dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 304 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 304 ogłoszenia

118 400 zł816 m² 145,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Agnieszka czyrpak Agent prowadzący   Działka pod Twój dom - Kaniów ul. Łabędziadziałka 857/88 Kaniów, ul. Łabędzia | mpzp teren mn | możliwość zakupu kilku działek Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł5 700 m² 57,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy działkę składającą się z trzech mniejszych działek o powierzchni 57 arów o idealnych wymiarach 75m x 76m. Położoną w miejscowości Motycz-Józefin z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł2 073 m² 105,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 2073 mkw. położona w spokojnej miejscowości Chęciny przy ul. Zelejowej. Działka budowlana, posiada pozwolenie na budowę. Teren jest płaski bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

11 Działek z wz w Pomieczynie, na wzgórzu pod lasem! Miejsce idealne dla rodziny ceniącej sobie ciszę, spokój, i piękno krajobrazów, oraz pod inwestycje. Na sprzedaż 13 działek.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł1 592 m² 219,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 2 działki z przeznaczeniem według mpzp- mn/u - tereny zabudowy mieszkaniowej i usługowej, sąsiadujące ze sobą: -działka nr 1267/16 o powierzchni 1592 m2, cena 365 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

798 700 zł2 282 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka znajduje się między Zalewem Kamieńskim, a Morzem Bałtyckim i jest zlokalizowana w kompleksie działek budowlanych przeznaczonych pod zabudowę mieszkaniową, rekreacyjną oraz.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł1 027 m² 876,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki położonej W łodzi, dzielnica górna, ok. oś. Chojny Działka o pow. 1027 m kw., Szer.: ca 21 m kw. Długość: ca 49 m kw. Działka ma wydane warunki.

Szczegóły ogłoszenia

2 310 430 zł79,67 m² 29 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Wyjątkowe mieszkanie W reprezentacyjnej kamienicy na starym mieście Idealny pod adaptację na mieszkanie lub biuro | Doskonała lokalizacja | Kamienica ***** rozkład pomieszczeń: lokal.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł1 693 m² 229,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Polecamy atrakcyjną działkę budowlaną, o powierzchni 16,93a, położoną 120m od ul. K. Bruchnalskiego w Świątnikach Górnych. Media: prąd na działce, gaz, kanalizacja w ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł49,33 m² 8 311,37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne i ustawne mieszkanie 2-pokojowe o pow. 49,33m2 II piętro, loggia, blok z 2010 roku Idealne zarówno dla singla, pary lub rodziny Piła, ul. Kadetów Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

228 960 zł1 431 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu działkę budowlaną Nowa Wieś Przedmiotem sprzedaży jest działka pod zabudowę jednorodzinną w malowniczej miejscowości Nowa Wieś. Nowa Wieś - niewielka, podgórska wieś.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł982 m² 173,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki budowlane przytok Oferujemy Państwu kompleks 8 działek znajdujących się na wjeździe pola golfowego, przy skrzyżowaniu dwóch ulic Słonecznej oraz Na Wzgórzu. Działki są płaskie.

Szczegóły ogłoszenia

748 900 zł60 m² 12 481,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Mieszkanie 3 pokoje o pow: 59,5 m Opis nieruchomości: Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,5 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 250 000 zł155,73 m² 8 026,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:713 m²

DO sprzedaży dom wolnostojący znajdujący się W wołowicach W gminie czernichów zakup bez podatku pcc wybudowany W zgodzie Z najnowszymi trendami Dom jednorodzinny wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

172 000 zł3 440 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Agencja centrum Nieruchomości poleca do sprzedaży działkę w miejscowości Brochocin gmina Radzanowo, zaledwie kilka kilometrów od Płocka. Działka o powierzchni 3 440 mkw., w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

402 000 zł3 350 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wieś Podlinowo, gmina Mszczonów. Oferuję do sprzedaży grunt o powierzchni 3350 m2, położony przy drodze asfaltowej. Działka ma wymiary 39 X 88 m, posiada pozwolenie na budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

404 760 zł46,80 m² 8 648,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44m2, położone na nowym, spokojnym osiedlu w Iławie. Lokal jest bardzo ustawny i dobrze doświetlony, dzięki czemu zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł55,56 m² 13 858,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Mieszkanie o powierzchni 55,56 m , położone na 1. piętrze zadbanej kamienicy, przy ul. św. Wincentego, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Wrocławia - dzielnicy Nadodrze.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł655 m² 1 296,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka usługow położona przy cmentarzu Bródnowskim o wymiarach 19.5 m szerokości na 35m głębokości, objeta MPZP : 1. Dla terenu oznaczonego na rysunku planu symbolem 6.U.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 000 zł88 m² 9 772,73 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie bezczynszowe W segmencie Prezentujemy 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 88 m , zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Jest to idealna nieruchomość dla rodziny lub osób.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł103,73 m² 2 400,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Oferujemy Państwu siedlisko na sprzedaż położone w cichej i spokojnej miejscowości Biskupice (gm. Grodziec), w odległości ok. 20 km od Konina. To idealne miejsce dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

