dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 199 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 199 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

245 244 zł642 m² 382 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy działkę budowlaną o regularnym kształcie, 2 linia zabudowy gwarantująca ciszę i spokój, nowo powstałe domy w sąsiedztwie. Działka o wymiarach 22m x 29.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 209 851 zł55 m² 21 874 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta specjalna - szczegóły u doradcy. Biuro sprzedaży mieszkań Zakup od dewelopera - obowiązuje nowa ustawa deweloperska. Bez prowizji, podatku pcc Na sprzedaż mieszkanie 3-y pokojowe o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mistrzowska

Warszawa,mazowieckie

998 000 zł52 m² 19 192,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Ciche, przestronne i rozkładowe mieszkanie w urokliwej okolicy Bielan. Na sprzedaż mieszkanie o łącznej powierzchni 51,24 m2 w budynku z II połowy 2017 r. zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Rdziostów

Rdziostów,małopolskie

110 000 zł11 m² 10 175,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Bardzo atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 10,81 ara, prostokątna z rozległym widokiem na Nowy Sącz. Lekko nachylona. Idealna pod budowę domu jednorodzinnego lub jako działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

387 000 zł46 m² 8 505,49 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 3 pokojowego mieszkanie usytuowanego na V piętrze w X piętrowym bloku zlokalizowanym na os. Dolinki w Gorzowie Wielkopolskim. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Rudnowska

Głogów,dolnośląskie

295 000 zł57 m² 5 202,82 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,7 m , zlokalizowane w Głogowie przy ul. Rudnowskiej, na 3. piętrze niskiego budynku. Idealne dla rodzin szukających wygodnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Walim

Walim,dolnośląskie

229 000 zł62 m² 3 693,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w malowniczo położonej miejscowości Walim. Miejsce atrakcyjne turystycznie, w pobliżu Kompleksu Riese u podnóża Gór Sowich. Kamienica odsunięta od głównej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bielicka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

465 000 zł59 m² 7 881,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! bydgoszcz, ul. Bielicka Prezentuję Państwu komfortowe M-4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Stwosza

Kraków,małopolskie

693 135 zł29 m² 24 134,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży kawalerki w nowo powstającej inwestycji, zlokalizowanej w prestiżowej dzielnicy Stare Miasto w Krakowie, tuż obok Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Zamkowa

Lidzbark Warmiński,warmińsko-mazurskie

309 330 zł29 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Jedyna kawalerka w tym etapie inwestycji! Kawalerka w stylu loftowym - idealny zakup inwestycyjny. Idealna lokata kapitału - miasto Lidzbark Warmiński jest znanym Uzdrowiskiem, do którego co roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

1 171 484 zł101 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji kraków - mistrzejowice we speak english Przedsięwzięcie deweloperskie cieszącej się dużą popularnością inwestycji dewelopera z ponad 30 letnim doświadczeniem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 249 900 zł130 m² 9 615 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Przedsprzedaż! Duża działka! Przedstawiam do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej 1/2 bliźniak - stan deweloperski o pow. ok. 135 m2 posadowiony na dużej działce o pow. 700 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Krynica-Zdrój

Krynica-Zdrój,małopolskie

375 000 zł45 m² 8 314,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z nami kupisz najtaniej, oferujemy profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie - 37 lat na rynku. Sprzedam słoneczne mieszkanie z balkonem w atrakcyjnej lokalizacji w Krynicy-Zdroju, wkoło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jakubowice Konińskie

Jakubowice Konińskie,lubelskie

720 000 zł110 m² 6 560,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:406 m²

Okazja deweloper jakubowice konińskie kolonia bez prowizji biura nieruchomości oraz bez podatku pcc! Prestiżowe osiedle domków. Jedyne takie miejsce! - dookoła mnóstwo zielni. Nowe domy tylko 10 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Wrocław,dolnośląskie

930 000 zł84 m² 11 016,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

| oferta na wyłączność| Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę, komfortowego dwupoziomowego mieszkania, w bardzo pożądanej lokalizacji - Huby, położonego na Osiedlu Mieszczańskim wzniesionym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zegadłowicza

Warszawa,mazowieckie

710 000 zł41 m² 17 317,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Eurovilla prezentuje na sprzedaż słoneczne 41 m2 mieszkanie na Woli, przy ul. Zegadłowicza, blisko ul. Kasprowicza. Pomiędzy stancją Metro Płocka i Metro Rondo Daszyńskiego. Standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Gospodarstwo rolne ogrodzone, ul. Twardego

Marzenin,wielkopolskie

1 223 000 zł86 m² 14 299,10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:gospodarstwo rolne

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:4 571 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący wraz z budynkami gospodarczymi, marzenin k. Wrześni Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży gospodarstwa położonego w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

369 000 zł43 m² 8 674,19 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Umowa przedwstępna Z zadatkiem! Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,53 m , w pełni wykończone i gotowe do zamieszkania od zaraz! Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Warszawa,mazowieckie

2 268 000 zł108 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie o powierzchni 108m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym o powierzchni 28m2 , trzech sypialni o powierzchniach (17,45m2+16,20m2+11m2). dwóch łazienek, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

825 000 zł85 m² 9 705,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Znajdź swój nowy dom we Wrocławiu - Bezpłatnie! Dzięki mojemu dostępowi do niemal każdej inwestycji deweloperskiej w mieście, twoje nowe mieszkanie jest na wyciągnięcie ręki. Niezależnie od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, al. Modrzewiowa

Książenice,mazowieckie

465 000 zł1 500 m² 310 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedania działka budowlana w Książenicach, o powierzchni 1500 m2. Działka ma kształt zbliżony do kwadratu, jest sucha i płaska. Teren jest częściowo ogrodzony, w drodze przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wajdeloty

