dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 976 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 976 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Mnichowice

Mnichowice,dolnośląskie

400 995 zł1 273 m² 315 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacje mnichowice / gmina żórawina / wrocław / działka budowlana 1273 M2 W miejscowym planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowa

Wrocław,dolnośląskie

572 692 zł41 m² 13 968,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyremontowane 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,72m2 przy ul. Gajowej na wrocławskich Hubach. Z uwagi na lokalizację jest to świetna propozycja nieruchomości do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Katowice

Katowice,śląskie

623 798 zł52 m² 11 973,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji, bez podatku pcc, bezpośrednio od dewelopera -> Mamy ogromną przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52,1 m2. Składa się on z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Grzędzice,zachodniopomorskie

739 000 zł150 m² 4 926,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Ofertą sprzedaży jest dom jednorodzinny wolnostojący w stanie deweloperskim położony w Grzędzicach. Jest to projekt domu, który będzie realizowany , jednak jest możliwość aby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kłobucka

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł44 m² 22 751,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Sprzedaż I Dwa pokoje I Kłobucka 6c I 1 piętro I Osiedle Lifetown Prezentujemy Państwu, unikatową okazję nabycia mieszkania o powierzchni 43,91 m w prestiżowym kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Bełchatów,łódzkie

100 000 zł2 058 m² 48,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Miejsce gdzie możesz dowolnie zaaranżować optymalną przestrzeń własnego ogrodu i domu. Znajdziesz tu przestrzeń na odpoczynek i kontakt z naturą. Zaledwie 2,5 km od centrum Bełchatowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Gliszcz

Gliszcz,kujawsko-pomorskie

89 100 zł1 620 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Makler Nieruchomości poleca Państwu do sprzedaży działkę budowlaną, w urokliwym miejscu, w pobliżu jeziora i lasu. Działka o powierzchni około 1615m2 z udziałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Koszalin

Koszalin,zachodniopomorskie

699 000 zł111 m² 6 304,68 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 111 metrów kwadratowych, świeżo wykończonego w wysokim standardzie oraz zlokalizowanego w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 190 000 zł185 m² 6 443,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:460 m²

Duży przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 185m2, powierzchni użytkowej 144m2 z 5 pokojami, zlokalizowany w prestiżowym miejscu Gumieniec. Dom w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Zatyki,warmińsko-mazurskie

98 000 zł4 900 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 4900 m2, położona w miejscowości Zatyki, gmina Olecko, powiat olecki. Nieruchomość położona w sąsiedztwie zabudowań wsi, lasów oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Białystok,podlaskie

399 000 zł48 m² 8 364,78 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferta Z klauzulą wyłączności Polecamy mieszkanie 3 - pokojowe o powierzchni 47,7 m 2 znajdujące się w budynku przy ulicy Waszyngtona na osiedlu Piaski nieopodal ścisłego centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Kolonia Studzieńska

Pawłowice,śląskie

86 000 zł719 m² 119,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana pawłowice Tylko u nas! Na sprzedaż płaska, prostokątna działka budowlana o powierzchni 719 m 2 , atrakcyjnie zlokalizowana przy ulicy Kolonia Studzieńska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

420 000 zł54 m² 7 777,78 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe na Parkitce , budowane przez firmę Bajda usytuowane na trzecim piętrze z wystawą okien wsch-zach i dużym balkonem. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

489 000 zł33 m² 14 818,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Piękne i słoneczne mieszkanie - gustownie wykończone, z wykorzystaniem maksymalnej ergonomii przestrzeni. Idealnie sprawdzi się jako mieszkanie na start dla singla, pary lub inwestora jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Czereśniowa

Gdańsk,pomorskie

1 399 900 zł118 m² 11 863,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:480 m²

Zakup bez pośredników : Dom wybudowany w 2008 roku, odremontowany w 2024 roku. Jest gotowy do wprowadzenia, wykończony i umeblowany- wszystko jest świeże i nowe. Powierzchnia działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