797 700 zł64 m² 12 464,06 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Polecam na sprzedaż narożny apartament z 6,5-metrowym balkonem w nowo powstałym apartamentowcu tuż przy bulwarach spacerowych nad rzeką Oławą. W skład powierzchni mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł30,90 m² 13 754,05 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Topowa i rzadko spotykana lokalizacja w Białymstoku! Ścisłe Centrum! Aleja Bluesa - tuż przy parku Planty! Nieopodal rynku!. Idealna oferta dla tych, którzy preferują miejski styl życia ze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Elbląg,warmińsko-mazurskie

309 000 zł60,30 m² 5 124,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Kawa na balkonie z widokiem na Park? 60,3 m w sercu Elbląga! Klimatyczne 2 pokoje, pom. aż 3m wysokości! Możliwość rozbudowy o mieszkanie naprzeciwko! Parkowanie za szlabanem!.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł170 m² 1 758,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę działki o powierzchni 35 ar zabudowaną budynkiem mieszkalnym o powierzchni użytkowej około 150 m2 nadanym numerze 11 oraz dwoma budynkami.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł3 000 m² 23,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Kolejna nowość dla miłośników Beskidu Niskiego. Do sprzedaży widokowe działki położone w malowniczej okolicy miejscowości Myscowa w gminie Krempna. Działki idealne dla osób które.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

631 960 zł34,16 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Atuty: - fontanna Neptuna 20 minut spacerem, - marina na Stępce 2 minuty spacerem, - tramwaj wodny 3 minuty spacerem, - restauracja 2 minuty spacerem, - wysoki standard inwestycji, - idealny na second home.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł151 m² 3 145,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 248 m²

Tu poranki pachną kawą na ogrodzie, a wieczory kończą się przy ognisku Są takie miejsca, gdzie życie zwalnia i właśnie tutaj możesz je złapać za rękę. Stradomia Wierzchnia to nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł130 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 100 m²

Dom wolnostojący o pow. całkowitej 130m2, powierzchni użytkowej ok.70 m2 w miejscowości Zarośle Cienkie gmina Zławieś Wielka położony na bardzo dużej i urokliwej działce.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 367 m² 101,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Polecamy Państwu do kupna działkę o powierzchni 1367 m 2 w miejscowości oddalonej 3 km od miasta Gryfice. Działka posiada wydane warunki zabudowy - na budowę budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł786 m² 159,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: zamieszkaj tam, gdzie inni przyjeżdżają odpocząć! Oferujemy wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 786 m , położoną w malowniczej miejscowości Krzczonów (nr 679),.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł17 800 m² 33,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania inwestycyjna nieruchomość gruntowa zlokalizowana w miejscowości Stanisławów powiat miński. Dzięki bezpośredniemu położeniu przy drodze krajowej dk 50 idealnie nada się pod.

Szczegóły ogłoszenia

102 000 zł21 000 m² 4,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka leśna o powierzchni 2,1 ha (las mieszany i samosiejki), położona w Bałdrzychowie pod Poddębicami. Łatwy dojazd do działki drogą gruntową. Na las składają się.

Szczegóły ogłoszenia

3 790 000 zł18 000 m² 210,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ FIRMĄ - ZAPRASZAMY Na sprzedaż działka inwestycyjna.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł830 m² 186,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość w miejscowości Dąbrówki, gmina Wasilków. Polecamy działkę o powierzchni 830m2. Wymiaru nieruchomości to 20x42. Działka posiada uzyskane warunki zabudowy na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Mielno

Mielno,zachodniopomorskie

150 000 zł849 m² 176,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z wydanymi warunkami zabudowy położona niedaleko morza i jeziora, w Mielnie. Prezentowana działka znajduje się około 200 metrów od głównej, asfaltowej drogi wjazdowej do Mielna.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł48,58 m² 7 389,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe z dużym balkonem - Katowice, ul. Mikołowska Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o dużym potencjale, zlokalizowane na 4. piętrze w budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł39 m² 16 384,62 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Okazja! mieszkanie W samym sercu miasta Z widokiem na ogród saski Doskonała lokalizacja | idealne na inwestycje | Ścisłe centrum miasta Nieruchomość zlokalizowana jest blisko stacji Metra.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł291 m² 3 608,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Oferta na wyłączność - tylko w Biurze Nieruchomości Lider Dom wolnostojący z dużą działką idealny dla rodziny lub prowadzenie działalności Jabłów, gm. Stare Bogaczowice Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł336 m² 2 976,19 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość inwestycyjna z wieloma źródłami dochodu - Libiąż Na sprzedaż kompleks nieruchomości o wysokim potencjale inwestycyjnym , umożliwiający generowanie kilku niezależnych.