Lublin,lubelskie

499 000 zł47 m² 10 549,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie po remoncie lsm, ul. Wajdeloty parter - powierzchnia: 47,3 m2 - 2 pokoje i salon z aneksem kuchennym - przedpokój - łazienka - wc - piwnica - spory balkon Okna: - pcv - ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Na Skarpie

Straszyn,pomorskie

460 000 zł61 m² 7 578,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie w cichej, spokojnej okolicy w Straszynie, położone na osiedlu o niskiej zabudowie. Idealne dla rodzin szukających komfortu i zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Malawa

Malawa,podkarpackie

949 000 zł130 m² 7 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:490 m²

Budynek mieszkalny jednorodzinny (bliźniak) W malawie Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej z dużym ogrodem oraz garażem usytuowanym w bryle budynku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Marulewska

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

39 000 zł20 m² 1 950 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Prestige Nieruchomości prezentuje do sprzedaży garaż murowany o wymiarach: 5,83 x 2,77m usytuowany w szeregu garaży w bliskiej odległości ul. Marulewskiej oraz Długiej (osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wężyk,mazowieckie

369 000 zł50 m² 7 380 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 478 m²

Do sprzedaży niewielki domek z bala o powierzchni 50 m z tarasem na działce 1478 m2 położony w Wężyku , gmina Grodzisk Mazowiecki. To urokliwy i funkcjonalny projekt, idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

376 970 zł44 m² 8 550 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

- nowe ceny mieszkań W siewierzu, cena mieszkania negocjowana indywidualnie na spotkaniu - rabat na materiały budowlane (rabat 10% w sklepach Bel-Pol i Leroy Merlin) - 0 zł prowizji - bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ziębicka

Poznań,wielkopolskie

725 000 zł58 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Serdecznie zapraszam Państwa do odkrycia wyjątkowej nieruchomości - 2 pokojowe mieszkanie w spokojnej części Poznania. Mieszkanie jest w stanie deweloperskim, co daje możliwość indywidualnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

561 952 zł30 m² 18 731,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Przedstawiamy Państwu studio w centrum miasta o powierzchni 30m2, znajdującą się zaledwie 2km od Wrocławskiego Rynku, na nowym osiedlu Lokum Porto z roku 2022. Układ mieszkania pozwolił.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowy Dębiec

Nowy Dębiec,wielkopolskie

899 000 zł150 m² 5 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 920 m²

Cudowny dom w otulinie lasu, położony 200m od dzikiej plaży Jeziora Jezierzyckiego w starym dębcu. Zapraszamy do odkrycia tego urokliwego domu rodzinnego o powierzchni 150 m2, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft 3-pokojowy, al. Korfantego

Gliwice,śląskie

599 000 zł65 m² 9 285,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1880

Oferujemy Państwu na sprzedaż piękny loft w topowej dzielnicy położony przy Al. Wojciecha Korfantego. Mieszkanie składa się z salonu otwartego na kuchnię, dwóch sypialni i dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Katowicka

Poznań,wielkopolskie

990 000 zł69 m² 14 389,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe z dwoma balkonami.Mieszkanie znajduje się w kompleksie Atanera.Do dyspozycji mieszkańców bezpłatny basen kryty,korty,2 place zabaw dla dzieci.Kompleks jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Złotokłos

Złotokłos,mazowieckie

2 650 000 zł179 m² 14 804,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 861 m²

Do sprzedaży oferujemy nowoczesny dom w stylu stodoły, pełen unikalnych rozwiązań i komfortowych udogodnień. Ta wyjątkowa nieruchomość, położona na malowniczej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Jastków,lubelskie

310 000 zł2 129 m² 145,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona w spokojnej, zielonej okolicy z malowniczym widokiem na okolicę. Idealne miejsce pod budowę domu dla osób poszukujących większej działki. Szybka komunikacja do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Żelechów

Żelechów,mazowieckie

245 000 zł1 000 m² 245 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ładna suche działki w miejscowości Żelechów gm Żabia Wola. W cichej zielonej okolic. Bardzo dobry wjazd na S8. O powierzchni 1000m2, działka w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Kromera

Wrocław,dolnośląskie

679 000 zł50 m² 13 499 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Polecam na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,30 m2 w super lokalizacji przy Al.Kromera. Nieruchomość na drugim piętrze w bloku z windą, na nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

670 808 zł71 m² 9 459,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja murapol Trzy Lipki - Twoje miejsce do mieszkania. Inteligentne i komfortowe mieszkanie położone na wschodnim zboczu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Gdańsk,pomorskie

849 000 zł65 m² 12 982 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

:na skróty: na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 65,4 m2 w Gdańskiej dzielnicy Przymorze. :dla kogo?: -Dla osób, które cenią sobie bezpośrednie sąsiedztwo bogato.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterewicza

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł53 m² 12 289,70 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż słoneczne 2-pokojowe (obecnie w układzie 3-pokojowym: do wyburzenia ścianka z karton gipsu) ustawne mieszkanie położone przy parku i jeziorze "balaton" na Gocławiu (praga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jadowniki

Jadowniki,małopolskie

450 000 zł85 m² 5 294,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:705 m²

Smart Property prezentuje na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący o powierzchni 85 m , usytuowany w malowniczej miejscowości Jadowniki koło Brzeska. Jest to idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Al. Marszałka Józefa Piłsudskiego

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

340 000 zł66 m² 5 143,72 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Oferta na wyłączność - tylko U nas! Oferta zakupu pięknego i niezwykle funkcjonalnego mieszkania na osiedlu Przylesie (stara Milica) Biuro Nieruchomości "oakestate" ma przyjemność.