dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 278 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 278 ogłoszeń

330 000 zł35,20 m² 9 375 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego apartamentu z tarasem oraz miejscami parkingowymi w hali garażowej zlokalizowanego w Sosnowcu przy ulicy M. Konopnickiej,.

Szczegóły ogłoszenia

697 000 zł35,03 m² 19 897,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wykończony w wysokim standardzie 2-pokojowy apartament o powierzchni 35,03 m2 składający się z pokoju z aneksem kuchennym i sypialni, znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł731 m² 340,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomości Dudek prezentują Państwo działkę budowlaną o powierzchni 731 m2 na osiedlu Czarne w Jeleniej Górze. Działka sprzedawana jest z projektem budowlanym domu parterowego wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Prawdowo

Prawdowo,warmińsko-mazurskie

743 567 zł70,90 m² 10 487,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:440 m²

Twój dom w sercu Mazur Mikołajki, prawdowo II etap Zamieszkaj w miejscu, gdzie natura spotyka się z komfortem codzienności. To nowoczesne osiedle domów wolnostojących jednorodzinnych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 000 zł314 m² 8 248,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Na sprzedaż piękny wolnostojący dom W zacisznym miejscu W osowie lokalizacja - doskonała dla osoby kochającej naturę I ceniącej dobrą komunikację - kilka minut jezioro - bardzo blisko.

Szczegóły ogłoszenia

1 020 000 zł68 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowe, świeżo wyremontowane 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Geodezyjnej, wykończone w wysokim standardzie i zaprojektowane z myślą o komforcie oraz funkcjonalności.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Łukta

Łukta,warmińsko-mazurskie

4 900 000 zł224 m² 21 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Nieruchomość Prezentujemy wyjątkową nieruchomość położoną w sercu Mazur, w miejscowości Łukta - nowoczesny, wolnostojący dom jednorodzinny, usytuowany na imponującej działce.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł11 900 m² 420,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość zabudowana o powierzchni działki ok.1,19 ha położona w Pniewach, przy ul. Konińskiej. Działka przeznaczona jest pod teren zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł36,57 m² 5 742 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie z ogródkiem, do własnej aranżacji. Powierzchnia 36,57m2 Pokój duży z wyjściem na ogród, duża kuchnia, przedpokój oraz łazienka z wc. Mieszkanie przygotowane do remontu-.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł300 m² 4 663,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Dom wolnostojący 300 m Z dużą działką W szczawniku Z potencjałem inwestycyjnym Na sprzedaż oferuję przestronny, trzykondygnacyjny dom wolnostojący o powierzchni ok 300 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł67 600 m² 14,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka Z widokiem na jezioro pod zabudowę jednorodzinną lokalizacja: pieniążkowo to malownicza miejscowość położona w regionie Pojezierza Starogardzkiego w rejonie etnograficznym.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł106,68 m² 8 061,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:113 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu jednorodzinnego, w zabudowie szeregowej w Mosinie przy ul. Strzeleckiej, o powierzchni 106,68 m2 - inwestycja Osiedle Królewskie. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł114,32 m² 3 140,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:290 m²

Urokliwy dom z duszą w sercu Goraja - zapraszamy na prezentację! Z przyjemnością polecam wyjątkową nieruchomość położoną w malowniczej miejscowości Goraj, w gminie Lubasz.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 000 zł10 192 m² 201,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna, inwestycyjna działka budowlana o łącznej powierzchni 1,0192 ha! Nieruchomość objęta mpzp, położona w wólce mińskiej, gm. Mińsk Mazowiecki składa się.

Szczegóły ogłoszenia

137 800 zł1 148 m² 120,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1148 m2 położona w miejscowości Zboiska gm.Radziejowice. Wymiary działki 23x 50 m, lekko oddalona od drogi asfaltowej, z dobrym dojazdem. W drodze jest.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł37,92 m² 16 218,35 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

* nowoczesne i stylowe 2-pokojowe mieszkanie na Bojarach * Eleganckie i nowoczesne, dobrze wyposażone 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w miejscowości Białystok, w dzielnicy Bojary,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

807 317 zł48,54 m² 16 631,99 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Twój bezpieczny port, na sprzedaż piękny apartament 2 pokojowy o powierzchni; 48,54 m2 z atrakcyjnym balkonem usytuowany na 1 piętrze. Opis apartamentu: mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom

Grabno,pomorskie

899 000 zł115 m² 7 817,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:460 m²

Grabno k. Ustki | Kameralne osiedle z prywatnymi ogrodami Brak podatku pcc / 0% prowizji Zapraszamy do zapoznania się z ofertą unikalnych mieszkań położonych w miejscowości Grabno,.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 509 m² 152,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: ~ Wierzyce, os. Dziewanny, ~ Odległość od S5: 500 m. ~ odległość od Gniezna: 17 km ~ Odległość od Poznania: 32 km Sąsiedztwo: ~ Las:600 m. ~ sklep spożywczy: 100m. ~ przedszkole, ok: 1.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł59,90 m² 5 659,43 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości czestate prezentuje 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone w Częstochowie przy ul. Lelewela, w dzielnicy Śródmieście. Nieruchomość znajduje się na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

627 500 zł83,10 m² 7 551,14 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szukasz komfortu, spokoju i wysokiego standardu? Odkryj Zaciszne Osiedle przy Pustej - wyjątkową inwestycję w Czeladzi, gdzie dbałość o detale łączy się z funkcjonalnością. Na.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł1 109 m² 595,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana 1.109,0 m2 z MPZP (zabudowa bliźniacza), Kiekrz k. Poznania Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

468 350 zł49,30 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Premium Apartment prezentuje: twoje nowe, komfortowe życie zaczyna się tutaj - Jędrzejów, ul. Warsztatowa. Nowoczesne mieszkanie 4-pokojowe wykończone pod klucz - gotowe, byś od razu poczuł się jak.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł57,80 m² 8 477,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 57,80 m , usytuowane na 4. piętrze czteropiętrowego bloku. Nieruchomość składa się z czterech oddzielnych pokoi, co czyni ją.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna

Gryfice,zachodniopomorskie

111 400 zł1 714 m² 64,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Polecamy Państwu działkę rolną położoną w Gryficach w obrębie Borzyszewo. Nieruchomość o powierzchni 1714 m2. Dla działki zostały wydane warunki zabudowy, polegające na budowie.

Szczegóły ogłoszenia

228 500 zł1 989 m² 114,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż duża działka budowlana o powierzchni 19,89 ara, położona w Targanicach. Nieruchomość powstała z połączenia dwóch sąsiadujących ze sobą działek (istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

1 649 000 zł274,50 m² 6 007,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 433 m²

Piękny, wolnostojący, funkcjonalny dom w Polanowicach, gm Słomniki na sprzedaż. Oferuję na sprzedaż dom z dużą działką 24,33 ar. Cechy charakterystyczne: - dom parterowy z użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

401 565 zł33,19 m² 12 098,98 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone w II etapie nowoczesnej inwestycji przy ul Olbrachta na osiedlu Wilkowyja w Rzeszowie, realizowanej przez sprawdzonego dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

1 145 000 zł79 m² 14 493,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie 4-pokojowe w prestiżowej części Gdańska - Wrzeszcz Dolny przy ul. Bolesława Chrobrego. Mieszkanie: na.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł45 300 m² 11,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Wyjątkowo malowniczo położona działka nieopodal bornego sulinowa! Działka siedliskowa łącznie 4.5300 m2 LISZKOWO położone pod lasem, z pierwszą linią brzegową! Oferuję na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł2 104 m² 61,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż Wylewa, gm. Sieniawa, przy trasie Sieniawa Oleszyce Na sprzedaż oferowana jest atrakcyjna działka o powierzchni 0,2104 ha, położona bezpośrednio przy asfaltowej drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

490 000 zł80 m² 6 125 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne bezczynszowe mieszkanie w stanie deweloperskim funkcjonalny układ i duży potencjał aranżacyjny. Zamieszczone przykładowe wizualizacje do zaaranżowania przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł29 m² 17 586,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Warszawa Wola ul. Obozowa - 29 m / kawalerka + piwnica / po remoncie We speak English Cena do negocjacji Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego na Woli.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł49,76 m² 5 405,95 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Przestronne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, piwnicą i dodatkowymi udogodnieniami Na sprzedaż oferuję duże, funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe z oddzielnymi wejściami do każdego pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 702 m² 55,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1702 m , położona w Cedrowicach-Parcela (woj. łódzkie, powiat zgierski, gmina Ozorków). Najważniejsze atuty nieruchomości: przeznaczenie:.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł156,59 m² 3 001,47 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1900

Oferujemy Państwu na sprzedaż całe piętro kamienicy (możliwość wydzielenia kilku mieszkań!) położonej w Poniecu przy ulicy Wolności. Kamienica znajduje się na działce o powierzchni 388.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

740 000 zł88,57 m² 8 354,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Biuro Nieruchomości Sverum prezentuje dom jednorodzinny wolnostojący w stanie deweloperskim zlokalizowany w Częstochowie w dzielnicy Dźbów. W skład domu wchodzi: salon.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł224 m² 2 227,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 186 m²

Dom wolnostojący typu modern barn- nowoczesna stodoła na sprzedaż Kurznie, ul. Mickiewicza Cena: 499 000 zł do lekkiej negocjacji Powierzchnia domu: 224 m Powierzchnia działki: 1 184 m Opis.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł58,60 m² 1 177,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

3 działki rolne W krośnie! Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę działek widokowych w miejscowości Krosno, zapewniających niepowtarzalne widoki i szerokie możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 668 752 zł170,77 m² 15 627,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:10

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z pakietem 5 mieszkań inwestycyjnych zlokalizowany w nowoczesnym kompleksie na południu Wrocławia. To propozycja skierowana do inwestorów poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Wójtowo,warmińsko-mazurskie

219 000 zł1 752 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Wójtowo ul. Jaworowa gmina Barczewo, działka pod budowę domu wolnostojącego. Prąd, gaz, woda przy działce. Teren urokliwy - spokojna okolica, blisko Olsztyna. Zapraszam zainteresowanych   .