dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 279 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 279 ogłoszeń

370 000 zł48 m² 7 708,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Prezentujemy Państwu mieszkanie w niskim bloku przy ulicy Marcinkowskiego usytuowane na 1 piętrze. Powierzchnia to 48m2 w jej skład wchodzą: przestronny i ustawny salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

639 500 zł120,17 m² 5 321,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1950

Do zaoferowania posiadamy mieszkanie przy ulicy Budowlanej w Miliczu jako doskonałą propozycję dla osób szukających spokoju w sercu Doliny Baryczy, z jednoczesnym dostępem do pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł2 600 m² 138,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Paniówki, gm. Gierałtowice Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 2600 m . Do nieruchomości prowadzi utwardzony dojazd. Szerokość 19 m. Na działce dostępne są media: prąd.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł33,40 m² 20 209,58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Tylko u nas - nie szukaj dalej :-) W ogłoszeniu otrzymają Państwo poglądowe rzuty, które ułatwią podjęcie decyzji już na etapie oglądania oferty! Biuro Nieruchomości team4home przedstawia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł152 m² 6 243,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesne budynki w zabudowie bliźniaczej komfort, energooszczędność, trwałość. Ruszyła budowa 2 etapu inwestycji! Kolejne dwa domy będą gotowe w połowie 2026 roku! zapraszamy już.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

578 403 zł33,07 m² 17 490,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Lokal inwestycyjny z 23% vat. Sprzedaż od dewelopera, bez prowizji. Atuty inwestycyjne: - gotowy produkt - lokalizacja działająca 12 miesięcy w roku - małe metraże = wysoka płynność najmu -.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł58,90 m² 8 811,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

3 pokoje - Do wprowadzenia Funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie w miejscowości Białystok w dzielnicy Zielone Wzgórza Mieszkanie położone na trzecim piętrze w czteropiętrowym, budynku.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł37,30 m² 12 868,63 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,3m2 położone w spokojnej części Wrocławia na osiedlu Stabłowice przy ul. Głównej. W skład mieszkania wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Przyłęki

Przyłęki,kujawsko-pomorskie

235 000 zł1 139 m² 206,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nowa oferta: działka na sprzedaż O pow. 1.139 m2. W przyłękach gm. Białe błota, pow. Bydgoski. Działka posiada bezterminowe warunki zabudowy zezwalające na budowę jednego domu mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

135 990 zł1 511 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 2 atrakcyjne działki budowlane Osiedle Poznańskie, okolice Gorzowa Wielkopolskiego Na sprzedaż dwie wyjątkowe działki budowlane położone w spokojnej i rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 €202 m² 5 198,02 €/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Crystal House prezentuje znakomitą inwestycję - lokal handlowy Z najemcą warszawa wieloletnia umowa najmu - stabilny najemca sieciowy Gotowy produkt inwestycyjny! Agencja nieruchomości Crystal House.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł39,60 m² 11 994,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Grunwald 2 pok/ blok /m.miejskie/40m2 Polecamy Państwu sprzedaż mieszkanie na półpiętrze znajdujące się przy ulicy Wyszyńskiego w centrum Wrocławia nieopodal wielu uczenni wyższych. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

17 000 000 zł1 250 m² 13 600 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Ciekawa oferta inwestycyjna! Duży pensjonat z własną.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

1 150 000 zł48,85 m² 23 541,45 zł/m²

 

Piętro:12/26

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowy, stylowo wykończony apartament położony w prestiżowym wieżowcu Hanza Tower jednej z najbardziej rozpoznawalnych i pożądanych inwestycji w mieście. To przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

1 658 250 zł3 685 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

- reprezentujemy własciciela! Teren inwestycyjny przeznaczony pod handel - usługi, bezpośrednio przy ulicy Modlińskiej, pomiędzy Jabłonną a Nowym Dworem Mazowieckim. Na tym odcinku, mimo.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł10 626 m² 310,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości Mint Property przedstawia na sprzedaż inwestycyjną działkę położoną w Żyrakowie.Nieruchomość o powierzchni 1,0626 ha położona bezpośrednio przy drodze publicznej.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł73,80 m² 10 149,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:193 m²

Nowa oferta W naszym biurze Na sprzedaż bardzo ładny lokal mieszkalny z ogródkiem i miejscem postojowym. Jeśli szukasz nieruchomości dla swojej rodziny ze słonecznym ogrodem, z dala.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł39,04 m² 25 358,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Wyjątkowe mieszkanie w sercu Gdańska - Stare Miasto, ul. Kołodziejska Na sprzedaż piękne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,04 m , zlokalizowane przy ul. Kołodziejskiej -.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł50,86 m² 6 881,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:800 m²

Uwaga: wynagrodzenie pośrednika pokrywa tylko sprzedający. Oferujemy na sprzedaż unikalną nieruchomość położoną w malowniczej miejscowości Grabina Radziwiłłowska, gmina Puszcza Mariańska,.

Szczegóły ogłoszenia

39 900 zł4 487 m² 8,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

*Najlepsze oferty nieruchomości wyłącznie w kg nieruchomości* Zachęcamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży: przestronnej (do zagospodarowania aż 4487 m2 powierzchni).

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł640 m² 4 140,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Ekskluzywna nieruchomość inwestycyjna na Kaszubach - Dom z lokalami użytkowymi i 2 dużymi mieszkaniami w Chmielnie. Cena do negocjacji! Podstawowe informacje: typ nieruchomości: dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł55,92 m² 23 229,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż bardzo jasny, narożny apartament inwestycyjny 3-pokojowe z widokiem na morze. Lokal usytuowany jest na 3 piętrze w 3 piętrowym bloku z windą. W pobliżu pełna.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł125,43 m² 3 308,62 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Bezczynszowy lokal usługowy w świetnej lokalizacji w Inowrocławiu przy ul. Nowej. Bliskość parkingów i ulicy Poznańskiej stwarza wiele możliwości do prowadzenia wymarzonego biznesu!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

401 320 zł31,60 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

275 000 zł26,79 m² 10 265,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż słoneczna kawalerka o powierzchni 26,79 m na Pomorzanach. Możliwość zakupu przez osoby spoza ue, spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu. Mieszkanie położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł3 858 m² 116,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w miejscowości Jaktorów-Kolonia. Działka o pow. 3858m2 i wymiarach 39 x 99. Działka leśno-budowlana około 1500m w Planie Zagospodarowania Przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł99,23 m² 9 271,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:924 m²

Nowa oferta W naszym biurze - dom W zabudowie biźniaczej Z trzema sypialniami W żołędowie! Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego dwulokalowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 000 zł85 m² 7 988,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:85 m²

Dom na sprzedaż Częstochowa, ul. Kmicica - nowy dom wolnostojący, stan deweloperski, 85 m , działka 485 m ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż nowy dom jednorodzinny w Częstochowie.

Szczegóły ogłoszenia

42 000 zł4 209 m² 9,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka leśna o powierzchni 4209 m , oznaczona numerem ewidencyjnym 2920/5, położona w malowniczej miejscowości Ostrowsko, w gminie Nowy Targ. To doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 364 m² 98,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa lokalizacja! Oferujemy do sprzedania piękną działkę budowlaną powierzchni 1364 m z aktualnymi warunkami zabudowy na budowę jednorodzinnego budynku mieszkalnego z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł723 m² 345,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Budynek w centralnej części Gorzyc: - przeznaczony pod działalność usługową, - z miejscami parkingowymi na terenie, - w otoczeniu zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 186 m² 84,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wilczyn, gmina Grębocice, działka budowlana 11,86 ar, sprzedam, 100 000 zł. Atrakcyjna działka niezabudowana, w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego oznaczona symbolem Mn- zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł33 779 m² 62,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa oznaczona jako działka ewidencyjna nr 250/2 (Id działki: 141207_5.0017.250/2) o powierzchni 33 779 m2, położona w obrębie ewidencyjnym 0017 Michałów,.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł81,83 m² 4 704,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i słoneczne mieszkanie w centrum Strzelec Opolskich Oferuję na sprzedaż funkcjonalne, ciepłe i bardzo jasne mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł300 m² 263,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieduża działka z dużym potencjałem. Nieruchomość w Śniadowie gminie Śniadowo powiecie łomżyńskim, przy ul. Ostrołęckiej. Powierzchnia 300 m2, wymiary 11m x 27m, media.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

500 241 zł41,50 m² 12 054 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż apartament w nowej inwestycji o wysokim standardzie w Polanicy Zdrój, 2 pokojowy o pow. 41,50 m2, usytuowany na parterze. Apartament składa się z pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

418 600 zł46 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W sprzedaży mieszkania z drugiego etapu inwestycji deweloperskiej na północnym wschodzie Rzeszowa w dzielnicy Załęże! Wybudowane zostało sześć dwupiętrowych budynków mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

979 000 zł103 m² 9 504,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:202 m²

Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej w doskonałej lokalizacji w Bydgoszczy Oferujemy na sprzedaż nowo budowany dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 103m2.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł202 m² 2 470,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:219 m²

Biuro Lokalne Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży kamienicy o ogromnym potencjale inwestycyjnym zlokalizowanej w ścisłym centrum miasta przy ulicy Wolności w Kosowie Lackim. Kosów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

341 029 zł46,29 m² 7 367,23 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dni Otwarte => Ostatnie terminy na zakup mieszkanie w najniższych cenach! Umów wizytę i zobacz na żywo => Gotowy budynek z pozwoleniem na użytkowanie. Plany mieszkań, wizualizacje 3D,.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł375 m² 3 200 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż nieruchomość komercyjna z funkcją mieszkalno-usługowo - produkcyjną - Namysłów, ul. Grunwaldzka. Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość zlokalizowaną w Namysłowie.