dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 955 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 955 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Gwiazdowo

Gwiazdowo,wielkopolskie

489 000 zł75 m² 6 542,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:135 m²

** Brak prowizji dla biura** Marzysz o spokojnym życiu blisko natury, z jednoczesnym dostępem do uroków metropolii? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Oferujemy nowoczesne domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

379 058 zł39 m² 9 659,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja murapol. Wolka - Cichy i rewelacyjnie skomunikowany sam środek Górnośląskiej Metropolii. Wolka, ul. Odległa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

330 980 zł35 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Koczargi Stare

Koczargi Stare,mazowieckie

950 000 zł135 m² 7 311,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:242 m²

Powierzchnia domu 135, m2 + ewentualna adaptacja poddasza nad piętrem ze składanymi schodami drewnianymi - adaptacji łączna powierzchnia wyniesie około 202 m2. Oferujemy pięknie usytuowany dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

626 886 zł44 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:18/27

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ze mną nie zapłacisz podatku pcc i prowizji! Prestiżowa inwestycja w centrum Katowic: mieszkania o zróżnicowanych układach i szerokim wyborze metraży od 25 do 72m2, apartamenty 1,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleje Jerozolimskie

Warszawa,mazowieckie

791 000 zł57 m² 13 877,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Więcej informacji i pełna oferta pod nr tel. *inwestycja zrealizowana* apartament 2 pokojowy 57m2 z balkonem 12m2 W pełni wykończony I wyposażony Z klimatyzacją ***gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

495 500 zł28 m² 17 608,40 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny projekt nieruchomościowy zaprojektowany w oryginalnej stylistyce na terenie dawnej dzielnicy Fabrycznej. Niegdyś funkcjonowały tutaj największe zakłady przemysłowe w regionie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona

Mosaki-Stara Wieś,mazowieckie

398 545 zł10 000 m² 39,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka w miejscowości o obecnym przeznaczeniu pu jednak istnieje możliwość przekształcenia terenu na budowlany. Działka ma powierzchnię 9694m2. Na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Mogilska

Kraków,małopolskie

799 781 zł40 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

|R| Property prezentuje 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Grzegórzki przy ul. Mogilskiej w Krakowie. Lokalizacja: "młyny Mogilska" to ekskluzywna inwestycja zlokalizowana w sercu Krakowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Zawada

Zawada,małopolskie

599 000 zł91 m² 6 592,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:289 m²

Gotowy, komfortowy bliźniak pod Krakowem! : Krótko: zawada gm. Myślenice gotowy! nowoczesny dom/bliźniak - 90,86m2 | 5 pokoi, otwarta kuchnia, 2 łazienki / świetnie skomunikowana okolica / Szkoła/ Las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Chojnów

Chojnów,dolnośląskie

309 000 zł66 m² 4 667,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 62,4 m2 na parterze z balkonem w Chojnowie ul. W. Sikorskiego 10b Na sprzedaż rozkładowe trzypokojowe mieszkanie, idealne dla rodziny. Nieruchomość wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

313 820 zł31 m² 10 016,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie

Bełchatów,łódzkie

62 500 zł1 149 m² 54,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Chcesz wybudować dom niedaleko miasta, ale marzysz o pięknym i spokojnym miejscu? Zapoznaj się z ofertą! Do sprzedania pięć działek położonych w miejscowości Postękalice Kolonia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wola Przerębska

Wola Przerębska,łódzkie

353 100 zł25 638 m² 13,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji nieruchomości: położonej pod adresem Wola Przerębska, 97-515 Masłowice nieruchomość gruntowa z zabudowaniami, działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Turzycowa

Gdańsk,pomorskie

789 000 zł62 m² 12 624 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szukasz przestronnego i słonecznego 3-pokojowego mieszkania na Jasieniu? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: - gotowe do wprowadzenia, - nowocześnie wykończone, - duży balkon, - świetne połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Graniczna

Marki,mazowieckie

720 000 zł128 m² 5 625 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Twoje mieszkanie - malownicza okolica. Ogródek. Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie bezczynszowe o powierzchni 128m2 w Markach. Położone jest na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Marcinkowice

Marcinkowice,dolnośląskie

799 000 zł148 m² 5 385,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:337 m²

Brak prowizji I pełnę wsparcie przy przeprowadzaniu transakcji. Pomagamy W uzyskaniu kredytu hipotecznego. *Ми говоримо українською *мы говорим на русском.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zamiejska

