dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 984 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 984 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

260 000 zł44 m² 5 963,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro Makler Poleca: wyposażone mieszkanie po kapitalnym remoncie o pow. 42,9m usytuowane na parterze w wyremontowanej kamienicy położonej w Śródmieściu na ogrodzonym terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leszczyńska

Kielce,świętokrzyskie

609 000 zł53 m² 11 453,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Tylko u nas!nowa niższa cena!biuro Welcome Home Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż piękne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 53,17m2 wraz z komórką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kutrzeby

Wrocław,dolnośląskie

950 000 zł85 m² 11 147,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Opis tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna okolica Inwestycja ukończona w 95% Parterowe mieszkanie z ogrodem W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Stryków

Stryków,łódzkie

442 288 zł50 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie - 50M 2 - nowa inwestycja W strykowie - I kwartał 2025r. Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania powstającego w nowej, kameralnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

349 000 zł25 m² 13 697 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Szachowa

Nieborowice,śląskie

895 000 zł127 m² 7 047,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Szukasz domu, do którego będziesz mógł się wprowadzić, w krótkim czasie i zaoszczędzić sobie stresu oraz czasu potrzebnego na organizację wykończenia? Mam coś dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gliwice

Gliwice,śląskie

1 420 000 zł200 m² 7 085,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 440 m²

Polecam serdecznie nowy, dziesięcioletni dom wolnostojący W gliwicach posadowiony na dużej działce. Dom wybudowany z porotermu, ocieplony styropianem, ze spadzistym dachem krytym dachówką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Kraków

Kraków,małopolskie

536 985 zł38 m² 14 315,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Specjalna okazja na zakup pięknego, przestrzennego mieszkania w wyjątkowej cenie: jedno z ostatnich najmniejsze 2pok. na osiedlu! najniższe ceny tylko u w Biurze Sprzedaży. Jeśli nie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zeusa

Kowale,pomorskie

569 000 zł62 m² 9 250,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

3 pokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku. Składa się z salonu z aneksem kuchennym 23,88 m2 z wyjściem na balkon 5,82 m2, pokoju 9,12 m2, pokoju 9 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Harnasie

Lublin,lubelskie

599 000 zł72 m² 8 280,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Czechów, ul. Harnasie 72,35 m - 4 pokoje 2 piętro _ Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,34 m położone w spokojnej, zielonej okolicy na Czechowie. Mieszkanie idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

289 000 zł37 m² 7 810,81 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na sprzedaż w zielonej części Fordonu! Bardzo dogodna lokalizacja ze względu na sąsiedztwo przystanków komunikacji miejskiej oraz pełne zaplecze handlowe. Mieszkanie jest usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościelna

Rogoźno,wielkopolskie

420 000 zł67 m² 6 268,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Bezpośrednio: przestronne 3-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie w Rogoźnie! Idealne dla rodziny! Lokalizacja: rogoźno, ul. Kościuszki 53.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Gdynia,pomorskie

2 240 000 zł246 m² 9 105,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość położoną na kameralnym, zamkniętym osiedlu "zielona Dolina" w dzielnicy Gdynia Dąbrowa. Nieruchomość posiada 4 kondygnacje, składa się z piwnicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Borki

Borki,warmińsko-mazurskie

149 000 zł2 600 m² 57,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż kompleks 6 działek budowlanych, położonych w turystycznej wsi Borki, gmina Świętajno, powiat olecki. Powierzchnia działek wynosi od ok. 2600 m2 do 3300 m2. Działki kształtem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hemara

Warszawa,mazowieckie

559 000 zł40 m² 13 975 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Białołęka Brzeziny, ul. Hemara | nowe Osiedle Miasteczko Brzeziny dewelopera Napollo z 2024 roku | przystanek autobusowy: pod bramą osiedla | przy osiedlu 2 szkoły, sklepy i przedszkole stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

279 000 zł30 m² 9 186 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowa oferta w Olsztynie! Na sprzedaż lokal usługowy nr 4 położony w budynku byłych koszar. Budynek po generalnej modernizacji w 2018 r. zlokalizowany przy ul. Kuronia 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Poznań

Poznań,wielkopolskie

9 120 000 zł7 378 m² 1 236,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż nieruchomość niezabudowana położona w Poznaniu w dzielnicy Umultowo. Przedmiotem sprzedaży są działki o łącznej powierzchni 7378m2 znajdujące się na terenie dla którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buska

Wrocław,dolnośląskie

585 000 zł40 m² 14 625 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mam Państwu do zaoferowania bardzo ładne, w pełni rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,6 m2 na 2 piętrze 4 piętrowego budynku na Grabiszynie , w okolicy ulicy Wróbla,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Obiekt noclegowy, ul. Warsztatowa

Otwock,mazowieckie

1 999 000 zł965 m² 2 071,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Otwock | budynek komercyjny | hotel pracowniczy | działka 1691M Oferta skierowana jest do inwestora szukającego możliwości inwestycyjnych. Budynek wraz działką można wykorzystać do celów własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

380 000 zł29 m² 13 171,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Nowa oferta W naszym biurze! Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wyjątkowo funkcjonalnego mieszkania w samym sercu Bydgoszczy. Nieruchomość o powierzchni 28,85m2 położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

429 002 zł43 m² 9 900,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: nowa inwestycja w Centrum Bydgoszczy! ostatnie dwa pokoje W tej inwestycji! Fenomenalne mieszkanie pod inwestycję lub do własnego zamieszkania Mieszkanie 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Babice Nowe,mazowieckie

810 000 zł1 157 m² 700,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Prestiżowa lokalizacja działki, cicha i spokojna okolica z dobrym dojazdem do Warszawy, (5min do Trasy S8, trasy Poznańskiej, 4km od granicy z Warszawą). Komunikacja miejska (350m). Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kiełczów,dolnośląskie

2 000 000 zł270 m² 7 398,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 422 m²

Wyłączność Przedstawiam Państwu nietuzinkowy dom jednorodzinny, wolnostojący idealny dla osób ceniących niesztampowy wystrój inspirowany południowymi klimatami. Wnętrze zaprojektowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Leśce

Leśce,lubelskie

139 000 zł1 500 m² 92,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy ofertę pięknej działki budowlanej położonej w cichej i malowniczej miejscowości Leśce w gminie Garbów. Działka stanowi bardzo funkcjonalną przestrzeń, szerokość frontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

269 000 zł35 m² 7 683,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Makler poleca Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 35,01m składające się z salonu ,kuchni,korytarza,łazienki z wc,małego pokoju. Lokal usytuowany na pierwszym piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warzelnicza

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł45 m² 14 444,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 44,98m2, usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku zlokalizowane na Białołęce mieszczące się na zamkniętym osiedlu przy ulicy Warzelniczej. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Poznań,wielkopolskie

317 000 zł32 m² 9 984,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż kawalerka 32 m2, grunwald, ul. Przepiórcza Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży kawalerki, położonej w spokojnej, kameralnej okolicy, na Grunwaldzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

249 000 zł46 m² 5 413,04 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro Makler Poleca: wyposażone mieszkanie po kapitalnym remoncie o pow. 46,36m usytuowane na parterze w wyremontowanej kamienicy położonej w Śródmieściu na ogrodzonym terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna

Kiełkowice,śląskie

171 000 zł1 710 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż urokliwą działkę budowlaną o powierzchni 1710 m , położoną w pięknej i spokojnej miejscowości Kiełkowice. Ta nieruchomość to doskonała okazja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Niepodległości

Sopot,pomorskie

999 999 zł58 m² 17 361,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

:na skróty: nieruchomość inwestycyjna - z czynnym wynajmem. Na sprzedaż apartament o powierzchni całkowitej 57,60 m2. :dla kogo?: -Dla inwestora. : lokalizacja: nieruchomość mieści się przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbaciana

Bezrzecze,zachodniopomorskie

849 000 zł106 m² 7 978,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie 2-poziomowe w dzielnicy Bezrzecze, w budynku z cegły z 2007 roku. Kameralne, zaciszne osiedle o charakterze zamkniętym, położone w pobliżu lasu i terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

299 000 zł37 m² 8 081,08 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie biura Forma Nieruchomości 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 37 m położone na 3. piętrze w wieżowcu z windą na osiedlu Wzgórze Wolności w Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

507 611 zł54 m² 9 381,09 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Pawlikowice

Pawlikowice,małopolskie

370 000 zł1 503 m² 246,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana w Pawlikowicach -powierzchnia: 15a (1503m2), -przybliżone wymiary: 41 x 38 m (kształt prostokątny) -media: gaz, woda i prąd w działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

1 052 000 zł48 m² 22 008,40 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie o powierzchni 47,8m2, usytuowane na 3 piętrze w wysokim budynku z 2021 roku zlokalizowane na warszawskiej Woli. Mieszkanie w pełni wyposażone, stan bardzo dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł64 m² 12 498 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości bez podatku pcc. Opiekunka oferty: tel. licencja pfrn nr 28332 Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania, które znajduje się na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem Białystok

Białystok,podlaskie

1 890 000 zł271 m² 6 974,17 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż

*** przestronny dom Z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej - białystok, os. Wygoda *** Przedstawiamy Państwu ofertę niepowtarzalnego domu wolnostojącego zlokalizowanego na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

1 069 000 zł74 m² 14 417 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Opiekun nieruchomości: tel. Mieszkanie 4-pokojowe z możliwością wydzielenia 2 mieszkań 2-pokojowych posiadających własne balkony. Zapraszam na kameralne targi nieruchomościowe w naszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

124 000 zł50 m² 2 480 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy wolnostojącej w Boguszowie Gorcach, w dzielnicy Stary Lesieniec. Mieszkanie położone jest na 1 piętrze. W kamienicy 6 tylko 6 lokali mieszkalnych -.