dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 219 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 219 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Kanie

Kanie,mazowieckie

1 749 000 zł163 m² 10 730 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 397 m²

Przedstawiamy Do sprzedaży, dwa Domy, usytuowane na jednej działce o powierzchni ok. 1400 m2, nieruchomości znajdują się w świetnej lokalizacji Kań. Główny Dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gazowa

Wrocław,dolnośląskie

735 000 zł49 m² 14 972,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Jeśli szukasz komfortowego i gotowego do wprowadzenia 2-pokojowego mieszkania na nowoczesnym i samowystarczalnym osiedlu koniecznie przeczytaj poniższą ofertę, bo to może być właśnie to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczęśliwicka

Warszawa,mazowieckie

795 000 zł47 m² 16 914,90 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Funkcjonalne mieszkanie na Starej Ochocie, z widokiem na panoramę miasta, czeka na nowego właściciela! Mieszkanie Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,97 m2, zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmońskiego

Łódź,łódzkie

248 000 zł26 m² 9 429,66 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie z przepięknym widokiem panoramicznym. Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Łódź-Górna przy ulicy Chełmońskiego 6. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żukówka

Żukówka,mazowieckie

1 689 900 zł261 m² 6 475 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przestronny Piękny Dom ok. 260m2. Przedstawiamy do sprzedaży Piękny Dom o powierzchni ok. 260 m2, usytuowany na dużej, ładnej działce, usytuowany w cichej i malowniczej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

709 268 zł49 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania od dewelopera kraków - mistrzejowice atrakcyjna lokalizacja|tereny rekreacyjne 0% prowizji Bardzo dobra komunikacja z centrum miasta a zarazem otoczenie licznych terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

609 000 zł52 m² 11 743,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

U nas mieszkanie pomaga Ci wybrać architekt i projektant wnętrz! Ponad 70 inwestycji w Poznaniu i okolicach. Brak prowizji - kupujesz bezpośrednio od dewelopera. Odbieramy do 21:30, zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Domaniewska

Warszawa,mazowieckie

860 000 zł46 m² 18 615 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,20 m2. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze budynku 11 piętrowego, wybudowanego w 2002 roku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

1 250 000 zł150 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:292 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą segmentu narożnego w cichej i spokojnej okolicy w Kobyłce, 800 metrów od stacji pkp Kobyłka Ossów. W skrócie: segment o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Książkowa

Warszawa,mazowieckie

512 000 zł39 m² 12 994,90 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,4 m , usytuowane na 10. piętrze. Nieruchomość z balkonem, oferuje piękny widok na panoramę Warszawy. Mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Niechobrz

Niechobrz,podkarpackie

299 000 zł3 000 m² 99,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością przedstawiam Państwu działkę budowlaną we wsi Niechobrz w gminie Boguchwała w urokliwej i spokojnej lokalizacji. Znajduje się ona na pograniczu miejscowości Niechobrz /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

549 000 zł44 m² 12 620,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Rezerwacja oferty! Na sprzedaż komfortowe 2 pok. mieszkanie ze słonecznym balkonem - w apartamentowcu z windą z 2000 roku - w świetnej lokalizacji w cichym Centrum miasta, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buska

Wrocław,dolnośląskie

598 000 zł40 m² 14 950 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mam Państwu do zaoferowania bardzo ładne, w pełni rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 40 m2 na 2 piętrze 4 piętrowego budynku na Grabiszynie , w okolicy ulicy Wróbla,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Lubelska

Malbork,pomorskie

1 660 000 zł200 m² 8 316,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:583 m²

Pensjonat w Malborku 6/7 niezależnych pokoi dla gości, ogród , niezależny segment dla właściciela To może być twoja inwestycja nie tylko metr kwadratowy Możesz zostać właścicielem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Przysiek

Przysiek,kujawsko-pomorskie

119 000 zł1 639 m² 72,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

32038. Okazja! bardzo dobra cena! przysiek! stary toruń! blisko szkoły podstawowej! przy lesie! atrakcyjna cena! media bezpośrednio przy działce! działka objęta mpzp! oznaczenie 2mn W planie! (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Młoszowa

Młoszowa,małopolskie

250 000 zł1 986 m² 125,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mamy do zaoferowania działkę w bezpośrednim sąsiedztwie parku w Młoszowej. Nieruchomość w dość cichej i spokojnej okolicy, w sąsiedztwie pojedynczych domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Franciszkańska

Koszalin,zachodniopomorskie

287 760 zł33 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego! mieszkanie dostępne od września 2025r Słoneczne i nowe, 2-pokojowe mieszkanie z dużym Balkonem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Ligota Mała

Ligota Mała,dolnośląskie

121 000 zł1 000 m² 121 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: atrakcyjne działki budowlane w Ligocie Małej Lokalizacja: ligota Mała, zaledwie 15 minut od Oleśnicy i 40 minut od Wrocławia Oferujemy do sprzedaży 6 działek budowlanych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Proszówki,małopolskie

149 000 zł2 200 m² 68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Proszówki ul. Pogodna Płaska działka budowlana na sprzedaż o powierzchni 22 ary. Stąd niedaleko będziesz miała do szkoły z basenem, lodowiska i Kościoła. Kilka minut do Biedronki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

397 863 zł23 m² 17 589 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prezentowana inwestycja znajduje się przy ulicy Zwycięskiej. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

