lokalizacja I 10 minut od Starego Miasta Lokalizacja: nieruchomość znajduje się przy ulicy Na Zboczu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kielce,świętokrzyskie

490 000 zł72 m² 6 796,12 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Lokal znajduje się na 7 piętrze, w 10-piętrowym bloku przy ul. Romualda. Mieszkańcy stanowią wspólnotę mieszkaniową. Budynek i teren przynależny do niego jest bardzo zadbany. Przed blokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana Sobieskiego

Bielsko-Biała,śląskie

795 000 zł71 m² 11 197,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mam do zaoferowania na sprzedaż klimatyczne mieszkanie o łącznym metrażu użytkowym 71 metrów2 wraz z miejscem parkingowym w Centrum Bielska-Białej. Obiekt został oddany do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

536 726 zł62 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę mieszkania w zabudowie szeregowej na nowo powstającym osiedlu w Rzeszowie. Oferta dotyczy mieszkania 4 pokojowego o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Biesiadki

Biesiadki,małopolskie

1 800 004 zł500 m² 3 600,01 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:17 800 m²

Oferowana, niebagatelna nieruchomość to doskonały pomysł na biznes. Jeśli masz już dość pracy w korporacyjnym stresie, a zarazem posiadasz środki czy możliwości większe niż statystyczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przewoska

Otwock,mazowieckie

485 000 zł38 m² 12 763,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Zapraszam do zakupu ustawnego, dwupokojowego mieszkania z oddzielną, widną kuchnią, zlokalizowanego w centrum Otwocka. Mieszkanie usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Owidiusza

Poznań,wielkopolskie

1 190 000 zł114 m² 10 484,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Witam, nazywam się , zajmuję się sprzedażą nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Z przyjemnością przeprowadzę z Państwem całą transakcję zapewniając bezpieczeństwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Dzielnica XIII Podgórze

Kraków,małopolskie

1 099 000 zł19 278 m² 57,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Piękna działka budowlano-rolna o pow. ok 1.93 ha ( ok.11a budowlane aktualny plan zagospodarowania) w Gaju. . Działka w trzeciej lini zabudowy od ul. Maryjnej. Znakomita lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

747 300 zł53 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa Inwestycja na Grunwaldzie - Twoje Idealne Mieszkanie Czeka! Lokalizacja: grunwald, poznań Rozpoczęcie prac: 2023 rok Zakończenie budowy: i kwartał 2025 roku Opis Inwestycji: prezentujemy nową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Tchórzno

Tchórzno,zachodniopomorskie

250 000 zł15 000 m² 16,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka nad jeziorem, trzcińsko Zdrój okolica. Duża działka o pow. 1,5011 ha położona w miejscowości Tchórzno, bezpośrednio nad jeziorem Czernikowskim z linią brzegową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Głogów,dolnośląskie

235 000 zł37 m² 6 436,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do Sprzedaży świeżo wyremontowane 2 pokojowe mieszkanie położone w Głogowie przy Al. Wolności. Mieszkanie zlokalizowane jest w niskim bloku na pierwszym piętrze. Powierzchnia nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Harsz

Harsz,warmińsko-mazurskie

404 000 zł1 682 m² 240,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana, o powierzchni 1682 m2, w miejscowości Harsz, w samym sercu Mazur. Nieruchomość położona została w atrakcyjnej lokalizacji pomiędzy 3 jeziorami:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ruska

Wrocław,dolnośląskie

1 250 000 zł89 m² 14 045 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

4-pokojowy apartament w Rynku! Zapraszam na prezentację Na sprzedaż słoneczny apartament 4 pok o powierzchni użytkowej 89,11 m2 , w którego skład wchodzą: układ: -salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Krasińskiego

Gryfino,zachodniopomorskie

559 000 zł64 m² 8 761,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa okazja! Piękne, przestronne mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe do zamieszkania Na sprzedaż oferuję przestronne mieszkanie, które na przełomie 2023/2024 roku przeszło gruntowny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Warszawa,mazowieckie

1 490 000 zł98 m² 15 130 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1929

Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 98,48 m2. Duży przestronny salon o powierzchni ponad 30 m2, dwie pokaźne sypialnie, osobna duża kuchnia z kuchenką gazową. Bardzo duża łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

238 000 zł36 m² 6 587,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje z balkonem - II piętro Lubin - ul. Sienkiewicza Na sprzedaż mieszkanie o pow. 36,13 m 2 z rewelacyjnym układem pomieszczeń: 2 oddzielne pokoje -z pokoju dziennego wyjście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

339 000 zł36 m² 9 364,64 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Tylko u Nas! Cena do negocjacji Zamieszkaj Blisko Starej Cegielni! Piękne, przytulne mieszkanie idealne dla pary, singla lub jako inwestycja. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi oraz kuchni.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij