dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 740 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 740 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Jezierzyce Kościelne

Jezierzyce Kościelne,wielkopolskie

399 000 zł119 m² 3 352,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:294 m²

Super okazja nowa cena! okazja! Do sprzedaży dom o powierzchni całkowitej 119 m2 na działce o powierzchni 294 m2. Cena sprzedaży wynosi 399,000 zł.Rodzaj domu - szeregowy, 2-kondygnacyjny,bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mińsk Mazowiecki

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

1 560 000 zł207 m² 7 537,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni ok 210m2 na działce o pow 1000m2 w miejscowości Brzóze blisko Mińska Mazowieckiego. Dom jest bardzo przestronny i pozwala na szeroki zakres.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przasnyska

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł43 m² 25 416 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Polecam! Do sprzedania klimatyczne, ładne, ciche 2 pokojowe mieszkanie z 2018 roku, na 2 piętrze z loggią. Mieszkanie w bardzo dobrym stane. Budynek 7-piętrowy. Apartamentowiec. Zielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Radzymińska

Stary Kraszew,mazowieckie

350 000 zł4 000 m² 87,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna, widokowa działka, 4.000m2, podzielona na dwie części o numerach 670 i 671. Stary Kraszew (gm. Klembów), pow. wołomiński, woj. mazowieckie ul. Radzymińska z dostępem do rzeki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

599 000 zł50 m² 11 994,40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szukasz komfortowego mieszkania w spokojnej okolicy, a jednocześnie dobrze skomunikowanego z resztą miasta? Mamy coś dla Ciebie! Lokalizacja: ul. Henryka Wieniawskiego, rzeszów zielona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Opole

Opole,opolskie

850 000 zł147 m² 5 794,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:727 m²

Idealna lokalizacja na siedzibę firmy! Do sprzedaży budynek mieszkalny wolnostojący położonym na działce o powierzchni 727m2 w Opolu w dzielnicy Półwieś. Obecnie na dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Opole,opolskie

449 000 zł43 m² 10 539,90 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! Opolski Dom Inwestycyjny prezentuje Państwu nowoczesne mieszkanie wykończone w wysokim standardzie. Rozkład: -salon z aneksem kuchennym -2 sypialnie -łazienka -przedpokój -balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Łańcut

Łańcut,podkarpackie

459 000 zł54 m² 8 517,35 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ostatnie wolne mieszkanie z ogródkiem! Biuro nieruchomości Central Office ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie 3 pokojowe w Łańcucie. Mieszkanie w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jadwigi

Będzin,śląskie

398 000 zł67 m² 6 216,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż w spokojnej dzielnicy Będzina. W pobliżu Lasek Grodziecki ,góra Zamkowa oraz wylot na trasę dk 86. Cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Białystok

Białystok,podlaskie

27 999 000 zł18 666 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Teren inwestycyjny zlokalizowany przy ulicy Mickiewicza w Białymstoku. Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 1,8666 ha w Białymstoku w obrębie geodezyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Poznań,wielkopolskie

599 850 zł39 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu, wyjątkową ofertę mieszkania w stanie deweloperskim w topowej lokalizacji, w samym centrum zabytkowego Poznania w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gajowa

Białystok,podlaskie

489 000 zł38 m² 12 860 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania na Dziesięcinach w Białymstoku. To idealna propozycja dla rodziny z dzieckiem, dla osób, szukających komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jabłówko

Jabłówko,kujawsko-pomorskie

386 000 zł70 m² 5 514,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 553 m²

Sprzedane! Oferta na wyłączność! Tylko u nas, oferta sprzedaży wyjątkowej nieruchomości pod względem powierzchni działki tj. 4553 m2 oddalonej kilka kilometrów od Żnina, w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielona

Poznań,wielkopolskie

862 080 zł54 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielona

Poznań,wielkopolskie

820 260 zł53 m² 15 500 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szczecińska

Koszalin,zachodniopomorskie

1 845 000 zł602 m² 3 064,78 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:15

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż: ? Powierzchnia łączna budynków: 725 m2 Powierzchnia działki: 966 m2 Cena netto: 1 500 000,00 pln Istotne szczegóły: ?budynek przemysłowo-biurowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Heroldów

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł42 m² 16 642,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Jeśli szukasz słonecznego i cichego mieszkania, położonego w bardzo zielonej części Warszawy, z dostępem do pełnej infrastruktury miejskiej, niedaleko stacji metra Młociny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Konopnickiej

Bogunów,dolnośląskie

389 000 zł1 430 m² 272 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Gmina żórawina Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Bogunów, gmina Żórawina o pow. 1430 m2. Bezpośredni dostęp do drogi publicznej ul. Konopnickiej. Działka w układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Trzebnica,dolnośląskie

999 000 zł98 m² 10 220 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 97,75 m2 znajdujące się na osiedlu "panorama" przy ulicy Wrocławskiej w Trzebnicy. Osiedle wybudowane zostało przez "triada Dom" i oddane do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nisko

Nisko,podkarpackie

475 000 zł120 m² 3 958,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Sprzedam nowy dom parterowy o pow. 120m2 w Racławicach przy ul.Kwiatowej.Stan surowy otwarty.Działka 7a, ogrodzona, kształtem zbliżona do kwadratu.Wszystkie media w drodze.Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Jeziorna

Salino,pomorskie

210 000 zł740 m² 283,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana nad jeziorem salino, otoczona lasami, czyste powietrze, działka jest W pełni uzbrojona, łącznie Z monitoringiem - są 3 kamery, na działce stoi duży domek holenderski 34 M2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krakowska

Rumia,pomorskie

550 000 zł64 m² 8 661,42 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

: na skróty : Rumia Janowo || Krakowska || Ciche mieszkanie na osiedlu w centrum, z widokiem na miasto i wzgórza morenowe || Powierzchnia użytkowa 63,5m2 || 3 pokoje || oddzielna kuchnia ||.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Człuchów,pomorskie

1 110 000 zł260 m² 4 269,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Na sprzedaż niezwykły dom na dużej działce, z sauną oraz prywatnym lasem! Dom powierzchni 260m2 znajduje się w miejscowości Dąbki tuż obok Człuchowa, na dużej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Szczecinek

Szczecinek,zachodniopomorskie

1 800 000 zł663 m² 2 716,04 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:16

 

Parking:garaż

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży przestronnej nieruchomości o powierzchni użytkowej 662,73 m. idealnie przystosowaną do prowadzenia działalności gospodarczej związanej przede wszystkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 880 000 zł179 m² 10 501,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Chciałbyś połączyć komfort mieszkania blisko centrum miasta w spokojnej willowej dzielnicy? Mamy coś dla Ciebie! Przestronny dom na Pogodnie, nowocześnie urządzony i gotowy do wprowadzenia!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Działoszyce

Działoszyce,świętokrzyskie

290 000 zł180 m² 1 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Grupa fortis nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży domu wolnostojącego w malowniczej lokalizacji Pierocice 39, działoszyce Szczegóły Oferty: typ Nieruchomości: dom wolnostojący. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Krosino

Krosino,zachodniopomorskie

299 000 zł58 600 m² 5,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ziemia rolna - grunty orne, na sprzedaż. Oferujemy do sprzedaży 5,86 ha ziemi rolnej, głownie klasy R V i R VI. Oferowana działka gruntu położona jest w miejscowości Krosino, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rodziny Połanieckich

Warszawa,mazowieckie

479 000 zł30 m² 15 813,80 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Kawalerka w doskonałej lokalizacji! Blisko do Metro Młociny! W cenie miejsce postojowe pod blokiem na strzeżonym osiedlu oraz meble i sprzęty agd! Balkon z widokiem na zieleń! oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Domasław,dolnośląskie

900 000 zł147 m² 6 118,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż połowa bliźniaka położonego w miejscowości Domasław o powierzchni całkowitej 147,1m2 na działce o wielkości około 400m2. Jedynie 7km od wrocławia! bez pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Karpacz,dolnośląskie

389 000 zł28 m² 13 745,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Super oferta! Na wyłączność w Biurze Nieruchomości Optima - nie szukaj dalej! Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu przytulne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 28,30 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Azaliowa

Tokary,pomorskie

899 000 zł120 m² 7 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:406 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu w zabudowie bliźniaczej, położonego Nowych Tokarach na osiedlu Rozarium Tuchomskie. Otoczony lasem i w niedalekiej odległości od jeziora,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Koninko

Koninko,wielkopolskie

669 000 zł104 m² 6 448,81 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Niezwykle komfortowe i wygodne 4 pokoje 86,92 m2 z dużym ogrodem 82,3 m2 i garażem 16,82 m2! Inwestycja położona w świetnej lokalizacji pod Poznania, z dobrym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cieszyńskiego

Gdańsk,pomorskie

649 000 zł63 m² 10 236,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Lokalizacja: nieruchomość znajduje się na gdańskim Chełmie, dzięki sąsiedztwie z centrum Gdańska jest to jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji w Trójmieście. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

1 739 001 zł129 m² 13 529,90 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod klucz Apartament na starym mieście W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Turystyczna

Częstochowa,śląskie

179 000 zł1 398 m² 128,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Umowa na wyłączność, dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1398m2 położona w dzielnicy Mirów przy ul. Turystycznej, między ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Damrota

Katowice,śląskie

300 000 zł21 m² 14 285,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 21m2 w wyjątkowej kamienicy z 1920r. w centrum Katowic. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze. (4 kondygnacje). Składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gwarna

Wrocław,dolnośląskie

852 910 zł51 m² 16 750 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera - brak podatku pcc oraz 0% prowizji! Komfortowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji tuż obok Dworca Głównego - Idealne miejsce do życia! Zapraszam do odkrycia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Rolnicza

Kiełpin,mazowieckie

299 000 zł2 801 m² 106,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 2801 m kw., położona przy ul. Rolcznicej w Kiełpinie. Koncepcja inwestycyjna na działkę przewiduje scalenie się z sąsiadami oraz wtórny podział,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

190 000 zł35 m² 5 397,73 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie w centrum Włocławka , idealne zarówno na inwestycję, jak i do zamieszkania. Mieszkanie o powierzchni 35,2 m znajduje się na 2 piętrze.