dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 985 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 985 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

730 000 zł35 m² 20 857,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1903

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie dwupokojowe na 3 piętrze o powierzchni 35 m2 usytuowane w pięknej kamienicy , przy i ulicy Wrześińskiej. Mieszkanie idealnie nadaje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Cienista

Kraków,małopolskie

1 400 000 zł112 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:468 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedamy dom wolnostojący na ogrodzonej działce w cichej enklawie domów jednorodzinnych. Dom został wybudowany w 1994 r. Około 2005r. zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Warszawa,mazowieckie

1 640 000 zł97 m² 16 909 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

To mieszkanie kupisz bez prowizji! Zapraszam na najbliższą prezentację: piątek 18.10. godz. 16:00-18:00 po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym. Istnieje możliwość ustalenia innego terminu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bohaterów Monte Cassino

Sopot,pomorskie

21 900 000 zł600 m² 36 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:10

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż perełka inwestycyjna- kamienica przy ul. Bohaterów Monte Cassino w Sopocie, prawdziwa gratka dla inwestorów, nieruchomość znajduje się centralnie na przeciwko rozrywkowego centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna

Wrocław,dolnośląskie

1 690 000 zł3 267 m² 517,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Działka usługowa o łącznej powierzchni 3267 m położona na Muchoborze Wielkim. Objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego symbolem 5ag - Teren aktywności gospodarczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mosina

Mosina,wielkopolskie

770 000 zł112 m² 6 860,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

Pragniesz zamieszkać we własnym domu w spokojnej okolicy? Zależy Ci na łatwym dostępie do sklepów, szkoły czy przedszkola? Już dziś możesz stać się właścicielem gotowej do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

544 000 zł125 m² 4 352 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Makler Nieruchomości prezentuje duże, oryginalne mieszkanie w klimatycznej, odnowionej kamienicy w centrum Bydgoszczy przy ulicy Gdańskiej. Lokalizacja znakomita. Historia kamienicy datuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zatylna

Grójec,mazowieckie

484 000 zł57 m² 8 491,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Przedstawiam Państwu komfortowe, przestronne 3 pokojowe mieszkanie po remoncie w samym centrum Grójca, przy ulicy zatylnej o powierzchni 57 m2. Mieszkanie dwustronne położone na 1 piętrze, trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

472 000 zł56 m² 8 428,57 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Polowa

Polowa,łódzkie

58 000 zł708 m² 81,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działki rolne z możliwością uzyskania prawa zabudowy we wsi Polowa koło Szczercowa. Dojazd do działek drogą utwardzoną, w drodze znajduje się wodociąg. Dwie działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krasickiego

Gdańsk,pomorskie

1 948 000 zł73 m² 26 612 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Trzy pokojowy apartament położony 300m od plaży w Brzeźnie To miejsce, które stanie się Twoim prywatnym azylem, pełnym komfortu i elegancji. Przestronny apartament zlokalizowany przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Ogrodowa

Dzierzgoń,pomorskie

539 000 zł130 m² 4 146,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:974 m²

Oferta Na sprzedaż dom w stanie deweloperskim o powierzchni całkowitej ok 130 mkw, posadowiony na działce o powierzchni 974 mkw, położony przy ul. Ogrodowej w Dzierzgoniu. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona Tomaszowice

Tomaszowice,małopolskie

1 400 000 zł3 020 m² 464 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Więcej informacji: przemeklub biuro:w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail:. Oferuję do sprzedaży śliczną działkę o powierzchni 30 arów, położoną w miejscowości Tomaszowice. Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

581 237 zł69 m² 8 380 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Murapol Osiedle Szafirove - Połączenie natury z bliskością miasta Oddanie do użytku IV kwartał 2025 teraz promocja! Oprócz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Józefów

Józefów,mazowieckie

850 000 zł157 m² 5 414,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Zapraszam do zkupu wyjątkowego domu, bezposrednio od developpera ,który łączy komfort i elegancję w sercu przyjaznej i zdrowej miejscowości Józefów tuż pod Warszawą, 3 kilometry od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona, ul. Gospodarcza

Bukowno,małopolskie

1 780 000 zł8 400 m² 212 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Bukowno ul. Gospodarcza (gmina Bukowno, powiat olkuski) - na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 84 ar (nr 588/4), położona w całości w terenach oznaczonych symbolem 9p2 - tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Konikowo

Konikowo,zachodniopomorskie

635 000 zł104 m² 6 121,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Polecam Sierpniową oferte! Każdy z domów -2% -przedmiotem sprzedaży są domki jednorodzinne znajdujące się na granicy do Koszalina to około 800 m a dystans do Morza to tylko 18 km. Cena od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Krypno Kościelne

Krypno Kościelne,podlaskie

430 000 zł7 150 m² 60,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość położona w Krypnie Kościelnym w gminie Krypno - ok 30 km od centrum Białegostoku. Powierzchnia działki wynosi 7150 m2. Na życzenie klienta istnieje możliwość oczyszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kościuszki

Police,zachodniopomorskie

385 000 zł50 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż: mieszkanie 2-pokojowe w Policach Idealne na Inwestycję Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 50 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze odnowionej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Chabrowa

Wysoka,dolnośląskie

1 094 450 zł73 m² 14 945,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Przedmiotem oferty jest wyjątkowe mieszkanie, w którym od początku czujemy się jak w domu. Mieszkanie zostało wykończone z dbałością o każdy szczegół, oraz posiada piękny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zimowa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