602 430 zł43 m² 14 075,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ostatnie mieszkanie realizacją do 11.2024! Mieszkanie 2 pokojowe, rozkładowe z ogrodem na Książu Wielkim. Inwestycja w trakcie realizacji (termin na 11-2024), mieszkania sprzedawane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Biały Kamień

Warszawa,mazowieckie

1 795 500 zł57 m² 31 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Komfortowy apartament 57 m2, biały kamień, mokotów. Budynek: apartament zlokalizowany jest w kameralnym budynku na osiedlu Przy Oranżerii, zaprojektowanym przez pracownię architektoniczną Jems.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

570 349 zł50 m² 11 505,90 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dźwirzyńska

Wrocław,dolnośląskie

829 000 zł65 m² 12 753,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie 65m2 na Wrocławskich Kuźnikach Idealna propozycja dla osób ceniących spokój i kontakt z naturą. Pięknie zaprojektowane, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Nadolice Małe

Nadolice Małe,dolnośląskie

279 000 zł1 034 m² 269,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana objęta mpzp z dopuszczeniem nieuciążliwych usług Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1034 m2 w miejscowości Nadolice Małe , w gminie Czernica, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pana Tadeusza

Kraków,małopolskie

895 250 zł39 m² 22 955,10 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęty agd, instalację pod klimatyzację oraz dodatki. Funkcjonalne wnętrze zostało zaprojektowane przez architekta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Dworcowa

Złocieniec,zachodniopomorskie

140 000 zł28 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: mieszkanie w kamienicy w Złocieńcu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

899 000 zł53 m² 16 962,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż oferuję mieszkanie 53 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Płaszów w Krakowie. Cena: 899 000 pln za mieszkanie + 55 000 pln za miejsce postojowe zlokalizowane w hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lubomirskiego

Kraków,małopolskie

970 700 zł59 m² 16 500,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1927

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się w lokalizacji grzegórzki/stare Miasto, w zabytkowej kamienicy przy ul.Lubomirskiego. Mieszkanie o powierzchni 58m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

423 462 zł48 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Obok już wybudowanych bloków powstają nowe, które tworzyć wspólnie mają "osiedle filmowe " Zrealizowane i oddane o użytkowania bloki to 1,3,5, 5a. W trakcie realizacji jest etap VI ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Domaniewska

Warszawa,mazowieckie

823 050 zł30 m² 27 900 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Warszawa Mokotów, służewiec - ul. Domaniewska | 150m przystanek autobusowy | 500m pętla tramwajowa na Służewcu | lotnisko Chopina 3 km | stacja kolejowa Warszawa Służewiec 800 | 900m centrum handlowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zajączków

Zajączków,lubelskie

510 000 zł115 m² 4 434,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 365 m²

Duża działka z domem, dodatkowymi budynkami, pięknym ogrodem oraz niedużym zagajnikiem w Zajączkowie. Nieruchomość leży na wzgórzu, na nowopowstającym osiedlu pośród eleganckich willi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard

Wałbrzych,dolnośląskie

409 000 zł57 m² 7 175,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy piękne mieszkanie zlokalizowane w cichym miejscu na Piaskowej Górze. Lokal o powierzchni 56,70m2 składa się z: -3 sypialni w tym jedna z balkonem -salonu -kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chrościckiego

Warszawa,mazowieckie

680 000 zł39 m² 17 648,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mówimy po pl/en/ua/ru Prezentujemy ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania zlokalizowanego na piątym piętrze przy ulicy Chrościckiego 87 w Warszawie. Blok mieszkalny z 2015 roku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Częstochowa,śląskie

580 000 zł85 m² 6 823,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Do wprowadzenia M4 Częstochowa ulica Sowińskiego Do sprzedaży przestronne mieszkanie trzypokojowe z dwoma balkonami położone w Częstochowie na drugim piętrze w kameralnym bloku. Zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Meksykańska

Warszawa,mazowieckie

794 000 zł53 m² 14 981,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Funkcjonalne mieszkanie na kultowej Saskiej Kępie czeka na nowego właściciela! Mieszkanie Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m2, zlokalizowane na warszawskiej Saskiej Kępie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Augustówek

Augustówek,mazowieckie

350 000 zł1 965 m² 178,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Super oferta! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana -pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne położona we wsi Augustówek - obok Czosnowa bezpośrednio pod lasem Powierzchnia działki: 1965m media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Nadwiślańska

Józefów,mazowieckie

1 100 000 zł3 077 m² 357,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka w Józefowie, narożna na skrzyżowaniu ul. Nadwiślańska, na pograniczu z Warszawą. Działka prostokątna o łącznej powierzchni 3.077m2. Normatyw na tym terenie, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Potęgowska

Gdańsk,pomorskie

665 500 zł68 m² 9 776,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe na I piętrze o powierzchni użytkowej 68,07 m2, składające się z salonu z aneksem kuchennym, 3 sypialni, przedpokoju, łazienki, wc oraz 2 balkonów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

432 270 zł48 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Obornicka

Trzebnica,dolnośląskie

739 000 zł85 m² 8 694,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom nr 1 Rewelacyjny szereg w atrakcyjnej cenie w Trzebnicy - w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych. Idealna lokalizacja z doskonałym połączeniem zarówno z Trzebnicą jak.