dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 740 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 740 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Norblina

Wrocław,dolnośląskie

1 845 000 zł100 m² 18 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:290 m²

Biskupin, dom na sprzedaż, poniemiecki, w zabudowie szeregowej, z ogródkiem. Dwukondygnacyjny środkowy szereg, podpiwniczony, gdzie na parterze znajduje się kuchnia ok 9,5 mkw, wiatrołap ok 1,2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Łódź,łódzkie

138 000 zł16 m² 8 529,05 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka 16,18m2 na 1 piętrze /udział w nieruchomości Nabycie mieszkania jest możliwe jako współwłasność z wpisem do Księgi Wieczystej i sposobem użytkowania. Sprzedam małą lecz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Solvaya

Kraków,małopolskie

1 200 000 zł69 m² 17 391,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

3-pokojowe mieszkanie (69m2) Z ogródkiem I garażem ul.Ernesta Solvaya dzielnica - (Łagiewniki - Borek Fałęcki) Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w bliźniaku, w którym znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

548 900 zł56 m² 9 890,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Okazja!/centrum/obniżona cena!/szczepin/top/rozkład/2pok!łęczycka/stare Miasto toplokalizacja! Młodych Techników, rynek nieopodal! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie mieszczące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

799 800 zł104 m² 7 653,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

4Podkowy/obniżona cena!/ok.Ołtaszyna/Premium/top/Wysoka/Partynice/3pok./Okazja/balkon! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż jasny, przestrony, rozkładowy, dwupoziomowy apartament mieszczący się na 3-cim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chrząstawa Wielka

Chrząstawa Wielka,dolnośląskie

1 375 000 zł308 m² 4 448,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Atrakcyjny I funkcjonalny jednorodzinny dom wolnostojący Z poddaszem użytkowym chrząstawa wielka / wrocław okolica / dom jednorodzinny wolnostojący / działka 1600 M2/ pompa ciepła serdecznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

750 000 zł62 m² 12 175,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Tec Real Estate prezentuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 61,6 m usytuowane na 1 piętrze w 10 piętrowym bloku z windą. Lokalizacja: ul. Sas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowy Rynek

Ozorków,łódzkie

229 000 zł38 m² 6 026,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Lokalizacja: ozorków ul. Nowy Rynek 10. Jest to bardzo dobra lokalizacja. W sąsiedztwie jest min. przystanek autobusu nr 10, szkoła, przedszkole, oddział banku, oraz basen. Ponadto są sklepiki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mników

Mników,małopolskie

850 000 zł140 m² 6 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Emmerson nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż wolnostojący dom w podkrakowskim Mnikowie o powierzchni użytkowej 120 m2, zlokalizowany na 300 m2 działki Dom z dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

647 236 zł61 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Owińska

Owińska,wielkopolskie

315 000 zł92 m² 3 423,91 zł/m²

 

Piętro:suterena/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie w kamienicy o powierzchni 92 m za jedyne 320 000 zł! Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w zabytkowej kamienicy położonej w cichej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołobrzeska

Gdańsk,pomorskie

609 000 zł45 m² 13 533,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne słoneczne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w najlepiej skomunikowanej dzielnicy - Gdańsk Przymorze na wysokim parterze w bloku 4 piętrowym. Budynek po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Szczecin,zachodniopomorskie

776 000 zł66 m² 11 757,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

***lokale uslugowe 35 - 133M2*** położenie W sercu miasta ,nad odrą przy bulwarach szczecińskiech inwestycja na ponad 500 mieszkań i apartamentów - około ***1200 potencjalnych odbiorców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

479 999 zł38 m² 12 631,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Toplokalizacja Obniżona cena! Premium Krzyki Pirenejska Balkon Piwnica! Gaj Top 1p-38m2! W okolicy akademii medycznej! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż przestronny, 1- pokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Porosły-Kolonia

Porosły-Kolonia,podlaskie

1 550 000 zł200 m² 7 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu jednorodzinnego w Porosły Kolonia. Dom i wnętrze zostało urządzone z najwyższą starannością o detale, przy użyciu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wawrzyńca

Poznań,wielkopolskie

779 000 zł59 m² 13 237 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Kontakt: szanowni Państwo, dzisiaj zapraszam na Jeżyce, ul. Św. Wawrzyńca. Inwestycja z 2019r. Super budynek. Mieszkanie o wysokim standardzie - składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

358 900 zł42 m² 8 500,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Biuro Makler poleca serdecznie! Bardzo atrakcyjna oferta mieszkania w stanie deweloperskim usytuowanego na 1 piętrze kamienicy w samym sercu miasta! Renomowana kamienica po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Lubin

Lubin,dolnośląskie

499 000 zł61 m² 8 192,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

mieszkanie, 4 pokoje, lubin, ustronie IV 4 pokojowe mieszkanie na 1 piętrze W 3 piętrowym budynku W lubinie na oś. Ustronie IV wykończone I wyposażone Mieszkanie dwustronne rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Osiedlowa

Radom,mazowieckie

210 000 zł29 m² 7 291 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1983

Kawalerka 28,80m, w stanie do zamieszkania na osiedlu Ustronie. Mieszkanie stanowiące odrębną własność, położone w odnowionym bloku z nową windą, przy ulicy Osiedlowej. Usytuowanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bora-Komorowskiego

Warszawa,mazowieckie

990 000 zł55 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Dwustronne jasne i przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55,6m2 położone na drugim piętrze w cichym zakątku Gocławia, w sąsiedztwie jeziorka Balaton. Ekspozycja okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

