dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 977 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 977 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem, ul. Kaczyńskiego

Kielce,świętokrzyskie

300 000 zł25 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferujemy do sprzedaży nowoczesny , luksusowy apartament zlokalizowany w centrum miasta, w okolicy Kieleckiego Rynku. W pobliżu rozległe, zielone tereny spacerowe, a także sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

1 149 000 zł73 m² 15 819,90 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

3 pokoje (z możliwością 4) /płaszów, myśliwska, osiedle "parkowa Siódemka" / 2 miejsca postojowe w garażu podziemnym /komórka lokatorska w cenie mieszkania. * przestronne i komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

329 900 zł28 m² 11 884 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Nowoczesna kawalerka Idealna pod inwestycje lub dla singla czy pary Skład mieszkania: -Salon z aneksem kuchennym: przestronne wnętrze, które można zaaranżować według własnych potrzeb. Duże okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Piastów

Kraków,małopolskie

440 000 zł29 m² 15 172,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

os. Piastów 2-pokojowe do wejścia z loggią! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego mieszkania dwupokojowego o powierzchni 28, 26 m , usytuowanego na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Okleśna

Okleśna,małopolskie

799 900 zł150 m² 5 331,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Szanowni Państwo, mamy przyjemność zaprezentować ofertę domu jednorodzinnego znajdującego się w miejscowości Okleśna w gminie Alwernią. Nieruchomość będzie sprzedawana w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

9 000 000 zł2 255 m² 3 991,13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 840 m²

Obiekt wielofunkcyjnmy w Białych Błotach o szerokim spektrum przeznaczenia: przychodnia,klinika,szkoła,biurowiec,hotel,rehabilitacja,dom dla ludzi starszych inne. Powierzchnia całkowita budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Legionów Polskich

Dąbrowa Górnicza,śląskie

348 000 zł59 m² 5 898,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Idealne mieszkanie w świetnej lokalizacji okazja inwestycyjna! Sprzedam mieszkanie w Dąbrowie Górniczej przy ul. Legionów Polskich 125.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nekla

Nekla,kujawsko-pomorskie

460 000 zł120 m² 3 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:664 m²

Do sprzedania nowy dom parterowy w stanie surowym zamkniętym, zlokalizowany w malowniczej miejscowości Linówiec, nekla, zaledwie 2 kilometry od Dobrcza. Dom o powierzchni około 100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Rzeczyce

Rzeczyce,śląskie

161 500 zł850 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż dwie działki budowlane o powierzchni 850 m2 każda w Rzeczycach nieopodal Gliwic w sąsiedztwie jeziora Dzierżno Duże (1 km w linii prostej). Niewątpliwym atutem działek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Szczytniki

Szczytniki,wielkopolskie

749 000 zł129 m² 5 824,71 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Ta urokliwa lokalizacja posiada wszelkie udogodnienia charakterystyczne dla miejscowości na przedmieściach dużej metropolii. Priorytetowym założeniem osiedla to jego kompleksowość, czyli przygotowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

715 881 zł43 m² 16 556 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny projekt nieruchomościowy zaprojektowany w oryginalnej stylistyce na terenie dawnej dzielnicy Fabrycznej. Niegdyś funkcjonowały tutaj największe zakłady przemysłowe w regionie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

338 786 zł35 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna, ul. Szklarniowa

Warszawa,mazowieckie

405 000 zł3 000 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Warszawie Wesołej os. Stara Miłosna. Na pierwszym zdjęciu załączam mapkę z planowanej zabudowy. Pozwolenie na prąd pod dom jednorodzinny dla tej działki. Media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stolarzowicka

Bytom,śląskie

219 000 zł48 m² 4 562,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Dzień dobry, prezentujemy mieszkanie w Bytomiu Miechowicach, przy ul. Stolarzowickiej 88. Mieszkanie ma 47,80 mkw i usytuowane jest na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

680 000 zł58 m² 11 826,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na Muchoborze Wielkim ul. Marii Rodziewiczówny. Nieruchomość idealna jako mieszkanie dla rodziny: trzy sypialnie oraz oddzielna kuchnia z oknem, ale również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Zabrze

Zabrze,śląskie

195 000 zł50 m² 3 923,54 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 49,7 m2 usytuowany na parterze kamienicy przy ul. Modrzewskiego 8 vis_a-vis Centrum Przesiadkowego zabrze-rokitnica. Sąsiedztwo dworca oraz szkoły otwiera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Obiekt noclegowy z parkingiem Radomierzyce

Radomierzyce,dolnośląskie

9 450 000 zł768 m² 12 304,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:27

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta bezpośrednia - bez prowizji Opiekun oferty: tel: nowowubudowany, nowoczesny! Duży obiekt 3 kondygnacjny o pow.768 m2 na południu Wrocławia. Może pełnić rolę pesjonatu, kliniki, biur, 576.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chwaliszewo

Poznań,wielkopolskie

762 000 zł59 m² 12 876 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Mieszkanie sprzedawane w stanie deweloperskim! Idealny układ dający wiele możliwości aranżacyjnych! Mieszkanie na sprzedaż w rewitalizowanej kamienicy w sercu Poznańskiej Wenecji 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł32 m² 16 975,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Zapraszam do zakupu lokalu usługowego z funkcją mieszkalną. Kawalerka jest wykończona pod klucz z meblami i sprzętem agd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Graniczna

Michałowice,małopolskie

1 145 000 zł137 m² 8 344,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:323 m²

Wyjątkowe miejsce dla rodzin i osób pragnących żyć blisko natury. Lokalizacja, architektura, jakość, to główne atuty naszej inwestycji. Osiedle położone jest przy Lesie Michałowskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Helclów

Kraków,małopolskie

1 400 000 zł90 m² 15 590,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1965

nieruchomości oferuje do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 89,80m2. W Księdze Wieczystej do mieszkania wliczona piwnica około 2,0m2. Budynek z cegły z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Koperkowa

Gdynia,pomorskie

1 990 000 zł358 m² 5 563,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

Zakup bezpośrednia - bez pośredników Dom znajduje się w dzielnicy Dąbrowa i sąsiaduje bezpośrednio z lasem- trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym. Jest doskonałym miejscem dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

849 000 zł113 m² 7 513 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Przedstawiamy Do sprzedaży, bardzo ładny, nowy Bliźniak parterowy w Grodzisku Mazowieckim o powierzchni ok. 113 m2, posadowiony na działce około 550 m2. Rozkład domu : - Hol ok. 4m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rybnik

Rybnik,śląskie

229 000 zł47 m² 4 898,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie na parterze Z dużym balkonem, boguszowice- osiedle południe! dostępne od zaraz! Prezentujemy ofertę sprzedaży dwupokojowego lokalu mieszkalnego, stanowiącego odrębną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Koło,wielkopolskie

246 000 zł34 m² 7 205,62 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 34,14 m2. Mieszkanie znajduje się na parterze, jest odświeżone, zadbane i gotowe do zamieszkania. Nie wymaga żadnego wkładu finansowego. Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Sztabin

Sztabin,podlaskie

99 000 zł607 m² 131,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas oferta na wyłączność! Polecam Państwu działkę budowlaną o 906 m2 i wymiarach ok.: 20 m x 30,3 m położone w Sztabinie, przy ulicy Polnej W drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Stary Łajszczew

Stary Łajszczew,mazowieckie

229 000 zł11 113 m² 20,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Do sprzedania 3 działki znajdujące się w jednym pasie! Miejscowość : Stary Łajszczew (województwo mazowieckie, powiat żyrardowski, gmina puszcza mariańska, miejscowość stary łajszczew) - kod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

310 400 zł30 m² 10 291,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja murapol. Na Wzgórzu - Oglądasz okolicę z góry. Najwyżej położone miejsce w Sosnowcu. Zielona, przyjazna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Retkińska

Łódź,łódzkie

10 000 zł10 m² 1 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Okazyjna cena .DO SPRZEDANIA WIATA SAMOCHODOWA ZNAJDUJĄCA SIĘ NA Rekini UL. Retkińska 72 Więcej informacji pod nr. Opłata do spółdzielni 36 zł opłata ochrony na miesiąc 60 zł Dane o ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Janusza

Warszawa,mazowieckie

849 000 zł56 m² 15 160,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker | Krótko | | 3 pokoje | Metro | 56m2 |po remoncie | Rozkład Pomieszczeń | - Trzy oddzielne pokoje zapewniające elastyczność w aranżacji. - oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pszczelna

Kraków,małopolskie

685 000 zł58 m² 11 810,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 58.17m2, zlokalizowane na ul Pszczelnej, niedaleko skrzyżowania ulic Łagiewnickiej i Grota Roweckiego oraz bezpośrednim dostępem do terenów zielonych gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wąska

Szczecin,zachodniopomorskie

379 000 zł48 m² 7 937,17 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Forma własności : Pełna własność z kw Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 2 pokojowe (47,75 m2) z balkonem ok. 5 m2 od strony zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Opole

Opole,opolskie

790 000 zł212 m² 3 726,42 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego lokalu w samym środku jednego z opolskich osiedli. Lokal sprawdzi się jako lokal gastronomiczny, pub lub lokal handlowo -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Deszczno

Deszczno,lubuskie

559 000 zł130 m² 4 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 011 m²

Ładny, parterowy dom w gm. Deszczno, 9 km od Centrum Gorzowa. Ciekawy projekt, gdzie wejście, zlokalizowane jest w zaułku ścian, wraz z bocznymi drzwiami do garażu, gdzie osłonięte są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

1 500 000 zł220 m² 6 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 278 m²

Dom znakomicie nadaje się do zamieszkania lub na firmę. Zlokalizowany na Ursynowie-Jeziorki w okolicy ul. Puławskiej lecz nie bezpośrednio przy niej. Budynek dwukondygnacyjny, na który składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł59 m² 11 817,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Koszarowej na wrocławskich Karłowicach o powierzchni 59,15 m2 w pełnym rozkładzie, dwustronne, z oddzielną kuchnią i piwnicą. Gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ligocka

Katowice,śląskie

312 000 zł48 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa oferta Mieszkanie 3 pok. 48 m2,~ul. Ligocka 88-90~~osoba prowadząca~~mieszkanie idealnie nadaje się pod inwestycję.~Śląski Uniwersytet Medyczny znajduje się w odległości 2 km.~~Do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Białystok

Białystok,podlaskie

632 500 zł45 m² 13 993,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne mieszkanie premium z tarasem na osiedlu Nowe Miasto - Gotowe do zamieszkania! Marzysz o mieszkaniu, które łączy nowoczesny design, wygodę i wysoką jakość wykończenia? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

374 975 zł40 m² 9 299,98 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Białystok

Białystok,podlaskie

499 000 zł48 m² 10 395,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Nowoczesne 3-pokoje na Wysokim Stoczku po generalnym remoncie Przedstawiamy Państwu funkcjonalnie zaprojektowane dwustronne mieszkanie, usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku. Nieruchomość jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

453 300 zł50 m² 9 087,81 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025