dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 740 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 740 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka siedliskowa Dobiesławiec

Dobiesławiec,zachodniopomorskie

340 000 zł1 928 m² 176,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Poszukujesz ciszy, spokoju w niedalekiej odległości od Koszalina lub Mielna? Polecamy nietuzinkową nieruchomość - dom mieszkalny z około I połowy xixw. położoną w pięknej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Tarnowo

Tarnowo,wielkopolskie

493 000 zł6 152 m² 80,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Marzysz o dużej, malowniczo położonej działce grunty z bezpośrednim dostępem do rzeki, na której wybudujesz swój wymarzony dom? Mamy coś dla Ciebie! Działka z wydanymi warunkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kłodnicka

Wrocław,dolnośląskie

525 000 zł40 m² 13 157,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Magnolia/tramwaj/2pokoje /rozkład! Polecamy na sprzedaż mieszkanie ul Kłodnicka 43 przy Magnolii , 5 min do centrum Mieszkanie składa się 2 oddzielnych pokoi , kuchni, łazienki duży balkon, piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 002 775 zł45 m² 22 413,40 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży apartamentu 45 m w nowej inwestycji Lokalizacja: warszawa Planowane oddanie do użytku: IV kwartał 2026 r. Oferujemy wyjątkowy apartament o powierzchni 45 m w trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

946 000 zł120 m² 7 883,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:195 m²

Dwupiętrowy segment w zabudowie szeregowej w doskonałej lokalizacji przy ul. K.K. Baczyńskiego -centrum Łomianek. Dom w stanie do remontu. Powierzchnia całkowita - 150m2 Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ząbki,mazowieckie

940 000 zł150 m² 6 266,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:2011

Mam przyjemność zaprezentować Państwu stylowe dwupoziomowe mieszkanie z imponującym nietypowym rozkładem o powierzchni 150 m2 i 18 m2 tarasem podzielone na 3 niezależne lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Opole,opolskie

449 000 zł48 m² 9 387,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta tylko W naszym biurze! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowo przytulnego mieszkania, znajdującego się na jednym z ulubionych miejsc Opola, osiedlu Armii Krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dworkowa

Warszawa,mazowieckie

940 000 zł120 m² 7 833,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Wesoła I 108,7 M2 I 4 pokoje I garaż | 940 000 pln Wirtualny spacer Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 108,7 m , położone w malowniczym osiedlu Stara.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Metalowa

Szczecin,zachodniopomorskie

399 000 zł58 m² 6 892,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje/os. Podjuchy Zapraszamy do zapoznania się z ofertą trzypokojowego mieszkania na ul. Metalowej w Podjuchach. Lokal znajduje się na 3 piętrze czteropiętrowego budynku z lat 70-tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

878 000 zł145 m² 6 055,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Makler poleca nieruchomość W bardzo dobrej lokalizacji! Do sprzedania do typu bliźniak w miejscowości Niemcz bardzo dobra lokalizacja , komunikacja miejska, przedszkola, szkoła, przychodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jodłowicka

Wrocław,dolnośląskie

759 000 zł60 m² 12 555,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Stabłowice | 3pok| Garaż | Nowe!. nowe, gotowe do wprowadzenia mieszkanie 3-pokojowe jasna, nowoczesna kuchnia z agd bez podatku pcc i prowizji bez obciążeń hipotecznych Do sprzedania nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rzeźniczaka

Zielona Góra,lubuskie

339 000 zł33 m² 10 149,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bardzo atrakcyjne, komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 33,4 m2, usytuowane na parterze budynku zlokalizowanego przy ul. Franciszka Rzeźniczaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 550 000 zł86 m² 18 023,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Marzysz o luksusowym apartamencie w zielonej i spokojnej okolicy? Oto Twoja szansa na spełnienie tych marzeń! Przedstawiamy przepiękny apartament z prywatnym ogrodem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Piława Górna

Piława Górna,dolnośląskie

299 000 zł67 m² 4 462,69 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferuje na sprzedaż mieszkanie z ogródkiem w Piławie Górnej po kapitalnym remoncie w kamienicy o powierzchni użytkowej 67 m2. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Plater