756 746 zł62 m² 12 199,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne apartamenty w nadmorskiej dzielnicy Gdańska - Letnica. Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: gotowe mieszkanie 3-pokojowe Ogródek 45,2m2 900 metrów do morza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kopycińskiego

Wrocław,dolnośląskie

632 998 zł38 m² 16 441,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja /2pok./Krzyki/Jagodno/Kopycińskiego/premium!/balkon/top/ garaż w cenie! Miejsce w garażu podziemnym w cenie! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie o pow. 38,2 m2, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Białystok,podlaskie

496 000 zł40 m² 12 557 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Okolica z bardzo dobrze rozwiniętym zapleczem handlowo - usługowym. Na osiedlu znajdują się: apteki, sklepy spożywcze (biedronka, sklep monopolowy, żabka, chorten), poczta, szkoły, bankomat,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

341 100 zł41 m² 8 319,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Młodzieżowa

Bytom,śląskie

66 000 zł769 m² 85,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nr oferty: nieruchomość położona w Bytomiu przy ul. Młodzieżowej obejmuje działkę gruntu o powierzchni 0,0769 ha. Nieruchomości niezabudowana o kształcie kwadrata. Teren działki nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Worcella

Wrocław,dolnośląskie

369 995 zł27 m² 13 930,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Centrum- podwale | gotowe do wprowadzenia!. Polecam na sprzedaż kawalerkę w centrum ul. Worcella 10 min spacerem do rynku! bezpieczne 1/3 piętro Mieszkanie całkowicie przebudowane 8 lat temu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

239 999 zł43 m² 5 526,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Powierzchnia ok 43 m2 -salon z balkonem -sypialnia -kuchnia -łazienka Drzwi antywłamaniowe Okna pcv Piwnica Otoczenie bloku zadbane, dużo zieleni Bardzo dobra komunikacja - tramwaj, autobus Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Pałacowa

Marki,mazowieckie

720 000 zł62 m² 11 697,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie Marki, ul. Pałacowa, 61,55 m2 powierzchni użytkowej, 90m2 po podłodze Opis Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie dwupoziomowe w Markach w cichej okolicy z bardzo dobrym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Strońska

Wrocław,dolnośląskie

719 000 zł66 m² 10 893,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Przedstawiam Państwu wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie z antresolą, garderobą i balkonem znajdujące się przy ulicy Strońskiej we Wrocławiu. Mieszkanie zachwyca przestronnością oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

567 600 zł65 m² 8 732,31 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Masarska

Kraków,małopolskie

1 590 000 zł62 m² 25 645,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Ekskluzywna oferta mieszkanie z widokiem na Wawel Wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m z pięknym widokiem na Wawel. Położone w prestiżowej lokalizacji, tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Głogów,dolnośląskie

209 000 zł29 m² 7 209,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Dwupokojowe mieszkanie 28,50 m na parterze - po kapitalnym remoncie, ul. Sienkiewicza, osiedle Hutnik Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 28,50 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Psary

Psary,dolnośląskie

4 450 000 zł320 m² 13 906 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:6 100 m²

Rezydencja Z pięknym ogrodem I stawem. Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży pięknego domu z 2008 roku. Położony w gminie Wisznia Mała, w miejscowości Psary,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Końskie

Końskie,świętokrzyskie

169 000 zł5 700 m² 29,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości własny kąt oferuje Piękną i szeroką działkę budowlaną w Końskich! W otoczeniu terenów zielonych > idealna propozycja dla rodziny < na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

640 000 zł100 m² 6 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:835 m²

Do sprzedania 5-pokojowy dom wolnostojący o powierzchni 100m2 zlokalizowany w Dąbrowie Górniczej, ujejscu. Dom idealny dla dużej rodziny lub inwestycyjnie na wynajem dwóch niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

350 000 zł1 497 m² 233,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Wspaniała działka inwestycyjna 1497m2 o wymiarach 22 x 68m w kształcie trapezu w Dąbrowie Górniczej - Ujejscu przy S1 Działka w czwartej linii zabudowy. Media: prąd, woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Katowice

Katowice,śląskie

347 671 zł26 m² 13 199,30 zł/m²

 

Piętro:1/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferta bezpośrednio od dewelopera, nie zapłacisz podatku pcc i prowizji Zachęcam do kontaktu i spotkania po więcej informacji, zaprezentuje cennik wszystkich lokali! Mieszkania 450m od Rynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

570 780 zł54 m² 10 658,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ze mną nie zapłacisz podatku pcc i prowizji! Prestiżowa inwestycja blisko centrum Katowic: mieszkania o zróżnicowanych układach i szerokim wyborze metraży od 32 do 78m2, apartamenty 1,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

195 000 zł30 m² 6 439,89 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 30,28m2 zlokalizowane w 10-piętrowym bloku z windą w Centrum Sosnowca. Mieszkanie idealne dla singla lub pary. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Katowice

Katowice,śląskie

470 064 zł42 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera, nie zapłacisz podatku pcc i prowizji Kup już teraz w najniższych cenach i wybieraj spośród wszystkich apartamentów! Zadzwoń i umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bonifacego

Warszawa,mazowieckie

660 000 zł41 m² 15 980,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 41m2 sadyba, świetnie skomunikowane Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 41,3m2, usytuowane na 2 piętrze 4 piętrowego budynku z 1972 roku, zlokalizowane na warszawskim Mokotowie-.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij