dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 211 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 211 ogłoszeń

1 490 000 zł190 m² 7 842,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 234 m²

Good Life Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dom jednorodzinny o pow. 190 m mieszczący się na działce 12,34 ar w Nowej Wsi - tylko kilka minut od szkoły, sklepu, jasionki.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 000 €8 262 m² 786,73 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nieruchomość przeznaczona do sprzedaży lub sprzedaży z opcją leasingu zwrotnego, znajduje się w południowej części Złotoryi, w województwie dolnośląskim, około 2,5 km na południe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł279 m² 2 329,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:936 m²

Tylko u nas! Oferujemy do sprzedaży komfortowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 217 mkw. (powierzchnia całkowita 279 mkw.) położony na działce 936 mkw. w miejscowości Łęg.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

621 054 zł49,29 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł258 m² 271,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka rod o powierzchni 258 m , położona w Pruszkowie na terenie Rodzinnych Ogródków Działkowych Relaks. Na działce znajduje się domek letniskowy, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł3 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka położona w otulinie lasu. Możliwość zabudowy (działka siedliskowa - 0,3 ha). Dogodny dojazd drogą asfaltową. W niedalekiej odległości od morza (12 km) oraz jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 409 046 zł81,87 m² 17 210,77 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Apartament nad chmurami - 12. piętro, które zapiera dech w piersiach Jeśli szukasz miejsca, które codziennie przypomina Ci o Twoich sukcesach, właśnie je znalazłeś. To wyjątkowe, 4-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

104 900 zł839 m² 125,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu Działka o pow. 839 m2 Jezierzyce Kościelne - wynagrodzenie doradcy pokrywa Sprzedający Polecamy do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

457 000 zł59,60 m² 7 667,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| mieszkanie tychy osiedle U! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie położone w najbardziej pożądanej części naszego miasta, a mianowicie na osiedlu U. Tej lokalizacji zachwalać nie trzeba.

Szczegóły ogłoszenia

3 875 814 zł7 926 m² 489 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż oferujemy działkę usługowo-komercyjną położoną zaledwie 3 km od granic Wrocławia. To atrakcyjna lokalizacja o wysokim potencjale inwestycyjnym i rozwojowym, idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł35 m² 17 114,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Tylko u nas! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przytulnego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 35 m , położonego w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Gdańska -.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 400 zł5 002 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna zlokalizowana w Drogomyślu przy ul. Wiślańskiej ( trasa dk 81 ) - połączenie głównej trasy Wisła - Katowice. Duże natężenie ruchu (główny szlak komunikacyjny do.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł5 500 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Marzysz o domu z dużym ogrodem, w otoczeniu zieleni, gdzie słychać tylko śpiew ptaków i szum drzew? Chcesz mieć swoją przestrzeń, ale nie rezygnować z bliskości miasta? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł55,71 m² 15 060,13 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje sprzedaż Gocław | Sprzedaż Mieszkania Praga Południe | Warszawa Praga | Mieszkanie z Balkonem | Mieszkanie Do Wejścia Sprzedam rozkładowe, 3 pokojowe, mieszkanie na Pradze południe przy.

Szczegóły ogłoszenia

939 000 zł31,83 m² 29 500,47 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zatopiony w zieleni apartament w inwestycji Shellter Hotel & Apartments w Rogowie k. Kołobrzegu. Apartament w pierwszej linii zabudowy, o krok od plaży. Lokalizacja I opis.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł55 m² 9 436,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Każdy tajny agent specjalny potrzebuje swojej tajnej bazy, która zachwyca perfekcyjnym stylem. Ta wyjątkowa dwupokojowa nieruchomość to prawdziwa licencja na luksusowe życie. Wnętrze zostało.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 191 m² 335,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

: lokalizacja: biłgoraj, ul. Cegielniana : W kilku słowach: osiedle Ogrody to jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji w mieście. Spokojna okolica, a jednocześnie bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

86 130 zł638 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchmości mint property przedstawia na sprzedaż dwie działki położone przy ul. Mościckiego.Działki o powierzchniach 0,0638 ha i 0,0654 ha w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

98 500 zł1 384 m² 71,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż 3 działki rolne gmina Pęczniew, obręb Księża Wólka Na sprzedaż trzy działki rolne o łącznej powierzchni 2479 m , położone w spokojnej okolicy, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł206,01 m² 4 368,72 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:93 m²

Na sprzedaż: prestiżowa kamienica biurowa w centrum miasta wyjątkowa oferta inwestycyjna! Przedstawiamy wyjątkową nieruchomość o przeznaczeniu biurowym, położoną w strategicznej.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł356 m² 221,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dom 55 m nad jeziorem Firlej, ul. Choiny. Prezentowana nieruchomość to dom o powierzchni użytkowej 55 m , położony na przestronnej, zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł290 m² 5 517,24 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty Świetna lokalizacja w centrum Pucka, dwa kroki od plaży i Mariny Jachtowej Możliwa nadbudowa.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł1 244 m² 481,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka inwestycyjna z pozwoleniem na budowę bliźniaków! 1244.

Szczegóły ogłoszenia

6 624 000 zł13 800 m² 480 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka przemysłowo usługowa, teren objęty planem zagospodarowania przestrzennego Część działki o powierzchni około 2000 m2 mieszkaniowo usługowa, reszta działki przemysłowo.

Szczegóły ogłoszenia

Willa z garażem

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

1 499 000 zł194 m² 7 726,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:494 m²

Lokalizacja: prezentujemy Państwu atrakcyjny dom położony w samym sercu Międzyzdrojów, przy ulicy Józefa Gintera. Doskonała lokalizacja w spokojnej i zielonej części miasta, otoczona.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł6 950 m² 70,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży kompleks działek rolno - leśnych o łącznej pow. 6950m2 położonych w miejscowości Harklowa, gmina Nowy Targ. Szerokość działek to ok. 50m. Numery sprzedawanych.

Szczegóły ogłoszenia

126 000 zł842 m² 149,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane | Chełm, ul. Promienna boczna ul. Metalowej | Atrakcyjna lokalizacja, szybki dojazd Na sprzedaż dwie działki budowlane położone przy ul. Promiennej w Chełmie w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł344,66 m² 8 675,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 207 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość przedwojenny dom o charakterze dworku polskiego, rozbudowany i zmodernizowany w 2000 roku. Na sprzedaż niezwykły, wolnostojący dom.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł2 034 m² 102,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

W planie Ogólnym, który wchodzi w życie w lipcu tego roku, działka jest przeznaczona pod strefę mieszkaniową (budownictwo jednorodzinne). Zakup jest zatem bezpieczną inwestycją lub.

Szczegóły ogłoszenia

1 359 000 zł2 265 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana - Gdynia, chwarzno-Wiczlino Powierzchnia działki: 2265 m Lokalizacja: ul. Bernarda Myśliwka, gdynia - dzielnica Chwarzno-Wiczlino Numer działki: 3777 Parametry i uzbrojenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł240 m² 6 250 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wyjątkowa Nieruchomość na Sprzedaż - Gniezno, ul. Starowiejska 16a Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości zlokalizowanej w Gnieźnie przy ul. Starowiejskiej 16a.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł1 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ostaszów, gmina Przemków, działki, sprzedam, 5000,00 zł/ar. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek budowlanych położonych w Ostaszowie. Dojazd do działek drogą.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł48,50 m² 7 010,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe mieszkanie w centrum miasta Lokalizacja: świdnica - Centrum. Przy budynku ogólnodostępne miejsca parkingowe dla mieszkańców. Blisko sklepy, apteka, kościół. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł60 m² 23 316,67 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nieruchomość 60 metrowe mieszkanie zaprojektowane i wyposażone w materiały wysokiej jakości. Meble wykonane na zamówienie obecnego właściciela - całość zabudowana, na podłodze klasyczna.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł55 m² 8 163,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania, które łączy w sobie klimat kamienicy z nowoczesnym standardem wykończenia. To propozycja dla.