Gdańsk,pomorskie

649 000 zł57 m² 11 472,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż ładne, zadbane, funkcjonalne i umeblowane 3 pokojowe mieszkanie w cichej i spokojnej dzielnicy Gdańsk Chełm z pięknym widokiem na panoramę Gdańska i okolice!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 199 000 zł153 m² 7 831,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bez prowizji! bez podatku pcc! od dewelopera! Jeśli dom nie spełnia twoich oczekiwań to zaproponuje inną nieruchomość. Sprzedajemy ponad 120 inwestycji we Wrocławiu i okolicy. Na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Strzelce Wielkie

Strzelce Wielkie,małopolskie

300 000 zł74 m² 4 054 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:8 664 m²

Więcej informacji *510* 297 *341 Szukasz wyjątkowej nieruchomości z klimatem? Mamy dla Ciebie Alternatywę! Przedstawiamy dom z roku 1958 o powierzchni 74 m2, który zachwyca swoim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Grunwaldzka

Poznań,wielkopolskie

590 000 zł60 m² 9 833,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal 60m2 (biuro, handel, usługi) grunwaldzka/wojskowa Do sprzedaży lokal o pow. ok. 60m2 znajdujący się na parterze budynku przy ul. Grunwaldzkiej/wojskowej. Czytelne miejsce - 200m od Ronda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

412 200 zł54 m² 7 634,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Rudniki

Rudniki,śląskie

85 000 zł1 549 m² 54,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka budowlana, rudniki k. Włodowic, 1549 m2, 26m x 59m. Spokojna okolica w sąsiedztwie lasu i nowo wybudowanych domów. Dostępne media: woda, prąd w drodze (gaz -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Ciołkowskiego

Gdańsk,pomorskie

999 000 zł72 m² 13 933 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie, na 4 piętrze z balkonem oraz wyznaczonym miejscem parkingowym za szlabanem. Dodatkowo do mieszkania przynależą dwa identyfikatory na miejsca parkingowe dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

318 211 zł31 m² 10 228,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

334 696 zł33 m² 10 060 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Murapol Osiedle Szafirove - Połączenie natury z bliskością miasta Oddanie do użytku IV kwartał 2025 teraz promocja! Oprócz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Leśna

Wymiarki,lubuskie

135 000 zł60 m² 2 250 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie na parterze w miejscowości Wymiarki Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania położonego na parterze trzyrodzinnego budynku w miejscowości Wymiarki. Możliwość zamiany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 900 zł48 m² 8 294,96 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Makler nieruchomości poleca do zakupu bardzo ładne i gotowe do wprowadzenia mieszkania usytuowanego na parterze wieżowca na bydgoskim Szwederowie. To wygodne mieszkanie o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

499 000 zł56 m² 8 910,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Makler nieruchomości prezentuje na sprzedaż piękne mieszkanie M-5 niezależne pokoje) rozkładowe, dwustronne w wygodnej części osiedla wyżyny. Zdjęcia oferty są wizualizacją obecnego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Śniadeckiego

Lublin,lubelskie

911 356 zł300 m² 3 037,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:507 m²

Na sprzedaż duży dom wolnostojący zlokalizowany na Wrotkowie w Lublinie. Dom według dokonanych przez nas pomiarów ma powierzchnię 300 m2 i stoi na działce o pow. 507m2. Składa się on.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł67 m² 10 299 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Zapraszam serdecznie do obejrzenia mieszkania na Białołęce. Osiedle ogrodzone, w najbliższym czasie będzie założony monitoring. Budynek z cegły, ocieplony, w planach odnowienie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mehoffera

Warszawa,mazowieckie

1 062 000 zł85 m² 12 494,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Tarchomin ul. Talarowa/mehoffera nowe mieszkanie 4 pokojowe 85 m2 z balkonem, ogrodem lub tarasem. W cenie od 1 062 000,00 pln. DO negocjacji Kontakt : Inwestycja jest realizowana na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

507 815 zł70 m² 7 350,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy po dodatkowe rabaty tylko bezpośrednio u Nas w biurze sprzedaży. Dostępni jesteśmy również w weekendy. Duży wybór gotowych mieszkań_przyjdź i zobacz na żywo :)podana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kraków

Kraków,małopolskie

889 000 zł72 m² 12 347,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie na parterze z ogródkiem i dwoma miejscami postojowymi, położone na zamkniętym osiedlu w spokojnej okolicy. Mieszkanie znajduje się na nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Elbląg,warmińsko-mazurskie

335 000 zł40 m² 8 372,91 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: mieszkanie ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świerklaniec

Świerklaniec,śląskie

219 000 zł63 m² 3 476,19 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wspaniałe własne mieszkanie lub inwestycja! Przedmiotem oferty jest lokal mieszkalny położony w Świerklańcu w rejonie ulicy Parkowej. Powierzchnia użytkowa wynosi 58 m2 Piwnica ok 5 m2.