dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 977 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 977 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

1 729 285 zł182 m² 9 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Opiekun oferty: tel. Na sprzedaż lokal użytkowy w stanie deweloperskim o powierzchni 182,03m2. Podana cena jest ceną netto. Otoczenie nieruchomości: ten nowoczesny elegancki budynek znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Schuberta

Wrocław,dolnośląskie

783 950 zł65 m² 12 057,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Słoneczne z balkonem na jagodnie/schuberta+garaż Mam przyjemność zaoferować przestronne, w pełni urządzone 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na dynamicznie rozwijającym się osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Marki,mazowieckie

869 000 zł119 m² 7 302,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:100 m²

Przedstawiam Państwu na sprzedaż, dom w zabudowie szeregowej znajdujący się w atrakcyjnej lokalizacji w podwarszawskich markach. Dom o powierzchni ok. 119 mkw (po podłogach) wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

558 000 zł45 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Atrakcyjne wykończone o zmienionym korzystniejszym rozkładzie 2 pokojowe mieszkanie o pow.44,65 m2 na 1 piętrze w boku 4 piętrowym. Kuchnia z aneksem i oddzielną sypialnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kruszyn Krajeński

Kruszyn Krajeński,kujawsko-pomorskie

644 000 zł148 m² 4 351,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:540 m²

Makler poleca Do sprzedania nieruchomość w zabudowie bliżniaczej o powierzchni całkowitej 146m.Nieruchomość z zewnątrz w pełni wykończona posiada elewacje,kostkę brukową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 590 000 zł70 m² 22 711 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

English below - Na sprzedaż 3 pokojowy apartament 70,01 m Służewiec, górny Mokotów, pozytywny Mokotów (yareal) Oferujemy na sprzedaż elegancki apartament o powierzchni 70,01 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. 1 Maja

Łódź,łódzkie

259 000 zł47 m² 5 456,08 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Kłosek polecają: 2 ustawne pokoje w centrum Łodzi. Opis szczegółowy: nieruchomość położona na parterze, w kamienicy po termomodernizacji. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Żółwin

Żółwin,mazowieckie

439 000 zł1 000 m² 439 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu atrakcyjną działkę w prężnie rozwijającej się miejscowości, z dogodnym dojazdem do urokliwej Podkowy Leśnej , Milanówka, jak również Warszawy. W działce jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

528 700 zł57 m² 9 308,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skorupki

Piastów,mazowieckie

575 000 zł47 m² 12 234 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przytulne mieszkanie w Piastowie. Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 47 m , usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku zlokalizowane w Piastowie przy ul. ks. Ignacego Skorupki. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

628 000 zł44 m² 14 305,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43,90 m , 1 piętro w 10-piętrowym bloku z windą z 2001 roku -warszawa, białołęka, ul. Odkryta. Osiedle zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Poznań,wielkopolskie

518 940 zł38 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

! 2 pokoje 38,44m2 w świetnej lokalizacji! Inwestycja Obiekt nowoczesny kompleks mieszkalny, składający się z jednego budynku wielorodzinnego. W ofercie znajdują się funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krokwi

Warszawa,mazowieckie

700 000 zł55 m² 12 727,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Z przyjemnością prezentuję Państwu gotowe do wprowadzenia, trzypokojowe mieszkanie wraz z miejscem parkingowym w garażu podziemnym oraz komórką lokatorską, usytuowane na cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

1 690 000 zł177 m² 9 548,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:557 m²

Oferuję na sprzedaż elegancko urządzony dom wolnostojący z pięknym ogrodem w Tarnowskich Górach. Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży komfortowego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Duszniki

Duszniki,wielkopolskie

480 000 zł86 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Nasze domy są już gotowe! (I i II etap zostały zrealizowane i sprzedane, na naszym osiedlu znajdziesz już ponad 20 zadowolonych rodzin!). Wyjątkowa oferta zakupu, wybudowanego z dobrych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rembertowska

Poznań,wielkopolskie

642 291 zł50 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis inwestycji: mieszkanie znajduje się na wyjątkowym i kameralnym osiedlu usytuowanym bezpośrednio przy Parku Jasińskiego na poznańskim Grunwaldzie. Został tutaj zachowany idealny balans.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

583 522 zł42 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie na sprzedaż rozkładowe, nowe, 2 pokojowe o powierzchni 41,98 m zlokalizowane na parterze w budynku 4-piętrowym z windą w dzielnicy Psie Pole Poświętne we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szulborska

Warszawa,mazowieckie

619 000 zł37 m² 16 729,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 37m2 na Warszawskiej Woli - Ulrychów. - tylko 10 minut pieszo do metra Księcia Janusza - Mieszkanie do własnej aranżacji - stan do remontu - Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brzoza

Brzoza,kujawsko-pomorskie

615 000 zł89 m² 6 917,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą wyjątkowego osiedla "brzozowy Zakątek" w miejscowości Brzoza pod Bydgoszczą - miejsca, które łączy nowoczesność, komfort i spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Parkowa

Pasikurowice,dolnośląskie

310 000 zł1 000 m² 310 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyłączna oferta biura pm Silesia Nieruchomości Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Na sprzedaż działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

129 000 zł59 m² 2 201,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| biuro Nieruchomości willa prezentuje: nowa niższa cena! Do sprzedania słoneczne, przestronne i ustawne dwu pokojowe mieszkanie położone w zadbanym budynku oddalonym od ulicy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ceynowy

Chojnice,pomorskie

365 000 zł58 m² 6 303,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż przestronne, ciepłe mieszkanie o powierzchni 57,9 m2, położone na 2. piętrze bloku w Chojnicach, przy ulicy Ceynowy. Mieszkanie bardzo dobrze rozplanowane, częściowo otwarty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

647 250 zł43 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty tel.: Mieszkanie o powierzchni o powierzchni 43,15 m2 znajdujące się na 7. piętrze w 10 piętrowym bloku z windą w doskonałej lokalizacji. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łochowice

Łochowice,kujawsko-pomorskie

745 000 zł122 m² 6 106,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:620 m²

Makler poleca Dom w Łochowicach powierzchnia działki około 620m. Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 122m , użytkowa 100m.Składa się z salonu z aneksem kuchennym ,salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Keplera

Zabrze,śląskie

325 000 zł53 m² 6 178,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Zapraszamy do zakupu jasnego i przestronnego mieszkania położonego na parterze, w spokojnej i zielonej okolicy. Blok przeszedł termomodernizację i jest pod opieką Zabrzańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Purda

Purda,warmińsko-mazurskie

182 000 zł1 315 m² 138,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferuję wyjątkowo malownicze działki budowlane, położone w kameralnym leśnym kompleksie, w sercu Puszczy Napiwodzko Ramuckiej, w otoczeniu trzech czystych jezior. W ceny działek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cybernetyki

Warszawa,mazowieckie

797 000 zł38 m² 21 029 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Witam wszystkich, mam na sprzedaż mieszkanie: 1. Lokalizacja Warszawa ul. Cybernetyki 7f 2. Mieszkanie jest bezpośrednio od właściciela. Bez obciążeń. Pośrednikom dziękuję. 3. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

279 900 zł33 m² 8 481,82 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Makler Nieruchomości poleca na sprzedaż: pięknie położone mieszkanie w centrum, w niedużej odległości od Opery Nova i Wyspy Młyńskiej. Dwa pokoje, 2 piętro, winda, balkon typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

716 000 zł29 m² 25 008,70 zł/m²

 

Piętro:9/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Nowoczesny apartament Z balkonem położony na przedmieściu oławskim - ścisłe centrum. Mieszkanie obecnie służy celom inwestycyjnym i jest wykorzystywane w najmie krótkoterminowym. Ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 000 000 zł157 m² 6 369,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 148 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą domu piętrowego podpiwniczonego, po generalnym remoncie i rozbudowie w 2001r. Położonego na dolnym tarasie dzielnicy Osowa Góra, wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Bedlno

Bedlno,świętokrzyskie

320 000 zł6 465 m² 49,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż działkę położoną w miejscowości Bedlno, powiat konecki, gmina Końskie. Malownicza działka z widokiem na lasy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

414 759 zł56 m² 7 420,99 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja murapol. Na Wzgórzu - Oglądasz okolicę z góry. Najwyżej położone miejsce w Sosnowcu. Zielona, przyjazna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Poznań,wielkopolskie

709 250 zł57 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Grunwald - junikowo. Nowa inwestycja już gotowa! Oddane do użytku! Mieszkania wyszpachlowane i pomalowane na biało! Trzypokojowe mieszkanie. Garderoba. Dwa miejsca postojowych w hali garażowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Szczodre

Szczodre,dolnośląskie

750 001 zł1 347 m² 556,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacje szczodre / długołęka / działka 1346 M2 / okolica parku / media W drodze Atrakcyjna i pięknie położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Radom

Radom,mazowieckie

299 000 zł38 m² 7 766,23 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie na os. XV-lecie, radom Oferujemy Państwu na sprzedaż piękne, jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 38,5 m , znajdujące się na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Staniątki

Staniątki,małopolskie

1 200 000 zł138 m² 8 707 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Definito Biuro Nieruchomości i Geodezja ma przyjemność zaprezentować nowoczesny dom jednorodzinny wolnostojący (137,82 mkw) z ogródkiem (350 mkw) położony w miejscowości Staniątki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Nowe

Nowe,kujawsko-pomorskie

250 000 zł48 m² 5 186,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kociewskie Nieruchomości mają przyjemność przedstawić Państwu jasne i przestronne mieszkanie w miejscowości Nowe. Opis nieruchomości: 3 pokoje osobna łazienka i toaleta kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

466 500 zł62 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz pełnej infrastruktury wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Święta Katarzyna

Święta Katarzyna,dolnośląskie

505 050 zł910 m² 555 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

ŚW. Katarzyna, przedmieście wrocławia, działka budowlana 910 M2, media miejskie serdecznie polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych - doskonała lokalizacja, obrzeża wioski, doskonały dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kalsko

Kalsko,lubuskie

96 900 zł1 020 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest czternaście działek znajdujących się w m. Kalsko, gm. Międzyrzecz. 14 działek o pow. od 1020 m2 do 1084 m2 w cenie 95 zł/m2. Dla działek została wydana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Biograficzna

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł80 m² 13 836,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 79,90 m2 usytuowane na parterze w bloku pięciopiętrowym z windą z 2011 roku zlokalizowane w dzielnicy Bielany przy ul. Biograficznej. Na.