dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 988 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 988 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wiczlińska

Gdynia,pomorskie

387 447 zł32 m² 12 070 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na parterze, w kameralnym osiedlu w Gdyni. Powierzchnia 32,10 m ,. W skład której wchodzi: przedpokój (3,56 m ), salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Fabianowska

Plewiska,wielkopolskie

399 000 zł38 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szukasz 2 pokojowego mieszkania w spokojnej okolicy? Marzysz o miejscu, w którym znajdziesz spokój i będziesz cieszyć się życiem ze swoją rodziną? Mam zaszczyt zaprezentować,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona Maszków

Maszków,małopolskie

595 000 zł5 700 m² 104 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz dużej działki, w uroczej okolicy, nasłonecznionej, z dostępem do wszystkich mediów to ta oferta jest dla Ciebie. Oferuję do sprzedania działkę rolno budowlaną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Gdańsk,pomorskie

569 000 zł38 m² 14 973,70 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe na gdańskim Przymorzu przy ul. Piastowskiej! Bliskość uczelni a także niewielka odległość od morza (1km!) sprawia, że jest to miejsce gdzie mieszkać pragną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tysiąclecia

Gdańsk,pomorskie

529 000 zł41 m² 12 839,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Szukasz mieszkania na gdańskim Przymorzu? Idealnie trafiłeś! atuty: - niska zabudowa, - bliskość morza oraz terenów zielonych, - 2-pokojowe mieszkanie, - fantastyczna lokalizacja tj. blisko Sopotu, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Józefosław,mazowieckie

1 297 000 zł120 m² 10 808,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 4-pokojowe mieszkanie znajdujące się na 1 i 2 piętrze w niskim - II piętrowym budynku z cegły w Józefosławiu. Lokalizacja: przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wiejska

Wrocław,dolnośląskie

689 800 zł61 m² 11 326,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy, we speak ua/eng/pl Available for foreigners/ Доступне для іноземців Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania z osobną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Plac Kościuszki

Wieliczka,małopolskie

499 000 zł44 m² 11 254 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Tylko U nas! Polecamy Wieliczka! Mieszkanie 2-pokojowe do wejścia z ogródkiem Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na ul. Kościuszki w Wieliczce ( okolica Lidla ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Plac Obrońców Warszawy

Leszno,wielkopolskie

725 000 zł110 m² 6 591 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:212 m²

Nowa cena! Oferujemy Państwu dom w zabudowie szeregowej, wybudowany w 1972 roku, położony na działce 212 m2. Dom znajduje się w Lesznie (dzielnica Zatorze) na ulicy Obrońców Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Miłkowskiego

Kraków,małopolskie

1 190 000 zł67 m² 17 713,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie Oferuję Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,18 m 2. Nieruchomość usytuowana jest na 3 piętrze w apartamentowcu z 2005 roku. Apartament jest bardzo zadbany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Mszczonów

Mszczonów,mazowieckie

400 000 zł65 m² 6 192 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Do sprzedania narożny lokal w spokojnej dzielnicy Mszczonowa. Blisko basen termalny, sklepy, osiedla mieszkaniowe. Lokal posiada dużą witrynę wychodzącą na ulicę, dwa niezależne wejścia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. 3 Maja

Zgierz,łódzkie

170 000 zł26 m² 6 581,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym bloku z cegły zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 900 000 zł197 m² 14 697,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Tylko W inlok Ekskluzywne Apartamenty w Kamienicy na Starym Mieście. Zapraszamy do odkrycia pięciu ekskluzywnych apartamentów, umieszczonych w pięknej kamienicy, której korzenie sięgają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowy Dwór Mazowiecki

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

420 000 zł60 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:559 m²

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana domem wolnostojącym zlokalizowana w dzielnicy Modlin Górka w Nowym Dworze Mazowieckim. Stan prawny. Własność. Nieruchomość bez przeciwskazań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Na Lotnisku

Kraków,małopolskie

569 000 zł37 m² 15 378,40 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sprzedam mieszkanie dwupokojowe na osiedlu Na Lotnisku 19 o pow. 37m2. Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 10 piętrowym bloku z lat 70-tych. Charakterystyka mieszkania: salon - ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Turystyczna

Gdańsk,pomorskie

944 985 zł45 m² 20 999,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie : 2 Pokoje, 44,98 m - Pino Resort, gdańsk Wyspa Sobieszewska Apartament o powierzchni 44,98 m w inwestycji Pino Resort, położony na parterze z dostępem do ogródka. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

870 000 zł40 m² 21 750 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mówimy po pl, ua, ru, eng Oferuję dwupokojowe mieszkanie położone w samym sercu Warszawy, przy Rondzie onz, zaledwie kilka kroków od stacji metra. To doskonała lokalizacja, idealna zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Widokowa

Gnieżdżewo,pomorskie

620 000 zł257 m² 2 412,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Zawsze marzyliście o nieruchomości inwestycyjnej nad morzem, ale przerażają Was formalności? A może nie znaleźliście do tej pory odpowiedniej działki? Przeczytaj do końca, to może być to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Obłońska

Chełm,lubelskie

220 000 zł38 m² 5 789,47 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

W ofercie przestrzeń usługowa-handlowa o pow. 38m2 Chełmie przy ul. Obłońskiej. Nieruchomość położona na parterze z bezpośrednim wejściem od ulicy oraz dużą witryną! Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jagiellońska

Bielsk Podlaski,podlaskie

387 000 zł58 m² 6 690,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 57,84 m2 na 2 piętrze przy ulicy Jagiellońskiej. Mieszkanie składa się z 4 pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki z wc. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

