dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 278 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 278 ogłoszeń

349 000 zł2 988 m² 116,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

: lokalizacja: aleja Jana Pawła, biłgoraj, gm. Biłgoraj : W kilku słowach: działka zlokalizowana przy drodze wojewódzkiej nr 835 na terenach, które po zmianie zapisów w mpzp będą.

Szczegóły ogłoszenia

694 353 zł39,70 m² 17 490 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 39,7 m, zlokalizowany na parterze nowoczesnego budynku z 2022 roku, w gęsto zaludnionej okolicy z dużym ruchem pieszym. Lokal doskonale nadaje.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł219,66 m² 7 238,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:801 m²

Biuro nie pobiera wynagrodzenia od Kupującego - całe wynagrodzenie pokrywa Sprzedający. Polecam do sprzedaży funkcjonalny i przytulny dom jednorodzinny wolnostojący położony w Siekierkach.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Krosno

Krosno,podkarpackie

229 000 zł1 852 m² 123,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Ładna działka W krośnie! 18,52 ar. Oferujemy na sprzedaż urokliwą działkę w Krośnie, położoną przy ulicy Chopina, o powierzchni 18,52 ar. Działka ma kształt prostokąta,.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł24,20 m² 5 371,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:150 m²

Agencja nieruchomości Cataleya Estate przedstawia nowy całoroczny dom kontenerowy dostępny w Warszawie. Parterowy mobilny dom o powierzchni użytkowej 24,2 m2 gotowy do przewiezienia.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł45,60 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Przytulne i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł44 m² 9 068,18 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Wyjątkowe mieszkanie W kamienicy | 44 m | mrągowo | wysoki standard | garaż | ogród cena mieszkania 399 tys plus garaż 29 tys Na sprzedaż klimatyczne, świeżo wyremontowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

885 000 zł270 m² 3 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:777 m²

Malownicza miejscowość , położona w odległości 7 km. od Pruszcza Gdańskiego - Różyny. Lokalizacja ta jest alternatywą dla osób , które chcą mieszkać w cichej, spokojnej okolicy ,.

Szczegóły ogłoszenia

584 133 zł62,81 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania w samym Centrum miasta! Oferujemy unikalną okazję zamieszkania w prestiżowym budynku który powstaje w samym sercu Żyrardowa, przy ulicy Narutowicza. To pięciokondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

490 406 zł47,52 m² 10 320 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oleśnica Park znajduje się przy ul. Leśnej 6a w Oleśnicy. Lokalizacja ta jest doskonale skomunikowana w kilka minut możesz dotrzeć m.in. do drogi ekspresowej S8, łączącej Wrocław, łódź.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł7 000 m² 15,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

**oferta wstrzymana** Atrakcyjna, widokowa działka o łącznej powierzchni ok. 70ar zgodnie z projektem Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego położona częściowo w terenach rm -.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł166 000 m² 8,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Okolice Międzylesia, międzygórza. Widokowa działka o pow. ok. 16 ha. Urokliwa działka z pięknym widokiem na cały Masyw Śnieżnika i Kotlinę Kłodzką. Położona jest na wysokości 780.

Szczegóły ogłoszenia

119 548 zł829 m² 144,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż: działki budowlane - Mława, os. Marysieńka, ul. Rachockiego Na sprzedaż dwie działki budowlane o łącznej powierzchni 836 m , położone w atrakcyjnej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł225 m² 5 733,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:607 m²

Idealnie zaprojektowany dom elegancko wykończone wnętrze zagospodarowany ogród Piła, ul. Sienkiewicza parter: - salon 26m2 (wysokość 3,10m) z wyjściem na taras - kuchnia o pow. 14m2;.

Szczegóły ogłoszenia

528 000 zł48,05 m² 10 988,55 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Rezerwacja Na sprzedaż mieszkanie 48,05 m Olsztyn, ul. Mroza 23 Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,05 m , położone na 5. piętrze w 5-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł1 050 m² 523,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Harmony Homes & Development zaprasza do zapoznania się atrakcyjnymi działkami budowlanymi na sprzedaż, położonymi w miejscowości Chwaszczyno. Szukasz miejsca, które łączy w sobie kameralny.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł3 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pięknie położona działka pod budownictwo jednorodzinne w gminie Kazimierz Dolny. 30 arowa działka położona w dogodnej lokalizacji pod Kazimierzem Dolnym - Od rynku w Kazimierzu dzieli ja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

698 000 zł118,62 m² 5 884,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 006 m²

Dom jednorodzinny 118,62 | blisko Łańcuta i Rzeszowa Oferuję na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, położony w spokojnej okolicy z bardzo dobrym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł60 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Przedstawiamy do sprzedaży komfortowe mieszkanie o pow. 60 m2, zlokalizowane na ul. Zarzyckiego w Tarnowie. Oferowany lokal znajduje się na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym. Części składowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 249 000 zł75 m² 29 986,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Luksusowy apartament W orłowie wśród zieleni, blisko morza Najwyższy Standard Wykończenia | Duży, prywatny Balkon | Dębowa Podłoga | Cisza i Zieleń | Kameralne Otoczenie | Fitness | Sauna |.

