dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 244 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 244 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

398 000 zł39 m² 10 205 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Sprzedaż od dewelopera_bez prowizji I pcc_możliwy zakup przez obcokrajowca W ofercie dostępne mieszkania od 25 m2 do 70 m2 -> Zapraszam do kontaktu w godzinach 8:00 - 21:00 lokalizacja: - 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Międzywodzie,zachodniopomorskie

670 000 zł43 m² 15 581,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przestrzeń i wygoda - to jest to! Połączenie morza, lasu, jeziora i Zalewu Szczecińskiego. Nieziemskie apartamenty 3 minuty od plaży, w leśnym zaciszu, z dala od turystów. Osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

565 550 zł71 m² 7 999 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro sprzedaży nowych mieszkań, brak prowizji i podatku pcc. Możliwość spotkania + obejrzenia przykładowych rozkładów na żywo od poniedziałku do soboty. Możliwy kontakt g. 8-21. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

499 980 zł56 m² 8 849 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Sprzedaż od dewelopera_bez prowizji I pcc_możliwy zakup przez obcokrajowca Zapraszam do obejrzenia pokazowych mieszkań na żywo od poniedziałku do soboty. Duże rabaty i najniższe ceny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle 1000-lecia

Myślenice,małopolskie

589 000 zł60 m² 9 813,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Słoneczne mieszkanie W zielonej cichej okolicy myślenice N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,02 m2 usytuowane na drugim piętrze czteropiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szymańskiego

Warszawa,mazowieckie

980 000 zł58 m² 17 043,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Opiekun oferty tel. Mam przyjemność zaprezentować państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 57,5 m2. Podstawowe informacje: nieruchomość składa się z salonu, sypialni, oddzielnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żółkiewskiego

Kraków,małopolskie

809 905 zł38 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kupno bezpośrednio od dewelopera W najlepszej cenie bez prowizji i podatku pcc 2-pokoje, aneks kuchenny, łazienka, przedpokój apartament numer bm2 położony na parterze w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klonowica

Kraków,małopolskie

659 000 zł45 m² 14 579,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Zamieszkaj W dwupokojowym mieszkaniu Z balkonem I garażem podziemnym N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 45,2 m2. Położone jest przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Markiefki

Katowice,śląskie

318 000 zł43 m² 7 395,35 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe, katowice ul. Markiefki 33 w dzielnicy Bogucice Jestem jedynym właścicielem tej nieruchomości i oferuję mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bąkowa

Kielce,świętokrzyskie

759 000 zł72 m² 10 541,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 72m2, znajdujące się na 3 piętrze na ulicy Bąkowej. W skład mieszkania wchodzą: - 3 pokoje - przestronny salon z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

721 053 zł50 m² 14 415,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Polecam mieszkanie w nowoczesnej inwestycji w lokalizacji Górka narodowa/prądnik Biały. Zakup bez prowizji! brak podatku pcc 2%! Apartament 2-pokojowy ma powierzchnię 50,02m2, w jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żółkiewskiego

Kraków,małopolskie

1 767 570 zł84 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kupno bezpośrednio od dewelopera W najlepszej cenie bez prowizji i podatku pcc 3-pokoje, aneks kuchenny, łazienka, wc, przedpokój apartament numer bm1 położony na parterze w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obrońców Pokoju

Głogów,dolnośląskie

285 000 zł37 m² 7 723,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Kompaktowe trzypokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie - pierwsze piętro z balkonem, ul. Obrońców Pokoju, głogów Na sprzedaż oferujemy kompaktowe trzypokojowe mieszkanie 36,40 o doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wiosenna

Kraków,małopolskie

2 186 275 zł125 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Więcej informacji: telefon: e-mail: inwestycja gotowa - oddana do użytku. oraz jest zwolniony z podatku pcc! Biuro Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu bliźniaki w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Ozimek,opolskie

210 000 zł46 m² 4 525,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na I piętrze w ozimku! 2 pokoje Z balkonem! stan: do remontu Powierzchnia: 46,4 m2 Skład: - 2 pokoje, - kuchnia, - łazienka z wc - przedpokój. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

451 076 zł49 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Marzysz o własnym apartamencie w górach? Odkryj wyjątkową ofertę w Karpaczu! Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą inwestycją w Karpaczu - gdzie komfort, elegancja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Myślenice

Myślenice,małopolskie

399 000 zł1 373 m² 291 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Prezentowana nieruchomość to działka gruntowa niezabudowana o numerze 1167/6, położona w Myślenicach, gmina Myślenice. Całkowita powierzchnia gruntu wynosi 0,1373 ha. Wymiary nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oława

Oława,dolnośląskie

749 000 zł67 m² 11 129,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Bezczynszowe l ogródek 50 mkw Gorąco polecam mieszkanie położone w Oławie na parterze w budynku jedno piętrwym. Mieszkanie o pow 67,30 mkw składa się z: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Toruńska

Wrocław,dolnośląskie

670 000 zł68 m² 9 882,01 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż komfortowe i słoneczne mieszkanie o powierzchni 67,80 m z balkonem (4,70 m ), położone w atrakcyjnej dzielnicy Kowale, zaledwie 12-15 minut tramwajem od ścisłego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żółkiewskiego

Kraków,małopolskie

951 800 zł48 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kupno bezpośrednio od dewelopera W najlepszej cenie bez prowizji i podatku pcc 2-pokoje, aneks kuchenny, łazienka, przedpokój apartament numer am6 położony na 2 pietrze w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Krasna

Krasna,podkarpackie

310 000 zł160 m² 1 938 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:27 m²

Budynek mieszkalnym z zabudowaniami gospodarczymi zaledwie 15km od centrum Krosna w pięknej zielonej okolicy Budynek mieszkalny z 1980 roku o powierzchni ok 160m2 w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Krasne

Krasne,podkarpackie

2 700 000 zł1 038 m² 2 602,41 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Rodzaj nieruchomości: kompleks budynków magazynowo produkcyjnych z dużym placem Lokalizacja: krasne Powierzchnia: 1 037,5 m2 Powierzchnia działki: 0,46 ha Przeznaczenie: magazynowo produkcyjne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Chylice

Chylice,mazowieckie

849 900 zł72 m² 11 887 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 066 m²

Parterowy Dom w bardzo zielonej okolicy. Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący parterowy o pow. 75 m2, usytuowany w pięknych okolicznościach przyrody wśród zieleni i lasów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kraków,małopolskie

499 000 zł33 m² 15 259,90 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży mieszkanie w bloku o pow. 32,7m2, usytuowane na 5 piętrze z windą. Nieruchomość składa się z przestronnego salonu z wyjściem na balkon/loggie, osobnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Katowice,śląskie

291 000 zł42 m² 6 978,42 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Zamieszkaj lub zainwestuj W śląskiej modernie dwupokojowe Z kuchnią W aneksie lub dwa kompaktowe studia do własnej aranżacji I wykończenia kupujący to mieszkanie nie płaci 2%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gliwice

Gliwice,śląskie

409 224 zł42 m² 9 860,82 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

W dni Otwarte Oferta na dodatkowe rabaty tylko bezpośrednio u Nas w biurze Sprzedaży. Zapraszamy do Biura na inwestycji w godzinach 9-18, w sobotę od 9-14, gdzie znajdziecie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Grafitowa

Glinno,wielkopolskie

570 000 zł55 m² 10 364 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:760 m²

Na sprzedaż parterowy dom w stanie deweloperskim, który będzie gotowy na Twoje własne aranżacje! Planowane zakończenie prac budowlanych do końca roku. Powierzchnia: 55m Lokalizacja: glinno ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Radziszewo

Radziszewo,zachodniopomorskie

1 442 860 zł3 797 m² 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka położona przy zjeździe z autostrady przy drodze powiatowej /ok. 200 m od zjazdu z autostrady A-6/. Działka komercyjna o powierzchni 3797 m2 z możliwością budowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Leśniczówka

Warszawa,mazowieckie

1 600 000 zł151 m² 10 598,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:800 m²

Posiadamy na sprzedaż bezpośrednio dom jednorodzinny położony w Warszawie, przy ul. Leśniczówka (wawer). |Nieruchomość| - Dom w zabudowie wolnostojącej, jednokondygnacyjny z poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

599 000 zł88 m² 6 791,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Rezerwacja biuro nieruchomości luxm przedstawia atrakcyjne i przestronne mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 88,2m2 wraz z dwoma balkonami (2x ok.4m2) oraz przynależną piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Mrzeżyno

Mrzeżyno,zachodniopomorskie

510 000 zł48 m² 10 625 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogloszenie od osoby prywatnej! Szukasz mieszkania w spokojnej okolicy, blisko Morza Bałtyckiego? Mamy do zaoferowania mieszkanie własnościowe 2 pokojowe o łącznej pow. 48m znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słonimskiego

Wrocław,dolnośląskie

739 000 zł40 m² 18 475 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty: tel. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane na 13. piętrze nowoczesnego, 17-piętrowego wieżowca we Wrocławiu. Poranna kawa smakuje tu wyjątkowo, gdyż można delektować się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śniardwy

Warszawa,mazowieckie

560 000 zł33 m² 16 969,70 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania przy ulicy Śniardwy na Mokotowie. Krótko: mieszkanie o powierzchni 32,53 mkw, 2-pokojowe, dodatkowo do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Meksykańska

Warszawa,mazowieckie

794 000 zł53 m² 14 981,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie na kultowej Saskiej Kępie czeka na nowego właściciela! Mieszkanie Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m2, zlokalizowane na warszawskiej Saskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kotlarska

Świdnica,dolnośląskie

460 000 zł62 m² 7 440 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Rezerwacja Przedstawiamy wyjątkową ofertę mieszkania w centrum miasta malowniczej Świdnicy. Mieszkanie o powierzchni mieszkalnej 61,80m2, zapewni Państwu komfort i funkcjonalność na co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Myślenice

Myślenice,małopolskie

4 200 000 zł318 m² 13 203 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 025 m²

Zapraszamy do odkrycia tego wyjątkowego, luksusowego domu położonego w malowniczych Myślenicach, zaledwie kilkanaście minut od Krakowa. Otoczony pięknym, zadbanym ogrodem pełnym kwiatów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Siedlce

Siedlce,małopolskie

109 000 zł1 155 m² 94,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: wyjątkowa działka o powierzchni 11,55 ar (1155 m ) Szukasz idealnego miejsca na budowę swojego wymarzonego domu? Oto wyjątkowa działka, która spełni wszystkie Twoje oczekiwania!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żwirki i Wigury

Rumia,pomorskie

680 633 zł76 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Naprawdę warto się spieszyć, bo to wyjątkowo okazja! *po pierwsze: bardzo atrakcyjna cena! *po drugie: apartament od strony południowej z trzema sypialniami i dwoma balkonami! *po trzecie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Wysokiego

Głogów,dolnośląskie

459 836 zł62 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkania w Głogowie, nowy Piastów Etap I Oferujemy na sprzedaż nowe mieszkanie w standardzie deweloperskim, które zlokalizowane będzie w nowym budynku trzypiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Ku Wiatrakom

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

199 000 zł20 m² 9 836,88 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Rezerwacja House Team Nieruchomości & Finanse poleca kawalerkę w stanie do zamieszkania / odświeżenia na bydgoskich Wyżynach. Prezentowane mieszkanie o powierzchni 20,23 m2 znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczodre

Szczodre,dolnośląskie

1 160 000 zł152 m² 7 631,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nowoczesna architektura z wieloma udogodnieniami. Mam przyjemność zaproponować dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 152 m2 z 5 wydzielonymi pokojami. Każdy lokal posiada garaż.