467 500 zł47 m² 10 015 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie zlokalizowane jest w kamienicy w okolicy Fokus Park W cenie garaż!, ogródek i 2 komórki lokatorskie W 2024 Przeprowadzony generalny remont, wymieniono instalacje, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Kraków

Kraków,małopolskie

512 500 zł36 m² 14 339,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Najniższe ceny tylko w Biurze Sprzedaży. Dni otwarte (sobota)! Duży wybór mieszkań_przyjdź i zobacz na żywo naszą inwestycję : Specjalna okazja na zakup pięknego, przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Skoczów

Skoczów,śląskie

82 000 zł5 700 m² 14,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Skoczów Ochaby 57ar piękna działka widokowa pod lasem z pięknym starym drzewostanem dębowym w granicy działki na całej jej długości który otacza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Unruga

Wrocław,dolnośląskie

519 000 zł39 m² 13 307,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mam Państwu do zaoferowania przytulne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 38,8 m2 na 2 piętrze 3 piętrowego budynku z 2005 r. na Krzykach na Ołtaszynie w okolicy ul. Unruga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wielka

Wrocław,dolnośląskie

660 000 zł57 m² 11 538,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja Na sprzedaż przestronne, w pełni rozkładowe, 3 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 57,2 m2 na wysokim parterze 4 piętrowego budynku na Krzykach przy ul. Wielkiej - 100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czechowa

Katowice,śląskie

670 000 zł51 m² 13 150,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie po kapitalnym remoncie w Katowicach (nikiszowiec) przy ulicy Antoniego Czechowa znajdujące się na parterze zabytkowej kamienicy. Mieszkanie przeszło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pułtuska

Wrocław,dolnośląskie

1 100 000 zł77 m² 14 285,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Rezerwacja Mam Państwu do zaoferowania klimatyczne, w pełni umeblowane i wyposażone 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 67 (pow. z pokojem gameingowym ok. 77 m2) na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

1 999 000 zł238 m² 8 399 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Szukasz nowego domu w spokojnej cichej zielonej okolicy. Ta nieruchomość jest idealna dla ciebie Budynek mieszkalny parterowy 238m2 powierzchni całkowita, powierzchnia mieszkalna 138m2. Posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piotrkowska

Opole,opolskie

445 000 zł61 m² 7 319,08 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Proponujemy Państwu do zakupu trzypokojowe mieszkanie z dwoma balkonami położone w Opolu, we wschodniej części miasta, w dzielnicy Malinka. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 60.80.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

290 000 zł33 m² 8 787,88 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie o pow. 33m2 położone w spokojnej dzielnicy Katowic. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Przeginia Narodowa

Przeginia Narodowa,małopolskie

310 000 zł3 000 m² 103,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę w miejscowości Przeginia Narodowa. Działka w całości budowlana zgodnie z obowiązującym mpzpd. Dojazd do działki jest z dwóch stron; asfalowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kraków

Kraków,małopolskie

1 767 500 zł150 m² 11 783,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Gotowy Elegancki nowoczesny dom na sprzedaż Lesisko Mogiła Oferta bezpośrednia od właściciela kontakt Budynek został zaprojektowany według indywidualnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Wrocław,dolnośląskie

871 125 zł53 m² 16 451,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Direct purchase from the developer - no pcc tax! Additionally, no commission for the real estate agency! Layout: - living room + kitchen - 17,7m2 - Corridor - 9,54m2 - Bedroom - 10m2 - Bedroom 2 - 11,2m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bojki

Kraków,małopolskie

620 000 zł52 m² 11 923 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Podgórze Duchackie na osiedlu Kurdwanów w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - przedsionek - przedpokój - pierwszy pokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Żary

Żary,lubuskie

115 000 zł28 m² 4 107,14 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży polecam mieszkanie położoną w kamienicy, zlokalizowane na 1 piętrze. Mieszkanie ma wykonany remont nowa instalacja elektryczna, woda, kanalizacyjna, wygładzone ściany sufit.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kartaginy

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł48 m² 12 479,20 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker! jeżeli szukasz znakomitej inwestycji to właśnie ta nieruchomość jest dla ciebie! Jeżeli zrobisz tu 4 pokoje + znakomita lokalizacja = idealna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Żorska

Tychy,śląskie

894 784 zł74 m² 12 038 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Ruszyła sprzedaż nowej inwestycji w Tychach przy ul. Żorskiej! Zakup bezpośrednio od dewelopera! oraz podatku pcc 2% Przedstawiamy Państwu czteropokojowy apartament o powierzchni 74,33 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bielawa

Bielawa,mazowieckie

1 360 000 zł1 618 m² 840,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy gotowca inwestycyjnego na działce 1618m Z pozwoleniem na budowę oraz projektem na budowę 4 domów jednorodzinnych. Powierzchnia 3 domów - 80m2 na działce 360m , a jeden na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Weryhy-Darowskiego

Kraków,małopolskie

770 000 zł59 m² 13 050,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Biuro nieruchomości dkb invest oferuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w Krakowie w Mydlnikach (krowodrza). Dwustronne mieszkanie (59mkw) składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wiedeńska

Jelenia Góra,dolnośląskie

296 999 zł37 m² 7 979,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta bez prowizji dla biura nieruchomości oraz bez podatku pcc! W ogłoszeniu znajdziecie Państwo zdjęcia z drona oraz rzuty z rozkładem nieruchomości, które ułatwią podjęcie decyzji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 080 000 zł98 m² 10 976,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:178 m²

Dom w zabudowie szeregowej - dostępny szereg środkowy o powierzchni użytkowej 98,39m2 na działce o pow.178,30m2. Wrocław, psie Pole, polanowice Dom zaprojektowany jako dwukondygnacyjny.