340 000 zł37 m² 9 269,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Słoneczne mieszkania o powierzchni 36,68 m zlokalizowanego na spokojnym osiedlu przy ul. Zimowej 2. Nieruchomość znajduje się na 3. piętrze budynku położonego w otoczeniu lasu, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

449 000 zł66 m² 6 803,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przedstawiamy na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe położone na Bartodzieje. Lokal mieszkalny składa się z 3 odrębnych pokoi, w tym jeden z wyjściem na dużą loggię, osobnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hubego

Toruń,kujawsko-pomorskie

680 000 zł55 m² 12 325,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 55 m2 składające się z 2 pokoi, usytuowane na 1 piętrze w apartamentowcu, położonym na skraju lasu przy ul. Hubego. Głównym atutem jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Luborzyca

Luborzyca,małopolskie

500 000 zł120 m² 4 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom w stanie surowym otwarty na widokowej działce. Dom o pow. użytkowej 116 m.kw. składa się z dwóch kondygnacji: - parter: salon z aneksem kuchennym o pow. 48 m.kw., wiatrołap,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

470 000 zł25 m² 18 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Warszawa - Praga Południe -ul. Grochowska Cena: 470 000zł Oferta na zasadach wyłączności Mieszkanie posiada powierzchnie 25,25m2, a w tym: 1 pokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Rogów Sobócki,dolnośląskie

289 000 zł1 600 m² 180,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

1. Lokalizacja i dostępność: działka budowlana znajduje się w Rogowie Sobóckim. Posiada możliwość budowy aż 4 budynków. Dojazd do działki jest zapewniony drogą asfaltową. Z granic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Jagodowo

Jagodowo,kujawsko-pomorskie

588 300 zł90 m² 6 520,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:148 m²

Zapraszamy do zapoznania się Z ofertą nowoczesnej inwestycji W jagodowie zaledwie kilkanaście minut od bydgoszczy! Jeśli masz dosyć mieszkania w bloku i marzysz o domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Kasztanowa

Tarnów,małopolskie

198 000 zł20 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowocześnie wyremontowane, przytulne mieszkanie w Tarnowie przy ulicy Kasztanowej. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze, kameralnego, dwupiętrowego bloku. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pastelowa

Gdańsk,pomorskie

602 000 zł59 m² 10 186,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera. Brak prowizji oraz pcc. Możliwość skorzystania z bezpłatnej pomocy w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Z przyjemnością przedstawiam ofertę komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Belgradzka

Warszawa,mazowieckie

1 370 000 zł76 m² 18 026,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Polecamy jasne, ciche 5 pokojowe na Ursynowie, wykończone w oparciu o detale 5 min pieszo metro Natolin Budynek z 2000r, cegla Ekspozycja wschód-zachód Winda, ostatnie 5 pietro Balkon na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pastelowa

Gdańsk,pomorskie

430 000 zł34 m² 12 540,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta dotyczy lokalu nr 9.73 W trosce o bezpieczeństwo przyszłych mieszkańców osiedle będzie wyposażone w zewnętrzny monitoring i wideodomofony, a w lokalach mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Cholewkarska

Wrocław,dolnośląskie

11 356 400 zł28 391 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty: tel.: Nieruchomość składająca się z czterech działek o łącznej powierzchni 28.391 m2, o różnorodnym przeznaczeniu w miejscowym planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosynierów

Marki,mazowieckie

480 000 zł40 m² 11 851,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Twój azyl na zielonym osiedlu. Idealne dla singla lub pary, którzy cenią komfort i chcą dostosować przestrzeń do własnych potrzeb. Atuty Duży balkon: około 10 m przestrzeni do relaksu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czyżewskiego

Sopot,pomorskie

2 000 000 zł118 m² 16 949,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1905

Atuty: - gotowiec inwestycyjny, - mieszkanie idealne pod inwestycję na wynajem krótkoterminowy, - możliwość podziału mieszkania na 2 apartamenty bądź kilka mniejszych - mieszkanie w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dolna Wilda

Poznań,wielkopolskie

642 000 zł64 m² 10 009,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Polecam zapoznanie się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego na poznańskiej Wildzie (tuż przy samym parku Jana Pawła II) przy ul. Dolna Wilda. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sudecka

Brodnica,kujawsko-pomorskie

350 000 zł44 m² 7 882,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie na sprzedaż składające się z salonu z aneksem kuchennym oraz dwóch sypialni. Mieszkanie znajduje się na nowoczesnym osiedlu w bloku z windą. Czynsz administracyjny latem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Łódź,łódzkie

305 000 zł34 m² 8 970,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Prezentujemy Państwu wyjątkową kawalerkę będącą doskonałą propozycją dla osoby chcącej zamieszkać w spokojnej i cichej okolicy, a także osoby chcącej ulokować środki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

647 600 zł75 m² 8 634,67 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lasówka

Kraków,małopolskie

545 000 zł36 m² 15 300,40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż oferuję mieszkanie dwupokojowe o metrażu 35.62 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Płaszów / Czyżyny. Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nowa Wieś

Nowa Wieś,kujawsko-pomorskie

84 000 zł700 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nowa Wieś ul. Cicha - mamy zaszczyt zaprezentować Państwu do sprzedaży 8 działek budowlanych o pow. ok 700m2 każda. Działki są w trakcie podziału. Informacje o działce 700m2: - dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polna

Wieliczka,małopolskie

485 951 zł49 m² 9 999 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

DO sprzedania: trzypokojowe mieszkanie na ul. Europejskiej/polnej. W Śledziejowicach. Mieszkanie, położone jest na II piętrze w budynku z 2024. Podstawowe informacje: - powierzchnia.