dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 985 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 985 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

353 199 zł25 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego nowego kampusu Akademii Muzycznej ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wesoła

Dzierżoniów,dolnośląskie

850 000 zł160 m² 5 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

0 % od kupującego! Prezentujemy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 200 mkw wraz z garażem , a użytkowej 160 mkw. Dom usadowiony jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Dobrzyń

Dobrzyń,opolskie

95 000 zł2 050 m² 46,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka pod lasem! Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę o powierzchni ok. 0,2050 ha w miejscowości Sielska Woda, przy ulicy Jesiotrowej, obręb Dobrzyń, gmina Lubsza. Media - woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

737 590 zł87 m² 8 489,76 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

525 010 zł53 m² 9 885,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz atrakcji Centrum miasta? Jeśli tak to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Sosnowiecka

Karpacz,dolnośląskie

990 000 zł1 832 m² 540,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Numer oferty 2502 Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Biuro Nieruchomości Optima ma Państwu do zaoferowania działkę budowlaną w Karpaczu przy ulicy Sosnowieckiej o powierzchni 1832m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł63 m² 9 532,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Polecam na sprzedaż dwustronne mieszkanie w kamienicy położone przy ul. Łukasińskiego (krzyki- przedmieście Oławskie). Mieszkanie o powierzchni 61 mkw, składa się z dwóch, dużych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

428 468 zł44 m² 10 092,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dodatkowe rabaty tylko w Biurze dewelopera! Duży wybór gotowych mieszkań_przyjdź i zobacz na żywo :) Rabat nawet 20-35 tyś w Dni otwarte pt/so U Nas najtaniej! hala do 50%rabatu :).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kurkowa

Wrocław,dolnośląskie

749 000 zł51 m² 14 686,30 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Kurkowa I śródmieście I ścisłe centrum I 2 pokoje rozkładowe I oddzielna kuchnia Dwupokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie w samym centrum Wrocławia, stanowiące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gawota

Warszawa,mazowieckie

2 450 000 zł284 m² 8 627,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:890 m²

Witam serdecznie Państwa, oferta wyłącznie w naszym biurze. Mam przyjemność zaoferować Państwu przepiękny dom zanjdujący się na Warszawskim Ursynowie. Nieruchomość znajduje się przy cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lęborska

Warszawa,mazowieckie

815 000 zł39 m² 20 897,40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przedmiotem oferty jest 2 pokojowe mieszkanie na warszawskiej Pradze Północ przy ulicy Lęborskiej. W sąsiedztwie stacji metra Szwedzka. Dobra komunikacja z całym miastem - linie autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

1 149 000 zł92 m² 12 462 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Sdp nieruchomości - dział deweloperski promocja! Opiekun nieruchomości: tel. Mieszkanie W centrum miasta W prestiżowej inwestycji Z widokiem na wrocław! 4-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kłaj

Kłaj,małopolskie

499 000 zł176 m² 2 835 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Więcej informacji Mail: wszystkie oferty na stronie: szukasz domu na płaskiej działce, w spokojnej okolicy, z bardzo dobrą infrastrukturą? Oto Alternatywa dla Ciebie! Sprzedaż domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kalej

Kalej,śląskie

138 000 zł800 m² 172,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena! Biuro onyx Nieruchomości poleca na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 800 m2 (wymiary ok. 21x38 m), położoną w miejscowości Kalej, gmina Wręczyca Wielka. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zatorska

Wrocław,dolnośląskie

669 000 zł51 m² 12 998 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

3-pokojowe mieszkanie z loggią! Opiekun nieruchomości: agnieszka Plewka tel. 3-pokojowe mieszkanie z loggią do własnej aranżacji. Zapraszam na kameralne targi nieruchomościowe w naszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Józefosław,mazowieckie

1 529 000 zł178 m² 8 594,72 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Segment o powierzchni 177,9m2 zlokalizowany w Józefosławiu przy Lesie Kabackim. Więcej zdjęć prześlę na adres mailowy - dostępne są też na stronie biura! Budynek z 2009 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

322 900 zł32 m² 9 996,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Oferujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 32,3m oraz doskonałym rozkładzie, położone jest na 2. piętrze niskiego bloku w spokojnej i cichej części osiedla. Budynek otoczony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Rynarzewo

Rynarzewo,kujawsko-pomorskie

124 000 zł1 000 m² 124 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana w Rynarzewie bardzo dobra lokalizacja blisko szkoła, przedszkola, dino. Do sprzedania działka o powierzchni 1000m -woda prąd w drodze.Lokalizacja idealna ,tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Rzeszów,podkarpackie

415 000 zł31 m² 13 258,80 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż dwa pokoje o powierzchni 31,3 m2 na os. 1000-lecia w Rzeszowie. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w bloku 11 piętrowym z windą. Funkcjonalny układ mieszkania: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

662 200 zł66 m² 10 033,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Makler poleca: nowoczesna inwestycja w samym centrum Bydgoszczy! Teren zamknięty, oddzielony od zgiełku miasta. Nieruchomość usytuowana na 1 piętrze w budynku z 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brwinów

Brwinów,mazowieckie

875 000 zł280 m² 3 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom wolnostojący osadzony na działce 1.100m2 w otulinie starodrzewu. Powierzchnia całkowita 280m2, solidny murowany dom, w którym po odświeżeniu można zamieszkać ewentualnie wykonać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jodłowicka

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł46 m² 14 220,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż wyjątkowe przytulne 2 pokojowe mieszkanie z dużym tarasem. Mieszkanie o pow. całkowitej 45,71 m2 z dużym tarasem o pow. 20,60 m2 , miejscem parkingowym w hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

935 452 zł64 m² 14 580 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Piękne mieszkanie o pow. 64,16m2 znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku z windą. Wyjątkowe mieszkanie. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Piekary

Piekary,małopolskie

445 000 zł1 625 m² 273,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni ponad 16a położona w zacisznym bliskim Krakowa miejscu w miejscowości w okolicy Piekar w Gminie Liszki. Działka cechuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drzymały

Szczecin,zachodniopomorskie

360 000 zł42 m² 8 488,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,41m2 położone na wysokim parterze w niskim, czteropiętrowym budynku z cegły przy ulicy Drzymały. Lokalizacja nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Sławęcinek

Sławęcinek,kujawsko-pomorskie

2 408 000 zł6 020 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości properton poleca Państwu dwie działki o powierzchni 3010 m2 każda, położone w gminie Inowrocław w miejscowości Sławęcinek. Działki do kupienia tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

365 800 zł37 m² 9 857,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

507 815 zł70 m² 7 350,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy po dodatkowe rabaty tylko bezpośrednio u Nas w biurze sprzedaży. Dostępni jesteśmy również w weekendy. Duży wybór gotowych mieszkań_przyjdź i zobacz na żywo :)podana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Polanowice

Polanowice,małopolskie

395 000 zł3 000 m² 131,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka w Polanowicach. 3 km od węzła S7 Widoma-Kraków. Działka rolno-budowlana 30 a. Część budowlana 12 a, część rolna 18 a. Możliwość powiększenia terenu do 1 ha. Ładna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aleksandrowska

Łódź,łódzkie

439 000 zł45 m² 9 755,56 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie (45 mkw) przy ul. Aleksandowskiej na Łódzkim Teofilowie. Mieszkanie znajduję się na 3 piętrze bloku mieszkalnego z windą i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żnieńskiej

Zabrze,śląskie

190 000 zł60 m² 3 179,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Idealne dla inwestora Mieszkanie do generalnego remontu 3 Pokoje | 59,76 m2 Parter Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w centrum Zabrza przy ulicy Żnieńskiej. Lokal znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

411 410 zł54 m² 7 584,99 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja murapol. Na Wzgórzu - Oglądasz okolicę z góry. Najwyżej położone miejsce w Sosnowcu. Zielona, przyjazna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

264 600 zł26 m² 10 176,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Graniczna

Rzeszów,podkarpackie

585 000 zł39 m² 15 015,40 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 2 pokoje * 38,96 m2 * balkon * I piętro * ul. Graniczna opis: - mieszkanie o powierzchni 38,96 m2 - piętro: 1 /13 - wysoki blok - czynsz na 2 osoby 470 zł - ogrzewanie, woda, wywóz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

595 000 zł147 m² 4 059,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zakupu wyjątkowego, luksusowego apartamentu, który spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Ta w pełni wyposażona i umeblowana nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

369 000 zł34 m² 10 982,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkania w stanie deweloperskim w Grodzisku Mazowieckim! Kawalerka w dwupiętrowym budynku na parterze. W bliskiej okolicy sklepy, przychodnia, szkoła. Kilkadziesiąt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okólna

Kraków,małopolskie

535 000 zł37 m² 14 278 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Ustawne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,5 mkw. położone w zielonej okolicy przy ul. Okólnej Na Kozłówce. Lokal dostępny natychmiast. Piętro: 0/4. W mieszkaniu - salon: 16 mkw.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Chłopska

Gdańsk,pomorskie

429 000 zł27 m² 15 888,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atuty: - pełne wyposażenie - 15 minut spacerem do Parku Reagana - położenie w centrum Przymorza - 5 minut do tramwaju, autobusu i 15 min pieszo do stacji skm - pełna własność - doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Kłodawa,lubuskie

880 000 zł164 m² 5 365,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 211 m²

Prezentuję Państwu na sprzedaż piękny i komfortowy dom wśród zieleni i zacisznej okolicy. Dwulokalowy wolnostojący dom jednorodzinny z 2004 r. o powierzchni 164 m2, w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

322 688 zł40 m² 8 077,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

570 670 zł57 m² 10 011,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro Makler poleca: nowoczesna inwestycja w samym centrum Bydgoszczy! Teren zamknięty, oddzielony od zgiełku miasta. Nieruchomość usytuowana na 2 piętrze w budynku z 2022 roku.