dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 977 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 977 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Reptowo

Reptowo,kujawsko-pomorskie

147 000 zł1 225 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Przedmiotem oferty jest piękna, równa działka budowlana o pow. 1226m położona w miejscowości Reptowo, gm. Dąbrowa Chełmińska.!Oferta godna uwagi! Działka ma dostęp do drogi gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Lublin,lubelskie

679 000 zł60 m² 11 277,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Niesamowita okazja! bez prowizji! lublin - ponikwoda- dożynkowa! Na sprzedaż unikatowe 4 pokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w budynku 3 piętrowym. Klatka zabezpieczona jest domofonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

500 400 zł55 m² 9 098,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drawska

Warszawa,mazowieckie

1 262 950 zł67 m² 18 802,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Tylko W the estate warsaw Zapraszam do odkrycia wyjątkowego mieszkania na warszawskiej Ochocie! To narożne, dwustronne lokum o powierzchni 67 m znajdujące się na ostatnim, 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Katowice

Katowice,śląskie

14 500 000 zł3 500 m² 4 142,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do sprzedaży budynek użytkowy położony w Katowicach w Śródmieściu, 300 m od Galerii Katowice.~Powierzchnia użytkowa 3500 m2~Obiekt ma funkcję handlowo-usługową oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Nowodwór-Piaski

Nowodwór-Piaski,lubelskie

219 000 zł1 063 m² 206,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną działkę budowlaną położoną w miejscowości Nowodwór Piaski w gminie Lubartów. Prostokątna nieruchomość, oferowana wyłącznie przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

436 193 zł51 m² 8 497,82 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Poznań,wielkopolskie

655 850 zł50 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przestronne 3 pokoje 50,45 m2 świetna lokalizacja Inwestycja Obiekt nowoczesny kompleks mieszkalny, składający się z jednego budynku wielorodzinnego. W ofercie znajdują się funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

566 500 zł65 m² 8 716,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Goździków

Warszawa,mazowieckie

929 000 zł58 m² 16 009 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 3 pokojowe, 58-metrowe mieszkanie położone przy ul. Goździków 15, warszawa, wawer. Status prawny: pełna własność z księgą wieczystą bez obciążeń. Stan mieszkania: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Płaszowska

Kraków,małopolskie

820 000 zł70 m² 11 714,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Biuro Nieruchomości "tec Real Estate" ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie znajdujące się w atrakcyjnej lokalizacji jaką jest prężnie rozwijająca się dzielnica Podgórze oraz rejon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

283 000 zł27 m² 10 481,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Torfowa

Kraków,małopolskie

879 000 zł61 m² 14 409,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji urocze mieszkanie 4-pokojowe O powierzchni: -85 m2 po podłodze. -61 m2 użytkowych. Mamy przyjemność zaoferować Państwu przytulne i komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kujawska

Białystok,podlaskie

934 000 zł85 m² 11 040,20 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Przestronne M4 z dwoma tarasami blisko Centrum Odkryj wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie, położone na parterze na prestiżowym Zielonym Osiedlu Skorupy w Białymstoku. To idealne miejsce, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Trombity

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł602 m² 913,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną 602 mkw szer 30 na 20 długość. Dzialka z wydanymi wz na budowe domu jednorodzinnego wolnostojacego takiego jak na ostatni. zdjęciu. Jest położona w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Kraków

Kraków,małopolskie

681 272 zł52 m² 12 991,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Specjalna okazja na zakup pięknego, przestrzennego mieszkania w wyjątkowej cenie: wyjątkowy układ 3 pokoi, z ogrodem. Najniższe ceny tylko u w Biurze Sprzedaży. Jeśli nie dla siebie to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Piława Górna

Piława Górna,dolnośląskie

210 000 zł2 200 m² 95,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka w Kośminie gm. Piława Górna. Powierzchnia 22 a. Kształt prostokątny. Działka pochylona. W pełni ogrodzona. Ogrodzenie betonowe oraz w końcowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Grabowiec

Grabowiec,kujawsko-pomorskie

112 970 zł869 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferuję Państwu na sprzedaż 4 działki zlokalizowane w Grabowcu o powierzchni 869m2, ,896m2, 929m2, 981m2. Działka znajduję się w sąsiedztwie terenów zielonych. Dojazd do działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Chorzów,śląskie

286 400 zł32 m² 8 950 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Ostatnie sztuki! Osiedle Kościuszki to kameralny kompleks 6 bloków o niskiej zabudowie na zamkniętym osiedlu. Niskie koszty utrzymania. Idealne pod inwestycję lub pierwsze M2. Bliskie sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Truskawkowa

Chmielno,pomorskie

2 355 000 zł463 m² 5 086,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Dom pośród jezior z miejscem na prowadzenie działalności gospodarczej. Miejsce, którego urok łączy w sobie to co najpiękniejsze z każdego zakątka Polski. Atuty: - miejsce chętnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

354 600 zł37 m² 9 583,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Lednica Górna,małopolskie

1 295 000 zł315 m² 4 108,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 182 m²

Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 315,23 m2 (271,7 m2 powierzchni użytkowej) posadowiony na widokowej działce o powierzchni 11,82 ara zlokalizowany we wsi Lednica Górna. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana, ul. Główna