Szczegóły ogłoszenia

22 000 zł3 659 m² 6,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do sprzedaży działka rolna, psary, gmina Jemielno. Powierzchnia 3659 m2, w Studium Uwarunkowań ma przeznaczenie jako rolnicza przestrzeń produkcyjna. Działka znajduje się w odległości około.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł1 500 m² 860 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka Inwestycyjna Ustroń, ul. Ks. Ludwika Kojzara Opis nieruchomości Na sprzedaż działka inwestycyjna położona w Ustroniu, w centralnej części miasta, przy ul. Ks. Ludwika Kojzara.

Szczegóły ogłoszenia

339 777 zł170,83 m² 1 988,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:314 m²

Kamienica inwestycyjna w centrum Rawicza 3 lokale z osobnymi księgami wieczystymi Na sprzedaż kamienica z dużym potencjałem inwestycyjnym, położona w atrakcyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł3 211 m² 622,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 3211 m , zlokalizowana przy ul. Obwodowej na osiedlu Zazamcze we Włocławku. Link do prezentacji.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł137,44 m² 6 104,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:897 m²

Mam przyjemność zaprezentować ofertę nieruchomości na sprzedaż, pięknego, wolnostojącego jednorodzinnego domu, o pow. użytkowej 137.44 m2, położonego w spokojnej części Kolumny,.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł70,30 m² 11 081,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w Ząbkach przy ul. Powstańców budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 2000 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł35,60 m² 5 028,09 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35,57 m , położone na wysokim parterze w solidnym, ceglanym budynku z 1960 roku w dzielnicy Raków.

Szczegóły ogłoszenia

2 416 000 zł4 832 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent nieruchomości na sprzedaż działka inwestycyjna przy ul. Świętojańskiej, obok głównej ul Sikorskiego. Lokalizacja zapewnia doskonałą komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

761 000 zł35 m² 21 742,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe w doskonałej lokalizacji, w sercu Krakowa, tuż obok Rynku Głównego. Odrestaurowana kamienica, zachowana drewniana stolarka. Duża - 5m2 komórka.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 300 m² 126,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: kompleks 4 działek budowlanych Trzebuska, gm. Sokołów Małopolski Mam przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży czterech działek budowlanych położonych w miejscowości Trzebuska,.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł48,90 m² 4 478,53 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferuję na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie w Wałbrzychu. Mieszkanie znajduje się na parterze w budynku na Podgórzu. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 48,90 m2 , które składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł110,92 m² 8 556 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferujemy do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej ( prawa połowa) w standardzie deweloperskim, o powierzchni całkowitej 111 m2, na działce o powierzchni 200 m2, w Marysinie.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł10 000 m² 48,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo, mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę - grunt na sprzedaż, który znajduje się w malowniczej okolicy. Jeśli szukasz idealnego miejsca na stworzenie biznesu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 000 zł71,27 m² 9 527,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

| nowoczesne budynki mieszkalne blisko lasu! Tychy - Wartogłowiec! Jeśli marzysz o życiu z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie cenisz sobie wygodny dojazd do miasta - sprawdź tę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 145 411 zł125,90 m² 17 040,60 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

0 zł prowizji - bez ukrytych opłat bez podatku pcc 2% - Zakup mieszkania z balkonem od Developera Dzwoniąc na to ogłoszenie bezpłatnie zyskujesz: - profesjonalną obsługę kredytową, -.

Szczegóły ogłoszenia

216 000 zł44 m² 4 909,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m, położone w Sosnowcu przy ul. Reymonta. Lokal znajduje się na 4. piętrze w niskim bloku (bez windy), w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł111 200 m² 9,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Przepiękne gospodarstwo rolne o powierzchni całkowitej 111200 m2 (11,12 ha) ziemi w malowniczej okolicy. Do gospodarstwa przynależy 100 metrowy dom po generalnym remoncie (2020 r.),.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

388 982 zł54,78 m² 7 100,80 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dni Otwarte => Ostatnie terminy na zakup mieszkanie w najniższych cenach! Umów wizytę i zobacz na żywo => Gotowy budynek z pozwoleniem na użytkowanie. Plany mieszkań, wizualizacje 3D,.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł27 m² 10 740,74 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1994

Biuro Nieruchomości omega ma przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży kawalerki o powierzchni 27 m , zlokalizowanej w centrum Rzeszowa, przy ul. Sportowej.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł76,50 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

tel.   . Stoisz przed trudną decyzją, jaką jest kupno nieruchomości? Chciałbyś zamieszkać w przestronnym mieszkaniu? Nie zwlekaj z decyzją.

Szczegóły ogłoszenia

446 000 zł31 m² 14 387,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Nowa, atrakcyjna cena! Promocja ograniczona czasowo! smart Property ma przyjemność zaprezentować funkcjonalny apartament na sprzedaż o powierzchni 31 m . Nieruchomość znajduje się.