dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 847 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 847 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Światowida

Warszawa,mazowieckie

540 000 zł34 m² 16 085,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż przytulne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,75m2 znajdujące się na 2 piętrze 3 piętrowego budynku przy ulicy Światowida 51c na Tarchominie. Mieszkanie Centralną częścią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Boleszkowice

Boleszkowice,zachodniopomorskie

299 000 zł26 718 m² 11,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż rewelacyjny teren w miejscowości Boleszkowice - między Koszalinem a Piłą. Nieruchomość składa się z: - gruntu o pow. 2.6175ha nr geodezyjny 584/5 - stodoły o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Sapowice

Sapowice,wielkopolskie

159 000 zł536 m² 296,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 536 m w atrakcyjnej lokalizacji niedaleko Poznania Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 536 m , położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hubska

Wrocław,dolnośląskie

884 500 zł61 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

English below Mamy przyjemność zaprezentowania Państwu przestronnego 2 pokojowego mieszkania przy ul. Hubskiej 60. Położonego na bezpiecznym, zamkniętym osiedlu w rewelacyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Traktorowa

Łódź,łódzkie

327 000 zł45 m² 7 250,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż pełno rozkładowe mieszkanie położone na 2 piętrze w niskim bloku z wielkiej płyty przy ul. Traktorowej. Mieszkanie o metrażu 45,10 m2 w sam raz dla pary, małej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sanok

Sanok,podkarpackie

980 000 zł127 m² 7 704,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:843 m²

> krótki opis nieruchomości Na sprzedaż dom w Sanoku przy ul. Okrężnej (olchowce). Dom wybudowany z projektu Gracja mała, oddany do użytku w 2016 roku. Usytuowany jest zaledwie 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ciepła

Wrocław,dolnośląskie

599 900 zł53 m² 11 351 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Do sprzedania w pełni rozkładowe mieszkanie przy ul. Ciepła 4 w bliskiej odległości od Dworca Głównego pkp, na osiedlu Huby. Atuty mieszkania: - lokalizacja - w pełni rozkładowe -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Płoty

Płoty,zachodniopomorskie

155 000 zł63 m² 2 468,15 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecamy Państwu na sprzedaż własnościowy lokal handlowo - usługowy o powierzchni 62,80 m 2, znajdujący się przy głównej ulicy w Płotach. W lokalu tym prowadzony był sklep.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Elbląska

Warszawa,mazowieckie

635 000 zł37 m² 17 162,20 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Ciche, przestronne i rozkładowe mieszkanie w urokliwej okolicy Żoliborza. Na sprzedaż mieszkanie o łącznej powierzchni 36,7 m2 zlokalizowane na Żoliborzu ul. Elbląska 10. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 800 000 zł390 m² 9 743,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:630 m²

Super Oferta! Swietna lokalizacja! Uroczy dom poożony przy Parku Powsińskim na sporzedaż! Nierochomość składa się z 4 kondygnacji, na których znajdują się przestronne pokoje, duża kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Brody

Ustroń,śląskie

1 775 000 zł115 m² 15 435 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Ustroń, widokowy apartament W centrum, dwa wydzielone mieszkania Oferujemy na sprzedaż, komfortowy, widokowy apartament o powierzchni użytkowej 115 m2, znajdujący się na V piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Chmielna

Rzeszów,podkarpackie

1 000 000 zł2 187 m² 457,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeżeli szukasz działki pod inwestycję to warto, abyś przeznaczył na tą działkę 5 minut swojej uwagi. Działka do ponownej zabudowy. Do działki są doprowadzone wszystkie media tj.: - woda - prąd -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szafranowa

Gdynia,pomorskie

480 000 zł52 m² 9 248,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Przestronne i bardzo słoneczne mieszkanie położone przy ulicy Szafranowej, na spokojnej i zielonej Dąbrowie. W najbliższej okolicy znajdziemy pełną infrastrukturę handlowo - usługową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rędzińska

