dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 166 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 166 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Prochowice

Prochowice,dolnośląskie

450 000 zł71 m² 6 365,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy w swojej ofercie mieszkanie o powierzchni 70,69m2 w domu jednorodzinnym dwulokalowym w zabudowie bliźniaczej. - idealne mieszkanie na start dla niedużej rodziny! - dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

464 800 zł58 m² 8 013,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Łomnica

Łomnica,dolnośląskie

530 000 zł170 m² 3 117,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1918

Zastanawiasz się nad zakupem nieruchomości? Mam dla Ciebie niezwykłą ofertę! Zapraszam Cię na prezentację rewelacyjnego lokalu mieszkalnego o imponującej powierzchni około 170 m , który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Dąbrówno

Dąbrówno,warmińsko-mazurskie

280 000 zł2 400 m² 116,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane i inwestycyjne z linią brzegową Jeziora Dąbrowa Mała. Teren leży w pięknej okolicy dzikości natury na pagórkowatym i urozmaiconym gruncie. Duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wspólna

Krosno,podkarpackie

137 558 zł1 262 m² 109 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

! nowa cena! 10 900 zł / ar! > krótki opis nieruchomości Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż dwie działki budowlane zlokalizowane w Krośnie, w dzielnicy Polanka, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Guderskiego

Gdańsk,pomorskie

955 000 zł155 m² 6 162,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Zamieszkaj W domu 158m | bez prowizji! | bez podatku pcc! Nowo powstałe osiedle domów w zabudowie szeregowej, która zachwyca nowoczesnym designem oraz bogatą zielenią w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wieluńska

Warszawa,mazowieckie

860 000 zł54 m² 16 074,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Opiekun oferty tel. 3-pokojowe mieszkanie ze świetnym układem, doskonale skomunikowane, otulone zielenią Parku Szymańskiego. Podstawowe informacje: mieszkanie po generalnym remoncie, jest pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

990 000 zł151 m² 6 556,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Sprzedam lokal usługowy 151,2 mka atrakcyjnie zlokalizowany przy ul. Jagielońskiej 5-7. Lokal usytuowany jest na parterze w kamienicy wejście bezpośrednio z chodnika. Kamienica po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Budowlanych

Radymno,podkarpackie

795 000 zł127 m² 6 259,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Dom znajduje się w swietnej lokalizacji. Obecnie oprócz zagospodarowanego parteru, jest przystosowany do zagospodarowania poddasza. Dodatkwowo na terenie znajduje się podwójny garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Turek,wielkopolskie

333 000 zł57 m² 5 831,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie pow 57,10m2 po kapitalnym remoncie do zamieszkania od zaraz. Usytuowane w bloku na III piętrze przy ul. Kościuszki w Turku woj wlkp. Wymieniona elektryka, hydraulika -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kamieniec Ząbkowicki

Kamieniec Ząbkowicki,dolnośląskie

255 000 zł45 m² 5 725,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,54 m2 w bloku w Kamieńcu Ząbkowickim. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze bloku. W skład mieszkania wchodzi: -duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

350 000 zł68 m² 5 154,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż bardzo ładne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,90 m 2 , usytuowane na 1 piętrze w bloku, w spokojnej miejscowości oddalonej zaledwie 5 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

460 000 zł107 m² 4 299,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Makler poleca Do sprzedania połowa domu w Bydgoszczy z którego wydzielono dwa lokale bez obciążeń posiadające kw. Nieruchomość z dużym potencjałem ponieważ można zagospodarować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

445 000 zł44 m² 10 113,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Tylko W naszym biurze! makler nieruchomości prezentuje na sprzedaże kompaktowe 3 pokojowe mieszkanie położone w cichej okolicy na bydgoskim Czyżkówku z dwoma balkonami oraz małym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Gapowo

Gapowo,pomorskie

120 000 zł1 121 m² 107,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Jeśli poszukujesz swojego kawałka ziemi pod budowę wymarzonego domku rekreacyjnego lub całorocznego a marzy ci się enklawa ciszy i zieleni to z pewnością jest to oferta dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Skórzewo,wielkopolskie

630 000 zł58 m² 10 892,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Premiera Oferty na Dniu Otwartym 12 września (czwartek) godz. 17:00 18:00 Zadzwoń i zarezerwuj czas dla siebie. Funkcjonalne Mieszkanie w Skórzewie Opis: chcesz zamieszkać w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Pierwoszyno,pomorskie

1 890 000 zł484 m² 3 904,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:730 m²

Na sprzedaży niestandardowy dom wolnostojący dający ogromne możliwości, może to być miejsce do życia dla rodziny wielopokoleniowej, lub miejsce zamieszkania i prowadzenia działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

830 000 zł46 m² 18 043,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszkanie w wyjątkowym miejscu na Kazimierzu. Na prośbę zainteresowanych udostępnimy większą ilość zdjęć. Posiadamy również podobne mieszkania w okolicy. Przedmiotem oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wagrowska

Poznań,wielkopolskie

751 970 zł74 m² 10 186,50 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowoczesne i wygodnie mieszkanie 4 pokojowe. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia Bez: pcc Prowizji Ukrytych kosztów W okolicy Ronda Starołęka 10 min od Politechniki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Włoszczowa

Włoszczowa,świętokrzyskie

2 500 000 zł180 m² 13 888,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 316 m²

Tylko u Nas! Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje Wyjątkową nieruchomość! Na sprzedaż atrakcyjna parterowa willa zlokalizowana na działce o powierzchni 1316 m2 w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Cooka

Wrocław,dolnośląskie

1 199 000 zł78 m² 15 439 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 77,66m2 na Swojczycach. W skład mieszkania wchodzi: - salon z aneksem - sypialnia - pokój - łazienka - wc - przedpokój - pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Kopernika

Łódź,łódzkie

429 000 zł28 m² 15 261,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Kawalerka na sprzedaż w inwestycji Kopernika 15 - Nova Fabryka Oferujemy Państwu wyjątkową kawalerkę o powierzchni 28,11 m , położoną na 2 piętrze w kameralnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szczęśliwa

Tarnów,małopolskie

479 000 zł48 m² 9 979,17 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży komfortowego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 48 m 2 , w standardzie wykończone pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

340 000 zł18 m² 18 888,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Powierzchnia: 18 m kawalerka, idealna dla singla lub pary. Położenie: 1. piętro w 2-piętrowej, wolnostojącej kamienicy z lat 30. Pomieszczenia dodatkowe: piwnica oraz miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Massalskiego

Kielce,świętokrzyskie

525 000 zł63 m² 8 307 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63,2m2, znajdujące się na 4 piętrze na ul. Edmunda Massalskiego. oś Slichowice W skład mieszkania wchodzą: - 3 pokoje - oddzielna kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Tarnów,małopolskie

620 000 zł168 m² 3 690 zł/m²

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta na wyłączność Na sprzedaż lokale użytkowe w budynku wolnostojącym o łącznej powierzchni 168m2, składający się z 7 pomieszczeń oddzielnych +20m2 powierzchni wspólnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Staszica

Rzeszów,podkarpackie

565 000 zł47 m² 11 924,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości prezentujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47.38 m2 zlokalizowane przy ulicy Staszica w centrum Rzeszowa. Prezentowana nieruchomość mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Cyrhla

Zakopane,małopolskie

606 670 zł32 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ostatni apartament na sprzedaż, zdjęcia przedstawiają jego faktyczny stan. Lokal umeblowany, wykończony, prawie gotowy. Cała inwestycja jest niemal gotowa - jesteśmy w trakcie odbiorów. Trwają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Konopnickiej

Sosnowiec,śląskie

620 000 zł54 m² 11 481,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wykończone oraz umeblowane w wysokim standardzie Nowe budownictwo [2023 rok] Pięcioletnia gwarancja dewelopera Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 54 m - Ogrzewanie podłogowe strefowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Poznań,wielkopolskie

477 000 zł41 m² 11 674 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez: pcc Prowizji Ukrytych kosztów Nowoczesne i wygodne mieszkanie 2 pokojowe. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia Zapewniamy darmową pomoc doradcy finansowego 500m od Warty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł54 m² 18 610,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Mieszkanie o powierzchni niespełna 54 mkw w stanie deweloperskim - nowe wylewki, gładzie, instalacje elektryczne, piony wodno-kanalizacyjne, wymienione okna na trzyszybowe oraz nowe drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Dobczyce

Dobczyce,małopolskie

599 000 zł73 m² 8 211 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szukasz komfortowego mieszkania w spokojnej okolicy? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! Oferujemy apartament na parterze o powierzchni 72,95 m z prywatnym ogródkiem, idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Gdańsk,pomorskie

480 639 zł26 m² 18 275,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Przedstawiana oferta mieszkania znajduję się inwestycji "portovo'' murapolu. Inwestycja ta składa się z dwóch 4-piętrowych budynków wraz z naziemnymi miejscami postojowymi. Murapol.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kopalniana

Warszawa,mazowieckie

2 022 000 zł120 m² 16 883,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się w spokojnej, zielonej okolicy, na nowoczesnym osiedlu Fantazja. To idealne miejsce dla rodzin ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kukowo

Kukowo,warmińsko-mazurskie

79 000 zł1 001 m² 78,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane w doskonałej lokalizacji, położone w miejscowości Kukowo, zaledwie 3 minuty od centrum Olecka. Działki znajdują się tuż przy granicy miasta, co gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

420 000 zł32 m² 13 125 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Lokalizacja: muchobór Mały, metraż: 32 m2, piętro: 3/11, kuchnia oddzielna. Rozkład: pokój nr 1 (11m2), - pokój nr 2,(9m2), - kuchnia (5 m2) - Łazienka (5m2), - przedpokój (2m2). Największe atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

559 000 zł85 m² 6 613,04 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Z radością prezentuję trzeci etap naszej inwestycji - mieszkanie w zabudowie szeregowej, usytuowane w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Rzeszowie, przy ul. Lwowskiej! Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Gromadzka

Czapury,wielkopolskie

369 000 zł1 267 m² 291,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Miejscowość Czapury położona jest wśród rozległych terenów zielonych od strony południowej Poznania z bardzo dobrym i szybkim dojazdem zarówno do centrum miasta jak i do autostrady.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Gdańsk,pomorskie

563 000 zł45 m² 12 511,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, blisko plaży, 5 minut pieszo, gdańsk Brzeźno, ul. Broniewskiego Mocne strony nieruchomości: _bardzo dobra lokalizacja _blisko plaża _dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

4 570 000 zł741 m² 6 167,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 254 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 650 m2 (pow. całkowitej 754 m2) na działce o pow. 1254 m2, zlokalizowany w dzielnicy Wesoła, w cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Kraków,małopolskie

1 313 000 zł82 m² 16 012,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Dzień dobry, posiadam mieszkanie na sprzedaż: 4x pokoje + oddzielna kuchnia + 2x łazienki + przestrzenny przedpokój o łącznej powierzchni 82 m2 przy ul. Wielickiej. Lokalizacja: dzielnica:.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij