dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 741 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 741 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

598 300 zł60 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta bez prowizji dla kupującego! Mieszkanie nowe w stanie deweloperskim. Termin zakończenia prac budowlanych - czerwiec 2024. Dwa pokoje na parterze - całość o powierzchni 59,83 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Poznań,wielkopolskie

420 000 zł31 m² 13 418,50 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Promocja! taniej O 17 tys! bez prowizji! bez podatku pcc 2%! zakup od Dewelopera! 1 pokój - 31,3m2 - 3 piętro Ustawna kawalerka z balkonem. Doskonała do życia na start, pod dalszy najem - dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

969 000 zł183 m² 5 289,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:843 m²

> wysoki standard wykończenia > malownicza okolica > garaż dwustanowiskowy Przestronny, funkcjonalny budynek mieszkalny jednorodzinny (skrajna szeregówka) zlokalizowany w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Poznań,wielkopolskie

586 100 zł36 m² 16 316,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji Brak podatku pcc 2% Zakup bezpośrednio od dewelopera Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem- ekspozycja wschodnia. Nieruchomość położona na poznańskim Łazarzu, który w ostatnim czasie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krakowska

Wrocław,dolnośląskie

785 000 zł85 m² 9 235,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:109 m²

Na sprzedaż 4-pokojowy dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 78,42 m z ogródkiem o powierzchni 24 m , zlokalizowany w inwestycji nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna, ul. Żytnia

Złotkowo,wielkopolskie

99 000 zł600 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

0% prwoizji/złotkowo/działka 600m2/domek drewniany:32 m2/ taras:15 m2 Z przyjemnością prezentuje Państwu piękną działkę rod "podlesie" w Złotkowie (gmina Suchy Las) o powierzchni 600.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Słowackiego

Murowana Goślina,wielkopolskie

632 000 zł104 m² 6 050,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:338 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu w zabudowie bliźniaczej wolnostojącego dwulokalowego położonego w spokojnej okolicy, przy ul. Słowackiego w Murowanej Goślinie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Chyliczki,mazowieckie

2 599 000 zł5 678 m² 457,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż | działka | Chyliczki | 5678 m2 | 2 599 000 zł Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 5678 m2. Wymiary; 23,5m x 256m. W okolicy zabudowa bliźniacza na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Spytkowice,małopolskie

280 000 zł10 925 m² 25,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kilka działek o łącznej powierzchni prawie 1,1ha. Ponad 50a to tereny przeznaczone pod zabudowę mieszkaniową, a reszta to tereny rolne i leśne. Cena przy zakupie całego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miodowa

Kielce,świętokrzyskie

329 900 zł34 m² 9 702,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe - super lokalizacja! Sprzedam przytulne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m w doskonałej lokalizacji na osiedlu Szydłówek, przy ul. Miodowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaliny

Chorzów,śląskie

310 000 zł44 m² 7 045,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż, 3 pokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze w czterokondygnacyjnym budynku. Mieszkanie o powierzchni 43 m2 składa się z: przestronnego, ustawnego salonu z ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Sikorzyno

Sikorzyno,pomorskie

134 400 zł960 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przepięknie położone działki w miejscowości Sikorzyno, w powiecie kartuskim w odległości 60 km od Gdańska, w bliskiej odległości od Kościerzyny i Gołubia. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Rzeczypospolitej

Gdańsk,pomorskie

429 000 zł30 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Na Sprzedaż: słoneczne Mieszkanie w Centrum Przymorza Opis Mieszkania: - spółdzielczo-własnościowe prawo do lokalu. - pokój (17 m ) z wyjściem na balkon od strony południowej, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sokola

Wrocław,dolnośląskie

670 000 zł50 m² 13 267,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Nowa cena! Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 50,50 m.kw. położone w cichym, zielonym zakątku Borka, tuż koło Parku Południowego i Parku Skarbowców. Mieszkanie przestronne, słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Rzeszów,podkarpackie

455 000 zł40 m² 11 375 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Broniewskiego w Rzeszowie. Mieszkanie posiada powierzchnię 40m2 i usytuowane jest na 7 piętrze. Do mieszkania przynależy piwnica oraz balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wróblewskiego

Łódź,łódzkie

430 318 zł42 m² 10 312 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania przy ul. Wróblewskiego 21 w dzielnicy Polesie o powierzchni 41,73 m2. To doskonała propozycja dla tych, którzy poszukują nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wierzbowa

Modlnica,małopolskie

809 000 zł63 m² 12 933,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na ul. Wierzbowa w Modlnicy, na pierwszym piętrze, dwupiętrowego budynku z 2019 roku w bardzo atrakcyjnej i spokojnej okolicy. Blisko trasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

330 000 zł25 m² 13 116 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Prosper Home na sprzedaż mieszkanie 25m2 ul. Staroniwska Rzeszów Szukasz małego i przytulnego mieszkania z ogródkiem | tarasem 17,4m2 dla siebie? Z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Porosły

Porosły,podlaskie

399 000 zł42 m² 9 598 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na skraju miasta Białegostoku/ Porosły.Osiedle doskonale skomunikowane z centrum Białegostoku i idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

599 000 zł161 m² 3 709,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Poszukujesz mieszkania z pięknym widokiem, dużym ogrodem oraz tarasem? Mam w swojej ofercie mieszkanie które może cię zainteresować. Nie zwlekaj i dzwoń! Ta oferta szybko zniknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Nowy Sącz,małopolskie

9 000 000 zł15 700 m² 573,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna o powierzchni 1,57 ha zlokalizowana w Nowym Sączu przy ul. Zdrojowej. Oferta przeznaczona dla dewelopera planującego zabudowę mieszkaniową. Ta przestronna działka oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

667 786 zł44 m² 15 081 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mam do sprzedania nowe 2 pokojowe poddasze 44 m2 mieszkanie w dzielnicy Bronowice na nowoczesnym eleganckim osiedlu otoczonym enklawą zieleni. Brak pcc! brak prowizji! 1. Opis mieszkania: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrzeżna

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł30 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Brief: warszawa | Mokotów | Służew | ul. Obrzeżna. Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 30m , w tym salon z kuchnią, sypialnia, łazienka z prysznicem oraz przedpokój. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Legionów

Wrocław,dolnośląskie

428 000 zł27 m² 15 840,10 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Top Kawalerka Pl.Legionów/po generalnym remoncie/Perełka! DOSKONAŁA LOKALIZACJA, IDEALNY CIĄG KOMUNIKACYJNY - SERDECZNIE POLECAM I ZAPRASZAM WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH Bardzo atrakcyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Kraków

Kraków,małopolskie

512 500 zł36 m² 14 339,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Najniższe ceny tylko w Biurze Sprzedaży. Dni otwarte (sobota)! Duży wybór mieszkań_przyjdź i zobacz na żywo naszą inwestycję : Specjalna okazja na zakup pięknego, przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Wolin

Wolin,zachodniopomorskie

350 064 zł5 304 m² 66 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży działki o powierzchni 5304m2. Działka ta znajduje się na wyspie Wolin, zaledwie 15 minut od Wolina, 20 minut od Międzyzdrojów oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Piękna

Nowa Iwiczna,mazowieckie

2 390 000 zł170 m² 14 058,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 002 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu, piękny, nowoczesny dom wolnostojący, usytuowany na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych w Nowej Iwicznej. Oferowana nieruchomość ma powierzchnię 170.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Poznań,wielkopolskie

501 522 zł39 m² 12 729 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji Zakup bezpośrednio od dewelopera Mieszkanie 2 pokojowe na Poznańskich Jeżycach w świetniej cenie! Jeden przystanek do Rynku Jeżyckiego. Najbardziej pożądana dzielnica wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Stara Niedziałka

Stara Niedziałka,mazowieckie

300 000 zł2 060 m² 145,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Witam! Pragnę zaprezentować dwie działki o łącznej powierzchni 2060 m2 w miejscowości Stara Niedziałka, znajdującej się 40 minut drogi od Centrum Warszawy przy zjeździe z trasy A2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głogowska

Poznań,wielkopolskie

719 000 zł66 m² 10 893,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1904

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze w kamienicy przy ul. Głogowskiej obok Parku Wilsona, na poznańskim Łazarzu. Na powierzchnię 66 m2 składają się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł31 m² 16 096,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę o powierzchni 30,5m2 zlokalizowaną na Mokotowie / Służew. 500 Metrów od wejścia do Metra Służew Nieruchomość położona na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Złota

Katowice,śląskie

836 160 zł52 m² 16 043 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie od Dewelopera - oraz podatku pcc 2%. Service in English - read below. Zadzwoń Lokalizacja Katowice, ul. Złota Inwestycja położona jest tuż obok Parku Śląskiego, gdzie możesz odetchnąć po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Świeradów-Zdrój

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

650 000 zł50 m² 12 956 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Świeradów zdrój komfortowy apartament piękny widok na góry Oferuję Państwu do sprzedaży komfortowy w pełni wyposażony i umeblowany apartament położone na I piętrze apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lutynia

Lutynia,dolnośląskie

758 990 zł128 m² 5 929,15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowe | 3pok + 52m2 antresola | parking | ogródek!. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, świeżo wykończonego mieszkania, zlokalizowanego na nowopowstałym osiedlu przy zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielone Zacisze

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł68 m² 14 616 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego 3-pokojowego mieszkania zlokalizowanego tuż przy ulicy św. Wincentego na warszawskim Targówku. Lokal znajduje się na czwartym z pięciu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dziuplina

Dziuplina,dolnośląskie

430 000 zł120 m² 3 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Możliwość dokupienia działki rolnej O pow 7400 mkw Gorąco polecam dom poniemiecki położony w gminie Jelcz-Laskowice. Dom składa się z: - czterech pokoi, - kuchni, - łazienki, - przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Czymanowo

Czymanowo,pomorskie

64 900 zł2 400 m² 27,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Rezerwacja Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 2400 m2, położona w miejscowości Czymanowo. Czymanowo - kaszubska wieś, położona w gminie Gniewino, w powiecie wejherowskim, nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kórnik,wielkopolskie

284 066 zł34 m² 8 479,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Polecam na sprzedaż mieszkanie o pow. 33,5 m2 w nowoczesnej inwestycji położonej w odległości ok. 10 km od Swarzędza. Ostatnie mieszkanie do 300 000 zł istnieje możliwość wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

499 000 zł64 m² 7 821,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie czteropokojowe o pow. 63,8 m2, położone w niskim bloku na os. Słonecznym. Forma własności: spółdzielcze-własnościowe prawo do lokalu z kw, dzięki czemu mogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gliwice,śląskie

455 000 zł84 m² 5 447,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Oferta na wyłączność! Mieszkanie do remontu! Wizualizacje mają na celu przedstawienie możliwości aranżacji nieruchomości w oparciu o aktualny układ pomieszczeń. W przyszłym roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Poznań

Poznań,wielkopolskie

15 000 000 zł1 400 m² 10 714,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:garaż

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni ok. 5.5 tys. m2 zabudowana budynkiem usługowym (funkcjonujący Dom Seniora) o powierzchni całkowitej 1007 m2 oraz budynkiem pomocniczym.