Wrocław,dolnośląskie

597 717 zł47 m² 12 799,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0zł prowizji + 0 zł pcc - płacisz tylko za mieszkanie, wybrane opcje dodatkowe jak miejsce postojowe oraz usługi notarialne. Możliwość obsługi w języku angielskim - I speak English fluently.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Malczewskiego

Wałbrzych,dolnośląskie

409 000 zł59 m² 6 933,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję bardzo ładne mieszkanie położone w Wałbrzychu na ul. Malczewskiego ( dzielnica Piaskowa Góra). Mieszkanie składa się z : - czterech pokoi, - ciemnej kuchni - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siennicka

Gdańsk,pomorskie

797 600 zł50 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie położonej w kameralnym 4-piętrowym budynku. Mieszkanie z rynku pierwotnego w nowej inwestycji osiedla położonego w gdańskim Śródmieściu, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Dobieszowice

Dobieszowice,śląskie

209 820 zł807 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy działkę o powierzchni 807m2, działka położona w Dobieszowicach - gmina Bobrowniki Będzińskie. Działka o regularnym kształcie Media: prąd, woda, gaz w drodze gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jaśkowa Dolina

Gdańsk,pomorskie

849 000 zł98 m² 8 619,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Atuty: - prestiżowa lokalizacja - 10 minut pieszo do tętniącego życiem miejskim Wrzeszcza - bliskość terenów zielonych z terenu osiedla wchodzisz do Parku Jaśkowej Doliny! - rozwinięta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pileckich

Rzeszów,podkarpackie

590 000 zł110 m² 5 355,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż -mieszkanie w zabudowie szeregowej - z 2 miejscami postojowymi już w cenie zakupu. Mieszkanie ma powierzchnię 110,16 m2 i składa się z 2 poziomów. Niewielkie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

849 900 zł112 m² 7 588 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Przedstawiamy do Sprzedaży Dom wolnostojący, parterowy, usytuowany w pięknej okolicy, wśród zieleni i lasów, na peryferiach. Budynek gotowy do wprowadzenia bez większego wkładu finansowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Unruga

Gdynia,pomorskie

545 000 zł67 m² 8 134,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowe, słoneczne mieszkanie, zlokalizowane w gdyńskiej dzielnicy Pogórze Dolne. Inwestycja bardzo kameralna, w budynku znajdują się tylko 4 mieszkania o powierzchniach 66 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

678 979 zł61 m² 11 184 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wygodnego mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 60,71 m2 na 2 piętrze w jednej z najatrakcyjniejszych inwestycji powstających w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Gryfino

Gryfino,zachodniopomorskie

2 560 000 zł492 m² 5 609,76 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:374 m²

Nowa dużo niższa cena i szybki zwrot z inwestycji 20. minut od Szczecina w centrum Gryfina prezentujemy do sprzedaży kamienicę pod inwestycję mieszkaniową bardzo poszukiwaną na tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Żory,śląskie

339 000 zł72 m² 4 720,13 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Biuro Expert Partner Nieruchomości przedstawia ofertę nieruchomości na wyłączność. Mieszkanie m-5 o powierzchni 69,62m2 na Osiedlu Sikorskiego w Żorach. Mieszkanie znajduje się na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Panoramiczna

Sandomierz,świętokrzyskie

389 000 zł52 m² 7 423,66 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowo budowany apartament w spokojnej części Sandomierza, przy ulicy Panoramicznej. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 52,40m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna ogrodzona Golędzinów

Golędzinów,dolnośląskie

1 199 998 zł55 000 m² 21,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Sprzedaż działek rolnych w Golędzinowie Na sprzedaż trzy działki rolne w malowniczej miejscowości Golędzinów, gmina Oborniki Śląskie. Łączna powierzchnia: około 55 000 m Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Waniliowa