269 000 zł27 m² 9 871,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Biuro Makler poleca serdecznie przytulne mieszkanie 2-pokojowe w samym centrum miasta. Kamienica po generalnym remoncie, budynek ocieplony, nowa klatka schodowa. Świetna lokalizacja ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Kraków

Kraków,małopolskie

550 436 zł42 m² 13 518,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Specjalna okazja na zakup pięknego, przestrzennego mieszkania w wyjątkowej cenie: jedno z ostatnich najmniejsze 2pok. na osiedlu! najniższe ceny tylko u w Biurze Sprzedaży. Jeśli nie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wrocław,dolnośląskie

3 699 000 zł548 m² 6 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:7 600 m²

Are you interested in this offer ? Call me, I'll be glad to tell you more about it. Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowej willi, znajdującej się 5 km na wschód od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wyszogrodzka

Płońsk,mazowieckie

354 225 zł100 m² 3 542 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 070 m²

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Płońsku Jacek Janusz Kancelaria Komornicza, płocka 12, płońsk, 09-100 Płońsk tel.fax. Sygnatura: km 524/20 obwieszczenie O pierwszej licytacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skwierzyńska

Wrocław,dolnośląskie

595 000 zł46 m² 12 923,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Krzyki/wrocław/2pok./komórka/parter/hit/okazja Prezentujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46m2 we Wrocławiu, przy ulicy Skwierzyńskiej. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Lutynia

Lutynia,dolnośląskie

838 999 zł156 m² 5 374,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

okazja/lutynia/blisko granicy Wrocławia/bliźniak/stan deweloperski/6 pokoi/ogród/pompa ciepła Przedstawiamy Państwu na sprzedaż dom w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej mieszczący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Władysława Łokietka

Kraków,małopolskie

1 399 000 zł126 m² 11 122,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:231 m²

DO sprzedaży bez pośredników skrajny segment W dzielnicy prądnik biały znajdujący się W wyjątkowej cichej I spokojnej oraz zielonej okolicy przy pięknym lesie I rozległych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Świętojańska

Sulęczyno,pomorskie

125 000 zł794 m² 157,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Umowa rezerwacji Do sprzedaży bardzo ładna działka w Sulęczynie nr 121/12 o metrażu 794m2 blisko jeziora, powiat kartuski, woj. pomorskie. Działka ma 794 m2 ,jest płaska media w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hynka

Gdańsk,pomorskie

1 199 000 zł67 m² 17 951,80 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Główne atuty: mieszkanie nowoczesne, wysoki standard wykończenia Nowoczesna inwestycja Zaspa Vvita - doskonała lokalizacja Blisko centrum Gdańska - tylko 15 minut samochodem do starego miasta Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bażyńskiego

Gdańsk,pomorskie

1 439 064 zł64 m² 22 439,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta dotyczy lokalu nr A1.0.2 Już sama lokalizacja w spokojnej części jednej z najstarszych i najbardziej atrakcyjnych dzielnic Gdańska czyni ją wyjątkową. W pobliżu zabytków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żelazna

Wrocław,dolnośląskie

829 000 zł78 m² 10 626,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Super Lokaliacja/dla rodziny/inwestycja+balkon Oferujemy na sprzedaż duże mieszkanie z balkonem przy ul. Żelaznej w kamiennicy na 5 piętrze. Lokal posiada 3 duże niezależne pokoje. Po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strzelecka

Wejherowo,pomorskie

210 000 zł44 m² 4 816,51 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atuty: - centrum Wejherowa - blisko terenów zielonych, parków - świetnie skomunikowana, zurbanizowana okolica - niski czynsz - idealne inwestycyjnie lokalizacja: nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jantarowa

