dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 977 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 977 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Kiszkowo

Kiszkowo,wielkopolskie

55 000 zł1 000 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1000 m , zlokalizowana w urokliwej miejscowości Kiszkowo, w województwie wielkopolskim. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Sowińskiego

Wyszków,mazowieckie

970 000 zł392 m² 2 474,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Centrum wyszkowa || działka inwestycyjna - 392 M2 || 970tys. Mamy przyjemność przedstawić Państwu działkę inwestycyjną położoną w samym centrum Wyszkowa, przy ul. Sowińskiego. Nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

1 085 796 zł95 m² 11 399,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne apartamenty w nadmorskiej dzielnicy Gdańska - Letnica. Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: gotowe mieszkania 4-pokojowe Duży ogródek 144,8m2 900 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

598 999 zł66 m² 9 021,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

toplokalizacja/tarasy grabiszyńskie/inżynierska/3pok./ogród/ogrzewanie miejskie/okazja! DOSKONAŁA LOKALIZACJA! NISKA CENA! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kowalowa,dolnośląskie

4 300 000 zł850 m² 5 058,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:27 526 m²

= wyłączność = Do sprzedaży oferujemy Państwu wyjątkową ofertę dużego gospodarstwa usytuowanego w urokliwym miejscu Sudetów, we wsi Kowalowa. Ta niezwykła nieruchomość składa się z: domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

497 166 zł53 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Zaciszna

Oława,dolnośląskie

679 000 zł71 m² 9 555,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Do sprzedania komfortowe, przestronne, jasne mieszkanie w popularnej lokalizacji : ul. Zaciszna w Oławie! Mieszkanie o powierzchni 71,06 m2 usytuowane na drugim piętrze czteropiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dambonia

Opole,opolskie

520 000 zł48 m² 10 833,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ul.Dambonia po świeżo wykonanym generalnym remoncie. Mieszkanie o pow. 48,00 m2 pierwotnie składające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Kraków

Kraków,małopolskie

439 000 zł25 m² 17 560 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowa kawalerka wykończona pod klucz - bezpośrednio! Oferuję na sprzedaż świeżo wykończoną, stylową kawalerkę na osiedlu Verde, znajdującą się w nowym budynku z 2024 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Reptowo

Reptowo,kujawsko-pomorskie

147 100 zł1 222 m² 120,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Przedmiotem oferty jest piękna, równa działka budowlana o pow. 1226m położona w miejscowości Reptowo, gm. Dąbrowa Chełmińska.!Oferta godna uwagi! Działka ma bezpośredni dostęp do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Dudki,warmińsko-mazurskie

690 000 zł83 m² 8 278,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:615 m²

Osada Dudki - kameralne osiedle ośmiu nowoczesnych, energooszczędnych domów jednorodzinnych o powierzchni użytkowej 83.35 m2, z panoramicznym widokiem na Jezioro Dudeckie. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

505 600 zł28 m² 17 834,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie od dewelopera! oferta bez prowizji dla biura I podatku pcc 2% Zapraszam do zakupu lokalu usługowego z funkcją mieszkalną jest to kawalerka z gotową łazienką, gotową kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Sosnkowskiego

Opole,opolskie

3 000 000 zł539 m² 5 565,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:864 m²

Na sprzedaż lub wynajem obiekt położony w Opolu w dzielnicy zwm. Znakomita lokalizacja u zbiegu ulic Horoszkiewicza i Sosnkowskiego. Obiekt dwukondygnacyjny , częściowo podpiwniczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drukarska

Wrocław,dolnośląskie

520 000 zł41 m² 12 676,70 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Krzyki/2pok/parter/balkon/piwnica/hit/winda/okazja Prezentujemy Państwu na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 41m2 przy ul. Drukarskiej we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na parterze/ 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

450 000 zł40 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz atrakcji Centrum miasta? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

1 419 000 zł87 m² 16 310,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Wykończone mieszkanie Z tarasami / cicha I spokojna okolica / bez prowizji doskonała lokalizacja blisko rzeki apartament Z dużymi przeszkleniami stylowe I eleganckie wnętrza budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bąkowa

Kielce,świętokrzyskie

718 000 zł60 m² 11 893,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro nieruchomości twoje M Oferuje 3 pokoje w Apartamentowcu z 2020 roku z windą i ogródkiem 56 m2 w dzielnicy Pod Telegrafem. Idealne mieszkanie dla rodziny. Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nadbrzeż

Nadbrzeż,mazowieckie

336 000 zł10 500 m² 32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki rolno-budowlanej w Nadbrzeżu, gmina Karczew Na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 1,05 ha, położona w malowniczej miejscowości Nadbrzeż, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Złota

Katowice,śląskie

836 000 zł52 m² 16 076,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0 zł prowizji - bez ukrytych opłat bez podatku pcc 2% cena mieszkania do negocjacji indywidualnie na spotkaniu Chętnie przedstawię Państwu luksusową inwestycje ulokowaną 10 minut od centrum Katowic,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Białystok,podlaskie

750 000 zł110 m² 6 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:210 m²

Prezentujemy do sprzedaży bliźniak w stanie deweloperskim (ostatni segment nr 2) w Białymstoku, w dzielnicy Zawady. Co wyróżnia tę inwestycję:? - położenie w obrębie miasta -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bacewiczówny

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł64 m² 12 484,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Digital Broker prezentuje mieszkanie idealnie zarówno dla rodziny jak i lokaty kapitału. Nieruchomość sprosta oczekiwaniom klientów ze względu na funkcjonalny rozkład pomieszczeń oraz bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

1 229 000 zł87 m² 14 062 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel: otoczenie nieruchomości Nieruchomość zlokalizowana na zachodzie Wrocławia os. Szczepin. Lokalizacja dobrze skomunikowana z resztą miasta, co ułatwia poruszenie się po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gogola

Radonie,mazowieckie

2 650 000 zł251 m² 10 557,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Z przyjemnością przedstawiam Państwu tę wyjątkową nieruchomość. To wyjątkowy dom parterowy, otoczony zielenią i ciszą. Znajduje się na przepięknej, słonecznej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

389 300 zł916 m² 425 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna o powierzchni 916 m2 pod zabudowę jednorodzinną (docelowo po podziale działki 3008 m2). Docelowo możliwość postawienia domu jednorodzinnego dwulokalowego. Działka dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Poznań,wielkopolskie

630 000 zł47 m² 13 404,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż przytulne i nowoczesne mieszkanie 2 pokoje, 47 m2, jeżyce, ul. Dąbrowskiego Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronne, nowoczesne 2- pokojowe mieszkanie w doskonałej, niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Kręta

Rudołtowice,śląskie

330 000 zł2 683 m² 123 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną w powiecie pszczyńskim, otoczoną luźną zabudową jednorodzinną i urokliwymi polami rolnymi. Lokalizacja działki zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

629 000 zł47 m² 13 469 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel: gotowe, urządzone mieszkanie w nowej Inwestycji. Mieszkanie wykończone w najwyższym standardzie : gładzie + farby Flugera, podłoga wodoodporna Metamorphose ac5,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kielce

Kielce,świętokrzyskie

580 000 zł61 m² 9 457,04 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mamy przyjemność zaprezentować jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 61,33 m, położone w atrakcyjnej i spokojnej lokalizacji na Osiedlu Świętokrzyskim w Kielcach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem

Zielona Góra,lubuskie

1 300 000 zł270 m² 4 814,81 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Budynek użytkowy z lokalem handlowo-usługowym na parterze i lokalami biurowymi na I i II piętrze. Budynek przebudowany w 2000 roku z 1 miejscem parkingowym, położony przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolejowa

Bytom,śląskie

299 999 zł48 m² 6 211,16 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

**** Bytom - mieszkanie do wejścia! - po generalnym remoncie! Przy ulicy Kolejowej w wieżowcu czeka na Was świeżo wyremontowane od podstaw mieszkanie , znajdujące się na jednym z wyższych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drukarska

Wrocław,dolnośląskie

625 500 zł54 m² 11 540,60 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Wrocław/3pok./Drukarska/balkon/winda/piwnica/hit Prezentujemy Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,1 m2 na ul. Drukarskiej we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze z 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

968 000 zł39 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szanowni Państwo, polecam na sprzedaż nowe 2-pokojowe o powierzchni 39 m znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Angel City Wrocław na Przedmieściu Oławskim, ul. Walońska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Francuska

Warszawa,mazowieckie

1 185 000 zł46 m² 25 760,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Jasne mieszkanie 46 m2, dwa pokoje, oddzielna kuchnia, rozkładowe. Dzielnica spokojna, z niską zabudową i dużą ilością zieleni. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Prusa

Żmigród,dolnośląskie

279 000 zł77 m² 3 623,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż część domu o powierzchni 77 m2 z działką o powierzchni 400m2 w Żmigrodzie. W skład domu wchodzą; - salon - Pokój z kuchnią w aneksie - Przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

290 000 zł49 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie na oś. Różanym w Dzierżoniowie o powierzchni 49,29 mkw. Nieruchomość położona na 4 piętrze. W skład wchodzą: - dwa pokoje, - kuchnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 390 000 zł106 m² 13 113,20 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1956

Powierzchnia: po podłodze: około 104 m W księdze wieczystej: 75 m Możliwość rozszerzenia przestrzeni o dodatkowe 50 m Piętro: mieszkanie dwupoziomowe, na 4. i 5. piętrze (bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fordońska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

439 999 zł56 m² 7 857,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Makler Nieruchomości z ogromną przyjemnością polecają na sprzedaż przestronne mieszkanie 56,2 m2 przy ul. Fordońskiej w Bydgoszczy. Kilkaset metrów do Wyższej Szkoły Bankowej. Autobusy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 18 Sierpnia

Katowice,śląskie

362 000 zł42 m² 8 619,05 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji sprzedam bezpośrednio 2 pokojowe mieszkanie w Katowicach, ul. 18 Sierpnia 4 mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

189 999 zł25 m² 7 615,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka W spokojnym miejscu! Do sprzedania 1-pokojowe mieszkanie położone w dzielnicy Centrum w Sosnowcu. Zlokalizowane zostało na 1 piętrze niskiego bloku. Składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Warszawa,mazowieckie

270 000 zł30 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Ogólne Informacje Typ lokalu: studio o powierzchni 30 m . Stan: po remoncie, gotowe do indywidualnego urządzenia według własnych potrzeb. Lokalizacja: mieszkanie usytuowane w piwnicy, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Terespolska

Warszawa,mazowieckie

927 000 zł60 m² 15 501,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż : wygodne, ładne, dobrze skomunikowane, gotowe do wprowadzenia, mieszkanie na warszawskiej Pradze Południe. Powierzchnia mieszkania to 59,8 m2, na które składa się : pokój z aneksem.