dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 306 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 306 ogłoszeń

Rynek pierwotny

647 900 zł82,75 m² 7 829,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:170 m²

- bezpośrednio od dewelopera - 0% pcc - 0% prowizji Dwupoziomowe Mieszkania z Ogrodem i pkp do Warszawy w 20 Minut! To kameralne osiedle, które łączy moją ulubioną, sprawdzoną bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

1 449 000 zł190 m² 7 626,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:599 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny, wyposażony, gotowy do zamieszkania - lokalizacja Niepołomice okolice ul. Wielickiej. Dom położony na 6 ar działce, z zagospodarowanym terenem. Idealna oferta dla.

Szczegóły ogłoszenia

286 000 zł44 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż przestronna działka budowlana o powierzchni 44 arów, położona w miejscowości Kopytowa, gmina Chorkówka. Lokalizacja i dojazd: działka.

Szczegóły ogłoszenia

2 940 000 zł311,18 m² 9 447,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Prezentujemy wyjątkowy dom jednorodzinny w stylu skandynawskim, położony w malowniczej miejscowości Laski w gminie Izabelin jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł115 m² 5 652,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana budynkami poniemieckimi - budynkiem mieszkalnym połączonym z w budynkiem o funkcji gospodarczej (magazynowo-produkcyjnej) przy ul. Dębowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

362 520 zł38,16 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Deweloper Projekt Jantar rozpoczął budowę chyba najciekawszej inwestycji na terenie miasta Malborka "tarasy Belvedere". Pozwolenie na budowę - Decyzja nr 60/2025 z dnia 21.03.2025. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

1 145 000 zł169,70 m² 6 747,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:779 m²

Na sprzedaż atrakcyjny wolnostojący dom w Lubaniu przy ulicy Bema w Lubaniu. Budynek usytuowany jest na działce o powierzchni 779 m2. Nieruchomość w całości podpiwniczona. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł32,30 m² 10 371,52 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Gotowe do wprowadzenia. Przytulne 2-pokojowe mieszkanie na ul. Waszyngtona, na popularnym osiedlu Piaski. Mieszkanie o pow ok 32 mkw, znajdujące się na VIII piętrze w bloku z wielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł61 m² 12 787 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Uwaga! Zdjęcia są nieaktualne. Remont mieszkania jest na ukończeniu i obejmuje zmianę części mebli oraz nowy układ pomieszczeń. Nowy układ funkcjonalny: *dwie sypialnie * Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł75 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Atal | chojny park | ostatnie piętro | piękny widok | mieszkanie premium | 3 pokoje Miejska definicja luksusu? To brak sąsiadów za oknem i domowa przestrzeń, której nie chcesz opuszczać. Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł107,10 m² 10 737,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:111 m²

! nowoczesny dom - 5 pokoi Z garażem - domy W niemczu! atuty: standard niskoenergetyczny: doskonała izolacja (styropian 20 cm) i okna 3-szybowe Ponadstandardowa wysokość pomieszczeń: 2,80.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł92,08 m² 2 986,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny o powierzchni 92,08 m2 w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Dworcowej. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze kamienicy Nieruchomość doskonale sprawdzi się jako lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł170,87 m² 6 730,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:934 m²

Na sprzedaż komfortowy dom o pow. 170,87 m2 na działce o pow. 934 m2 w dzielnicy Północ. Cena dotyczy stanu deweloperskiego. Budynek parterowy z poddaszem użytkowym w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Gorąco polecam działki budowlane o pow od 1000 - 1300 mkw położone w Nowym Dworze, gmina Jelcz-Laskowice. Cena działek od 110 - 130 zł/mkw brutto. Możliwość zakupu kilku działek obok.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

468 000 zł38,90 m² 12 030,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta bezpośrednia! Bez wynagrodzenia biura dla Kupującego! Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem I piętro, winda, top lokalizacja! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,90.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł46,66 m² 5 357,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dąbrowa Górnicza Gołonóg ul. Marcina Kasprzaka - 46m2 / 2 pokoje + Balkon we speak english Prezentujemy Państwu jasne i ustawne mieszkanie w Dąbrowie Górniczej przy ul. Kasprzaka.

Szczegóły ogłoszenia

41 640 zł347 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Twoja Enklawa Spokoju - Działka 347 m pod Rzeszowem! Szukasz miejsca, gdzie w piątkowe popołudnie uciekniesz od miejskiego zgiełku, a jednocześnie nie chcesz spędzać całego weekendu na.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł87,81 m² 4 669,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Zapraszam do zakupu mieszkania 4 pokoje o powierzchni 87,81m2 na czwartym piętrze kamienicy w centrum miasta, co daje swobodę codziennego funkcjonowania. Lokalizacja: marszałka Józefa.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Wałbrzych,dolnośląskie

879 000 zł124,50 m² 7 060,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:243 m²

= wyłączność = Do sprzedaży oferujemy Państwu dom w zabudowie szeregowej, usytuowany na Osiedlu Parkowym, w wałbrzyskiej dzielnicy Rusinowa. Nieruchomość, usytuowana jest na kompaktowej.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł147,24 m² 5 976,64 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lublin, ul. Godebskiego Wieniawa Parter - 3 niezależne lokale + piwnicy gratis - łącznie 113,34 m - możliwość funkcji mieszkalnej lub usługowej! Ten lokal w Lublinie już zarabiał. Teraz.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł51,40 m² 5 817,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Biuro Woźniakowski Nieruchomości przedstawia ofertę przestronnego i komfortowego mieszkania o powierzchni 51,4 m , zlokalizowanego na 2 piętrze w spokojnej i zielonej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

525 900 zł53,10 m² 9 903,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Przedstawiam na sprzedaż rozkładowe, dwustronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej wynoszącej 53,1 m , w pełni wykończone i wyposażone, gotowe do zamieszkania. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł40,27 m² 13 161,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 2 pokoje z balkonem i Smart Home - Gotowe / kuchnia do własnej aranżacji Na sprzedaż oferowane jest nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40,27 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł106 m² 3 764,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 448 m²

Biuro Nieruchomości Mint Property przedstawia na sprzedaż dom w stanie surowym otwartym o powierzchni 106 mkw. Nieruchomość położona na 14 arowej foremnej działce. Budynek parterowy kryty.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł220 m² 4 536,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nieruchomości "mały Domek" polecają ofertę wygodnego, bardzo ładnego domu z dodatkowym potencjałem w postaci murowanej hali dla różnego rodzaju działalności gospodarczej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł63,50 m² 7 244,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyłączność Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji na osiedlu L. Lokal znajduje się na wysokim parterze w niskiej, czteropiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

342 975 zł42,23 m² 8 121,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 2 pokoje z dużym ogródkiem | Parter | Os. Słowiańskie Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,23 m , położone na parterze nowoczesnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 900 zł52,71 m² 8 914,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Agencja westate z przyjemnością oferuje Państwu na sprzedaż wyjątkowe apartamenty w stanie deweloperskim położone w otoczeniu natury. Mieszkania mieszczą się w kameralnej,.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł64 m² 9 062,50 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Przedmiotem oferty jest mieszkanie 3-pokojowe z ogródkiem, położone w Poznaniu, os. Stare Żegrze 69, na parterze w 11 piętrowym bloku po termomodernizacji z 1984r. To mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł43,10 m² 12 273,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadbane mieszkanie 3-pokojowe na wysokim parterze. Genialna lokalizacja / obok komunikacja tramwajowa, autobusowa ciche / druga linia zabudowy rezerwacja oferty! Na sprzedaż oferuję mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Runowo,wielkopolskie

246 000 zł60 m² 4 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 60 m , położony w spokojnym Runowie, zaledwie 1 km od Kórnika. Idealna propozycja dla rodziny, pary lub inwestora szukającego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

760 000 zł145 m² 5 241,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom w urokliwej lokalizacji-nad jeziorem! Dom na sprzedaż, położony na prestiżowym Osiedlu nad Jeziorem w Kolbudach - jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w okolicach.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł110 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:830 m²

Przytulny dom Z możliwością prowadzenia biznesu W atrakcyjnej lokalizacji *** oferta na wyłączność *** Mam przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Dworek Krosno

Krosno,podkarpackie

3 800 000 zł602,70 m² 6 305 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:31 239 m²

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży rozbudowanego zespołu dworskiego o wyjątkowej wartości w skali województwa podkarpackiego, złożonego z: dworu przebudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł1 700 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy ofertę sprzedaży działki budowlanej nr 128 o powierzchni 1700m2, położonej w miejscowości Kruszyn, oddalonej od Bolesławca 2km. Działka budowlana oznaczona jest.

Szczegóły ogłoszenia

147 000 zł3 260 m² 45,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Super lokalizacja w Brześciu Kuj.! oferujemy do sprzedaży działkę rolną z prawem zabudowy o powierzchni 3260 m , położoną na osiedlu domów jednorodzinnych w Brześciu.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł52 500 m² 2,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż nieruchomość w miejscowości Jasionowo gmina Lipsk. Działka leśna o powierzchni 52500m2. Cena: 129000zł - Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł919 m² 114,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 985 m2 w Ząbrowie jedynie 14 km od morza na przedmieściach Kołobrzegu, z którym dzieli ją zaledwie 10 km. Działka z warunkami zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 649 000 zł158,50 m² 10 403,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:760 m²

Do sprzedania nowa inwestycja przy Puszczy Kampinoskiej w Dziekanowie Leśnym, składajaca się z czterech funkcjonalnych budynków w zabudowie wolnostojącej. Wizualizacje, rzuty, powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł640,50 m² 5 464,48 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Polecam na sprzedaż nieruchomość zabudowaną dwoma budynkami, składającymi się z domków mieszkalnych w zabudowie szeregowej, stanowiącymi ośrodek wypoczynkowy. Łączna powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł31,89 m² 8 748,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Perła architektury wnętrz Wyjątkowa kawalerka dopracowana w każdym detalu! Szukasz mieszkania, które wyróżnia się na tle rynkowych standardów? Prezentujemy unikatową kawalerkę.