dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 850 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 850 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

1 020 000 zł83 m² 12 217 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Home Brand przedstawia wyjątkowe mieszkanie! To przestronne wnętrze, starannie wykończone z najwyższą dbałością o szczegóły, idealnie łączy klasyczny urok z nowoczesnym komfortem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 320 000 zł59 m² 22 252,20 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie Lokalizacja: doskonała: z dostępem do placów zabaw, stref rekreacyjnych, boiska do koszykówki oraz sklepu w budynku. W bliskiej odległości przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kajetany

Kajetany,mazowieckie

899 900 zł150 m² 5 999 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:950 m²

Przedstawiam do sprzedaży dom wolnostojący W urokliwej okolicy pełnej natury w otulinie lasów i ścieżek spacerowych. Cisza, spokój pełen relaks pozwoli wypoczywać i cieszyć się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

580 000 zł47 m² 12 340,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż Warszawa, praga-Północ Podstawowe informacje: -Powierzchnia: 47 m -piętro: 2. w 10-piętrowym bloku z 1976 roku -typ budynku: blok z wielkiej płyty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Byszyce

Byszyce,małopolskie

369 000 zł2 550 m² 144,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu piękną działkę budowlaną, o powierzchni około 25 ar zlokalizowaną w Byszycach (gmina Wieliczka). Odległości do wielu dużych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mokotowska

Warszawa,mazowieckie

1 140 000 zł46 m² 24 890,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Opiekun oferty tel. Rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,8 m przy jednej z najbardziej prestiżowych ulicy w Warszawie. Podstawowe informacje: mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 170 000 zł70 m² 16 714,30 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż piękny parterowy segment na warszawskiej Białołęce. Urządzony w nowoczesnym stylu z bardzo wysokiej jakości materiałów. W ogrodzie zrobiony jest solidny taras drewniany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

880 000 zł160 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do kupna dom wolnostojący na Plewiskach Budynek z lat 70 - tych, typu klocek Działka 593m2. Budynek piętrowy, podpiwniczony. Powierzchnia całkowita ok. 160m2, użytkowa 108,69m2 Piwnica ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Legnica,dolnośląskie

230 000 zł38 m² 6 052,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania na osiedlu kopernika. Omawiane mieszkanie o powierzchni 38 m2 znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Kraków

Kraków,małopolskie

505 400 zł35 m² 13 888,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Specjalna okazja na zakup pięknego, przestrzennego mieszkania w wyjątkowej cenie: jedno z ostatnich najmniejsze 2pok. na osiedlu! najniższe ceny tylko u w Biurze Sprzedaży. Jeśli nie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piaseczno,mazowieckie

789 000 zł72 m² 11 035 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Piaseczno I 3 pokoje Z balkonem I sprzedaż I 789000 zł Na sprzedaż mieszkanie na zamkniętym i strzeżonym osiedlu w Piasecznie przy ul. Julianowskiej. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

1 230 000 zł51 m² 24 251 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

All in One Nieruchomości prezentuje na sprzedaż nowoczesne, trzy pokojowe mieszkanie przy krakowskich Błoniach. Piękna zielona okolica, w pobliżu krakowskich Błoń, u podnóża Kopca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Zmysłówka,podkarpackie

320 000 zł90 m² 3 556 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 653 m²

Oferta na wyłączność! Działka zabudowana domem do rozbiórki lub kapitalnego remontu na sprzedaż w Zmysłówce. Szukasz działki pod budowę wymarzonego domu w ciszy, spokoju? Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

639 500 zł75 m² 8 559,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Najniższe ceny tylko u w Biurze dewelopera. Jeśli nie dla siebie to idealne mieszkania pod inwestycję. Ø rabaty od 40 tys do 80 tys Ø Skorzystaj z indywidualnych rabatów tylko dla decyzyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Białowieska

Wrocław,dolnośląskie

348 990 zł26 m² 13 469,30 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

ok. Magnolii | Kawalerka | 5 przystanków od Rynku!.|.!. Polecam na sprzedaż kawalerkę przy ul. Białowieskiej. Ładny blok po termomodernizacji. Mieszkanie na ostatnim piętrze (11/11) z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł37 m² 14 864,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż: przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m w doskonałej lokalizacji na Pradze Południe! Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w zielonej i spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł49 m² 15 368,80 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż przestronne mieszkanie, które świetnie sprawdzi się zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja. W skład mieszkania wchodzą: -przestronny salon -duży balkon -sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

934 000 zł55 m² 16 981,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m , usytuowane na piątym piętrze sześciopiętrowego budynku z 2023 roku. Mieszkanie jest w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kowarzyka

Wrocław,dolnośląskie

620 000 zł42 m² 14 761,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i zadbane mieszkanie *42m2 *pełen rozkład:2 pokoje *lokalizowane w spokojnej okolicy w pobliżu szpitala na Koszarowej Opis mieszkania: *salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Warszawa,mazowieckie

270 000 zł30 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Ogólne Informacje Typ lokalu: studio o powierzchni 30 m . Stan: po remoncie, gotowe do indywidualnego urządzenia według własnych potrzeb. Lokalizacja: mieszkanie usytuowane w piwnicy, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kwiatowa

