dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 963 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 963 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka inwestycyjna Seroki-Wieś

Seroki-Wieś,mazowieckie

900 000 zł9 080 m² 99,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna 0.9Ha z możliwością powiększenia o sąsiednie działki nawet do 10Ha ŚWIETNA INWESTYCJA, IDEALNA LOKALIZACJA! Obiektem ogłoszenia jest świetnie zlokalizowana działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Klonowa

Kielce,świętokrzyskie

1 329 350 zł121 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 5 pokojowy apartament z wielkim tarasem o powierzchni 120,85 m2 zlokalizowany na 4 piętrze przy ulicy Klonowej. Mieszkanie w stanie deweloperskim. Termin oddania 1 kwartał 2026.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hackiego

Gdynia,pomorskie

320 000 zł27 m² 11 851,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta wyłącznie dostępna W biurze navigat Dzielnica Chyloni położona jest na południowy zachód od centrum Gdyni, i graniczy dzielnicami, takimi jak Leszczynki, grabówek, cisowa oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bunscha

Kraków,małopolskie

550 678 zł33 m² 16 830 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Klient zwolniony z podatku pcc oraz prowizji! gotowe osiedle składa się z trzech 3-piętrowych budynków, wykonanych w wysokim standardzie. Między budynkami jest zachowana duża przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Poznańska

Kraków,małopolskie

1 200 000 zł59 m² 20 236,10 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Przedstawiam Państwu 2 pokojowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 59,30 m , położone na 2 piętrze w nowoczesnym budynku przy ul. Poznańskiej na Krakowskiej dzielnicy Krowodrza (tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Częstochowa

Częstochowa,śląskie

2 200 000 zł1 200 m² 1 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 294 m²

Do sprzedaży dwie sąsiadujące ze sobą kamienice w centrum o łącznej powierzchni mieszkalnej ok 1200mkw obejmujące 26 lokali mieszkalnych : - 15 wolnych - 11 wynajętych (10 na czas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kopernika

Ciechanów,mazowieckie

675 000 zł72 m² 9 416,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie wraz z ogródkiem i balkonem znajdujące się na parterze przy ul. Kopernika w Ciechanowie. W skład mieszkania o powierzchni 71,68 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosińskiego

Poznań,wielkopolskie

639 000 zł46 m² 13 976,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Zapraszamy do zakupu wyjątkowego apartamentu zlokalizowanego w sercu modnej i dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Wilda w Poznaniu. Idealna propozycja dla osób ceniących aktywny styl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gdynia,pomorskie

1 050 000 zł86 m² 12 242 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w dzielnicy Gdynia Chwarzno. Osiedle jest położone w spokojnej okolicy z dostępem do pełnej infrastruktury handlowo- usługowej. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poznańska

Poznań,wielkopolskie

643 410 zł48 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na poznańskich Jeżycach, w zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Poznańskiej 26. Remont budynku zakończony w 2024 roku. Lokal znajduje się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wołodyjowskiego

Wrocław,dolnośląskie

724 259 zł72 m² 10 094,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Wrocław Fabryczna Maślice ul. Wołodyjowskiego duże mieszanie, 2 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

950 000 zł74 m² 12 900,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 73,64m2 na spokojnym, zamkniętym i nowoczesnym osiedlu z liczną zielenią, a przede wszystkim w ciszy - patio wolne od ruchu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Walecznych

Skała,małopolskie

390 000 zł228 m² 1 711 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Więcej informacji Mail: wszystkie oferty na stronie: jeśli szukasz: - miejsca do prowadzenie działalności - dużego, wygodnego domu dla siebie i rodziny, - nieruchomości, w której mogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Zaczernie

Zaczernie,podkarpackie

599 000 zł59 m² 10 180,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Biuro nieruchomości Royal Broker z przyjemnością prezentuje mieszkanie w dwulokalowym budynku w cichej i spokojnej dzielnicy Zaczernie. Inwestycję tworzą wyjątkowe mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bursztynowa

Jantar,pomorskie

1 200 000 zł52 m² 23 296,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Sprzedam apartament dwupoziomowy na osiedlu zamkniętym , monitorowanym , w cichej i spokojnej okolicy. Więcej informacji udzielę telefonicznie  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

398 000 zł73 m² 5 429,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przestronne mieszkanie w klimatycznej kamienicy blisko centrum Szukasz miejsca, które łączy komfort, przestrzeń i świetną lokalizację? Mam dla Ciebie ofertę, która spełni Twoje oczekiwania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa Komorniki

Komorniki,wielkopolskie

3 600 000 zł20 000 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży gruntu przeznaczonego pod aktywizację gospodarczą o powierzchni 20000 m2 położonego w Komornikach (powiat poznański, gmina Kleszczewo).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rybitwy

Kraków,małopolskie

1 840 000 zł108 m² 16 958,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Elegancki dwupoziomowy apartament z prywatnym ogrodem Zapraszam do odkrycia wyjątkowego apartamentu o powierzchni 108,5 m , zaprojektowanego przez znaną projektantkę, z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szklana

Radom,mazowieckie

326 000 zł51 m² 6 392,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Oferuję do sprzedaży przestronne mieszkanie o powierzchni ok 51m2 położone na czwartym pietrze niskiej zabudowy na osiedlu Nad Potokiem w Radomiu. Mieszkanie składa się dwóch niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Bajkowa

Stawiguda,warmińsko-mazurskie

349 000 zł1 558 m² 224,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji zaproponuj swoją cenę! Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela. Przepięknie usytuowana działka budowlana w miejscowości Stawiguda przy ulicy Bajkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pereca

Warszawa,mazowieckie

889 000 zł40 m² 22 432,50 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

The estate warsaw Z przyjemnością przedstawiam Państwu piękne, dwupokojowe mieszkanie w fenomenalnej lokalizacji, tuż obok Ronda onz jako świetna inwestycja kapitału. Wymiary pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Borowska

Wrocław,dolnośląskie

630 000 zł48 m² 13 030 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gaj, borowska, obok park skowroni, zielono, spokojnie super lokalizacja, w pobliżu tramwaje, autobusy jest możliwość wydzielić 3 pokoje rozkładowe Z osobną kuchnią (w cenie mieszkania)! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Chałubińskiego

Warszawa,mazowieckie

2 231 607 zł89 m² 24 990 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Polecamy do sprzedaży lokal na parterze Z witrynami W ścisłym centrum warszawy 150m od dworca centralnego vis A VI hotelu marriott. Lokal na parterze w ciągu innych lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Pruszcz Gdański,pomorskie

699 000 zł61 m² 11 504,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nie pobieramy prowizji, współpracujemy Z deweloperami Zakup od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc Kontakt : tel. Zaledwie 10 minut samochodem od Gdańska powstaje nowe osiedle. Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Rolnicza

Kębłowo,pomorskie

700 000 zł77 m² 9 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Sprzedam dom w miejscowości Kębłowo! 40 min do morza Nieruchomość znajduje się na ulicy Rolniczej. Rok budowy 2020 roku. W pobliżu szkoła, kościół, sklepy, przychodnia, apteka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Szkolna

Nowa Iwiczna,mazowieckie

685 000 zł68 m² 10 041 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o wyjątkowej przestronności. Kameralne i ciche ogrodzone osiedle, w idealnej odległości do stacji skm - 850m! Przystanek autobusowy obok osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chełmska

Kraków,małopolskie

909 709 zł58 m² 15 620 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Czym jest Chełmska 6? Inwestycja deweloperska, na którą składają się dwa niskie budynki, ładnie wkomponowane w otoczenie domków jednorodzinnych na Woli Justowskiej. Będzie to ogrodzone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Strzegom