Zabrze,śląskie

159 000 zł19 m² 8 548,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni całkowitej (odrębna własność rezem z piwnicą 2,4m 2 ) 21m 2 , na 3 piętrze 3 piętrowego budynku, zlokalizowane przy ulicy Emilii Plater.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kamienna

Wrocław,dolnośląskie

849 000 zł76 m² 11 171 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 74,70 m 1 piętro w 6-piętrowym bloku z windą z 1991 roku okolica ul. Kamiennej, wrocław, huby! mieszkanie idealne dla rodziny lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sternicza

Warszawa,mazowieckie

1 060 000 zł53 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 53 m , 4 piętro w 8-piętrowym bloku z windą -warszawa, bemowo, ul. Sternicza. W pełni umeblowane i wyposażone. Okolica posiada pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

659 000 zł50 m² 13 180 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Plac Bema /50m2/3 pok/piwnica /media mieskanie! top Polecamy 3 pokojowe mieszkanie w centrum Wrocławia przy ul. Wyszyńskiego 50m2 na 1 piętrze. Mieszkanie przeszło ostatnio remont generalny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Warszawa,mazowieckie

805 000 zł44 m² 18 142,90 zł/m²

 

Piętro:5/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Idealne mieszkanie na Woli - inwestycja w doskonałej lokalizacji Zdjęcia przedstawiają wcześniejsze etapy inwestycji (etapy nr 1 i nr 2). Oferowane mieszkanie będzie częścią trzeciego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wołoska

Warszawa,mazowieckie

959 391 zł38 m² 25 583,80 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły lokalu - **cena:** 959 390 zł - **cena za m :** 25 584 zł - **metraż:** 37,50 m - **liczba pokoi:** 2 - **piętro:** 9 - **typ kuchni:** Kuchnia z oknem - **wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, gen. Henryka Dąbrowskiego

Łódź,łódzkie

575 000 zł100 m² 5 768,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Zapraszamy do zakupu przestronnego mieszkania w zabytkowej secesyjnej kamienicy przy ul. Plac Dąbrowskiego 4 w Łodzi. Mieszkanie stanowi doskonałą propozycję zarówno dla rodziny szukającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Piła

Piła,wielkopolskie

697 000 zł70 m² 9 988,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa lokalizacja , piła ul. 500-lecia serdecznie zapraszam na prezentację apartamentu 3 pokojowego pow, 65,60 M2 2 balkony, piwnica, miejsce postojowe nr 19 Salon z 4 oknami,i z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

2 490 000 zł190 m² 13 105,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:589 m²

Nowa oferta sprzedaży luksusowego, oryginalnie zaprojektowanego domu wolnostojącego z segmentu Premium. Przeźmierowo przyzwyczaiło się już do budynków marki Villa Fiore, która świetnie się tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Technologiczna

Rzeszów,podkarpackie

433 335 zł41 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

W sprzedaży ostanie wolne mieszkania w nowym osiedlu przy ul. Technologicznej w Rzeszowie. Dostępne mieszkania o metrażu 41,27 m2 oraz 65m2 i 75 m2. Atuty nieruchomości - pasaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Więckowskiego

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł44 m² 13 675,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1911

Dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w doskonałej lokalizacji - na Przedmieściu Oławskim, zaledwie 1 km od Dworca Głównego. Idealna propozycja zarówno dla osób poszukujących komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Mieroszewskich

Sosnowiec,śląskie

388 000 zł65 m² 5 969,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na sprzedaż dom o powierzchni 66,29m2 w Sosnowcu - dzielnicy Zagórze. W skład lokalu wchodzi: parter: - łazienka+ wc - Kuchnia - Pokój - Wiatrołap - Przedpokój Piętro: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kamińskiego

Opole,opolskie

427 000 zł32 m² 13 406,60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

<!- [if gte mso 9]> <![endif]-><!- [if gte mso 9]> Normal 0 21 false false false pl X-none X-none <![endif]-><!- [if

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maślicka

Wrocław,dolnośląskie

771 355 zł64 m² 12 090,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Maślice nowy blok / 3 pokoje/63m2/ Garaz w cenie!top Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63 m parter w apartamentowcu z windąwrocław, maślice, ul. Maślicka Balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż wolnostąjacy, ul. Komorowskiego

Kraków,małopolskie

99 000 zł15 m² 6 600 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:15 m²

Na sprzedaż nowy zamykany garaż jednostanowiskowy przy ul. Kościuszki w Krakowie. English version below lokalizacja Dzielnica: salwator Ulica: kościuszki, bora-Komorowskiego budynek Rodzaj budynku:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krucza

Wrocław,dolnośląskie

600 000 zł55 m² 10 925 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Oferta dla inwestora! Mieszkanie obecnie jest przedmiotem najmu. - prezentuję Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,92 m2, położone przy ul. Kruczej we Wrocławiu. Lokal mieszkalny mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lasówka

Kraków,małopolskie

885 900 zł53 m² 16 737 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność zaprezentować Państwu trzypokojowe mieszkanie położone przy ul. Lasówka, dzielnica Płaszów z pięknym widokiem na park, a w oddali nawet kopiec Kościuszki! nieruchomość:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Reguły

Reguły,mazowieckie

1 990 000 zł209 m² 9 504,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:502 m²

Oferujemy na sprzedaż nowoczesny nowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 209,38 m2 (stan deweloperski) w Regułach gmina Michałowice powiat pruszkowski. Prezentowana inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Meander

Warszawa,mazowieckie

898 000 zł64 m² 14 031 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

**** biuro ładna willa prezentuje**** klient gotówkowy tylko! cena okazyjna - szybka sprzedaż oazę ciszy spokoju W samym sercu natolina obok lasu kabackiego. Metro natolin fenomenalna lokalizacja!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gorlicka

Warszawa,mazowieckie

730 000 zł56 m² 12 989,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Bardzo ustawne i słoneczne mieszkanie 56,2 m 2 z bardzo przestronnym i wygodnym układem pomieszczeń. Mieszkanie daje poczucie przestronności i wygody. Ekspozycja okien na 2 strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Studniarskiego

Poznań,wielkopolskie

505 000 zł40 m² 12 784,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Twoje przyszłe mieszkanie z ogrodem w inwestycji Osiedle Bliskie Zawady. Mieszkanie: funkcjonalny układ, nowoczesny styl Na 39,5 m2 składa się: przedpokój: 8,9 m2 łazienka: 5,9 m2 salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Piekarska

Aleksandrów Kujawski,kujawsko-pomorskie

120 000 zł50 m² 2 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:155 m²

Na sprzedaż mały dom parterowy o powierzchni 50 m 2 położony na działce (155 m 2 ) w centrum Aleksandrowa Kujawskiego przy ulicy Piekarskiej. Bardzo dobra lokalizacja nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Płaszewko

Płaszewko,pomorskie

939 000 zł5 554 m² 169,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Doskonała działka inwestycyjna! Przestrzeń i ogromne Możliwości. Atrakcyjna Działka 5554m (ok. 112m x 50m)- w Mieście Słupsk- płaszewko. Kompleks inwestycyjny zlokalizowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

405 995 zł34 m² 12 036,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Październikowa promocja! Nowe mieszkanie dwupokojowe z ogródkiem i tarasem. W cenie mieszkania: - 2 miejsca postojowe w hali garażowej, - smart home Premium - ubezpieczenie od utraty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rejtana

Pępowo,pomorskie

799 000 zł114 m² 7 008,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:249 m²

Prezentuję Państwu , kameralny dom w zabudowie szeregowej, będący częścią Osiedla Migdałowego w Pępowie, k. Gdańska. Dom z 2018 roku, został wybudowany na działce 249m2, na której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ułańska

Poznań,wielkopolskie

579 999 zł36 m² 16 111,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego kompaktowego mieszkania w wysokiej klasy inwestycji zlokalizowanej na Grunwaldzie - u styku ulic Matejki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Węgrzynowice

Węgrzynowice,łódzkie

330 000 zł428 m² 770,24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 757 m²

0% prowizji od kupującego!wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający! Oferujemy do sprzedania nieruchomość inwestycyjno-usługową o powierzchni użytkowej 428,44 m2. Nieruchomość posadowiona.