Nowe Bielice,zachodniopomorskie

3 750 000 zł1 308 m² 2 866,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż inwestycja 7 domów mieszkalnych, jednorodzinnych w zabudowie szeregowej do wykończenia. Obecnie stan surowy zamknięty (bez bram i drzwi): -wstawione okna 3 szybowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 300 000 zł1 313 m² 990,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kameralna działka w Konstancinie-Jeziorna Przedstawiam ofertę narożnej działki budowlanej w Konstancinie-Jeziorna przy granicy z Chylicami w strefie ochrony uzdrowiskowej "C".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Suchatówka

Suchatówka,kujawsko-pomorskie

259 000 zł74 m² 3 514,25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Mieszkanie 3- pokojowe, 73,70m2 w Suchatówce, świetnie komunikowanej z centrum Torunia. Mieszkanie posiada garaż oraz duży ogród w cenie! Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żwirki i Wigury

Świdwin,zachodniopomorskie

250 000 zł66 m² 3 787,88 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Przedmiotem sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 66 m2 w Świdwinie. Mieszkanie składa się z * 3 pokoi (rozkładowe) * łazienki z wc ( po wymianie rur kanalizacyjnych ) *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

449 000 zł56 m² 8 014,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność Wyjątkowe mieszkanie po generalnym remoncie. Wysoki standard wykończenia. Niski czynsz. Świetna lokalizacja! Na sprzedaż mieszkanie w podwyższonym standardzie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gościnna

Ignatki,podlaskie

1 249 000 zł139 m² 8 982,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 247 m²

Opis Oferta dotyczy budowy domu szkieletowego energooszczędnego na działce 1247 m2 w Ignatkach, gmina Juchnowiec Kościelny, powiat białostocki. Cena: 800.000 zł brutto + działka o pow. 1247m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

341 334 zł42 m² 8 077 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja murapol. Na Wzgórzu - Oglądasz okolicę z góry. Najwyżej położone miejsce w Sosnowcu. Zielona, przyjazna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

860 000 zł45 m² 19 153,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Sprzedam w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 44,9 m , położone na warszawskiej Pradze Południe. Mieszkanie usytuowane jest na 1. piętrze w nowoczesnym budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kokotów

Kokotów,małopolskie

777 000 zł1 500 m² 518 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Więcej informacji: michałlub biuro:, od poniedziałku do piątku; e-mail:. Wszystkie oferty na stronie: mam przyjemność zaprezentować działkę budowlaną w Kokotowie (gmina Wieliczka). Wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Grecka

Wrocław,dolnośląskie

655 000 zł67 m² 9 776,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Gotowiec inwestycyjny Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie 67m2 * parter * 4 osobne pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka, osobne wc, balkon, piwnica * w pełni wyposażone, umeblowane * wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

269 000 zł27 m² 9 962,96 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1987

Mieszkanie o powierzchni użytkowej 27 m , znajdującego się w gruntownie rewitalizowanym budynku z 1987 roku. Oferta skierowana jest do klientów gotówkowych, stanowi idealną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 390 000 zł106 m² 13 113,20 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1956

Powierzchnia: po podłodze: około 104 m W księdze wieczystej: 75 m Możliwość rozszerzenia przestrzeni o dodatkowe 50 m Piętro: mieszkanie dwupoziomowe, na 4. i 5. piętrze (bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grenadierów

Warszawa,mazowieckie

860 000 zł44 m² 19 545,40 zł/m²

 

Piętro:3/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Tę ofertę znalazłeś dzięki The Estate Warsaw. Nazywam się , jestem prawniczką i licencjonowaną pośredniczką. Podchodzę do swojej pracy z pasją i zaangażowaniem. Zajmuję się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Błażeja

Poznań,wielkopolskie

891 000 zł87 m² 10 257,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, garaż. Poznań, naramowice. Wgn Poznań Krauthofera oferuje Państwu do sprzedaży niezwykle wygodne ze względu na metraż i niezależny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

628 000 zł38 m² 16 315,90 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie ma powierzchnię 38,48m2 i znajduje się na 1 piętrze w 11 piętrowym apartamentowcu z windą z poziomu garaży. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Barcinek,dolnośląskie

2 700 000 zł500 m² 5 400 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do sprzedania obiekt handlowy w odległości kilku kilometrów od Jeleniej Góry. Działka o przeznaczeniu usługowym około 3000m2 Budynek handlowy o powierzchni około: 500m2 Podpisana umowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Cystersów

Kraków,małopolskie

69 000 zł12 m² 5 750 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na sprzedaż miejsce postojowe w podziemnej hali garażowej przy ulicy Cystersów 26 w dzielnicy Grzegórzki. Miejsce postojowe z 3 stron zabudowane ścianami. Istnieje możliwość montażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Czarny Las,śląskie

1 300 000 zł120 m² 10 833,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Optimum Nieruchomości przedstawia dom wolnostojący w miejscowości Czarny Las. Dom o powierzchni około 130m2 położony jest na działce około 5000m2. Wybudowany pod koniec lat 80-tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

372 337 zł57 m² 6 561 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja Murapol siewierz jeziorna: ekologiczna Dzielnica nad Zalewem Przeczycko-Siewierskim Murapol Siewierz Jeziorna to wyjątkowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

425 000 zł24 m² 18 085,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasna kawalerka o powierzchni 23,5 m z przynależną komórką lokatorską o wielkości 4 m , usytuowana na 3., ostatnim piętrze kameralnego bloku w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia