dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 964 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 964 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Poleska

Wrocław,dolnośląskie

900 000 zł103 m² 8 712,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż przestronne, słoneczne, dwupoziomowe i bardzo komfortowe mieszkanie, położone w dobrze skomunikowanej a zarazem cichej części dzielnicy - Psie Pole przy ulicy Poleskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

470 000 zł37 m² 12 827,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Szklarska poręba apartament Oferuję Państwu do zakupu lokal mieszkalny położony w Szklarskiej Porębie w doskonałej lokalizacji z bezpośrednim dostępem do górskich szlaków pieszych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Góra Kalwaria

Góra Kalwaria,mazowieckie

995 000 zł100 m² 9 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 163 m²

Oferujemy na sprzedaż parterowy dom wolnostojący w centrum miasta. Dom o powierzchni około około 100 m2 położony jest na działce o powierzchni 1163 m2 i znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Lelewela

Wrocław,dolnośląskie

1 319 000 zł83 m² 15 906,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Inwestycja Odkryj zalety bezkompromisowej lokalizacji i nowoczesnej architektury. Mieszkaj, wynajmuj lub otwórz biuro ścisłym centrum Wrocławia. Lelewela to odważna realizacja w sercu miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Listopadowa

Łódź,łódzkie

281 250 zł31 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Zakup bez prowizji i podatku pcc - oferta bezpośrednia od dewelopera Informacje o Mieszkaniu: przestronne 1-pokojowe mieszkanie na 2. piętrze o powierzchni 31,25 m z balkonem, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Domaniewska

Warszawa,mazowieckie

1 294 280 zł66 m² 19 610,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% pcc Tax 0% Commission Exceptional 66 m apartment with the highest level of comfort and convenience for the future owners. The apartment is located in an excellent location; in the neighborhood there.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Szczecin,zachodniopomorskie

1 400 000 zł2 817 m² 496,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 2817 m2, usytuowanej w prawobrzeżnej części Szczecina. Działka ma kształt prostokąta i posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Elbląska

Warszawa,mazowieckie

852 000 zł42 m² 20 285,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

3-pokojowe mieszkanie na Żoliborzu, o pow. 42 m2, usytuowane na 2 piętrze w 10 piętrowym budynku z lat 70-tych. Mieszkanie rozkładowe, po generalnym remoncie. Wszystkie pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

650 000 zł53 m² 12 264,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie w ścisłym Centrum Grodziska, a mimo to w cichej i spokojnej, zielonej okolicy. Blisko liczne sklepy i punkty usługowe, urzędy, szkoły, przedszkola, deptak, przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

699 000 zł52 m² 13 442,30 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży komfortowe mieszkanie o łączniej powierzchni 52m2 w skład którego wchodzą : * 3 pokoje w tym jeden z aneksem kuchennym, komunikacja, łazienka oraz toaleta. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Białystok

Białystok,podlaskie

445 000 zł50 m² 8 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedstawiamy ofertę Sprzedaży / Wynajmu nowych lokali użytkowych na parterze apartamentowca. Powierzchnie: 50 m2, 100 m2, lub połączone w całość 150m2. Stan deweloperski., możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Paczków

Paczków,opolskie

1 600 000 zł1 626 m² 980 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 634 m²

Oferujemy do sprzedaży niepowtarzalny architektonicznie budynek, z wielkopowierzchniową dobudówką. Ideał na Dom spokojnej starości, dom Opieki, szkołę lub działalność medyczną., Wyremontowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

959 800 zł142 m² 6 745 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:551 m²

Przedstawiamy do sprzedaży bardzo atrakcyjną nieruchomość - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok 142 m2, posadowiony na ładnej działce o powierzchni ok. 550 m2, w bardzo spokojnym rejonie. dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

563 335 zł38 m² 14 651,10 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Serdecznie zapraszam Państwa do odkrycia wyjątkowej nieruchomości - 2pokojowego mieszkania w samym sercu Jeżyc! Osiedle oferuje nie tylko luksusowe mieszkania, ale również bogatą infrastrukturę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sowińskiego

Legionowo,mazowieckie

570 000 zł56 m² 10 160,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,1m2, usytuowane na 2 piętrze w wysokim budynku z lat 70-tych zlokalizowane w Legionowie. Mieszkanie zadbane, czyste - można zamieszkać bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wagrowska

Poznań,wielkopolskie

641 577 zł65 m² 9 855,25 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż funkcjonalne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,10 m2 na 6 piętrze na Ratajach z widokiem Do mieszkania przynależą dwa balkony. Doskonała lokalizacja dla studentów, singla czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tołstoja

Warszawa,mazowieckie

1 080 000 zł74 m² 14 673,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73,6m2, usytuowane na 3- piętrze w 10-piętrowym budynku z 1987 roku, zlokalizowane na warszawskich Bielanach przy ul. Lwa Tołstoja. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wałbrzych,dolnośląskie

158 000 zł37 m² 4 305,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1890

Do sprzedaży prezentujemy Państwu kawalerkę, usytuowaną w dzielnicy Biały Kamień, w bezpośrednim sąsiedztwie uzdrowiska Szczawno Zdrój. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 35,20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bohuna

Łapino,pomorskie

979 000 zł150 m² 6 526,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 214 m²

W łapinie - urokliwej miejscowości położonej na Kaszubach - mieści się malownicze osiedle Willowe Wzgórza. Na swoich właścicieli czeka tam wyjątkowy dom o trzech sypialniach, antresoli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Rekowo Górne

Rekowo Górne,pomorskie

747 000 zł102 m² 7 355,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Przepiękne Domy 12 minut od morza! z poddaszem użytkowym w zabudowie szeregowej w atrakcyjnej Lokalizacji! Pierwszy etap już w sprzedaży! Zakup Bezpośrednio od Dewelopera! Zero.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

3 100 000 zł500 m² 6 200 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 704 m²

Do sprzedaży dobrze prosperujący obiekt pensjonatowy położony w Karpaczu na Osiedlu Skalnym. Na działce o powierzchni 1704 m2 znajduje sie budynek pesjonatowo mieszkalny skladający się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jasnodworska

Warszawa,mazowieckie

795 000 zł47 m² 16 914,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie na Żoliborzu, o pow. 47 m2, usytuowane na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku z lat 70-tych bez windy. Mieszkanie bardzo jasne, dwustronne w stanie do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

589 000 zł39 m² 15 102,60 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Jedno z najlepiej położonych mieszkań w inwestycji Ursus Factory 7 - Inwestycji dewelopera Victoria Dom. Cechy szczególne tego dwupokojowego mieszkania to doskonały układ, położenie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Norwida

Głogów,dolnośląskie

373 000 zł64 m² 5 791,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż: przytulne, ciepłe 3-pokojowe mieszkanie na 3 piętrze na osiedlu Hutnik, ul. Norwida w Głogowie. Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży przestronnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Bochnia

Bochnia,małopolskie

160 000 zł3 000 m² 53,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż piękną działkę położoną w Bochni. - działka w atrakcyjnej lokalizacji. Może być przeznaczona na dom rodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom w stanie surowym zamkniętym, ul. Zgrzebnioka

Chorzów,śląskie

399 000 zł90 m² 4 433 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:296 m²

agencyjnej! Szukasz klimatycznego, niedużego domu z ogromnym potencjałem, w najlepszej lokalizacji w Chorzowie? Cenisz nieszablonowe nieruchomości w loftowym stylu, przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

275 000 zł40 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe blisko uniwersytetu zadzwoń I umów sie na prezentację nowa niższa cena! W ofercie biura proponujemy Państwu mieszkanie usytuowane na jednym z ładniejszych osiedli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

849 990 zł65 m² 13 014,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3 pokoje + 2 Loggie + 2 łazienki 65,31m2 Granica Targówka i Białołęki - bliski Żerań 6 minut autobusem do metro bródbo Zamieszkaj na nowoczesnym, kameralnym osiedlu położonym na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ciechanowskiego

Kraków,małopolskie

980 000 zł82 m² 11 916,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Ładne, zadbane mieszkanie 3 - pokojowe położone w kameralnym budynku z 2002 r. w bardzo spokojnej i cichej uliczce w centrum Woli Justowskiej pow. mieszkania 60,97 m 2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kochanowskiego

Warszawa,mazowieckie

1 530 000 zł96 m² 15 987,50 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Jasne, piękne 4-pokojowe mieszkanie na 2 piętrze na Bielanach. Mieszkanie jest wykończone w wysokim standardzie - egzotyczny drewniany parkiet, eleganckie łazienki, ściany odświeżane w 2019.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Urbanowicza

Kraków,małopolskie

535 000 zł37 m² 14 459 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Oferujemy na sprzedaż ustawne 2 pokojowe mieszkanie w Dzielnicy Bieńczyce w Nowej Hucie w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - przedpokój - duży jasny pokój - funkcjonalna otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Ustjanowa Górna

Ustjanowa Górna,podkarpackie

145 000 zł11 m² 12 866 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości do sprzedania Piękna widokowa działka na całą panoramę malowniczych Ustrzyk Dolnych o łącznej powierzchni 11,27 ara. Działka posiada wydane warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chróścice

Chróścice,opolskie

1 150 000 zł170 m² 6 764,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:890 m²

Prezentujemy luksusowy dom wolnostojący w Chróścicach, woj. Opolskie. Dom o powierzchni mieszkalnej 170 m wybudowany został w 2014 roku. Znajduje się na uroczej, dobrze przemyślanej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Węgorzowa

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

20 000 000 zł2 285 m² 8 752 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Zakład produkcyjny wraz Z nabrzeżem portowym W kołobrzegu. Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa wraz z budynkiem produkcyjnym - fabryką lodu oraz z nabrzeżem portowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kilińskiego

Łódź,łódzkie

285 000 zł40 m² 7 107,23 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Ciche, dwupokojowe i przytulne mieszkanie położone na parterze w oficynie 3-piętrowej kamienicy z 1912 roku. Lokal jednostronny z ekspozycją okien na południe o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Zwierzyniecka

Białystok,podlaskie

550 000 zł53 m² 10 377,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Biuro Modernhouse ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania gotowego do wprowadzenia o powierzchni 53 m w doskonałej lokalizacji przy ul. Zwierzynieckiej na osiedlu Paski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Białoruska

Kraków,małopolskie

699 000 zł41 m² 17 166 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Białoruskiej w Krakowie (dzielnica Wola Duchacka / Podgórze Duchackie). Forma własności:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

359 000 zł52 m² 6 869,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-4 o powierzchni 52,26 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu Wyżyny W skład mieszkania wchodzi: -pokój 15 m2, -pokój 10 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiczlińska

Gdynia,pomorskie

554 968 zł50 m² 11 135 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opis inwestycji Udogodnienia: nowoczesna architektura, wysoki standard wykończenia, winda, stacja ładowania samochodów elektrycznych, pakiet antysmogowy, smart home, komórki lokatorskie, strefa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Jana Pawła II

Wrocław,dolnośląskie

579 000 zł37 m² 15 648,70 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: piękne 2-pokojowe mieszkanie po remoncie - gotowe wprowadzenia od zaraz! Oferuję na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 37 m po generalnym remoncie, zlokalizowany przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zjednoczenia

Biedrusko,wielkopolskie

450 000 zł48 m² 9 473,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Invest Dom Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z nową ofertą przytulnego mieszkania na sprzedaż 2-pokojowego o powierzchni użytkowej 44,4 m zlokalizowanego w biedrusku(sypialnia.