Krzaki Czaplinkowskie,mazowieckie

250 000 zł5 200 m² 48,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w miejscowości Krzaki Czaplinkowskie , około 4 km od Góry Kalwarii. W częći około 700 m 2 budowlana pozostała część rolna z możliwością uzyskania warunków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

1 060 000 zł133 m² 7 969,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

kontakt Osiedle nowych domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej na zamkniętym i dozorowanym terenie. 8min.do STACJI METRA CHRZANÓW EKOLOGICZNY DOM z OGRZEWANIEM PODŁOGOWYM ,GARAŻEM.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Bema

Kielce,świętokrzyskie

64 900 zł21 m² 3 090,48 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:28 m²

sprzedam garaż murowany w zabudowie szeregowej 21m2 z księgą wieczystą, w centrum, ul.Bema 11 po remoncie (X.2024) z wymianą pokrycia dachu, oraz malowaniem. Garaż to wygoda, poprawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Opole,opolskie

649 000 zł133 m² 4 879,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:589 m²

Proszę O kontakt pod numer telefonu:, dziękuję! Przedstawiam bardzo ładny dom znajdujący się w Karczowie, z ogrodem i dwoma garażami Jest to 5 pokojowy, jednopoziomowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona Częstochowa

Częstochowa,śląskie

1 000 000 zł2 549 m² 392,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Optimum Nieruchomości oferuję Państwu na sprzedaż działkę produkcyjno-usługową o powierzchni 2 549 m . Działka posiada dogodny dojazd do głównych dróg co zapewnia łatwy dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Chałupki

Chałupki,dolnośląskie

850 000 zł15 685 m² 54,19 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Baza magazynowo-składowa położona jest na działce nr ew. 290/20 o powierzchni 15 685 m2 w Chałupkach gm. Kamieniec Ząbkowicki, która przylega do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Władysławowo

Władysławowo,kujawsko-pomorskie

79 000 zł1 000 m² 79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Makler Nieruchomości serdecznie poleca: atrakcyjnie usytuowaną działkę budowlaną 1000m2 w miejscowości: władysławowo, gmina Łabiszyn W najbliższym sąsiedztwie powstaje osiedle domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

439 000 zł41 m² 10 707,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam! ostatnie mieszkanie W tym metrażu! Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 40,73 m , zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu Dworzysko w Rzeszowie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

382 280 zł44 m² 8 711,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wojtkowice

Wojtkowice,dolnośląskie

659 000 zł152 m² 4 349,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:368 m²

Świetna cena - Dom z którego dojazd do Bielan Wrocławskich zajmuje 15 minut. Indywidualny, przemyślany projekt i lokalizacja to główne atuty tego domu. Dobry dojazd do Bielan i Kątów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reformacka

Chełm,lubelskie

159 000 zł43 m² 3 708,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Ci unikalną okazję do zakupu wyjątkowego mieszkania, idealnego pod inwestycję! To przytulne mieszkanie składa się z dużego salonu, sypialni, wygodnej, jasnej kuchni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kuków

Kuków,małopolskie

769 000 zł140 m² 5 492,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:703 m²

Do sprzedania nowy dom! Nieruchomość zlokalizowana w spokojnej, zielonej okolicy w granicach Otuliny Parku Krajobrazowego Beskidu Małego. Zlokalizowany na działce o łącznej pow. ok. 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

703 000 zł36 m² 19 527,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Gotowy do odbioru Więcej informacji Ursynów puławska/pileckiego blisko stacji metra stokłosy apartament 2 pokojowy 35.47m2 z balkonem 7m2 w cenie: 703 083,00pln BRUTTO z VAT 23% stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tysiąclecia

Katowice,śląskie

1 550 000 zł104 m² 14 866,70 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Penthouse Z dużym potencjałem ostatnie piętro taras Z pięknym widokiem tylko W realton umowa na wyłączność Prezentujemy Państwu niezwykle atrakcyjny, 4-pokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Swoboda

Swoboda,lubelskie

139 000 zł1 434 m² 96,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaoferować Państwu interesujący grunt budowlany, położony w malowniczej miejscowości Swoboda, w gminie Niemce. Działka usytuowana jest w drugiej linii zabudowy od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

569 000 zł30 m² 18 967 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro nieruchomości dział deweloperski Opiekun nieruchomości: tel. Narożne 2 pokojowe w inwestycji przy rzece. 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 30,00 m2 z balkonem, znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Kraków

Kraków,małopolskie

552 000 zł38 m² 14 488,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Specjalna okazja na zakup pięknego, przestrzennego mieszkania w wyjątkowej cenie: jedno z ostatnich najmniejsze 2pok. na osiedlu! najniższe ceny tylko u w Biurze Sprzedaży. Jeśli nie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

465 000 zł38 m² 12 236,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz atrakcji Centrum miasta? Jeśli tak to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Poznańska

Komorniki,wielkopolskie

890 000 zł255 m² 3 490,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:163 m²

Marzysz o dużym domu w zielonej i spokojnej okolicy? Szukasz miejsca, w którym znajdziesz spokój i będziesz cieszyć się życiem ze swoją rodziną? Gorąco polecam przestronną,.