dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 237 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 237 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jordanowska

Wrocław,dolnośląskie

674 000 zł43 m² 15 755 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Opiekun nieruchomości: tel. Zapraszam do zapoznania się z 2-pokojowym mieszkaniem wykończonym w wysokim standardzie. Położone w spokojnej lokalizacji z bliskością terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

427 882 zł64 m² 6 642 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja Murapol siewierz jeziorna: ekologiczna Dzielnica nad Zalewem Przeczycko-Siewierskim Murapol Siewierz Jeziorna to wyjątkowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lutynia

Lutynia,dolnośląskie

415 546 zł47 m² 8 860,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie pomoże Ci wybrać i dostosować do Twoich potrzeb architekt i projektant wnętrz! Ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach. Brak prowizji - kupujesz bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Różyckiego

Jelenia Góra,dolnośląskie

319 000 zł37 m² 8 575,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! północ nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu przytulne 2-pokojowe mieszkanie w niskim bloku przy ulicy Różyckiego (zabobrze I) w Jeleniej Górze. To słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

940 763 zł79 m² 11 866,30 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Parków oraz kąpieliska * Realizacja 2026-04 teraz niższa cena! poprzednia cena 979 961 zł Dwustronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

358 297 zł52 m² 6 889 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wysockiego

Warszawa,mazowieckie

380 000 zł28 m² 13 427,60 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferta tylko U nas! Świetne mieszkanie na start lub inwestycyjnie ze względu na lokalizację Na sprzedaż oferujemy mieszkanie w budynku z 1980 roku z windą o powierzchni 28,30m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

304 000 zł41 m² 7 414,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Makler Nieruchomości poleca dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 40,56 m2 w skład którego wchodzą: - salon z aneksem kuchennym z wyjściem na duży balkon, - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem

Piaseczno,mazowieckie

6 500 000 zł989 m² 6 570,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:3 908 m²

Rezydencja w Piasecznie do sprzedaży Do sprzedaży wyjątkowa nieruchomość w podwarszawskim Piasecznie, położona na działce 3908m2 (dwa wjazdy na posesję), składająca się z Willi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Słupicka

Jedlnia-Letnisko,mazowieckie

84 490 zł994 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością prezentuję Państwu działki budowlane, znajdujące się w malowniczej Jedlni- letnisko ul. Słupicka. 5 min od centrum Jedlni , 15 min do Radomia. Wspaniała lokalizacja daje kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kusocińskiego

Jaworzno,śląskie

279 000 zł50 m² 5 591,18 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do remontu O powierzchni 49,90m 2 - jaworzno - osiedle stałe ul. Kusocińskiego Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 49,90m 2 w Jaworznie - Osiedle Stałe. Znajduje się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gdańsk,pomorskie

684 684 zł51 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

promocja ograniczona czasowo Zakup od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc Obsługa: ciechanowiczbiuro Nowoczesna dzielnica z dużym potencjałem, o eleganckiej architekturze. Położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Głogów

Głogów,dolnośląskie

384 000 zł42 m² 9 121,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Dwupokojowa nieruchomość w kamienicy usytuowana na Osiedlu Stare Miasto w Głogowie. To idealna inwestycja dla osób ceniących mieszkania, gdzie wszędzie jest blisko. Przedmiotowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

779 000 zł55 m² 14 130,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowanie w Nowej Hucie na osiedlu Krakowiaków Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 10-piętrowym budynku z windą. Mieszkanie: całkowita powierzchnia lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szeligiewicza

Katowice,śląskie

769 000 zł77 m² 9 987,01 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż niesamowite mieszkanie o powierzchni 77m 2 , zlokalizowane w Śródmieściu Katowic na ulicy Szeligiewicza. Nieruchomośc znajduje się na pierwszym piętrze w 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Daliowa

Wrocław,dolnośląskie

1 230 000 zł153 m² 8 039,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bliźniaki zlokalizowane na pięknych wrocławskich Pawłowicach! Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to bliźniak, w którym można się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Morelowa

Koszalin,zachodniopomorskie

315 540 zł35 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji od kupującego! mieszkanie dostępne od października 2024r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Stępina

Stępina,podkarpackie

65 000 zł2 500 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Stępina, działka budowlana z warunkami zabudowy - 25 arów w widokowym miejscu nachylonym w stronę południową z wjazdem bezpośrednio z drogi asfaltowej; woda z wodociągu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Jaworzno

Jaworzno,śląskie

16 900 000 zł3 129 m² 5 401,35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:29 048 m²

Oferujemy do sprzedaży kompleks magazynowo - biurowo - produkcyjny z 10. osobnymi budynkami w tym czynną stacją benzynową, magazynami, placami manewrowym, miejscami postojowymi dla dużych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Admiralska

Warszawa,mazowieckie

408 000 zł48 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w Starym Rembertowie. Mieszkanie do remontu, z potencjałem aranżacyjnym. Lokalizacja Mieszkanie położone w pięknej, zielonej okolicy. W otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Artemskiej

Wrocław,dolnośląskie

495 000 zł37 m² 13 378,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szanowni Państwo, polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 mkw, zlokalizowane na wrocławskim Jagodnie. Nowe mieszkanie w stanie deweloperskim, idealne do własnej aranżacji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kwiatowa

Straszyn,pomorskie

1 185 000 zł117 m² 10 128,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:295 m²

Na sprzedaż dom szeregowy w Straszynie, gmina Pruszcz Gdański. Straszyn z jego malowniczymi krajobrazami i dogodnym dostępem do lokalnych udogodnień, oferuje doskonałe warunki do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmińska

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

280 000 zł36 m² 7 843,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w budynku przy ul. Chełmińskiej na osiedlu Podleśna w Olsztynie. Lokal mieszkalny składa się z dwóch izb, w tym jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

723 450 zł56 m² 12 988,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez pcc bez prowizji bezpośrednio od dewelopera tel.: Obecnie do kilku mieszkań w metrażach 40-60m2 udzielamy dodatkowe rabaty - szczegóły pod nr tel.: Kameralne osiedle zlokalizowane 400 m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Owczarnia,mazowieckie

499 000 zł1 111 m² 449,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1100m2 zlokalizowana w Owczarni koło Podkowy Leśnej. Kształt prostokąta o wymiarach 20,5 x 54,20, media - prąd, woda i gaz w drodze przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chylońska

Gdynia,pomorskie

469 000 zł36 m² 13 027,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie 2-pokojowe w dzielnicy chylonia, ul. Chylońska bez pcc cena: 469 000 zł Mieszkanie znajdują się: 2 niezależne pokoje Oddzielna kuchnia Łazienka Balkon Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rumia,pomorskie

460 000 zł51 m² 8 984,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Tylko U nas! przestronne 2 pokojowe mieszkanie na pograniczu rumi Z gdynią! Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania usytuowanego na 1 piętrze 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Mieczewo

Mieczewo,wielkopolskie

330 000 zł1 376 m² 239,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Bardzo ładnie położna działka pod zabudowę jednorodzinną, północna część Mieczewa, 5 km od Kórnika. Działka regularna w kształcie prostokąta o pow. 1376 m kw, teren nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Miłakowo

Miłakowo,warmińsko-mazurskie

189 000 zł114 m² 1 657,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną, o powierzchni 2300m2., zabudowaną budynkiem mieszkalnym. Nieruchomość położona w miejscowości Mysłaki k. Miłakowa w powiecie Ostródzkim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chylońska

Gdynia,pomorskie

469 000 zł37 m² 12 675,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2 pokojowe mieszkanie w atrakcyjnej okolicy Zakup bez pcc Lokalizacja: gdynia, ul. Chylońska Cena: 469 000 zł Opis: oferujemy na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 37 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Otrębusy

Otrębusy,mazowieckie

1 299 000 zł165 m² 7 885,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:575 m²

Kup bez prowizji! Niepowtarzalna oferta! Osiedle domów jednorodzinnych na granicy Podkowy Leśnej - miasta ogrodu Znakomita propozycja dla osób ceniących ciszę i spokój, jednocześnie blisko do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nullo

Kraków,małopolskie

880 000 zł52 m² 16 923,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Biuro Nieruchomości Livinder z przyjemnością prezentuje na sprzedaż klasyczne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m , zlokalizowane w spokojnej i zielonej dzielnicy Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budziszyńska

Wrocław,dolnośląskie

567 000 zł49 m² 11 667 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Mam przyjemność zaprezentować państwu przestronne, zadbane 2-pokojowe mieszkanie na Nowym Dworze. Mieszkanie w świetnej lokalizacji - 3 min do tramwaju, którym dojedziemy do centrum zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Rumiankowa

Mirków,dolnośląskie

850 000 zł170 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:650 m²

Dom wolnostojący w Mirkowie. Działka 650 m2. 5 sypialni i duży salon Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości położonej w Mirkowie przy ul. Rumiankowej. Dom wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bełdan

Warszawa,mazowieckie

885 000 zł48 m² 18 437,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam bezpośrednio 3 pokojowe przytulne mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia. Mieszkanie składa się z: - dużego przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wojska Polskiego

Nowa Sól,lubuskie

315 000 zł83 m² 3 807,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Effect Home ma przyjemność przedstawić Państwu komfortowe mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 82,74 m2 na sprzedaż. Mieszkanie usytuowane na parterze można zaadaptować pod własne potrzeby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Młyńczyska,małopolskie

320 000 zł4 600 m² 69,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta Sprzedaży Działki w Młyńczysku - Doskonała Inwestycja w Twój Dom Marzeń! Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży niepowtarzalnej działki o powierzchni 46 arów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mysiadło

Mysiadło,mazowieckie

4 050 000 zł400 m² 10 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 430 m²

Oferuję na sprzedaż piętrowy dom wolnostojący, o powierzchni 400 mkw z ogrodem (działka ok. 1430 mkw) w cichej i spokojnej okolicy oddany do użytku w 2007 roku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Ostróda,warmińsko-mazurskie

859 000 zł141 m² 6 087,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 014 m²

Dom z garażem oraz osobny budynek pod Twój wymarzony biznes! To wszystko znajdziesz w tej ofercie! Po więcej zdjęć zapraszam do galerii zewnętrznej, link poniżej: (jeśli nie widzą Państwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brzezia Łąka

Brzezia Łąka,dolnośląskie

1 440 000 zł240 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Brzezia łąka, gmina długołęka, obrzeże wroclawia, miejski autobus serdecznie polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacje dom W wiejskiem stylu.