dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 966 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 966 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Rynarzewo

Rynarzewo,kujawsko-pomorskie

380 000 zł2 085 m² 182,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Opiekun oferty : prestige Nieruchomości Oferta tylko w biurze prestige Nieruchomości! Odkryj niezwykłą okazję! Przestronna działka budowlana o powierzchni 2085 m w sercu Rynarzewa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, ul. Podleśna

Orneta,warmińsko-mazurskie

990 000 zł261 m² 3 799,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 115 m²

Niesamowite położenie domu jednorodzinnego wraz z działającym budynkiem użytkowym. Do wprowadzenia od zaraz - w pobliżu centrum Ornety Prezentujemy Państwu atrakcyjny dom na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasna

Domaszowice,świętokrzyskie

799 695 zł123 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: na sprzedaż mieszkania oraz domy bliźniacze w Domaszowicach - 15 min od centrum Kielc! Odbiory już końcem roku 2024! Osiedle powstaje na wzgórzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Niepodległości

Warszawa,mazowieckie

789 000 zł58 m² 13 758,60 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Rezerwacja 111 Zapraszamy do zapoznania się z tym uroczym mieszkaniem o ogromnym potencjale! To nieruchomość do remontu, które czeka na nowego właściciela, gotowego nadać mu nowy, osobisty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kilińskiego

Tyczyn,podkarpackie

690 000 zł160 m² 4 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:801 m²

Dom piętrowy wolnostojący z garażem w samym centrum Tyczyna. Całkowita powierzchnia z podpiwniczeniem i garażem 160 m2. Powierzchnia użytkowa 110 m2. Dwie kondygnacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Tulce,wielkopolskie

699 000 zł68 m² 10 355,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:65 m²

Poszukujesz mieszkania w zabudowie szeregowej, które oferuje praktyczny i przemyślany układ pomieszczeń? Chcesz mieszkać w cichej i spokojnej okolicy, jednocześnie mając.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bramki

Bramki,mazowieckie

1 685 000 zł229 m² 7 343,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wyjątkowy dom położony przy ul. Długiej w miejscowości Bramki. Dom : Powierzchnia całkowita: 229,45m2 Powierzchnia użytkowa domu: 170,80m2 link do wirtualnego spaceru: dom wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Borsucza

Józefów,mazowieckie

1 100 000 zł948 m² 1 160,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność przedstawić Państwu działkę budowlaną z mpzp: rlz 7 Lasy z dopuszczeniem zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej w bardzo dobrej lokalizacji Józefowa. Nieruchomość to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

585 000 zł64 m² 9 140,63 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszczącego się przy ulicy Parkowej w Szczecinie. Mieszkanie posiada 3 rozkładowe pokoje, możliwość przerobienia na 4. Idealne jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Żelazowa Wola

Żelazowa Wola,mazowieckie

156 000 zł1 200 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane w Żelazowej Woli, w gminie Sochaczew. Działki uzbrojone są w media, takie jak prąd i woda. Blisko działek znajduje się gazociąg sime Polska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

1 750 000 zł794 m² 2 204,03 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Uwarunkowania planistyczne Zgodnie z pismem Urzędu Miejskiego w Gdańsku Wydział Urbanistyki i Architektury nr wuia-II.670.258.2016.MW.123930 z dnia 2016-04-28, Wydział informuje, że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szewska

Łódź,łódzkie

357 900 zł53 m² 6 695 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Więcej informacji e-mail: wszystkie oferty na stronie: znakomita Alternatywa! Również pod wynajem! Zapraszamy do zakupu 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 53,46 m2 do remontu, z pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Białostocka

Sosnowiec,śląskie

449 000 zł63 m² 7 126,98 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam!bez pośredników Mieszkanie 3-pokojowe, 63 m Sosnowiec, 9 piętro, blok z windą Na sprzedaż dwustronne (dwa balkony)i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 63 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

669 460 zł61 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruhomości Goldhouse oferuje do sprzedaży apartament o powierzchni 60,86 m2 z dwoma balkonami Znajduje się w nowobudowanej inwestycji skłądającej się z czterech budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł55 m² 10 890,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Idealne na start lub wynajem cztery pokoje grabiszyńska+balkon Oferujemy na sprzedaż mieszkanie po 4 pokojowe o łącznej powierzchni 55 m2 z balkonem. Mieszkanie składa się z 3 sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

265 000 zł1 960 m² 135,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka na sprzedaż przy lesie z warunkami zabudowy! Cena: 265 000 zł Powierzchnia: 1960 m Zainwestuj w przyszłość i stwórz swoje wymarzone miejsce na ziemi! Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem

Gdańsk,pomorskie

315 999 zł28 m² 11 399,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nadmorskie apartamenty W gdańsku I okolicach! odbierz za chwilę lub wykończ Z deweloperem! istnieje alternatywna możliwość wykończenia pod klucz bez prowizji brak podatku pcc 2% zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

285 000 zł52 m² 5 446,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 52,33 m2 + piwnica o pow. 4,81 m2. Mieszkanie znajduje się na I piętrze w kamienicy, w samym Centrum Miasta. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Krzeszowice

Krzeszowice,małopolskie

850 000 zł3 400 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, oznaczona symbolem w terenach mn1.1 zabudowa jednorodzinna w układzie wolnostojącym, bliźniaczym, szeregowym lub grupowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Spółdzielcze

Kraków,małopolskie

609 000 zł55 m² 11 170,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

/ os. Spółdzielcze / możliwe przerobienie na 3 pokoje / balkon / jasna kuchnia / Zapraszam do składania ofert! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na 3 piętrze 3 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nowa Ruda

Nowa Ruda,dolnośląskie

389 000 zł142 m² 2 737,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:865 m²

Bez prowizji dla kupującego. Na sprzedaż dom o powierzchni 142,1 m2, znajdujący się na działce 865 m2. Rozkład pomieszczeń: przyziemie: garaż o powierzchni 47 m2 Kotłownia Pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Robotnicza

Elbląg,warmińsko-mazurskie

359 000 zł44 m² 8 241,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Prezentowana nieruchomość mieści się na 4 piętrze w budynku bez windy. Na pow. ok.44 m2 znajdziemy 2 (11/17,5m2) oddzielne pokoje, z salonu jest wyjście na loggie. Oddzielna, widna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sapieżyńska

Biała Podlaska,lubelskie

315 000 zł39 m² 8 124,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

#rezerwacja# Na sprzedaż piękne, dwupokojowe mieszkanie położone przy ulicy Sapieżynskiej w Białej Podlaskiej. Nieruchomość o powierzchni 38.77m.kw., znajduje się na 1-wszym piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Baletowa

Warszawa,mazowieckie

4 492 000 zł7 131 m² 629,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ogłoszenie Sprzedaży Działki w Warszawie, ul. Baletowa Z przyjemnością prezentujemy unikalną ofertę sprzedaży działki o powierzchni 7131 m2, położonej w atrakcyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tuwima

Ełk,warmińsko-mazurskie

455 500 zł57 m² 7 932,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Zadbane, dobrze doświetlone przez dwustronną wsch-poł-zach ekspozycję, przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57,42m2. Położone na II piętrze, bez windy, w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Śliwkowa

Grzebienisko,wielkopolskie

179 000 zł901 m² 198,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Sprzedaż Działki Budowlanej w Grzebienisku 901 m , z wydanymi warunkami zabudowy. - skrajna działka, jeden sąsiad sprzedaż bezpośrednio od właściciela. Na sprzedaż wyjątkowa działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Centralna

Izdebnik,małopolskie

845 000 zł140 m² 6 035,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Witam mam do sprzedania dom 140m2 w urokliwym miejscu na działce 36 arów w Izdebniku powiat Wadowicki gmina Lanckorona.Dom wybudowany w latach 2000 , metoda tradycyjną ,otynkowany, okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Heweliusza

Toruń,kujawsko-pomorskie

297 920 zł27 m² 11 233,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania dla siebie lub pod inwestycję? Zatrzymaj się! Znajdziemy dla Ciebie najlepszą ofertę! jar, osiedle helio! nowa inwestycja! bez prowizji od kupującego! bez podatku pcc! Przedstawiamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

999 000 zł69 m² 14 453,10 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zakup bez podatku pcc 2% oraz bez prowizji Contact in english Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ul. Walerego Sławka w Krakowie (dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Lubin,dolnośląskie

537 000 zł66 m² 8 147,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż oferujemy bezczynszowe trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65,91 m , położone na 2. piętrze w trzypiętrowym bloku z 2010 roku. Mieszkanie przeszło generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Niepodległości

Szczecin,zachodniopomorskie

489 000 zł62 m² 7 887,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ofertą sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie idealne dla rodziny z dziećmi! Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego - dla osób spoza Unii Europejskiej. To doskonała inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 800 000 zł148 m² 12 162,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Zapraszam na dni otwarte w terminie 11-15.11.2024r. w celu obejrzenia nieruchomości! Nieruchomość sprzedawana jest za cenę minimalną podaną w ogłoszeniu. Chętnie podam szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Łódź,łódzkie

300 000 zł30 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Zapraszamy Cię do zakupu wyjątkowej kawalerki w pięknej lokalizacji u zbiegu ulic Zgierskiej, julianowskiej i Pojezierskiej. Jest to świetny punk do życia ale też na inwestycję! To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Śledziejowice,małopolskie

1 250 000 zł240 m² 5 208,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Polecamy Państwu wolnostojący, około 20 letni dom położony na 8 a działce w Śledziejowicach. Dom składa się z parteru , oraz użytkowego poddasza. Dodatkowo na działce znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Radzymin

Radzymin,mazowieckie

270 000 zł604 m² 447,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana objęta mpzp Do sprzedaży działka budowlana o wymiarach 21 x 29 m. Spokojna okolica, wokół zabudowa jednorodzinna, bliźniacza oraz działki niezabudowane. Działki położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Łódź,łódzkie

270 000 zł32 m² 8 385,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży kawalerki o powierzchni 32,2m2, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie Łódzkiej asp. To idealna propozycja dla studentów poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Konopnickiej

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

840 000 zł39 m² 21 522 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Komfortowy apartamnet W samym centrum parku nadmorskiego W kołobrzegu! Przedstawiamy państwu nową inwestycję whiteblue, która powstała w uzdrowiskowej części Kołobrzegu, blisko morza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Traugutta

Sanok,podkarpackie

305 000 zł49 m² 6 275,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż nowocześnie wyremontowane mieszkanie w Sanoku w doskonałej lokalizacji na osiedlu Wójtostwo przy ulicy Romualda Traugutta. Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Stary Rynek

Elbląg,warmińsko-mazurskie

895 000 zł150 m² 5 967 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:77 m²

Lubisz spacerować i przebywać na Starym Mieście, i brałeś pod uwagę, że mógłbyś tam zamieszkać i cieszyć się możliwościami oraz urokiem tego miejsca każdego dnia. Sprzedam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Świnoujście,zachodniopomorskie

670 000 zł59 m² 11 423,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Apartament elegancko wykończony, położony w centrum Świnoujścia , prestiżowy adres : Pl.Wolności z pięknymi fontannami i deptakiem. Miejsce najczęściej wybierane na spotkania.