Wrocław,dolnośląskie

588 696 zł52 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe Mieszkanie w Standardzie Premium na Lipie Piotrowskiej Marzysz o idealnym miejscu do zamieszkania w spokojnej, dobrze skomunikowanej okolicy? To 3-pokojowe mieszkanie na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Gajowa

Wrocław,dolnośląskie

950 000 zł66 m² 14 361,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

English below Na sprzedaż piękne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m 2 przy ul. Gajowej, w dzielnicy Krzyki-Południe. Mieszkanie z balkonem o powierzchni ok. 5 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

489 000 zł3 260 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka w świetnej lokalizacji, na uboczu miasta, w spokojnym sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Działka jest lekko zadrzewiona granicząca z rzeczką. W niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Antoniew

Antoniew,mazowieckie

660 000 zł107 m² 6 190,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 058 m²

Na sprzedaż piękny dom położony w Antoniewie, gm. Nowa Sucha. Oferujemy na sprzedaż dom o powierzchni 106,61 m2 położony na działce o powierzchni 1 058 m2 w Antoniewie, gm. Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

895 000 zł143 m² 6 258,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:480 m²

Poszukują Państwo domu wolnostojącego w Bydgoszczy? Ta oferta zdecydowanie może spełnić wymagania wielu klientów! Dom wolnostojący o ponadczasowej bryle w Bydgoszczy na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Pniewy

Pniewy,mazowieckie

295 000 zł8 000 m² 36,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna duża działka pod warszawą. Idealna na inwestycje. Sprzedam piękną dużą (8000 m2) działkę rolno-budowlaną w miejscowości Wola Pniewska, gmina Pniewy, woj. mazowieckie. Tylko 30 min (40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

963 500 zł58 m² 16 689,80 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mam Państwu do zaoferowania widokowe mieszkanie położone w inwestycji Bona (obok Lokum Vista) przy ulicy Walerego Sławka 7 w dzielnicy Wola Duchacka, w bardzo bliskim sąsiedztwie Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiejska

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

1 499 000 zł176 m² 8 497,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Płożony w cichej ślepej ulicy dom jednorodzinny w zabudowie 4 segmentów, dom narożny z większym ogrodem. Na parterze znajduje się: wiatrołap 3,4 m2 Garaż 18,4 m2 Hall 10 m2 Kuchnia 9,7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Zakawie

Dąbrowa Górnicza,śląskie

400 000 zł67 m² 5 970,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:673 m²

Dom murowany z 2009 roku, podpiwniczony, parterowy z poddaszem , położony na ładnej działce o pow.673 m2. Powierzchnia zabudowy 67m2, powierzchnia użytkowa 66,4m2, powierzchnia pomocnicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Borkowska

Gdańsk,pomorskie

362 000 zł28 m² 13 115,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zewnętrzne Biuro Sprzedaży Nieruchomości Jako zewnętrzne biuro sprzedaży, oferuję kompleksową obsługę inwestycji deweloperskich w zakresie sprzedaży mieszkań na rynku pierwotnym. Dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bacha

Warszawa,mazowieckie

830 000 zł57 m² 14 613 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 3pokojowe na osiedlu Służew nad Dolinką. Mieszkanie składa się z trzech oddzielnych pokoi, kuchni z oknem, łazienki z wanną, osobnego wc i przestronnego przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Sołtysowicka

Wrocław,dolnośląskie

339 000 zł20 m² 16 950 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż piękna kawalerka w nowym budownictwie - Apartamentowiec z windą we Wrocławiu przy ul. Sołtysowickiej. Mieszkanie jest w pełni wyposażone i urządzone blisko Uniwersytetu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Trasa Lubelska

Majdan,mazowieckie

6 880 000 zł16 000 m² 430 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

I. Stan aktualny nieruchomości Przedmiotowa nieruchomość składa się z działki o powierzchni 20.782m (długości ok. 380m i szerokości ok. 57m). Część działki od ul. Trasa Lubelska.