Lublin,lubelskie

549 000 zł51 m² 10 764,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przedstawiam Państwu piękne mieszkanie zlokalizowane na nowy osiedlu w jednej z ekskluzywniejszych dzielnic Lublina jaką jest dzielnica Węglin. Mieszkanie o którym mowa położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Szklary,małopolskie

690 000 zł260 m² 2 653,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:8 400 m²

Dom w Szklarach gm. Jerzmanowice Przeginia pięknie usytuowany między Doliną Będkowską a Doliną Racławki. Z działki można wejść bezpośrednio do Rezerwatu Doliny Szklarki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Kraków

Kraków,małopolskie

682 358 zł52 m² 13 237,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Specjalna okazja na zakup pięknego, przestrzennego mieszkania w wyjątkowej cenie: wyjątkowy układ 3 pokoi, z ogrodem. Najniższe ceny tylko u w Biurze Sprzedaży. Jeśli nie dla siebie to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Orła Białego

Poznań,wielkopolskie

554 900 zł49 m² 11 324,50 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie w świetnej lokalizacji przy os Orła Białego 3, o powierzchni 49 m2, idealne dla rodziny lub młodej pary. Jasne, przestronne i ciche. Mieszkanie usytuowane na 14.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

288 000 zł38 m² 7 494 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa okazja! tylko W premium! Zapraszam do zakupu komfortowej kawalerki na osiedlu Kapuściska o powierzchni 38,43 m2. Stosunkowo duża powierzchnia kawalerki powoduje, ze zarówno kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Staszica

Wrocław,dolnośląskie

1 350 000 zł98 m² 13 776 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowe mieszkanie w pięknej kamienicy tuż przy parku! Opiekun oferty: otoczenie nieruchomości: mieszkanie 10 minut od Rynku. Doskonała komunikacja tramwajowa i autobusowa. Park Staszica 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

679 000 zł39 m² 17 572 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun nieruchomości: tel. 2-pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji z loggią. Zapraszam na kameralne targi nieruchomościowe w naszym biurze. Posiadamy ponad 2000 ofert z Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 11 Listopada

Radom,mazowieckie

269 000 zł35 m² 7 652 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Dwa pokoje 35,12m, w stanie do wejścia, na osiedlu XV-Lecia. Położone na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku, przy ulicy 11 Listopada. Budynek monitorowany, po termomodernizacji. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bagno

Mszczonów,mazowieckie

1 199 000 zł256 m² 4 683,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 967 m²

Pragnę zaprezentować Państwu nieruchomość gruntową o powierzchni 1967 m2 położoną w centrum miejscowości Mszczonów, na której znajdują się trzy budynki, tj.: 1. dom mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wojciecha

Katowice,śląskie

448 000 zł53 m² 8 384,80 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mam do zaoferowania częściowo umeblowane mieszkanie zlokalizowane w Katowicach przy ulicy Wojciecha 15D o powierzchni użytkowej 53,43 m2 znajdujące się na 5 piętrze składające się z: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lipowa

Koziegłowy,śląskie

805 000 zł164 m² 4 908,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dom zlokalizowany na Jurze Krakowsko- częstochowskiej w województwie śląskim, powiecie myszkowskim, gminie Koziegłowy w miejscowości Koziegłowy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 150 000 zł120 m² 9 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:125 m²

Przedstawiam nowy segment z 2023 roku. Parter: salon z kuchnią, wyposażona w najlepszej jakości sprzęt marki samsung oraz meble wykonane na wymiar. Hol z dużą szafą wnękową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

615 000 zł38 m² 16 365,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie o pow. 37,58 m2 w kameralnym 3 piętrowym bloku (2017 r) z windą przy ul. Trybuny Ludów. Lokal mieszkalny z dużym słonecznym tarasem. Teren ogrodzony i monitorowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chabrowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

399 000 zł42 m² 9 432,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy - Wrzosy - jednym z najspokojniejszych osiedli w Toruniu. Lokal znajduje się w budynku.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij