dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 210 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 210 ogłoszeń

775 000 zł70,74 m² 10 955,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Trzypokojowe, po generalnym remoncie, w pełni umeblowane, łódź, olechów. Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate Nieruchomości. Bestate Nieruchomości Pabianice oferuje do.

Szczegóły ogłoszenia

1 020 000 zł5 100 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dwie ustawne działki o łącznej powierzchni 51a w Rzeszowie Zwięczycy to propozycja dla osób, które cenią dobry kształt i spokojną lokalizację blisko miasta. Wyróżniają się.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł1 958 m² 148,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentuję Państwu działkę budowlaną o powierzchni 1958m2 położoną w Miłocinie zaledwie 15 min od Lublina. Nieruchomość położona jest w malowniczej okolicy rzeki Ciemięgi.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł13 000 m² 184,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Położona w Żółwinie nieruchomość gruntowa o powierzchni niemal 1,3ha. W kształcie prostokąta o szerokości frontu ponad 120m. Zgodnie z ustaleniami mpzp przeznaczona pod.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł82 m² 14 634,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Do sprzedania mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 82 m2, położone przy ulicy Okopowej. 4 piętro w 4-piętrowym apartamentowcu bez windy z 1993 roku (spółdzielnia planuje zbudowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

581 790 zł24,92 m² 23 346,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalny i świetnie zaprojektowany apartament o powierzchni 24,92 m , zlokalizowany na parterze nowoczesnej inwestycji 12 Górska Apartamenty Układ mieszkania: przedpokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 067 895 zł112,41 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa roszarnia - to Twoje miejsce na mapie Leszna! Nowoczesna architektura w doskonałej lokalizacji - apartamenty szyte na miarę! Inwestycja przy ul. Irlandzkiej to 4 kondygnacyjny obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł3 000 m² 66,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

- lokalizacja: chomranice (gmina Chełmiec) - Powierzchnia: 30 ar (3000 m ) - Media: wodociąg gminny w granicy, gaz w granicy, prąd, obecnie na działce istnieje możliwość wybudowania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 000 zł75,20 m² 6 901,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesny dom w stanie deweloperskim w Kiełpinie Przedstawiamy nieruchomość położoną w wyjątkowej lokalizacji - w otoczeniu jezior, lasów i malowniczych terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

701 599 zł84,53 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mam zaszczyt zaprezentować Państwu nowoczesne, 3 pokojowe mieszkanie z tarasem i balkonem w stanie deweloperskim, zlokalizowane na ,osiedlu Parkowym' w Aleksandrowie Kujawskim.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł60 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 549 m²

Domek o powierzchni ok 60m2 posadowiony na działce o powierzchni 1549 m2 w miejscowości Budy-Grzybek gm.Jaktorów! Dom składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, korytarza oraz sieni.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł1 872 m² 266,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka 1 872 m Z widokiem na góry | małe ciche przestrzeń, spokój I panoramiczne widoki Na sprzedaż działka o powierzchni 1 872 m , położona w malowniczej wsi Małe Ciche,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

969 105 zł87,27 m² 11 104,68 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Jako wyłączne biuro sprzedaży mamy przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z nową kameralną inwestycją, która powstaje w zielonych Swoszowicach, przy ul. Krzyżańskiego. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł1 659 m² 150,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Świetna lokalizacja cena podlega negocjacji tylko U nas Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną w Sławkowie przy ul. Jana Matejki. Działka o powierzchni 1659 m2, szerokość 28 m.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł1 340 m² 470,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Do sprzedaży bardzo ładna działka budowlana o pow. 13.4 ar, zlokalizowana w południowej części miasta, tj. w Krakowie - Kosocicach. Działka znajduje się na lekkim wzniesieniu.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł62,34 m² 12 816,81 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe w sąsiedztwie Łąk Nowohuckich, dzielnica Nowa Huta ul. Ziarkowa. Inwestycja oddana do użytku. Aktualnie do sprzedania posiadamy 2 mieszkania na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 945 000 zł120 m² 24 541,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom typu bliźniak, położony w spokojnej części Sopotu Górnego, przy urokliwej uliczce w pobliżu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. To świetna nieruchomość dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 399 000 zł143,66 m² 9 738,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:679 m²

Lipcowy Zakątek komfort, spokój i nowoczesne budownictwo w Chmielowicach Lipcowy Zakątek to kameralne osiedle nowych domów jednorodzinnych i bliźniaczych przy ul. Lipcowej w Opolu.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł147,90 m² 6 416,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 676 m²

Oferta dostępna W pepper house! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w Gościcinie - dwa domy posadowione na dużej, zielonej działce o łącznej powierzchni 3676 m . To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

2 006 000 zł15 444 m² 129,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Chcesz sprzedać nieruchomość, zapraszamy do Współpracy :) Wyłącznie u Nas :) Może to Właśnie Twoje miejsce na Ziemi ? Mamy przyjemność zaoferować Państwu magazyn/hale o pow. użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

319 025 zł1 823 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki z warunkami zabudowy na sprzedaż - Lębork, ul. Słowińska Marzysz o domu w spokojnej, rodzinnej okolicy, a jednocześnie zależy Ci na świetnej komunikacji z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł11 000 m² 59,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Pięknie położona, w pełni uzbrojona działka budowlana oznaczona w planie zagospodarowania jako 7mn. Idealne miejsce dla osób poszukujących miejsca pod rezydencję dającą prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

9 800 000 zł2 360 m² 4 152,54 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:5 661 m²

Na sprzedaż obiekt budowlany położony w Grodzisku Mazowieckim. Nieruchomość zabudowana łącznie dwoma budynkami o powierzchni 2360m2 na działce 5661m. Obiekt budowany z przeznaczeniem na.

Szczegóły ogłoszenia

72 240 zł1 032 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zachwycające położenie działki, miejsce pełne uroku, doskonałe do wypoczynku lub stałego zamieszkania, bardzo blisko natury! Lubiaszów Stary - przysiółek wsi Lubiaszów w Polsce, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

508 980 zł56,30 m² 9 040,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja bez prowizji! bez pcc! zakup od dewelopera! Gorąco polecam nowo powstające osiedle w Oławie. Pierwszy etap składa się z 18 mieszkań o powierzchni od 32 do 80m2.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł49 m² 12 142,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w Milanówku na osiedlu Jedwabnik, w pełni umeblowane, przy ulicy Brzozowej. Blok po termoizolacji, jedno-klatkowy, klatki schodowe są czyste i zadbane,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

892 710 zł81,90 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Wszystkie mieszkania o powierzchni użytkowej ponad 60m2 zostały objęte specjalną ofertą promocyjną: -500 zł/m2 od ceny ofertowej! Aktualna oferta wszystkich dostępnych mieszkań znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł71 m² 4 211,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:955 m²

Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny o pow. 71mkw na zagospodarowanej działce o pow. 955mkw Dom trzyizbowy z poddaszem, na którym można wydzielić dodatkowe pokoje, częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł160 m² 6 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:395 m²

Kamienica (dwie kondygnacje) o pow. 160m 2 z oficyną o pow. 49 m2 na ogrodzonej działce o pow. 395 m2 przy ul. 25 czerwca w Radomiu. Kamienica: - pow. 160 m2 - oficyna.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł2 977 m² 77,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Tylko u Nas! Nie szukaj dalej! Prosimy o kontakt ws. działki wyłącznie za naszym pośrednictwem :-) Biuro nieruchomości Team4home prezentuje Państwu nietuzinkową działkę, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł800 m² 625 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Prezentujemy na sprzedaż ruiny Starego Browaru (później śledziarni) o pow. około 800m2, znajdującego się bezpośrednio w Parku w centrum Żar. Obiekt objęty został miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł500 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o kształcie prostokąta, umiejscowiona wśród pól i lasów. Powierzchnia: 500 m2. W okolicy znajduje się kilka dużych jezior, do najbliższego z nich można.

Szczegóły ogłoszenia

578 999 zł57 m² 10 157,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Eleganckie mieszkanie w doskonałej lokalizacji w zaciszu Czyżkówka. 2 poziomy, piętro z antresolą! Wnętrze to salon z aneksem, łazienka i przedpokój na pierwszym poziomie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

400 272 zł43,04 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zamieszkaj w nowoczesnym budynku powstającym przy ul. Ogrodowej w Łomży w miejscu, które łączy komfort współczesnego życia z funkcjonalnym otoczeniem. Nowa inwestycja to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 563 m² 127,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o powierzchni 15,63 ar, która znajduję się w Chwałowicach (gmina Jelcz-Laskowice, powiat Oławski) Informacje o działce: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł80 m² 8 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Szukasz swojego miejsca z dala od zgiełku miasta, ale z doskonałym dojazdem? Cenisz wysoką jakość materiałów i nowoczesne rozwiązania? Chata w Kwadracie ma idealną ofertę!.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł47,04 m² 6 143,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

NA sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie Powierzchnia całkowita: 47,04 m2. Najważniejsze atuty: mieszkanie - środkowe - bardzo ciepłerozkładowy układ pomieszczeńogrzewanie oraz ciepła woda - z sieci.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł46 160 m² 64 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Duża działka o pow. 4,6 ha (46160 m2) praktycznie w całości stanowiąca zbiornik wodny znajdująca się przy drodze asfaltowej w centrum Klementowic gm. Kurów pow. puławski woj.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł794 m² 755,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Nowa oferta! Działki przy ul. Oceanicznej w Chwaszczynie. W ofercie kolejny etap sprzedaży działek na pięknym, rozwijającym się osiedlu! Aktualnie 4 działki do wyboru. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Cielętniki,dolnośląskie

349 000 zł79 m² 4 417,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:660 m²

Szukasz spokojnego miejsca do życia z dala od miejskiego zgiełku, ale z szybkim dojazdem do Wrocławia? Ta oferta łączy ciszę, przestrzeń i rozsądną cenę. Na sprzedaż połowa domu.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł34 m² 14 676,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartamentowiec inwestycyjny nad jeziorem ukiel w Olsztynie. Zapraszamy na ekskluzywny vidok! marina, las sosnowy, jezioro, plaża piaszczysta, restauracja, siłownia, boisko do siatkówki,.