Strzegom,dolnośląskie

2 813 000 zł5 114 m² 550,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! wombat nieruchomości poleca! wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż świetnie zlokalizowaną działkę rolną o powierzchni 5114mkw. w Strzegomiu, osiedle Wschód 2. Oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kurpiowska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

158 000 zł34 m² 4 712,20 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Cena do negocjacji! Kawalerka ul. Kurpiowska Ta urocza nieruchomość, zlokalizowana w centrum miasta, jest idealna dla singla lub inwestora. Mieszkanie jednopokojow e o powierzchni 33,53 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Kamienna

Niedary,dolnośląskie

99 990 zł1 000 m² 99,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta Sprzedaży Działek Budowlanych w Niedarach, gm. Zawonia, powiat Trzebnicki strona sprzedaży działek: z przyjemnością przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę działki budowlanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

531 323 zł35 m² 15 224,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Kawalerka o pow. 35 m2 o praktycznym układzie z oddzielną kuchnią w samym centrum! Nieruchomość, z uwagi na doskonałą lokalizację jest świetną propozycją inwestycyjną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Krzeszowice

Krzeszowice,małopolskie

70 000 zł1 200 m² 5 833 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Do sprzedania działka budowlano-rolna, zlokalizowana w strefie nowych inwestycji w Krzeszowicach. Lekko pochylona w kierunku południowo-wschodnim (różnica wzniesień ok. 5,5 m). Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Parzniewice

Parzniewice,łódzkie

76 000 zł1 389 m² 54,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna z możliwością uzyskania warunków zabudowy o powierzchni 1389 m , położoną w Parzniewicach Dużych, blisko Woli Krzysztoporskiej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żurawiniec

Żurawiniec,dolnośląskie

760 000 zł145 m² 5 241,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:225 m²

Ostatnie dwa lokale gotowe do odbioru Kameralne osiedle trzech nowoczesnych domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Każdy z lokali ma 127 mkw powierzchni + poddasze 35 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Wyspiańskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

685 338 zł24 m² 28 905 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Stylowo urządzona kawalerka położona w kompleksie Cesarskie Ogrody, w części apartamentowej. Jednopokojowy apartament położony na II piętrze, posiadający balkon od strony północnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Sztutowo

Sztutowo,pomorskie

256 098 zł28 m² 9 205,54 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: apartament w przystępnej cenie inwestycja z możliwością zarządzania najmem wyjątkowa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Aleja Spółdzielczości Pracy

Lublin,lubelskie

751 284 zł59 m² 751 284 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Starannie zaprojektowana inwestycja mieszkaniowa, która na stałe wpisze się w krajobraz wypełnionej zielenią Bazylianówki. Projekt mieszkaniowy w Lublinie powstanie w niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Częstochowa,śląskie

199 000 zł30 m² 6 655,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości locatus ma przyjemność zaproponować do sprzedaży kawalerkę położoną w dzielnicy Tysiąclecie w Częstochowie. Lokal o powierzchni 29,9m2, usytuowany jest na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Rybnik,śląskie

859 000 zł98 m² 8 765,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:974 m²

Jednorodzinny budynek mieszkalny z pompą ciepła - Rybnik Kamień. Oferujemy do sprzedaży jednorodzinny budynek mieszkalny o powierzchni 98 m2 na działce, o powierzchni 974 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stysia

Wrocław,dolnośląskie

570 000 zł47 m² 12 127,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży mieszkanie w super lokalizacji przy ul.Stysia/Skwierzyńska we Wrocławiu. Mieszkanie na parterze składa się z : pokoju z oknem balkonowym pokoju kuchni(oddzielna) łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drwęcka

Warszawa,mazowieckie

797 000 zł43 m² 18 330,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2-pokojowy apartament na pradze-południe Jesteś zainteresowany mieszkaniem lub projektem? Zadzwoń: najważniejsze atuty: zakup bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji od kupującego Możliwość negocjacji.