dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 740 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 740 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

258 990 zł30 m² 8 539,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

Novator centrum nieruchomości poleca: kawalerkę umeblowaną na 1 piętrze - Osiedle Leśne Lokal składa się z : - pokoju - kuchni - łazienki z wc - przedpokoju Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

370 000 zł80 m² 4 625 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta długoterminowa, idealna na kredyt :) - sprzedaż po 1.01.2025 r Zarezerwuj już dziś wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie na Nowym Mieście w Wałbrzychu, które znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Boguchwały,warmińsko-mazurskie

249 000 zł116 m² 0,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:8 500 m²

Oferta: ponad 100- letni dom, murowana chlewnia, budynek gospodarczy oraz stodoła na działce 0,35ha. Dodatkowo przylegająca działka rolna o powierzchni 0.52ha. Lokalizacja: boguchwały, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

487 046 zł37 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego nowego kampusu Akademii Muzycznej ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

510 000 zł33 m² 15 269,50 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przytulne 1-pokojowe mieszkanie z widną kuchnią i loggią na Pradze-Południe. Blisko linie tramwajowe i autobusy. Położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Śliwice

Śliwice,dolnośląskie

890 000 zł130 m² 6 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:428 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej z garażem i ogrodem. Długo wyczekiwana przez wielu nieruchomość powróciła do oferty. Rusza sprzedaż kolejnego domu w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sprzeczna

Warszawa,mazowieckie

1 560 000 zł58 m² 27 097,40 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przedstawiamy Państwu wyjątkowy apartament 57,57 m2 z dużym tarasem 17,52 m2 i balkonem - 3,65 m2, co łącznie daje aż 21,17 m2 dodatkowej powierzchni. Z tarasu wieczorami można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sulejkowska

Warszawa,mazowieckie

1 265 000 zł72 m² 17 465,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Przedstawiamy Państwu nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 72,43 m2 z trzema zadaszonymi tarasami o łącznej powierzchni ok. 12 m2. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

318 100 zł31 m² 10 261,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

185 000 zł3 020 m² 61,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość ma kształt nieregularny, zagospodarowana jako tereny zielone towarzyszące zabudowie wielorodzinnej. Nieruchomość porośnięta jest częściowo roślinnością trawiastą, częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Warszawa,mazowieckie

969 000 zł49 m² 19 775,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Bez prowizji od kupującego! Stary Mokotów, al. Niepodległości - stacja metra Racławicka i przystanek autobusowy pod budynkiem | przystanki tramwajowe na ul. Wołoskiej 900 m od budynku |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Opole

Opole,opolskie

579 000 zł45 m² 12 867 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:377 m²

Zachęcam do zapoznania się z ofertą kompaktowego domu położonego w Czarnowąsach, 11 km od centrum Opola. Nieruchomość wybudowana w roku 2023, składa się z: - salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

338 780 zł35 m² 9 682,19 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kłopot

Warszawa,mazowieckie

1 790 000 zł78 m² 22 948,70 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

*Wyłącznie u nas* Szukasz wyjątkowego mieszkania w doskonałej lokalizacji? Ta oferta jest idealna dla Ciebie! Przestronne, narożne mieszkanie, o wysokim standardzie wykończenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Vespucciego

Wrocław,dolnośląskie

1 098 550 zł67 m² 16 396,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam Państwu mieszkanie idealne dla pary lub singla o powierzchni 67m2 z balkonem zlokalizowane w spokojnej okolicy! Oferta idealnie sprawdzi się dla miłośników praktycznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 63. Pułku Piechoty

Toruń,kujawsko-pomorskie

319 000 zł52 m² 6 134,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie w cegle, składające się z 2 rozkładowych pokoi (18m/12m), kuchni, łazienki z wc, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

405 000 zł53 m² 7 664,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkania z balkonem (4,8m)w stanie deweloperskim w Żyrardowie. Mieszkania będzie oddane w lutym 2024 roku. Bardzo dobra lokalizacja do stacji pkp Żyrardów 2 min spacerem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bonifacego

Warszawa,mazowieckie

714 000 zł42 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42 m , 4 piętro w 4-piętrowym bloku bez windy z 1973 roku -warszawa, sadyba, ul. św. Bonifacego. Na powierzchnię mieszkania składa się: - widna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Chabrowa

Kielce,świętokrzyskie

762 924 zł3 333 m² 228,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka, znajdująca się w odległości ok 6km od Centrum Kielc (10 min), przy ul Chabrowej. Doskonały, prostokątny kształt. Działka znajduje się w spokojnym miejscu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lipowa

Wołczkowo,zachodniopomorskie

1 290 000 zł180 m² 7 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 186 m²

Polecam bardzo funkcjonalny i zadbany dom wolnostojący zlokalizowany w podszczecińskim Wołczkowie. Świetna lokalizacja nieruchomości gwarantuje spokojne miejsce do życia i odpoczynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią

Wrocław,dolnośląskie

420 000 zł28 m² 15 272,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

W ramach współpracy oferujemy również profesjonalną pomoc w wyborze i obsłudze bezpiecznego najmu znajdziemy solidnego najemcę! To wyjątkowa okazja zarówno jako lokum do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piekałkiewicza

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł62 m² 12 887,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie 62 m2 na Dolnym Mokotowie. Mieszkanie składa się z kuchni, łazienki, toalety i 3 pokoi. Jeden z nich został wyremontowany we wrześniu. W całym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brzezia Łąka

Brzezia Łąka,dolnośląskie

1 439 000 zł240 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Dom W wiejskiem stylu Z poddaszem użytkowym 240 m2, działka 1300 m2 serdecznie polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacje brzezia łąka, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gałczyńskiego

Siedlce,mazowieckie

1 299 000 zł183 m² 7 098,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:221 m²

Prime elite neiruchomości wyłącznie U nas! Segment środkowy, do wprowadzenia, usytuowany na działce o powierzchni 221 m2, w bardzo dobrze skomunikowanym miejscu (w bliskiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

345 000 zł52 m² 6 647,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 3 pokojowego mieszkania usytuowanego na poziomie parteru w niskim IV piętrowym bloku zlokalizowanym przy ul. Korczaka w Gorzowie Wielkopolskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Młodego Górnika

Ruda Śląska,śląskie

78 000 zł25 m² 3 148,97 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Ruda Śląska, ul. Młodego Górnika 6/9 Lokal składa się z 1 pokoju z aneksem kuchennym. WC wspólne znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Ptasia

Kiekrz,wielkopolskie

2 499 000 zł318 m² 7 858,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 357 m²

Szukasz wymarzonego domu w pięknej okolicy? Zapraszam do zapoznania się z ofertą nietuzinkowego domu wolnostojącego na sprzedaż w Kiekrzu, koło Poznania. Kiekrz to bardzo atrakcyjna.